Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Yves Rocher Eestis!palun abi
 
tahan teada 22. oktoober 2014, kl 00.19
Tere!
Kas keegi on Yves rocheri klient? Kuidas olete rahul? Nimelt huvitab postimüük, tahatsin ka seda küsida, et võib olla keegi mäletab mis oli jõulude ajal mis kompeltkid kataloogis aastatel 2012,2013 võib olla? kas keegi mäletab? või on pilti netist võib olla näidata? Neil on igal aastal midagi uut...

Ette tänades....
 
............ 22. oktoober 2014, kl 09.02
Mina olen klient. Korra elus tellisin ka. Sellest on nüüd vast 3 a möödas. Muidu oli kõik ok, aga pakile tuli järgi minna elukohajärgsesse postkontorisse ja mulle oli see äärmiselt ebamugav. Tahtsin paki tellida Postimajja, aga sinna nad ei võimaldanud saatmist, pidin kusagile Balti jaama kanti kõmpsima. Peale seda pole rohkem isegi kaalunud, kas tellida. Ja ei tea, kas nüüd saab lasta pakki pakiautomaati ka saata või ikka veel ei.
Ema on mul aastaid nende klient olnud ja mingit kreemi tellinud. Ma pole kuulnud, et ta rahul ei oleks. Lihtsalt lõpetas aasta tagasi tellimise sellepärast ära, et hinnad on seal kallid. Meie kaubandusest saab samaväärseid asju odavamalt.
 
:)) 22. oktoober 2014, kl 10.40
miks peaks kedagi huvitama mingid eelmiste aastate komplektid? Mis sa nendega teha tahad? Mulle hiljuti tuli juba värskete pakkumistega kataloog. Pole neilt küll aastaid midagi tellinud enam, aga kataloogid tulevad visa järjekindlusega. Kaupade kohta pretensioone pole olnud aga jah, suht kallid on. Pakid tulid kohale kiiresti ja korralikult. Mulle ei ole raske sidesse järele minna, nii et pole uurinud kas kuhugi mujale saaks tellida.

Küsimus - kas keegi on klient on ikka üpris naljakas. Ma usun, et sel firmal on eestis tuhandeid kliente. Nüüd ehk on tellimine pisut vähenenud, aga millalgi oli vist pea iga teine inimene nende klient.
 
OF 22. oktoober 2014, kl 11.29
Olen klient. Olen rahul. Mõni asi (talvekreem dušigeel, peitepulk jne) on väga hea ja meie poodidest paremaid pole leidnud selle hinnaga (ega ka Oriflamest v Avonist- mis mulle täiesti sobimatud ), mõni asi halvem.
Üsna kvaliteetne kraam.
Ei mäleta.
 
arvamus 23. oktoober 2014, kl 17.20
Olen ka aastaid tellija,aga see vist tõesti tõsi ,aga ei oska kindlalt väita,sest kunagi tellisin telefoni teel kaupa ,nüüd olude sunnil paberkandjal ,aga vist tõesti pole võimalik pakiautomaati paki järele minna.Aga ei ole teadlik sellest infost ,tuleb uurida sealt ja kliendiinfolt küsida.
 
kolistaja 24. oktoober 2014, kl 22.53
Minu ema ja ta sõbranna olid ka aastaid kliendid. Tellisid kamba peale pakitäie nodi alati. Mulle ka meeldis sealt üks ihupiim ja kui prouad tellimust koostasid, siis ma ka alati tellisin oma pudelikese. Pakid tulid normaalselt, aga mis mulle seal absoluutselt ei meeldinud -- need kuradima "kingitused" ja lisavidinad, mida sealt saadeti. Hilbud ja pleedid - sooja ei anna, kunstmaterjalist, ainult särtusid staatilist elektrit teha. Ehted -- igava välimusega odav p...k, vabandust, need olid kõige jubedamad, pärast paari kandmist hakkavad määrima. Mingi metallketiga kell tuli kunagi, tegi randmele iga päev halli triibu. Sõrmused, ketid, kõik sellise odava ja ersatsi väljanägemisega. Kotid - ükskord tegime mingi kotikomplekti lahtrisse linnukese, mina käisin suurema kotiga u kuu aega trennis. Siis läks lukk katki ja niidid hargnesid põhja alt üles. Siia tasub lisada, et ma olin muideks laisk trenniskäija, paar korda nädalas.
Ja teiseks - see jube pisikestest lehekestest koosnev "kataloog", igasugu eraldi ümbrikud ja veidralt volditud paberid... Arvavad vist, et tellijad on 6-aastased, et jube huvitav on seda kuhja sobrada. Üksvahe saadeti VÕLURULLIKESI, mida pidi siis ükshaaval lahti koukima, et näha, mida sa "võitsid". Täielik absurdikas, noh!
Aga mis veel firmasse puudub: praegu elan ma kodust kaugel, riigis, kus Yves Rocheril ka kauplused on. Olen vahel tahtnud sinna vaatama-nuusutama minna, aga ei saa, sest müüjad kargavad ninna kohe, kui nina ukse vahelt nähtavale ilmub. Ma ei saa rahus valida ega mõelda, sest müüjatibi seisab kas õla taga või möliseb midagi, suu käib pidevalt. Kui ma mõne toote kätte võtan, hakkab ta ümbertringi teisi sarnaseid kahmama ja mulle nuusutamiseks nina alla toppima. Kusjuures tooted on siin vist kallimad kui Eestis kataloogis, aga väga täpselt ei mäleta. Viimane kord toppis üks müüja mulle poe ukse ees sooduskupongi pihku, mõtlesin siis, et lähen ja ostan oma ihupiima. Poes selgus, et allahindlus sellele tootele ei kehti. Ütlesin aitäh, siis ma ei osta. Müüja konkreetselt jooksis mulle mööda poodi järgi, kui ukseni liikusin ja kisas - aga kas te siis ei ostagi midagi või? Oodake-oodake, aga miks te ei osta midagi? Tegemist ei ole, muideks, mingi lõunamaa ega agressiivse kauplemiskultuuriga riigiga.
Ma arvan, et nende müüjad on alamakstud ja vbl saavad tasu sooritatud ostude summa järgi vms. Otsustasin ära, et ma ei vii enam oma raha ettevõttesse, mis töötajatele näljapalka maksab, aga ise end mingi kvaliteet-looduskosmeetika brändina promob (looduslik tegelikult nagunii ei ole) ja minu panus nende kasumisse jääb olemata. Ihupiim oli tõesti hea, aga mitte midagi sellist, milleta elada ei saaks.
Ema ja ta sõbranna on ka ära tüdinenud vist selle paberipahna sopramisest ja pole enam tükk aega midagi tellinud. Aga vott need pappkarbid olid head muideks, ema juures siiamaani mul mõned asjad sinna ladustatud!
 
autorilt viimasele 25. oktoober 2014, kl 00.56
kas töötad Soomes? olen ise samuti poodides käinud, mõnes mõttes nõustun sinu jutuga. kui tohib küsida, mis ihupiim see siis oli? Mõned on neil tõesti väga head, näiteks endale meeldib ja tuttav ostab soomest vahest oliivi ihupiim, ei lõhna vastikult ja imendub kohe ja kerge :) Eestis selliseid analooge pole ma väga näinud aga jah see eesti Yr on veelgi hullem ju:(((( klui oled kokku puutunud, see juba teab.
 
kolistaja 25. oktoober 2014, kl 21.34
Ei ela Soomes. Virsiku ihupiim on, Les Plaisirs Nature on see sari vist, ma prantsuse keel ei valda paraku.
 
Pille 05. aprill 2015, kl 17.09
Tere! Kas keegi oskab öelda, kust Eestis võiks seda YR'i kataloogi saada? Tänan.
 
ene 28. mai 2015, kl 06.58
soovin aadressi kuhu saata kiri
 
Mai 04. juuni 2015, kl 14.40
Mul on ka Yves Rocherist üks ihupiim, mida väga armastan. http://www.yvesrocherusa.com/control/body-care/anti-aging-body-moisturizers/riche-creme-reconstructive-body-lotion-with-omega-3-6-9/ See on Riche'i sarjast ja sisaldab väga mitmeid erinevaid tõesti naturaalseid õlisid (kes tahab, leiab koostisosad guugeldades), imendub ülikiiresti ning niisutab ka talvisel ajal väga tõhusalt. Selliste koostisosade paraadi sellise hinnaga mitte kusagilt mujalt pole leidnud. Ja nii ma siis mässan ka nende tülikate ja totakate paberilipikutest kataloogidega. Eriti napakas on see, et veebis ei saa tellimust esitada. Ja nende kaasapandavate vidinatega võitlemine on ka tüütu. Olen telefonitsi tellides selge sõnaga öelnud, et ei soovi neid, aga enam kui pooltel kordadel on see kraam ikkagi pakki topitud ning rändab kohe prügimäele. Ühesõnaga - loodusthoidvat pole seal firmas midagi ja enamus tooteid on liiga kalli hinnaga kräpp, aga no kuna see üks toode on nii hea ja mulle nii hästi sobib, siis ikka jätkan. Ja seda ihupiima soovitan kahe käega kõigile kuiva nahaga daamidele. :)
 
loomapidaja 05. juuni 2015, kl 11.05
See kuradima "kingituste" kaasapanek on tõeliselt tüütu. Pärast järjekordse "eksklusiivse" käekella saamist, vaatamata sellele, et ma polnud teinud risti vastavasse, kingisoovi kinnitavasse ruutu, võtsin telefoni, helistasin nende klienditeenindusse ja teatasin mida ma kliendi soovidega mittearvestamisest arvan, ühesõnaga, lasin "looma välja" ja see oli väga valju häälega loom :D Ei ole ilus niimoodi käituda, aga samas on see ok kui töötab... ja töötas, rohkem pole ma mingit soovimatatut kola saanud.
 
kah tellija 21. juuni 2015, kl 12.01
Vaat see on teenindamine, tellisin veebruaris, aga siiani ei mingit reageeringut. Kuna panin tellimuse tavapostiga, mitte tähitult, siis pole nagu õiendada ka kellegagi. Minu poolt on see *firma* eesti esindus surnud.
 
... 08. juuli 2015, kl 14.24
Kallikene, ega firma ei tegele nende töötajatega. Guessil ja Chanelil on ka poed, kas sa arvad, et need firmad konkreetselt palkavad nad? Muidugi mitte. Nt. väga hea ja tuntud firma, Mac, mis tegeleb kosmeetikaga (Eestis pole, ilmselgelt ja ilmselt ka ehk veidi kallis meie jaoks), palju on internetis inimestel kogemusi sellega, kuidas töötajad on olnud väga ebaviisakad ja ülbed klientide suhtes. Samas, Mac ju ometigi ei palka neid ebaviisakaid klienditeenindajaid, see on ikkagi kokkuvõttes juhataja kes neid selles poes palkab.


Ise Yves Rochersi klient olen olnud juba aasta aega ja ütlen täiesti ausalt, et ma olen väga rahul.
 
Alice0000000 17. veebruar 2021, kl 09.15
Tellisin ka esimest korda paar asja, kuna üks klient soovitas, ütles et kasutas nende tooteid aastaid.
Oin varem ka kuulnud kataloogidet, muidu näinud ei olnud kusagil. Ülikuulus brand ikka. Googeldasin ja leidsin veebipoe, kus sai tellimuse ilusti ära teha ja valida sobivad tooted. Hinnad võrreldes enamus toodetega, ikka väga soodasd. Dusigeel 2€
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!