Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
miks mehed netis sedasi lollitavad!? :(
 
Nii kurb... 21. september 2011, kl 22.35
olen üritanud omale neti kaudu leida boyfriendi,kuid millegipärast seal vaid valetatakse. nt mingis suhtlusportaalis saan tuttavaks kena meesterahvaga ta ta palub minult msn-i v6i skype,i aadressi,et saaks paremini suhelda. annan siis msn-i ja skype,i aadressi v6i lisan mehe poolt saadud tema oma endale. ja siis...:(
näen skype,i v6i msn-i sisse logides,et tema on (ka) juna online. ütlen siis r66mlsalt tere,lootuses kohe suhtlema hakata. ütlen tere ja ja vastust ei tule,kuigi mees on ka seal parajasti. ootan 5 minutit,siis tervitan uuesti,ei mingit vastust :( siis 10 minutit hiljem küsin,et ,,oled sa ikka siin,miks sa mulle midagi ei vasta? kas sa ei tahagi minuga rääkida,milles asi on!?,, ikka ei mingit vastust! siis hakkab mul kannatus katkema,ma üritan veellord heaga temaga juttu alustada,kuid ei saa endiselt vastust. ja kui mu sisselogimiest on nii 30-45 minutit möödas ja mina selle aja sees mitte ainsatki vastust saanud ei oma tervitusele ega muudele küsimustele,siis ma kirjutan viimast korda ja juba solvunult: ,,ok ma ma näen,et sa minuga ei taha siin rääkida,mis seal ikka,ma ei saa sind sundida,parem lähen nüüd minema ja kustutan su msn-is (skype,ist) niiet hüvasti!:@,,
ja alles siis tuleb vastus: ,,oo tere,kuidas läheb?,, nagu poleks midagi minu poolt olnudki enne mu viimast lauset! ma siis küsin,et ,,kus sa olid?,, tema,et ,,siin,aga ma ei näinud su s6numeid ja h6ivatud ma ka pole,niiet saame nüüd rääkida teineteisega,,
milline m6nitamine ikka küll! ollakse kogu aeg kohal,kuid ignoreeitakse mind,kui ma heatujuliselt tervitan ja huvi tunnen ta vastu! ja alles siis,kui otsustan loobuda,siis antakse endast märku!
niisiis,mida te arvate sellisest meeste käitumisest? ise arvan,et ignoreerimise p6hjus on selles,,et ollakse h6ivatud teise naisterahvaga suhtlemises samal ajal! kuid ma vihkan seda,kui sedasi lollitatakse. et palutakse minu aadressi netis v6i siis et lisaksin ise mehe,ja siis ei taheta rääkida!
 
jah 21. september 2011, kl 22.45
ma arvan ise ka, et põhjus on hõivatus teiste naistega:) Ega midagi teha ei olegi, mina ei suhtleks enam mehega, kes nii pikalt mulle ei vasta, ega mingeid selgitusi (kasvõi 1 lause, et kiire on hetkel nt) ei jaga. Olen ise ka teinud nüüd mõnele "tagasi" nii, et kui rääkima hakkavad midagi, siis ei vasta ja ignoreerin ka neid. Mõni on ka solvunud, aga mis teha:)
 
:D 21. september 2011, kl 22.47
Sellepärast mina ei tutvugu netis, kuigi suhelda netis on hea, ei pea välja minema ega mingeid kohtinguid külastama.
 
mina 21. september 2011, kl 23.01
Neti meestel ongi mitu naist tules, kellele samuti oma kontakt on antud, et sobivaim vaja välja sõeluda, sama kehtib ka neti naiste suhtes.
Kui mingi otsus tehtud ja reaalselt nähtud- kui veel mõlemapoolset tõmmet on tunda ja asi arenema on hakanud, siis võid solvunud olla, kui sind "ei märgata".
 
tsuks 22. september 2011, kl 07.06
Ah,olin ka paar-kolm aastat tagasi netis,täpselt samad asjad ja sümptomid.Mõni naine on nagu netis ja nagu pole ka.Eks neid mittevastamiste põhjusi on mitmeid, loomulikult on vahel arvuti lahti ja ise eemal,aga tavaliselt võetakse alles siis ühendust kui eelmise peikaga on jutud ära räägitud või siis oma mees korraks välja läinud.Mida soovitada? Pead lihtsalt ootama kui sina tal tähtsuselt esimeseks tõused ja esimesed jutud sinuga suhtleb.Ja siin pole midagi imestada,kui juba portaalis ollakse,siis tekib seal rohkem kui üks tutvus ja kes sealt edasi trikoovooru pääseb ja väljavalituks osutub seda näitab aeg.Umbes nii nagu eesti otsib superstaari,alguses naisi nagu kärbseid, seejärel langevad kehvemad välja kuni see õige alles jääb.Saates osalemine ei tee sinust veel superstaari,aga paljud naised kahjuks arvavad,et kui juba skype aadressi andsin ,siis olengi see Miss Õige.
 
M29 22. september 2011, kl 07.38
Naistega netis on hoopis nii.
Mehel on igati viisakas kuulutus tutvumisportaalis. On näha piisavalt hobisid, haridust, ei ole suitsetaja ega purjutaja. Kui pilti ei ole, siis on näha nii palju isikuandmeid, et Google annab kohe kümme pilti mehe kohta. Mees kirjutab viisaka kirja, tehes mitte ühtki (tülgastavat) õigekirjaviga (muuhulgas ka mitte kirjavahemärkide ja tühikute viga). Võib-olla annab koguni enda e-posti aadressi, kus võiks suhtlust jätkata.

Aga naistest vastab kuskil 1/10.
Keda enamik naisi seal netis siis otsivad, ei ole veel aru saanud.
 
a. 22. september 2011, kl 07.39
See msni ja skype'i jagamine ongi üks suur mõttetus. Lisad kõik võõrad küsijad oma listi, lootuses, et ehk ühega veab ja jutt jookseb? A mis nende ülejäänutega saab, need lihtsalt tüütavad. Ei mõista tõesti neid mehi, kes naistutvusi kollektsioneerivad ja kohe msni küsivad vabandusega, et seal on "parem suhelda". Krt, mis sellest mugavast suhtlusest kasu on, kui selgub, et pole üksteisele midagi öelda ja ei huvita nii paljugi, et trükkimisvaeva kulutada.
 
nojah 22. september 2011, kl 08.15
samas ei saagi ju tõsiselt loota, et mees kes netis naist otsib igatepidi täisväärtuslik või tõsiseltvõetav oleks. teistpidi samas olukorras naised peavad ka meeleheitel ja kuival istuma ja lootma et iga pada kaane leiab.
 
B. 22. september 2011, kl 09.00
Kui mees on küsinud msn-i aadressi, siis võiks ka mehel lasta see esimene tere seal öelda. Nii meeleheitel ei saa ka nüüd olla, et mitu korda hõigud seal ja lõpuks veel solvud?? Ise täiskasvanud naine? Või siiski pubekas?
 
vasekene 22. september 2011, kl 09.11
kahju kohe siiralt sinust.
kas maagia ka ei aita.
teinekord mine kohtingule.
tüse kere, rasvased tilpnevad jurakad peas, vinnid/vistrikud/furunklid, kasimatus peaksid kindlasti tagama edasise intiimsuse.siiralt arvan
 
kuule pupe 22. september 2011, kl 09.12
arvuti võib ka lihtsalt sees olla ja asjapulk midagi hoopis muud tegemas. ei saa olla nii tobu, et ikooni värvi järgi inimese asukohta tuvastada...
 
jahah 22. september 2011, kl 10.53
enamasti on netist leitud meestel ikka väga mitu rauda tules ja ongi kombeks lollitada.Räägib sinuga siis, kui teised ja paremad (tema arust) naised parajasti jutule ei võta.
 
teema autor 22. september 2011, kl 14.24
aga vahel vastab meesterahvas nii pikkade vahedega,laseb mul nii kaua oodata vastust.kui siis olen küsinud,et ,,miks sa nii aeglane oled ja mul nii kaua oodata lased,et kas sa suhtled teise naisega samal ajal?,, siis tavaliselt vastatakse sedasi: ,,oh ei,mul pole siin kedagi teist,ma suhtlen vaid SINUGA ja mul pole sin teisi naisi,ainult sina oled,, aga küsimusele,et miks mul vastust pidevalt kaua oodata lastakse siis,kui vaid minuga üksi siheldakse,siis on sellised vabandused varnast v6tta:,, sorry,mul netiühendus on kehv,liiga aeglane praegu,ma vannun,et mul pole kedagi teist peale sinu msn-is(skype-is),ma ei tea,miks ühendus on nii aeglane,, aga kuidas saab olla ühendus aeglane,kui mina ise saan kiiresti vastata!? ei,see vabandus on ei saa olla loogiline,kindlasti valetatakse selle kohta,et seal pole teist naist suhtlemas! aga m6ni mees saab isegi vihaseks,et teda ,,kahtlustatakse,, kas see vihastamine ei reedagi just seda,et tegelikult ollakse samal ajal teise naisega suhtlemas!?
ja veel see asi,kui ollagi eemal hoopis,siis miks peaks olema siis msn v6i skype avatud!? mina ise login ju sisse ikka selle eesmärgiga,et suhelda,mitte kohe minna eemale!
 
naisterahvas 22. september 2011, kl 15.54
Muide olen mina ka üks nendest nigelatest vastajatest. Ei otsi küll netist mingeid tutvusi, aga msnis on ikka ports inimesi, kellega suhelda.

Ja aeg ajalt olen ise online, kui tegelikult paiknen näiteks tööl või õhtusel ajal teen kodus tööd. Ja siis on mul ka paar korda juhtunud sellist asja, et keegi nähvab, et miks sa ei räägi või miks sa nii kaua vastad. No sry.. närvidele käib selline nääksumine. Ehk, kui inimene esimese 15 min jooksul sinu tervitusele ei vasta, siis on selge - jäta rahule ja tegele oma asjadega edasi, selline viiksumine käib lihtsalt närvidele ja ma kujutan, et käib eriliselt närvidele veel meesterahvastele, kes ei talu isegi päriselus näägutamist, mis siis veel netist rääkida. Mina võtan näiteks hiljem inimesega ise ühendust, kui arvan, et tal oli midagi olulist vaja või kui tegemist on minu jaoks olulise inimesega, kellega suhtluse säilitamine on tähtis.

Kui sulle netis ei vastata ja sinu vastu huvi ei tunta, siis liigu eluga edasi ja ära jää kinni mingisse troppi - savi kes ta on ja et ta su msni tahtis. Järelikult on talle muud asjad hetkel olulisemad ja sina ei pea oma väärtuslikku aega ja energiat tema epale raiskama.
 
yoko 22. september 2011, kl 17.17
no mida ometi?
ka mul on msn sees, ise võin olla arvutis, kuid kõlarid on välja lülitatud, et need ei segaks ja tõesti ma ei pane tähele kui kuskil nurgas miski plingib.
mul on muudki teha kui kogu aeg vestluseid pidada ja alati vamis olla.
samas ei tähenda, see, et sulle näitab nagu ma oleks arvutis, et ma seal ka tõepoolest olen.
 
jep 22. september 2011, kl 19.42
olen mees ja tean, et enamasti on meestel msnis mitu rauda korraga tules ja enamasti ei vastata sellepärast, et hetkel käib jutt teiste naistega.

aga selliseid musti lambaid on ka väga paljude naiste hulgas või närvid läbi debiilikuid, kes ei oska suhelda ja kui korra mainid midagi sexist, siis oled sa nende naiste jaoks kohe rõve sexihaige mees.

soovitan kustutada msnist sellised ebastabiilsed tegelased.
 
tsuks. 23. september 2011, kl 03.51
kes soovib mehele minna,see peaks omi asju elusast peast silmast silma ajama. arvuti kaudu võid sa ainult kübersexi harjutada. Või sa tegelikult otsidki endale tutvusportaali kaudu jutukaaslast kellele oma südant puistada?
 
n 23. september 2011, kl 09.10
No, minul on koguaeg nii, et msnis olen eemal ehks siis oranz, aga 80% olen tegelikult arvuti taga. Kui ma tahan kellegiga suhelda, siis alustan ise ja kui keegi küsib mu käest, siis ka loomulikult vastan. Mõned inimesed ongi ehk aeglase kirjutamisega, pole igapäevaselt arvuti taga ja näpud pole veel nii osavad, ehk sp. vastused hilinevad.

Samas, ära mine närvi kohe...kellegile ei meeldi närvipundar, kes kohe küsimustega hakkab paugutama :) Suhtle natukene enne e-maili teel, siis saad aimu inimesest, milline tüüp on.

Edu!
 
kui 23. september 2011, kl 09.28
mina mes mees oleks, siis ausalt ehmataks ära sellise hüsteerilise naisterahva peale. Keegi juba ees soovitas- oota kuni mehed ise kirjutama hakkavad. Naine peab olema ikka jahitav mitte jahtija
 
autorile 23. september 2011, kl 10.00
oled nii hall,igav ja tüütu oma kalmmerdumises, et ei viicita su hala kuulata. muide nii ongi kuulates su jutukesi.
boonusena lisaks oled veel vastikult pealetükkiv,nagu buldooser
 
icc 23. september 2011, kl 10.01
aga kui mees ei soovi jahtida, aga naisele just see mees meeldib, siis sünni iilagi midagi, kui naine ise ei alusta.
 
viimasele 10.01 23. september 2011, kl 10.58
kas sajatamiste, needmiste, must maagiaga pole ka kedagi endale külge kleepinud, kes koerapulmas osaleda tahaks.
vaesekena kahju kohe sinust.
las luuser käib vähemalt korra päevas kanalisatsioonitoruga üle. teeb olemise kergemaks.siis ta luuser ei ole.
 
mehed 23. september 2011, kl 12.09
kes netis flirdivad on nn. pahad,ja pahad otsivad ohvreid.oled liig leebe nendega siis tunnevad et oledki juba sees.leebe võid olla vaid sinule jäägitult pühenduva mehega.litutajate austuse teenid vaid karmide reeglitega.
 
teema autor 23. september 2011, kl 13.17
aga ka sedasi on olnud,et kui meesterahvas esimesena mulle tere ütlebki ja mina samaga vastan,siis tema poolt enam midagi ei järgne! vaikus,ei ainsastki s6na enam! niisiis ma vaidlen vastu nendele,kes 6igustavad,et ,,kui näitab,et olen online siis ei tähenda see seda et ma seal ka olen,, mina ei hoia oma skype ja msn-i niisama lahti,kui ise eemal olen v6i suhelda ei taha! kui aga t6esti ei taha suhelda,siis lihtsalt hoian oma olekut nähtamatuna,et jääks mulje,nagu oleksin offline.
ja mind ei huvita enam su vabandused,kui ikka ei vastanud mulle kohe,siis oled ise süüdi,et su kustutasin! sellist muinasjuttu,et ,,mul netiühendus aeglane,, v6i et ,,ma ei näinud su s6numeid,, v6i et ,,sorry ma olin eemal,, ma ei usu! sedda räägi oma vanaemale! mina ei hoia selliseid lollitajaid enam oma listis ja l6pp!
 
teema autor 23. september 2011, kl 13.27
ja sellist pläma ma ka ei usu,et ,,ma vannun,et peale sinu pole mul ainsatki nais msn-is ja ma räägin vaid SINUGA ja tahan t6esti vaid sinuga suhelda!,,
 
jep 23. september 2011, kl 16.27
kui nii moodi ikka mitu korda tehakse, siis lõpeta selline suhtlemine, sellised trossid ei väärigi lobisemist.
 
ang 23. september 2011, kl 21.13
No ma vist ka ei vastaks kellelegi, kes kiirelt ära paugutab, et teremisteedmikssaeivastakassaoledsealkassaräägidveelkellegagi. Ma arvan, et ma lihtsalt blokiks kohe ära sellise, kui just julmalt igav poleks ja mitte midagi muud tõesti teha ei taipaks.
 
Marko 23. september 2011, kl 21.25
Mis lollitamine, kui ta oleks teadnud, et sa mingi ennast pähemääriv manjak oled siis ta poleks üldse niikaugele Sinuga jõudnudki. Ole siis kohe alguses aus ja näita oma loomust otsekohe.

Sa logisid msni sisse ja kohe nõudsid vastust ja seda ,et kõik mis ta teeb peab kohe pooleli jääma ning keskenduma Sinu peale?!

Äkki tal on muudki teha kui istuda arvuti ees ja koguaeg vaadata kas keegi kirjutas või mitte. Muuseas kui sa sellise arvuti mehe kunagi oleks endale saanud siis oleks pärast kisanud, et kogaueg istub arvutis ninapidi ja midagi ei tee!!!
Äkki vaatas huvitavat ja harivat saadet telekast? Ehk pesi nõusid, koristas tuba, vannitas last, pani pesu pesema või kuivama või misiganes ... aga ei ... ma kirjutasin ja ta ei vastanud mulle kohe ega ka natuke hiljem ... jobu mees temast krijutan artikli.
Mingi klammerduv ja pähemääriv naine oled hoopis minu arust (pange tähele, et see on hetkel vaid minu arvamus). Pressid peale mingeid oma ettekijutusi tundmatule inimesele ja arvestamata, et temalgi on oma elu. Elu on olnud enne Sind, Sinu ajal ja ka pärast.

Võta rahulikult ja arvesta sellega, et teistel on kah elu ja oma elu ariti kui te alles tutvute ja ka pärast seda.
 
Nalja peab saama! 23. september 2011, kl 21.32
http://www.youtube.com/watch?v=imZ52DHBtug&feature=feedf

http://www.youtube.com/watch?v=Ztd8Z1qbJ0c&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=_Dybby26QnU&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=iYt3eR6wUbQ
 
Liisa 24. september 2011, kl 00.07
200% Markoga nõus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!