Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kas naistele on siiski kõige tähtsam RAHA?
 
Marcel 19. veebruar 2014, kl 13.57
Ise olen vaba mees,kuid tuttavaid palju kes kooselu harrastavad.Siinkohal siis paar vastandlikku näidet mida siiski seob üks ühine nimetaja RAHA.Mul kaks head sõpra,mõlemad toredad inimesed (30+),käime koos trennis ja mõnikord saab ka sauna tehtud ja mõned õlled ka.Üks on abielus ,väga heal järjel,lapsed,korralik elamine jne.Kuid kahjuks pole talle loodus andnud palju millega naistele silma paista.Ja juhtus siis nii, et selle mehe naine leidis endale uue verinoore purjesportlase.Elasid niimodi ca.
pool aastat ja naine tuli siis ennast tagasi paluma,et tema ikkagi mõistnud kui tähtis on perekond.
(RAHA)
Teine sõber jälle väga heas vormis,kuid äriliselt mitte kuigi nutikas.tema elas vabaabielu kena naisega
4 aastat.Kuid siis leidis see kena naine 56 aastase äri ja riigimehe,kellel pole nägu ege tegu ja inimesena tundub ta mulle ka jobuna.Mis siis muutis naise meelt?RAHA.
Siin ainult mõned isiklikel suhetel põhinevad näited,kuid kui ringi vaadata siis RAHA on siiski põhiline ,ajagu need naised mis juttu tahes.
 
H. 46 19. veebruar 2014, kl 14.15
Vot ei ole. Seks on olulisem ja seda mu kaaslane mulle pakkuda ei taha. Raha mul on endal kah.
 
naine 19. veebruar 2014, kl 14.18
Naisena ütlen, et minu jaoks on oluline turvalisus, võta seda kuidas tahad. Olen õnnelikult abielus mehega 18 aastat, tema sissetulek on suurem, kuid mina majanduslikult nutikam, aga see pole tähtis, see lihtsalt tasakaalustab meie suhet. Abielu kestmiseks on vajalik nii ühine hingamine, ühised unistused ja ühised tegevused, aga jah, kui ma pidevalt peaks rahaliselt kombineerima, kuidas hakkama saada, siis ilmselt tõesti see suhe poleks nii kaua kestnud. Saa aru, et mees, kelle kõrval olla, peab olema KEEGI, kellele alt üles vaadata.
 
kas ikka on? 19. veebruar 2014, kl 14.26
marcel, see ju sinu versioon? või ütlesid need naised, et vot raha pärast teen nii? või ikka ise pakud, et raha pärast? mina jälle pakun, et raha on sinu nõrk koht ja oled alaväärsuskompleksis seetõttu, seda enam, et pole ka naistele meeldimiseks vajalikku väljanägemist, mis ehk raha kompenseeriks, onju? seetõttu süüdistad nasi rahaahnuses. võta aga mõni muu näide, näiteks catherine zeta.jones ja mishael douglas. michael on 25 a vanem ja vähihaige jne. ometigi on catherine imeilus naine, ja ülirikas, ikkagi tahab seda vana kolli? miks küll? no näed, vahel mõned inimesed on kaaslasena atraktiivsed, isegi kui nad on vanad ja sinu nägemuse järgi jobud.

aga see on ka tõsi, et õnnetu olla on mugavam mercedeses kui zaparošetsis.

õnneks on paljud naised ise võimelised väga hästi teenima, mina näiteks teenin oluliselt rohkem, kui kulutada jaksan. ja ma ikka kulutan uhkelt, ei koonerda. selleks mul küll meest vaja pole.
 
kes teab 19. veebruar 2014, kl 14.31
selliste naised võivad olla kah parajad... ennegi nähtud neid "autoärikte naisi". kaks saabast on paar. aga EI OLE kõik inimesed, kõik mehed, kõik naised ühesugused, ei ole.
 
rahaboss 19. veebruar 2014, kl 14.41
mina vaatan ainult rahakaid naisi. jah, ikka RAHA
 
Marcel 19. veebruar 2014, kl 14.46
Tubli "naine" ütlesid otse välja, et ega rahatu mehega suhe niikaua küll kestnud poleks.Tõde hakkab vaikselt selguma.
 
nohhh 19. veebruar 2014, kl 14.49
naisi on nii ja naa suguseid. Raha ON väga oluline. AGA peab ka muud olema.
 
Marcel 19. veebruar 2014, kl 14.52
Siin veel üks tõestus,et nad on pigem õnnetud kuid rahamureta:
aga see on ka tõsi, et õnnetu olla on mugavam mercedeses kui zaparošetsis.
 
tiia 19. veebruar 2014, kl 14.53
Marcel
noh sina oled meil nähtavasti teise dimensiooni vaimolend, kes ei vaja kodu, süüa, ega riideid. sellisteks asjadeks on vaja raha.
aga sina lihtsalt heljud ringi ja oled ilus - eks ole?

see, kuidas sa korralikke, koduhoidvaid, tarku, töökaid ja intelligentseidd mehi iseloomustad, näitab, et oled alaväärsuskompleksis töll. sinusugust tõesti ei taha ükski korralik naine.
otsi omasuguseid beibesid, kellele saad mõju avaldada oma kehaga, sest ajud sul ju puuduvad.
 
tiia 19. veebruar 2014, kl 14.54
Marcel
ainuüksi juba sinu lähedalolek teeb õnnetuks - issand, kui peaks päevast päeva sellist ila kuulama:))
 
Marcel 19. veebruar 2014, kl 15.04
Tiia,jutt käib armastuse ja raha valimises,kui saad nad mõlemad oled õnne tipul,kuid tundub ,et sina rügad palehigis oma armastusega päevast päeva.Kaua jõuad?
Jah, olen normaalne ja rahamuresid pole,võtan elust kõige parema, ei taha vinduda sinu moodi.Lihtsalt tundub,et naistele see raha tähtsam kui inimene ise.
 
naene 19. veebruar 2014, kl 15.05
Võiks sama moodi küsida, et kas meestele on oluline ainult väline ilu? Kui naine on sisemiselt väga hea ja tore ja kannatlik, siis ikka vahetatakse ta mingi ilusama ja noorema näki vastu ühel hetkel. Miks küll meestele vaid ilu peale läheb?
 
Marcel 19. veebruar 2014, kl 15.16
to.naene
Loomulikult kohtumisel on oluline väline ilu,sisemise ilu avastamiseni läheb tavaliselt aega.Kui ta juba elab mõne sisemiselt ilusaga koos siis vahest tahab ju iga üks midagi silmale ka saada ja kui see lähemal tutvusel ja ajajooksul ka muud pakub siis on tulemus teada.
 
no wot 19. veebruar 2014, kl 16.04
Naine tahab ka ikka hellitamist mis nõuab raha, miks vaid leppida sellega et mees on ilus. :D Mehed teevad ise asju mida naistele nagu lubatud ei ole. Valivad välimuselt aga naine ei või seda teha. Kui valida raha järgi ka on jama. Mida te siis tahate krt :D
 
kivike 19. veebruar 2014, kl 16.10
Ilu on väga suhteline ja subjektiivne. Naised üldiselt, kui hakkavad mehega koos elama, siis ikka sellepärast, et tahaks peret luua, lapsi ja selleks on vaja ressursse. Seega ei saa rahast mööda vaadata absoluudis. Minu arust hoopis tähtsam on mehe potentsiaal ja võimekus seda raha teenida, sest igasugu asju juhtub, aga askused ja teadmised ning anded on sellised asjad, mida ei saa ära võtta inimeselt.
 
naene 19. veebruar 2014, kl 16.11
Ku mees hindab eelkõige ilu, siis miks panna pahaks naisele, kui tema eelkõige raha ja rikkust hindab? Topeltmoraal?
 
keset viljapõldu puhkan, endamisi vaikselt....ohkan 19. veebruar 2014, kl 16.22
Kõige tähtsam on normaalne toimetulek. Ja see, et mehel on raha, näitab taset, mille kaudu toime tullakse. Kui mees on sedavõrd kitsi, et ei või seedida seda, kui keegi tema kaukast kohvi- ja koogiraha äkki tahab, no see on juba omaette probleem.
Üldiselt on niisugused mehed mitte just eriti mehelikud, kellel on mure, et äkki naisele meeldibki raha. No midaküsimust. Loomulikult on raha ülimalt tähtis! Või saab kaupu, toitu, teenuseid ainult ripsmete volksutamise eest? Kui mees raha kaudu naisele midagi võimaldab, tekitab see heaolutunde. Niisuguse inimesega on meeldiv suhelda ju, kes paljuks ei pea sinu jaoks midagigi kulutada.
Jah. Raha ongi põhiline, nii nutune vastus kui see ka ei ole.
Aga veel nutusem on see, et mehed naistes nagu seda kotkalikku joont ainult näevadki, mitte kogu laiemat taustsüsteemi.
 
ang 19. veebruar 2014, kl 16.31
Marcel, sa seed väga meelevaldseid üldistusi väga väheste näidete varal. Aga mõtle nüüd sellele, kui palju inimesi sa tunned, kes usuvad - tõesti usuvad - tõelisse ja elukestvasse armastusse. Kas sa ise usud? Sellisesse, mis ei hooli, kui kaaslane haigeks või jalutuks peaks jääma - kas usud? Kas usud, et armastaksid oma tulevast potentsiaalset naist ka siis, kui ta insuldi saaks ja elu viimased 20 aastat kõnevõimetu voodihaige oleks, keda sa hooldama peaks? Selliseid inimesi ja sellist armastust on, aga see pole kõigi jaoks. Mõtle enda kohta järele. Kui sellesse usud, siis sa lihtsalt ehk ei saa aru, et kõik inimesed pole samasugused ja paljud sellisesse armastusse ei usu. Kui sa sellesse ise ka ei usu, siis miks teed draamat selle üle, et inimesed valivad variante, mis nende endi elu lahedamaks ja mugavamaks teevad? Päris armastus on raske, ma küll pahaks ei pane, kui inimesed kergema tee valivad. Kuion valida välimus või raha, aga armastust pole kummagi vastu, siis mugavamaks teeb inimese elu neist vaid üks. Lihtne, mis?
 
mjah 19. veebruar 2014, kl 16.36
Nõus Kivikesega. Igasuguseid asju võib elus juhtuda, aga kaua võib armastada potensiaalita põmmpead. Särisev armumine ja armastus haihtub nagunii ja kui mees ei ole võimeline rajama turvalist tulevikku vaid nämmutab armastusest, siis sellise inimesega ei loo ükski normaalne naine perekonda ega raiska aega. Sellisel juhul on arukam üksi olla. Naised vajavad eelkõige turvatunnet. Kui vanast oli tarvis selleks olla hea kütt või hea sõdalane, et kindlustada toit ja kaitse, siis tänapäeval on tarvis selleks raha. Ja mida arukam ja targem ja rohkemate oskustega on inimene, seda paremad võimalused tal suuremaks sissetulekuks on.
 
töllidele 19. veebruar 2014, kl 17.27
Mees, kes nämmutab naisele ainult armastusest, on tegelikult laisk diivanitöll, kes loodab tegelikult, et naine ette-taha kõik ära teeb, kui see vaid armastusest naisele õhkab. Naine peab koristama, süüa tegema, lapsed sünnitama, tööl ka käima, sest mees ju nii armastab seda naist.

Parajad laiskvorstid, mõttetu kari parasiite. Meeste taagaks on naiste seas ka muidugi selliseid palju, nii et tasakaal on olemas!
 
tiiu 19. veebruar 2014, kl 17.43
ei viitsi siin eriti Marceli targutustesse süveneda, aga Marcel peab vist end ilusaks meheks, kes naisi oma välimusega ligi tõmbab?
aga ma kardan, et siis, Marcel, pead sa ettevaatlik olema, sest niikui sa suu lahti teed, jooksevad naised kiljudes ja naerdes eemale:))
arukad naised, ma mõtlen.
 
ang 19. veebruar 2014, kl 18.40
tiiu, arukad naised ei kilju.
 
tiiu 19. veebruar 2014, kl 19.10
ang
see oli "kirjanduslik liialdus".
kiljuvad, aga mõtteliselt, mõistad?
 
ang 19. veebruar 2014, kl 19.19
Raske kujutleda arukat naist tibilikult kiljudes ja naerdes minema jooksmas. Arukad naised peaks ju nii välimiselt kui sisemiselt väärikalt käituma? Ega Marceli pihta labasusi loopides saa kuidagi loota, et ta uskuma jääks, et kõik naised polegi kullakaevajad.
 
mjah 19. veebruar 2014, kl 19.31
kusjuures mina olen isiklikult tundnud sellist meesterahvast nagu tiiu kirjeldas. Minu viiskale äraütlemisele temaga mingit lähemat tutvust luua oli tal vastuargumendiks väide "..paljudele naistele aitab sellestki, kui ma olen piisavalt hea välimusega pikka kasvu meesterahvas" minu vastusele " võib-olla, aga minule ei piisa " kehitas ta solvunult ja uskumatult õlgu :D
 
n30 19. veebruar 2014, kl 22.29
Mu meelest on raha teenimise võimekus mehe puhul nn hügieeninõue ehk elementaarne.
Võimekus teenida nii palju, et võimaldada norm eluase, liiklusvahend, (tulevaste)laste eest hoolitseda - ringid, haridus, jms... See on täiesti normaalne, et kui mehe valikuks läheb, on naiste jaoks raha oluline argument - ja mida rohkem seda on, seda rohkem on võimalusi. Kui on raha, pigistatakse kergemini silm kinni teiste puudujääkide suhtes.

Kindlasti on ka teisi mõtteviise ja variante - väga popp on ka olla ise võimukas hästi teeniv naine, kes valib mehe muude parameetrite järgi ja on 50:50 suhe või siis mees vaatab ise hoopis naisele alt üles nii raha kui igas muus mõttes...
 
naene 19. veebruar 2014, kl 23.42
Mees peab jah ikka maksimaalselt nutikas olema raha teenimise osas. Eriti ägedad on veel sellised isendid, kes ise saavad vast miinimumpalka aga oma palju kordi rohkem teeniva partneri rahakasutust ja kulutust hakkavad kritiseerima. Seepärast tulebki vaestest meestest eemale hoida, et nad ei hakkaks targutama raha teemadel, mida nad ise teenida ei oska ega suuda.
 
Naine 35 20. veebruar 2014, kl 00.32
Minu jaoks on tähtis oma tööga teenitud raha. Petiseid ma vihkan.
 
laima 20. veebruar 2014, kl 09.35
ma ka ei saa aru - autor ise kohe tunnistamas, et jah, naise välimus oluline ja kui oma sisemiselt ilusast naisest kenam neiuke en pakkumas, siis läheb loosi, aga naine peaks rõõmsasti rahatu mehega elama? ja veel perspektiiviga, et seesama töll mõne teise naisega minema paneb? saad ju ikka aru, et nii saad elada siis kui naisele pakkumisi pole, kui naisel ka pakkumisi on, pead omalt poolt midagi välja panema, elu on selline.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!