Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
swingerid
 
alu 19. september 2010, kl 14.46
armsad daamid. viimastel aastatel on eestis laineid löönud nn. swingerid. tekkinud on mitmeid klubisid ja nende liikmeskond kasvab jätkuvalt. rääkige oma muljetest.
 
õmblejanna Kapa-Kohilast 19. september 2010, kl 14.47
Mina tean ainult Singeri-masinat. Kuulaks ka huviga.
 
??? 19. september 2010, kl 14.51
Mis see swingimine on?
 
wiki 19. september 2010, kl 14.56
Svingimine on lühidalt lahtiseletatuna seks võhivõõraga oma abikaasa juuresolekul
lisainfo http://www.swinger.ee
 
Naine40 19. september 2010, kl 14.59
Maailm on svingimise juba ammu leidnud ning selle juurde ka jäänud, svingimine on ju sama pikk nähtus, kui seksimine. Heal lapsel küll mitu nime olnud, aga sellest hoolimata ei kao ta ajaloo prügikasti. Õnneks pole see maapealne elu üksluine ning kindlalt ühe ülbaline. Nii palju kui on inimesi on ka arvamusi, on ju täiesti õige! Mis puutub erootilisse veetlusse, siis on see ikka kahe kõrva vahel kinni. Fantaasiaid, millest keegi ennast ülesse kütab enne kui kellegagi seksini jõuab, on ju ka sama palju kui inimesi, võibolla veel rohkemgi, sest ühel inimesel võib neid kümneid olla ning aja möödudes muutuvad needki, kui nad just foobiateks ei kinnistu. Erootilistel fantaasiatel on aga üks varjukülg, kui reaalsus ei toimi nii nagu me ette kujutasime, siis puruneb kogu see ilus muinasjutt kildudeks laiali ning neid kilde kokku korjata ning uus pilt sellekordse ürituse jaoks kokku panna, on kui puzzlepilt, tundub ju kaugelt ilus aga traagelniidid paistavad lähemal vaatlusel välja. Lõpp tulemus saab olema ebameeldiv, halb jne. Kui läheneda üritusele tühja koha pealt, ilma fantaasiateta ning lasta sellel kulgeda nii nagu ta kulgeb, kordumatuna oma ilus, kummaliste keerdkäikude läbi, vaadatuna ning saadetuna teise ja tundmatu osaleja poolt, siis sellel on oma ainukordne nauding! Kui sa püüaksid seda kopeerida ning järgmisele korrale stsenaariumina paika panna, siis see ei toimi, sest sina pole sama, kes olid eile ning need teised ei ole need, kes olid eelmine kord ning tulevased ei ole kunagi samad, kes esimesed. Mulle meeldib see spontaanne värskus, uudsus, kordumatus ning neid, kes svingimisega tegelevad köidab see sama tunne.
 
pealtvaataja 19. september 2010, kl 15.00
indlev loomaaed. muud midagi.
 
õmblejanna Kapa-Kohilast 19. september 2010, kl 15.02
Siis on tuttav lugu. Ükspäev tuli naabrimees Vello kasuka proovi ja oma vanamees jäi seal kõrval norinal diivanil magama. Vello kasutas juhust ning surus mulle sealsamas Singeri masina najal vaikselt ära.
 
Naine40 19. september 2010, kl 15.04
pealtvaataja,
Võin Sulle siiski paari asja selgitada - see on kaudselt seotud ka swingimisega. Miks ja millal ma panin internetti esimese sponsori otsimise kuulutuse? Konkreetne vastus - neljakümne aastasena, kui olin lahku läinud oma teisest elukaaslasest ja otsustanud, et enam kunagi kellegagi koos elama ei hakka. See on põhjendus ka sellele, miks ma ei seksi raha eest alla kolmekümne aastaste meestega - siis käib elu veel teistmoodi ... Vähemalt minu jaoks käis. Pul poleks tulnud pähegi seksi eest raha küsida. See, mis kolmekümne aastaselt peaks veel ees olema, on minul praeguseks juba ammu seljataga ... (Sest meie põlvkond alustas sellega kümme aastat varem.) Olin süütu kuni abiellumiseni ja minu esimene abikaasa oli mul ainus mees üsna pikka aega - seni, kuini ta ise piiridest üle astus. Kui inimene saab vanemaks, avarduvad ka piirid, kõik me olema otsijad ... Loomulikult eelistan ma mehi, kellel on raha, sest see on tõestus sellele, et nad pole elus allajääjad ja suudavad mulle pakkuda midagi sellist, mis meelde jääb. Püüan ka ise anda parima, teisiti ju ei olekski mõeldav. Siiski pole raha määrav argument. Juba telefonikõne põhjal on üsna hästi võimalik aru saada, millise inimesega on tegemist - aga seda kunsti ma siin ei avalda. Vahel aga jooksevad tõesti külmajudinad üle selja. Kõige jubedam kogemus minu jaoks on viimasel ajal olnud see, kui üks seitsmeteistaastane poiss tahtis raha eest veebiseksi. Küsisin, et kullake, kelle rahaga sa tahad siis selle eest maksta? Ta ütles, et käis suvel tööl ja tal on oma raha. Mul hakkas õudne. Ütlesin talle otse, et sul ei ole mitte mingit mõtet omateenitud raha sellise asja peale raisata. Ta mangus edasi. Ma ütlesin, et anna andaks, aga ma ei tee seda täiesti kindlasti. Kui ma selle peale mõtlen, hakkab jube ... Kas said millestki aru?
 
pealtvaataja 19. september 2010, kl 15.11
ma sain aru, et sa oled mingi mature-prost.
mida see teemasse puutub? teema pole tasulisest seksist.
 
Naine40 19. september 2010, kl 15.14
pealtvaataja.
Siis on Sulle, kullake, küll ainult üks soovitus - pead leidma endale nii koleda naise, keda keegi teine tõesti ei taha (aga ma ei usu, et sellist naist maailmas üldse leidub - keegi kunagi ikka tahab, olgu naine milline tahes) ehk nagu "tuntud vanasõna" ütleb - truudus on ainult võimaluste puudus.
 
. 19. september 2010, kl 15.18
sa naine40 oled veel lollim, kui tundub.
mine tee parem, mida oskad - teeni oma vana peega pappi, otsi mõni gerontofiilist mees ja lase käia
 
Naine40 19. september 2010, kl 15.28
.,
Tänan Sind info eest! Vähemalt üks inimene, kes oskas aidata! Püüan hakkama saada.
 
alu 19. september 2010, kl 15.32
rahu, inimesed rahu! ärge muutuge labaseks. swingimine on siiski klass kõrhemal ja tere tulemast klubisse.
http://e-swingclub.com/home.php
 
bereta 19. september 2010, kl 18.14
Eks ta ole ikka mehe sisemine hirm! Korra nähes oma naist teisega armatsemas vabastad sa endas selle hirmu, hiljem ei loe kas naine käis teisega väljas või ei! Sa vaatad sellele teise pilgu läbi, kui sa armastad kedagi, siis sa ei pea teda ju oma omandiks pidama. Seksides me ju mõtleme sellele, et endal oleks hea ning normaalne oleks mõelda, et partneril oleks ka hea ning teha selleks endast kõik olenev. Siit laieneb see tunne sellele, et kui naine kogeb kellegi teisega midagi võrratut, siis see on ju temale hea ja kui see temale on hea, siis miks peaks seda talle keelama, sest mina ju ei taha, et mulle midagi keelataks, eriti kui see on nii hea! Kas hirmust, et äkki teine on parem ja naine lähebki selle parema juurde ära või et naisel tekib võrdlus moment (mees tahab ju süütut, kes pole kunagi kedagi teist näinud ega tundnud)? Minu arust valed hirmud, kõik selle pärast, et me saaksime lasta oma egol end mugavalt tunda, kui korra oled endale saanud, siis enam ei pea pingutama, ning nii see seks magamistoas ära surebki, sest tead ju juba ette, mida millal tehakse, aga et endal kihku üleval hoida otsime vaheldust! Seksrevolutsioon on ära vajunud, nagu kõik revolutsioonid, sest lõpuks muutuvad kõik mugavaks, uus idee muutub aja pikku vanaks ideeks ning ajalugu kordub ja ratas veereb...
Huvitav, kas naine ei tunne siis seda tunnet, et kui oled kogenud midagi võrratut, siis püüad seda oma kaaslasele edasi anda, panna teda tundma seda, mida sa ise tundsid?
Mis puutub sügavasse kiindumusse, siis vaba suhte korral on see vahest veel sügavamgi, unustada valed, rääkida kõigest mida tunned, anda kõike paremat edasi, nautida seda millest teine naudingut tunneb, elada talle kaasa...
Sellised on minu mõtted, kuid selliseid on ju vähe ning naisigi annab tikutulega otsida!
 
Maasikas 19. september 2010, kl 18.25
Mina olen Bereta viimase postitusega väga sama meelt. Ilmselt on mu enda biograafia tavalisega võrreldes suhteliselt keerulisem olnud, aga minagi eristan seksi ja vaimset ühtekuuluvust. Seks on lihtsalt suhtlemine ja mäng. Miks ma ei või lubada oma kallimale mõnd mõnusat mängu, kui muu on meie vahel kindel? Pole võimatu, et võidame sellest mõlemad - niipalju, kui on inimesi, on erinevaid ideid seksimiseks. Miks ei võiks me omavahel neid jagada ja sellega oma intiimelu rikkamaks muuta? Kui on tõesti sügav kiindumus, siis sellised mängud ei tohiks seda sugugi kõigutada.
 
m27 19. september 2010, kl 18.50
naised mõtlevad millegipärast, et kedagi teist armastada on hullem petmine kui seks võõra mehega a'la et seks on ainult kehaline mõnu, aga armastus on totaalne truudusemurdmine blablablabla...see, et sa kedagi teist siiralt armastad, aga ei seksi temaga oleks mulle 100x kergem taluda kui seda, et sa lased ennast mingil teisel tondil k*ppida ja siis ma jalutan oma naisega kuskil tänaval ja mingi üheöökeppar jalutab vastu ja irvitab näkku, kuna sai mingi öö minu naist igast kohtadesse kepitud. ja siis naine kah ise mõtleb vist, et oh, see ju niisama seks, ei midagi enamat, tal oli lihtsalt super keha ja mõnus jäme kürb, aga ma armastan ju oma meest ikka, sest ta on nii hooliv ja toob kohvi voodisse iga hommik ja teenib raha.. irwww.
 
Naine40 19. september 2010, kl 18.54
m27,
Ma ei jaga täpselt, mida sellega mõtled, aga seda tunnistan küll, et seksin AINULT nendega, kes sponsoreerivad, sest aeg, millal otsisin printsi valgel hobusel on minu jaoks õnneks või kahjuks möödas.
 
coraly 19. september 2010, kl 19.16
Naine40,
see on küll kurb kui kürb sulle muud rõõmu ei paku kui ainult finantsilist. selles vanuses võiks naine olla juba materiaalselt sõltumatu ja nautida head keppi parima isasloomaga, kes saadaval.

väike remark veel: tark naine leiab sponsoreid ka jalgu laiali lükkamata. võimalik muidugi, et eskortdaami jaoks pole sul piisavalt elegantsi ning esinduslikku pandavat välimust...
 
Naine40 19. september 2010, kl 19.40
coraly,
ära unusta, et tänapäeval taandub igasugune tegevus finantsiliseks ja ma ei usu, et ka sina oled pühendunud heategija, kes jagab end kõigile hädalistele ja tasuta
 
eliisa 19. september 2010, kl 19.48
ei noh, kui ma juba lähen, siis abikaasata. milleks teda veel kaasa pealt vaatama? aga muidugi ma ei lähe, sest võõrad kered ei tõmba mind.
 
coraly 19. september 2010, kl 21.32
Naine40,
hmm, kas tõesti Igasugune tegevus toimub mõnel inimesel ainult raha nimel. huvitav, kas sa masturbeerid ka vaid siis kui keegi selle eest pappi köhib? võib-olla olen kiiksuga ja erand su meelest, aga keppi teen füüsilise/vaimse vajaduse pärast, mitte finantsilistel kaalutlustel. jagan end ainult ühele, kes on kõige parem ja lähedasem, arveid selle eest pole esitanud. äkki peaks?

kunagi jah, 18-20-aastaselt, harrastasin samuti finantsilistel eesmärkidel keppimist. praegu ei pea seda loomulikult õigeks, aga tookord raha ja mõistust nappis ning mis olulisim- ei osanud siis veel orgasmigi saada, seega oli suht ükskõik, kellega ja mis ajendil kopuleeruda. tuli lihtsalt mehi/abikaasat rahuldades "naisekohust" täita, saades selle eest vastu hüvesid ja turvalist elu. liigagi triviaalne, mis.

aga et 4-kümbine naine on ikka veel materiaalses ja seksuaalses mõttes nii madalal tasemel, et peab keppi tegema rahateenimise mitte mõnu saamise eesmärgil.......üsna masendav.
 
m27 19. september 2010, kl 21.56
"seksin AINULT nendega, kes sponsoreerivad, sest aeg, millal otsisin printsi valgel hobusel on minu jaoks õnneks või kahjuks möödas."

to Naine40

kas siit kumab nagu kibestumus läbi, et printsi valgel hobusel ei tulnud ja nüüd on nagu mehed milleski süüdi ja peavad selle eest raha maksma, et sinuga seksuaalsuhetes olla? et nagu karistad mehi millegi eest või?:))
 
Naine40 19. september 2010, kl 22.31
m27,
Karistan mehi millegi eest??? Tundub et siiski vastupidi.
Peale mõnda üle noatera pääsemist lihtsalt hakkad selliste asjade peale mõtlema. Kõige lihtsam probleem on ilmselt see, kui kutsutakse kusagile linnast välja, seltskond ei mõtlegi ilmselt esialgu midagi paha, aga mingil hetkel on kõik ära kukkunud ja vaata ise, kuidas koju saad. Sellega olen paar korda kokku puutunud. Üks soomlane kutsus baarist kaasa, umbes 10 km kaugusele, asja temast polnud, kümne minuti pärast norskas. Kümme kilomeetrit pole üldiselt minu jaoks probleem, aga tikkkontstega on küll. Taksoraha mul polnud. Kuna ta oli enne lubanud taksoraha anda, siis lihtsalt võtsin selle tema rahakotist, mille ta laua peale jättis. Me polnud isegi raha eest seksimises kokku leppinud, see oli mitu aastat tagasi, siis ma vee raha eest ei seksinud. Võtsin tõesti ainult taksoraha, kuigi seal rahakotis oli vähemalt kümme korda rohkem. Paha tunne oli, aga tahtsin koju ja norskavat soomlast polnud võimalik äratada, raputa, palju tahad. Eelmisel aastal oli üks palju hullem kogemus. Esialgu kutsuti lihtsalt välja sööma. Leppisime kokku 1000 krooni ja kahe mehega. Siis hakati niiöelda söögikohti otsima, millegipärast Pärnu omad ei sobinud, linnast väljas kuni Vändrani oli kõik kinni jne. jne. Lõpuks olime kellelgi külas. Küsisin, kus me oleme. Selgus, et Järva-Jaanis. Vaadake kaarti - palju maad on Pärnust Järva-Jaani! Raha ma nende käest muidugi ei saanud, aga hommikul tänasin südamest Head Jumalat, et siiski kodus olin. Pärast seda olen muutunud väga ettevaatlikuks. Eelmisel nädalal kutsuti saunakale Paikusele. Kilomeetrid on jalgsi kojutulekuks veel sobivad - pole liiga kauge. Joogine seltskond kepivõimeline eriti polnud ja raha sain ette 500. OK, vähemalt taksoga koju saab, kui vaja. Õnneks leidus seal aga üks väga armas kutt, kes kutsus mind enda juurde ja maksis tõesti korralikult ning tellis kohaliku takso järgi. Taksojuht aga hakkas lolli juttu ajama, et sõidu eest jne. Ma ütlesin, et sõidu eest lubati maksta. Vanamees hakkas aga kirvega kurge püüdma - ütles, et teeme kokkuleppe, et ta annab 300, sest sõidu eest peab ka maksma. Nagu juba kusagil kirjutasin, kolmesajamehed saadan kiiresti kuupeale. Selle pakkumise peale palusin tal kohe auto kinni pidada ja astusin välja, kuigi koduni oli 7 kilomeetrit. Ilm oli hea, oleksin suutnud selle maa isegi tikkkontstega käia. Ainus probleem oli see, et mul olid liiga head saapad, mille kontsaplekid olid natuke rohkem, kui läbi. Need 7 kilomeetrit oleksid saapad tapnud ja uute jaoks hetkel raha polnud. Siis otsustasin hääletada, kell oli umbes neli või viis öösel, vedas, toodi maja ette ära. Elu on seiklus, aga tuleb siiski ettevaatlik olla.
 
lugejas 19. september 2010, kl 22.49
sinu elu ei ole seiklus, Naine40. sinu elu on mudamülgas, kus sa saastaga koos ulbid, rapsid ja sipled.
seda kõike vabatahtlikult.
 
coraly 20. september 2010, kl 00.26
Naine40,
tõesti oled nõus tonni eest kahe joobariga keppi tegema? siis sul ilmselt äärmuslikult raske majanduslik olukord, pole vist leivarahagi?
kas sa selle peale pole kunagi tulnud, et ei pea tingimata iga ettejuhtuva kara otsa kargama selleks, et veidi onudelt pappi kätte saada. on ka teisi võimalusi. või on see sinu arust seiklus, mingeid räpaseid võõraid tille imeda ja pärast oma odavate saapanirudega mööda kolkaid koperdada?
 
naine 40 20. september 2010, kl 23.05
on ju tuntud pärnu prost alias pepukene. talle raha pole mõtet maksta,sest pakutav teenuse kvaliteet on alla igasugust arvestust
 
Juurikas 21. september 2010, kl 09.46
Kui ma nüüd päris aus olen, siis 'Naine40' ja mõne teise kommentaarid ja lood olid mulle isiklikult päris huvitavad lugeda. Mitte et ma sellist eluviisi kiidaks või laidaks (ma ise 42 ja ei kipu kedagi sildistama ega õpetama), lihtsalt oli omamoodi huvitav lugeda teistsugust mõttemaailma ja elustiili
:)
 
alu 21. september 2010, kl 10.08
on see mingi permanentselt seksinäljaste klubi?

ebaoluline, ei ole tarvis vastata.

ahjaa, tuli välja, et coraly ei ole meil mitte ainult mõrd vaid ka vana mõrd ja nagu aru saan, siis taolised sinna kluppi ka kuuluvad, innukalt sõna võtavad.

edu! kui kunagi on maha magatud truudus ja võime sellisena olla, siis hiljem on vist tõesti hilja:)
 
üks 21. september 2010, kl 10.32
hmm....mul jälle vanemaks saades on keha hulga rohkem "hingega" seotud kui nooruses. Kõlab ka ilmselt banaalselt ja new-agelikult aga minu keha on minu pühamu ja keha ma ebaoluliste inimestega ei jaga. Ei viitsi ju eriti ebaoluliste inimestega õhtustki süüa ja arvamusi vahetada, ammugi füüsilist lähedust jagada.
Vaatasin ammu mingit saadet swingeritest, algus oli kõik jah cool ja elu oli rock n roll aga lõpuks ikkagi koorus välja nende inimeste rahulolematus olukorraga, iseendaga, partneriga... naised tahtsid lihtsalt oma elukaaslasele meele järele olla, mitte ei olnud swingerid sisemise sunni ajendil.
Naine 40 esimestes postitustes oli isegi mingi usutav säde aga lõpus jällegi koorus välja kibastumine, enese väärtuse madaldamine...ah krt, see ei ole ju elu.
 
tõesti 21. september 2010, kl 11.05
on eestis viimasel ajal palju lõhestunud karakteriga inimesi( näiteks siin naine40), kellele pole miski väärtus peale raha, see orjarahva e alamklassi tunnus, odav inimene halbade kommetega, tal peab olema tsirkust( meelelahutus joomaurkas) ja leiba(söök,jook) nad ei tahagi aega kasutada vaid aega veeta ausalt öelda tuleks sellest rämpsrahvast kaarega mööda käia
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!