Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Vaene mees = SUUR NULL!
 
Maris 18. juuni 2006, kl 18.27
On ju õige?
Mina näiteks küll omale mingit rotti meheks ei tahaks, kellega terve elu koos vaesuses vireleda. Mees peab ikka piisavalt tark olema, et omale hea majanduslik seis kindlustada või mida teie arvate?
 
meie arvame 18. juuni 2006, kl 18.31
Mees peab ikka piisavalt tark olema, et omale hea majanduslik seis kindlustada või mida teie arvate?
Ning sina, väike l.ibu, saaksid mehe rahakoti peal lulli lüüa?
 
Kadri 18. juuni 2006, kl 18.33
ei ole õige!
mina võtsin lahutatud mehe, kes elas üürikorteris ja maksis oma kahele lapsele alimente. praegu on meil omal lapsed ja mehe esimesed lapsed on täiskasvanud, mina olen kodune, mehe palk on väga väike (TPI haridusega mees), kuid kuna ma armastan teda, siis pole palgal mingit tähtsust.
 
Maris 18. juuni 2006, kl 18.36
Aga kas siis kõik naised polegi mehe rahakoti peale maiad?

Mina tean väga paljusid naisi, kes mehega raha pärast koos on.
Huvitav, kas siin on siis ainult sellised naised, kes rahast üldse ei hooli? Vaevalt...
 
marii 18. juuni 2006, kl 18.36
Jälle ikka otsast peale! Üks keerutab siin niigi juba oma ametitega.

Sinu puhul, Maris, on tähelepanuväärne, - ... et omale (tahaks kohe seda sõna rõhutada) majanduslik seis kindlustada. Just nii, hakkaja ja töökas mees kindlustab omale sinu ihaldatud seisu. Aga mida teed sina? Millega sina silma paistad? Tegelikult juba teada!
 
realist 18. juuni 2006, kl 18.42
Nii ongi. Väga selgelt väljendatud - et ootad mehelt oma majanduslikku seisu tõusu. Muidu vireleksite koos...
Aga miks rikas mees sind tahtma peaks?
Mingit vaest saamatut rotti-ärakasutajat?
 
Maris 18. juuni 2006, kl 18.44
Ja siis veel
on enamusel eesti meestest lühikesevõitu
noku, ise peavad küll ennast tegijateks!
 
Maris 18. juuni 2006, kl 18.47
Rumalat juttu ajate siin!

Ja kas ma olen öelnud, et ma olen ärakasutaja? Paistab, et pannakse kohe sõnad suhu!
Ja rott ega saamatu pole ma ka kohe kindlasti mitte, erinevalt siin paljudest teistest.
Ma tean väga hästi, mida elult tahta ja millest eemale hoida.
 
realist 18. juuni 2006, kl 18.48
Ahah. Marisel on lihtsalt igav hakanud, otsustas end lõbustada inimeste ärritamisega...Nojah.
 
Annika 18. juuni 2006, kl 18.50
Jep,vaene mees ON null.Ja oi kui ümmargune.Mina ka nt sellist rotti ei tahaks,muda ma sellisega peale hakkan?????Samas kunagi ju ei tea,võime mõlemad varsti oma sõnu süüa,kuid praegu ikka KINDEL EI.Pigem olen üksi
 
Maris 18. juuni 2006, kl 18.51
Appi kui labane, Maris 18:44! Lastel peaks siin küll piirangud peal olema!
 
ohoo 18. juuni 2006, kl 18.51
Mu mees oli ka täiesti vaene, kui tuttavaks saime. Ta oli ju noor mees, kes alles äsja alustas täiskasvanu elu. Näha oli, et väga töökas ja hakkaja mees ning muud polnudki vaja. Ega see, kui mehel kohe raha on palju, ei taga seda, et tal raha ka mõne aasta pärast on. Näiteks läheb firma põhja või kaotab töö. Kas siis tuleb mees maha jätta või? Mina ei jätaks, sest mees ise on tähtis mulle, pealegi tundes teda, ei hakka ta halama ja vinguma, vaid otsib uue töö või paneb uue firma hakkama. Minu meelest ongi mehe puhul vaja kindlaks teha, kas tegu ausa ja tööka mehega, kel ka mingeid elusihte silme ees seismas ning soov nende poole püüelda. Tean nii mõndagi naist, kes kahetsevad nii öelda vaese mehe mahajätmist, sest polnud kannatust oodata, millal mees järjele saab. Nüüd vaatavad ja imetlevad ja kadestavad, et mis siis oleks kui ei olekski meest vaesuse pärast maha jätnud. Paras neile naistele.
 
Maris 18. juuni 2006, kl 18.51
Jah, mul on alati raha olnud, isegi kui ei ole olnud,
siis jäätise jaoks on ikka olnud!!
 
realist 18. juuni 2006, kl 18.54
Aga see liba-Maris on päris naljakas.
 
Maris 18. juuni 2006, kl 18.54
Hahahaaaa, 18:51, sinu nalju on siin näha olnud küll. Kord mängisid sa siin seda Vangi-Laurat, nüüd siis mina... Mind sa ei sega, väike perverdike, lase aga edasi!
 
väkkkk 18. juuni 2006, kl 19.02
Maris, just nii! Aga arvesta, et tark mees omale lolli naist ei võta..........nii et laku oma sõrmed targast mehest puhtaks.
 
ehh 18. juuni 2006, kl 19.04
mitte targast mehest ei olnud siin juttu. kõik soovivad endale rikast meest :P
 
* 18. juuni 2006, kl 19.06
nu loe ikka algust ka.
 
kk 18. juuni 2006, kl 19.28
Enamus rikkaid on kunagi vaesed olnud.

Võtke või Urmas Sõõrumaa. Jooksis hommikuti toompea torni,et lipp heisata.

Aga teema on ilmselge provokatsioon.
 
Lea 18. juuni 2006, kl 19.29
mina ka ei taha vaest meest. kuskil kalamaja või lasna ühetoalises, vanas majas küll elada ei tahaks. vuihh, õlinäpud sellised, möldripojad.
 
maimu 18. juuni 2006, kl 19.30

Aga kas sa Maris oled praegu siis mingi rott või? Väkk.
Higistad täistuubitud trollis kui mina sust autoga mööda sõidan.
Alamklass selline.
Endal polegi raha, ostad turukosmeetikat ja unistad rikkast mehest.

Kerjus.
 
Maris 18. juuni 2006, kl 19.41
Kulla maimu, mina ei pea unistama rikkast mehest, mul on ta olemas. Ja trolliga pole ka ammuilma sõitnud, ma ei suudakski nende haisvate elukatega koos sõita seal. Mu mees on piisavalt rikas, et mulle tutikas auto osta.
Kaju nendest vaeste meeste naistest, kes virelevad vaesuses oma haisva, räpase mehe kõrval ja peavad tõesti turul käima kosmeetikat ostmas. Loodan, et neil ka kunagi aru persest pähe tuleb ja omale normi mehe valivad, mitte ei mädane kuskil odavas üürikas.
 
Dame Ali 18. juuni 2006, kl 20.00
jajah - ja neid norme mehi on kohe lademes ootamas, eksole...

üldiselt - eristada tuleb noort meest, kel veel pole jõudnud tekkida pere loomiseks vajalikku baasi ja mõtteviisilt "rotti" - ehk siis edasijõudmatut saamatut haledat jobu (Kadri TPI haridusega mees sinna küll ei kuulu - kui väike palk, eks siis mingit sorti teadur on).

Üldiselt leian, et kui peres on väikesed lapsed, peaks üks vanematest nendega kodus olema kuni 3 a saamiseni. Ükskõik kas ema või isa - see imetamise-aeg on niikuinii väga lühike - kuid lastele tuleks vanemaga veedetud aeg kasuks. 3-4selt laps tasapisi lasteaiaga tutvustada ja siis saaks poole kohaga juba tööle minna. Seda kõike ideaalis muidugi.

Mina ise olen suutmatu jobu (aka ei armasta karjääri teha ja hobid kahjuks ei toida) ja seetõttu vajan toeks sellist meest, kes mu ideaali ka teostada aitaks. Mitte kunagi ei hakka sünnitama lapsi mehele, kellel puudu eesmärgid ja arengupotentsiaal, piisav sissetulek või ootus sellele tulevikus - järglaste ees peab olema mingigi vastutus. Ma ei ole nii edukas, et lapsed ise üksi üles kasvatada - targem on nende saamisega mitte riskida.

Niisama fuckbuddy-ks olemine ei sõltu rahakotist.
 
JUss 18. juuni 2006, kl 20.14
Elasid kolm eesti venda:
- vanem oli tark ja suutis välja teenida professori hariduse
- keskmine oli väheke vähem targem ning teenis omale välja kinnisvara spetsialisti hariskas hariduse
- noorem vend oli niisama kindaviskaja - sai omale tehnikumi hariduse ning hakkas ehitajaks

- vanema pole lapsi ega ka palgaga ei hiilga
- keskmisel on üks laps ja oma elamine
- nooremal on kaks last ning auto, maja ja ka korter

huvitav - kust peaks lähtuma
 
m&m 18. juuni 2006, kl 20.17
kle maris, ega kuumus sulle liiga pole teinud???
kui sinu elu sulle sobib, anna minna...igaüks elab oma elu...see, kui teise naise mehel on väike korter lasnakal, või mis iganes, seee eiole mtteüldse sinu asi...kes siin kellega siin võistema kipub???? nõudmiste nivoood on lihtsalt erinevad, inimste elud ja püüdlused ongi erinevad...
tegelt on kõigehullem kõrvuti-kooos elada ikka vaimust vaesete inimestega...rahamuredest saab alati üle- raha tuleb ja raha läheb...aga kui mõistust eiole või on seee nii enesekeskne ja nappp, vat siiis eiole küll midagi peale hakata, siis tuleb külll joosta ja hästi kiiresti ja hästi kaugele...
 
seis on kindlustatud 18. juuni 2006, kl 20.19
maris tule ja ime mu purki!

sa oled ise sedavõrd lahja, et pead meeste küljes rippuma kui puuk... sulle raha ja raha, mine tööle ja teeni! See on ju laus jubedus, et ise ei suuda sa teenida aga tarbid rohkem kui peaks.

eesti meeste riistvaral ei ole häda midagi, asi on sinu enda genitaalis või vaimses tervises, mine ravile mõõk ja hakka elama!
 
m 18. juuni 2006, kl 22.09
minu mees on noor saab yle keskmise palga,elame lanamäel yhetoalises yyrikas,meil on laps aga me oleme nii noored veel ja kyll jouame ka kunagi sinna maani aga meest ma kyll rahakoti järgi ei vaata ,enamus noored rikkurid on nii ylbed ja jubeda iseloomuga inimesed kes arvavad et on jumalad..... ja yldse miks naine ei voi ise ka perele elatist teenida nii oleks ju palju vordsem asi
 
Murka 19. juuni 2006, kl 08.37
heh, kui mehega tuttavaks saime, oli ta üliõpilane, raha oli täpselt nagu mulgi - polnud üldse. Käisime päikeseloojangut vaatamas, sest see on tasuta :) Nüüd on asjad hoopis teisiti. Üldiselt, mulle meeldib kui mehe ja naise palgad on suht võrdsed. Ei taha, et mees oleks must ei rikkam ega vaesem.
 
nojah 19. juuni 2006, kl 08.55
Mina olen ise nii majanduslikult kindlustatud, et ei pea küll meest rahakoti järgi vaatama. Teemaalgataja on ise rott. Parasiit.
 
Kaia 19. juuni 2006, kl 09.18
Eks see ole alati nii olnud. Mees on see, mis tal on. Raha, positsioon jne.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!