Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
emaga elavad täiskasvanud mehed = infantiilsus
 
sotsioloog 11. juuni 2023, kl 02.56
miks osad mehed täiskasvanuks ei saagi? on selles süüdi oskamatud emad, halvad geenid või poegade laiskus täiskasvanu ellu astuda?

küsitlus on anonüümne
 
psühholoog (isehakanud) 11. juuni 2023, kl 03.38
Üheks põhjuseks võib olla terav mõistus. Täiskasvanuks saamine tähendab, et inimene on oma lae saavutanud ja olulist edasiminekut enam ei tule. Totukesed on juba 20-aastaselt või varemgi küpsed inimesed, hakkavad kodu mängima ja lapsi vorpima. Targad võivad isegi pensionieas üsna lapsemeelsed tunduda.
 
Memmekas 11. juuni 2023, kl 08.12
 
huvitav kas see pasiivne ja mikroagressiivne seemne purse oli 11. juuni 2023, kl 15.13
minu pihta suunatud ,
 
muidu arvaja 12. juuni 2023, kl 00.51
eks lollakast perest tulevadki tavaliselt lollakad lapsed. no vanemad on ise infantiilsed, mingi kolm klassi kahe peale ja laste vorpimiseks ju erilist haridust pole vaja, seega järgmine põlvkond, kes kodus ainult lolle laiutavaid lõugu näeb, ongi samasugune.
poisid on lihtsalt suuremad ahvid ja kopeerivad seda, mida kodus näevad. tüdrukud on isepäisemad ja valivad suuremalt jaolt oma tee.
üks valus tõde veel - poisid kõige oma matšolikkuse juures on tunduvalt memmekamad kui tüdrukud. ja kui selline memmekas satub võimuka emme tuhvli alla, siis tulemus ongi mõttetu iseloomutu tallukas, kes kunagi täiskanuks ei saa. vähemalt mentaalselt.
 
khm 12. juuni 2023, kl 02.55
Siin vist mingi sellelaadne veider inimene on, kes arvab, et on kirjutaja, lugeja, näitleja ja režisöör ühes isikus. Võimalik, et vaimse häirega. Vot siinkohal tahaks küll küsida, kuhu vanemad vaatasid. Kui laps jääb eakaaslastest arengus maha, siis peab võimalikult varakult abi otsima. Paljud edukad inimesed on düslektikud ja kerge aspergeri sündroomiga, lihtsalt vanemad reageerisid õigeaegselt. Siinne veidrus on musternäidis, kuidas kerge häirega laps lasti vanemate silme all täiskasvanud idioodiks kasvada. Nüüd jääbki eluaeg piinlema oma täiskasvanud kehas, ise aru saamata, et ta pole enam laps ja miks ühiskond talle täiskasvanu nõudmisi esitab.
 
solvu edasi 12. juuni 2023, kl 07.16
Siin vist mingi sellelaadne veider inimene on, kes arvab, et on kirjutaja, lugeja, näitleja ja režisöör ühes isikus. jah ma olen kirjanik ma tean ,et see solvab sind ja haavab millegi pärast väga su tundeid aga tõenäosus ,et sa mingit mu tööd kunagi näed või lugeda näed on minimaalne. jah ma olen ka näitlemisega koolis tegelenud ja näite ringis olnud ja ka lavadel olnud siin ja seal. ma oleks ka hea rezizöör sest mul paar head ideed. ma ei arva ma olen. . Võimalik, et vaimse häirega. jah mul on vaimne puue jah ma olen veider ma pole seda eitand ja ma ei häbene seda. hea ,et sa nii normaalne oled. Vot siinkohal tahaks küll küsida, kuhu vanemad vaatasid jälle see vanemate teema. sorry kui mu vanemad on erinevalt sinu omadest head ja toetavad. Kui laps jääb eakaaslastest arengus maha, siis peab võimalikult varakult abi otsima. ma olen psüholoogi ja psühhiaatri juures lapsest saadik käind. sa teaks seda kui sa minust miskit reaalselt ka teaks. Paljud edukad inimesed on düslektikud ja kerge aspergeri sündroomiga, lihtsalt vanemad reageerisid õigeaegse ma tuletan seda sulle meelde kui ma edukamaks kirjanikuks saan kui juba olen. väiksele publikule meeldib mu töö ja inimestele meeldisid mu joonistused koolis juba ja mind kutsuti mu jutuvestmis oskuse pärast isegi kooli onu raivoks. ma tean ,et see solvab sind aga see on su probleem. Siinne veidrus on musternäidis, kuidas kerge häirega laps lasti vanemate silme all täiskasvanud idioodiks kasvada. jah kui kuntsnik kirjanik ja luuletaja kellel on väike publik ja kes lõi läbi youtubes younows ja justin tvs väiksel viisil on täiskasvand idioot siis jah sul on õigus. kus mu vanemad küll tegid vea. ma aitan ka neid palju aga ma olen vaid täiskasvand idioot. ja veidrik. . Nüüd jääbki eluaeg piinlema oma täiskasvanud kehas, ise aru saamata, et ta pole enam laps ja miks ühiskond talle täiskasvanu nõudmisi esitab. jah mu elu on niii suur piin ja valu miks see küll otsa ei saa. jah ma olen oma sisemise lapsega kontaktis. soovitaks sul sama teha. onu clawfingerr ju soovitas. sorry kui vabandad mind ma pean olema veidrik ja ühiskonnale koormaks ja samas mitte arusaama ,et ma pole laps vaid täiskasvanu ja ma pean aru saama miks pekki kukkund ühiskond mulle nõudmisi esitab. sägens siis.
 
to muiduarvaja 12. juuni 2023, kl 07.19
eks lollakast perest tulevadki tavaliselt lollakad lapsed. no vanemad on ise infantiilsed, mingi kolm klassi kahe peale ja laste vorpimiseks ju erilist haridust pole vaja, seega järgmine põlvkond, kes kodus ainult lolle laiutavaid lõugu näeb, ongi samasugune. u mad bro. tundub nagu räägiksid enda perest . sest minu omast sa ilmselgelt ei räägi.

poisid on lihtsalt suuremad ahvid ja kopeerivad seda, mida kodus näevad. tüdrukud on isepäisemad ja valivad suuremalt jaolt oma tee. ok autist ok vaimuhaige ok pedo

üks valus tõde veel - poisid kõige oma matšolikkuse juures on tunduvalt memmekamad kui tüdrukud. ja kui selline memmekas satub võimuka emme tuhvli alla, siis tulemus ongi mõttetu iseloomutu tallukas, kes kunagi täiskanuks ei saa. vähemalt mentaalselt. su arvamus pole tõde aga ok autist ok pedo ok venemeelne riigireetur. just nagu sina kes kohtled teisi nagu si tta sest sul mommy issues. ma tean sind paremini kui arvad....
 
Ahvide planeet 16. juuni 2023, kl 19.28
Teemaalgatajale: aga mis häire sul endal (ja muudel sinusugustel) on?
Vaevalt, et sa päriselt sotsioloog oled - tavalise bully/kiusaja jutt sul, mitte sotsioloogi oma.
Miks sinusugused üldse tahavad lambist võõraid inimesi "diagnoosida", kes neile kunagi midagi halba teinud ei ole?
Vajadus võõraid kottida ja klatšida on juba iseenesest täiesti haige, aga inimesed ei taju seda kui mingit ebanormaalset nähtust, sest PALJUD TEEVAD NII.
Seega on niisugune õelus NORMALISEERITUD - st see on paljudele tavaks ja normiks, kuid tegelikult ikkagi täiesti jõhker ja alaarenenud käitumisviis.
Näib, enamus inimkonnast on lihtsalt KOLLEKTIIVSELT ALAARENENUD.
Ütlus, et "ära tee teisele seda, mida sa ei taha, et sulle endale tehtaks" on juba aastatuhandeid vana, AGA IKKAGI EI JÕUA VEEL paljude enda arvates headele ja normaalsetele inimestele üldse kohalegi.
 
to ahvide planeeet ok gunilla ok salemi nõid 17. juuni 2023, kl 11.17
ok mary sibley ok kären. sa ja teema algatajad olete mõlemad jobud ja sa oled kahepalgeline madu ja ehk ka neti hiiro
 
Ahvide planeet 17. juuni 2023, kl 14.36
Eelmisele: ma ei kirjutanud sulle, äkki märkaksid seda "tähtsusetut" pisiasja?
Või on sinu arvates iga postitus siin foorumis otseselt või kaudselt tegelikult sulle mõeldud?
Ning mis Gunilla või ma ei tea kes veel, no tule Saa tan appi mida sa jahud siin.
 
we are not zeeebraaas 17. juuni 2023, kl 14.56
Eelmisele: ma ei kirjutanud sulle, äkki märkaksid seda "tähtsusetut" pisiasja?

mind reaalselt ei koti . kas sa ei märganud seda -tähtsusetut pisiasja- mul on sinuga enne probleemi olnud.

Või on sinu arvates iga postitus siin foorumis otseselt või kaudselt tegelikult sulle mõeldud?

kas ei ole siis või.

Ning mis Gunilla või ma ei tea kes veel, no tule Saa tan appi mida sa jahud siin.

lollimängimine sind ei aita. sa tead millest ma räägin sa tead kes on gunilla. ma olen sinuga ennegi vaielnud . teesklemine näitlemine tõmblemine ja tantsimine sind ei aita.
 
selle teema algataja on autist 17. juuni 2023, kl 15.00
autist
autist
autist
autist
autist
 
Ahvide planeet 17. juuni 2023, kl 15.30
Aga kes on Gunilla?
Tahaks ka siis juba teada, äkki täpsustad?
 
mäida mautori mäli 17. juuni 2023, kl 15.58
Aga kes on Gunilla? ütlesin rumala mängimine sind ei aita ja kui sa tõesti ei tea siis selle nimi on uurimistöö.õpiks tegema seda ehk. ma annan vihje gunilla on kären just nagu sina ja just nagu salemi nõid või mary sibley.


Tahaks ka siis juba teada, äkki täpsustad? mängi rumalat palju tahad see ei aita sind selles vaidluses . ma ei pea sulle miskit täpsustama sest sa oled liiga rumal ja harimatu ,et uurimistöööd teha. lühivastus ,et ta on kären nagu sina
 
Agneke 29. juuni 2023, kl 13.37
odavam, saab säilitada enda aadlistaatuse, ei pea tööl käima, ema toob kalleid sigarette jne jne, õpetaja on langenud, vaesunud aadel, guvernant, aga kes tööl ei käi on täiesti aadlistaatuses, ta pole vaesunud, tööl käimine teeb vaeseks, kahju ainult, et peret ja armastust pole, see teeb vaeseks. Naine ei saa tegeleda naiste asjadega, naine ei saa olla naine. Kahjuks küll. Ega talupojamõistus üle jalgratta ja õmblusmasina, äratuskella kruttimise käi. rohkem ei oska, õpitud nagu on, praktikat pole.
 
kedagi ei koti aagneke kedagi ei koti 29. juuni 2023, kl 13.43
ole parem kuss
 
viimasele 07. juuli 2023, kl 01.32
mida sa siin Agnekest ahistad?
 
tee selgeks mis on ahistamine vaimuhaige 07. juuli 2023, kl 05.51
oma arvamuse avaldamine ,et ta ajab mingit vaimuhaiget iba ei ole ahistamine. aga valesüüdistamine on sulle tuttav teema. see pole su esimene rodeo. teame kui hästi see sulle lõppes kui sa mind blogija ahistamsies süüdi proovisid lavastada.
 
partei Agneke ruulib 08. juuli 2023, kl 02.00
Agneke, me oleme sinu poolt!!!
 
olge edasi mul suva 08. juuli 2023, kl 06.30
suurem osa siin foorumis ongiju vaimuhaiged. enne tegite teda maha ,et ta oli või on eestlaste kolmnurgas
 
partei Agneke ruulib 17. juuli 2023, kl 01.16
Agneke ruulib!
 
ok ta ruulib sinu jaoks sest sa sarnane vaimuhaige nagu tema 18. juuli 2023, kl 11.36
tuletan meelde ,et alles oli akneke halb ja paha kuna ta minuga eestlaste kolmnurgas seega flipflipflopflop
 
viimasele 02. august 2023, kl 04.11
sina ole üldse vait, sinu mõttetu elu kohta ei taha keegi enam mitte midagi teada!!!
 
ok verbaalne vägivallatseja 02. august 2023, kl 06.41
lõpeta mu ja mu pere kallal vverbaalne vägivallatsemine
 
Mammapoeg 04. august 2023, kl 18.25
https://www.google.ee/maps/@58.9199617,24.4527642,3a,75y,215.06h,83.72t/data=!3m6!1e1!3m4!1skGStANXLQ-g_nBfWCu_ffw!2e0!7i16384!8i8192?entry=ttu

https://www.google.ee/maps/@58.9002064,24.4264719,3a,75y,156.43h,82.11t/data=!3m6!1e1!3m4!1sLptNBqTZK52G_oW5dlPBPg!2e0!7i16384!8i8192?entry=ttu

https://www.google.ee/maps/@58.8976354,24.4301939,3a,75y,341.37h,87.17t/data=!3m6!1e1!3m4!1slhJ_SU8VF2A42ivZJHnFBA!2e0!7i13312!8i6656?entry=ttu

On seadus mehe naise jaoks samasooliste jaoks aga vaat sellist seadusesätet veel pole neile kes emaga koos elavad tuleb ka midagi välja mõelda.
 
autist google mäpsitab teeme plaksu plaksu talle 05. august 2023, kl 06.17
autist avaldab arvamust plaksu plaksu
 
Teemasse 07. august 2023, kl 01.28
Emaga elavad täiskasvanud mehed pole tõsiseltvõetav kontingent. Emaga elavad pervod vajavad politsei poolt suuremat tähelepanu. Piisab kui jälgida, mida nad sotsiaalmeediasse postitavad.
Bryan Roland 07. august 2023, kl 19.25
Steve Wilsoni laenufirma: Pakume ettevõtte finantseerimist, laene, mis vastavad teie äriplaanile. Hankige kiire ja lihtne juurdepääs vajalikule rahastusele, hankige vajalik rahastamine, et aidata oma ettevõttel kiiresti kasvada. Kandideerige kohe, kodune rahandus, ettevõtete rahandus, isiklik rahandus, ettevõtte rahandus, üliõpilaste rahandus. Laenulaenuandjaga saate ühendust võtta e -posti teel: Stevewilsonloanfirm@gmail.com WhatsApp +393481703911
Ettevõtte veebisait: https://stevewilsonfinancialloanfirm.weebly...
 
Baltimore 08. august 2023, kl 03.27
Miks elab keskealine mees koos emaga? Vaadake neid mehi ja asi saab selgeks. Nad näevadki välja nagu ema koopiad, st nagu vananevad naised, seeliku asemel ainult püksid. Nende maneer suhelda on hüsteeriline, solvumine iga asja peale jne. Milline naine tahab endale sellist teatrikulissi koju, ta tahab ise diiva olla.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!