Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
peod Kadrioru lossis
 
Sunshine 18. jaanuar 2006, kl 20.57
ma olin kohe veidi jahmunud, kui seda lugu vaatasin. ja üha enam ja enam saame kinnitust, et noored ei oska ikka mingit piiri pidada. Natukene Arnoldist ja Ingridist kahju ka, sest nüüd läheb õige lõugade lõksutamine alles lahti. häbi, häbi
 
pettunu 18. jaanuar 2006, kl 20.58
Ei taha enam eestis elada :(
 
... 18. jaanuar 2006, kl 21.05
kuule noored ikka tahavad pidutseda ega see nende süü pole et nad juhuslikult presidendi lapselapsed on.vaadake mis te omad pubekad teevad
 
seltsimees 18. jaanuar 2006, kl 21.12
Ega vanale kommunistile uusi kombeid ei õpeta.
Riigi(rahva)raha raiskamine käib täpselt samamoodi nagu nõuka ajal, ainult tunduvalt suuremas mastaabis.
 
Sunshine 18. jaanuar 2006, kl 21.14
esiteks mul pole pubekat kodus ja teiseks mingid reeglid on nagu enivei vaja kehtestada ja seda juba kasvatajate poolt. see ei ole mingi vabandus, et nad on presidendi lapselapsed!
 
peoloom 18. jaanuar 2006, kl 21.14
Kas keegi teab kadroru lossi uksekoodi? Läheks paneks ka pidu.
 
jee 18. jaanuar 2006, kl 21.16
kle punktiir, sa oled ikka päris udu. On kohad kus sobob pidu panna ja on kohad kus ei sobi.
Minu meelest on siin eesti riiki küll räigelt häbistatud, kogu selle kusemise ja muu stafiga.
 
Ei no täitsa tore 18. jaanuar 2006, kl 21.18
oli laste isa käest kuulda, et tal palju tööd ja lastel lossis parem elada. Mul ka palju tööd, kas võiksin ka oma lapsed sinna elama saata?
 
aga 18. jaanuar 2006, kl 21.23
presidendi lapselaps ei ole tavaline pubekas ja see peab talle väga hästi selge olema. Ei saa kõike head korraga. Ja mulle kui maksumaksjale ja selle riigi kodanikule on muide väga oluline, et lossi intarsiakaunistustega mööblil ei trambiks purjus nolgid. See on täielik pühaduseteotus. Laste isa võib ka olla preester või kes tahes, aga väita, et see ei puuduta isegi presidenti ega mitte kedagi meist, on pea liiva alla pistmine ja vastutusest kõrvale hiilimine. Kahju vanapaarist, kogu oma austuse juures nende vastu arvan ma, et plikadele tuleks küll korralik keretäis anda.
 
hm 18. jaanuar 2006, kl 21.28
Ma saan neist tüdrukutest aru, endal ka teismelised lodus ja nende sõpru käib palju külas. Kuidas ennast tunneb teismeline tüdruk, kes sellisest perest pärit, see ju veel hullem kui õpetaja laps olla.Kujutan hästi ette igasuguseid repliike, mida nad vaesekesed kuulma peavad. Vähemalt üks paistis tsipa ülekaaliline ka olevat. Midagi ju on vaja korraldada, et tõeliselt pop olla. M arvan, et need tüdrukud on sisemiselt üksjagu ebakindlad, isegi, kui seda ei tunnista. Ja ülejäänud pidupanijad...väga kerge on sellises olukorras nn.ülemeelikuks muutuda, kui Kaika Laine sõnu kasutadam Isa rääkis ka õiget juttu. Üldse, ükskõik oleksid täiskasvanud ja ükskõik kui palju nende sõna ka noorte kujunemisel maksaks, paraku noored õpivad inna ainult omi vigu tehes. Nii, et määratletagu presidendilossis piirid ja jälgitagu, et neid ei ületataks kogu lugu.
Arnold Rüütli poolt ma ei hääleta nagunii ja mitte sellepärast, et ma temast lugu ei peaks, ma leian, et see mees väärib rahu ja puhkust, elus niigi piisavalt tehtud.
 
Just 18. jaanuar 2006, kl 21.36
Tüdrukud tuleks mõneks aastaks Lagle Pareki juurde kloostrisse elama viia.
 
appike 18. jaanuar 2006, kl 21.40
Midagi on väga valesti siin riigis. Riigikogulased ajavad oma tähtsaid asju, lossis möllavad noored.
 
möllur 18. jaanuar 2006, kl 21.49
Tavaliselt möllavad lossides vaimud ja ilma vesipiipudeta.......
 
ja 18. jaanuar 2006, kl 21.50
...tahvad prostitutsiooni keelustada?
Siis jäävad ju need libud kõik nälga!
 
Vau! 18. jaanuar 2006, kl 22.00
Meil nüüd kodukootud Paris Hiltonid olemas!
 
kalju 18. jaanuar 2006, kl 22.03
Mis siin asjatada, nii see baarielu käib.
 
Selleks 18. jaanuar 2006, kl 22.05
...ongi siis esileedile 17 000 palka vaja et baarikapi sisu uuendada lasta, kena kyll
 
Margit P 18. jaanuar 2006, kl 22.19
Minul presidendipaarist kahju. Kõik see toimus nende teadmata ju, hoopis kogu turvateenistus tuleks lahti lasta!
Kas te tõesti arvate, et president teadis nendest pidudest????! Nad niigi kasvatavd kahte teismelist last lihtsalt heast südamest ning kindlasti näevad nendega niigi kurja vaeva.
Mis maksumaksja raha eest pidutsemisest te räägite - lossis käidi SALAJA VARGIL ja pidutsemas. VARASTATI presidendi isklikke asju!!!
Homme päev tuleb kogu turvameeskond lahti lasta ning vastutavate isikute nimed avalikuks teha!
 
15 18. jaanuar 2006, kl 22.42
mind kutsuti ka sinna pidudele, see on lihtsalt ajaveetmine, pidi vähemalt olema niikaua. we live only once, iga noor on pahandust teinud, lihtsalt tavaliselt ei satu meediasse. arvad, et koolis ei ole helena ja maria nüüd tähelepanu keskpunktis?
 
lahke 18. jaanuar 2006, kl 22.52
saab vaadata:
http://www.etv24.ee
 
to 15 18. jaanuar 2006, kl 23.00
on see normaalne, et presidendilossis niimoodi pidu pannakse? Kui see oleks kellegi suvalise sõbra majas/korteris toimunud, poleks midagi nii hullu olnud. Aga see on ikka tase! Pidada labrakat presidendi lossis! Häbi peaks olema!
Saan aru, et teismelised ja tahavad lõbutseda, aga võiks kohta ka ikka valida!

26 a. N
 
Urr 18. jaanuar 2006, kl 23.34
Vales kohas see teema (teemaalgataja on ju kole nördinud). Kolige halva kogemuse alla, sela 68 kommi juba.
Ei viitsi oma pikka juttu seal siia kopida, aga üldiselt jah oli Kersnast nõme seda lugu üldse teha.
 
Kats 18. jaanuar 2006, kl 23.39
Hehee, presidendikampaania on alanud...
 
ehhe 19. jaanuar 2006, kl 00.00
need presidendi lapselapsed lõppinetud tüdrukud ju. vaja ikka millegagi tähelepanu pälvida, igal ühel lossi pole
 
pipart 19. jaanuar 2006, kl 08.21
teie keelele ja lõpetage tänitamine
 
krõll 19. jaanuar 2006, kl 08.27
Esimene reaktsioon - tänapäeva noored on ikka idioodid! Järgmine reaktsioon - lugesite te jaa salajasi dokumente, te ju EI OSKAGI LUGEDA! Kui oskaksite, siis teaksite, mis majas te olete....

Viimane reaktsioon - vaesed lapsed. Isal on NIIIII palju tööd ja lastest jumala ükskõik, lapsed peavad oma elu elama (13, 15???), ha-haa, ega ometi vanemad neid kasvatama ei pea ja rääkima, mis vahe on heal ja halval? Las proovivad narkotsi ja prostitutsiooni ka ära, saavad teada... Ja kus ema on, üldse?! Ma saan aru küll, miks lapsed lossis elavad, kus neil mujal olla...

Ühesõnaga, lastest ja vanavanematest on kahju. Tüdrukud muidugi tahavad olla populaarsed, tahavad suurt sõprusringi, tahavad mitte olla üksi, tahavad tähelepanu. Need, kes seal pidudel käisid ja sigatsesid ja hiljem pilte lehvitasid ja telekas rääkisid, vaat need on tõelised sead, sest nad kuritarvitasid usaldust. Ma ei usu, et need kaks tüdrukut asja nii plaanisidki, et kutsume sõbrad ja hakkame läbustama. Ilmselgelt nende kontrolli alt väljunud asi, millest nad oleksid pidanud oma vanavanematele rääkima ja abi paluma, aga eks nad kartsid vist.
 
massuurikas 19. jaanuar 2006, kl 09.12
Vot mina ka EI usu ,et keegi seal midagi lubas (üle paisutatud) Ja ühinen siin hm ja Margit p´ga olen nendega täisa nõus. Ja teate kuna tahan iroonitseda siis lugedes perekonna alt või koolilaps teema alt kuidas enamus peab õigeks ,et alaealine , no las ta napsutab ,peaasi,et kodus . Milles siis probleem kullakesed täna nende juures ,homme Teil ja siis keegi kolmkas.
 
massuurikas 19. jaanuar 2006, kl 09.14
vabandan , Vot mina ka ei usu ,et keegi seal midagi luges.... vot nii tahtsin hoopis kirjutada
 
meelike 19. jaanuar 2006, kl 09.23
Joomine noortepidudel on ületanud igasugused piirid. Võib-olla toob see skandaal teema ühiskonna tähelepanu orbiiti.
Tüdrukud on lihtsalt õnnetud lapsed, kes ei saa kasvada ema-isaga nagu normaalse inimese kasvamiseks vajalik on. Ehk loodavad sel moel peita oma ebakindlust ja seda, kui õnnetud nad on.
 
massuurikas 19. jaanuar 2006, kl 09.39
Ma ka väga väga loodan ,et ehk võetaks midagi ette selle noorte joomisega ,riigis on midagi kõvasti mäda.... Olgu see selleks ,esmalt laseksin lahti kõik , kes müüvad alaealistele viina jne. trahv ka kukile , pluss head onud ja tädid , kes ostavad seda va joogipoolist . Tuleks teha selline seadus,et politseil oleks võimalik kasutada lapsi saates neid poodi viina järele .. ja kui juba müüakse siis teadagi ,mis.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!