Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
vanusevahest
 
plahh 09. november 2001, kl 18.52
eeh, mina ei väida nii, mind meelitati nende väidetega....tundub, et peab paika...aga köik söltub inimestest ja just nimelt hingesugulusest:)
Naised kipuvad yldjuhul kiiremini läbi pölema...noorena on liiga käredad ja elukoormuse all muutuvad kiiremini halliks, sest sry vaid, yldjuhul tuleb pere mugavuste eest miskit maksta:) Aga hellad ja head mehed on just noorema pölvkonna seest kasvavad:)Vanem naine väärtustab seda, mida noored ei oska veel:))
 
ibis 09. november 2001, kl 20.32
Plahh, tore, et käredaks ei läinud:))
Mul miskipärast mulje, et noored mehed on märksa vihasemad kui see neetud neljakümneste põlvkond. Nemad on juba üle elanud keerulised ja lihtsad ajad, kogenud ühte-teist ja kümnendatki.
Noor põlvkond võtab naist ehk liialt saadaolevalt, vanemal mehel
on meeles ajad, kui linnas toimus laupäeva õhtul kolm diskot ja oli hirmus rebimine õiekeste pärast, noored saavad tänapäeval õiekesi noppida märksa laiemas valikus. Hääd nädalivahetust kõigile!
 
katarille 10. november 2001, kl 16.35
Tjahh, olen juba paar-kolm aastat suhelnud endast täpselt poole vanema mehega (ise 22, tema 41) ning mis seal salata, eks ajapikku suhtedki soojemaks ja lähedasemaks on muutunud. Meie puhul pole probleemiks aga mitte ainult VANUS vaid ka RAHVUS, sest tema on itaallane ja mina puhastverd eestlane. Nii kohutavalt hea on koos olla ja tunda, et võid üht inimest 101% usaldada ning unustada sealjuures igasugused vanuselised kriteeriumid. Kuid,nagu eespool kõneldi - jah, on küll hea ja turvaline ja soe ja pehme aga kui satud omavanuse mehega kokku, siis tunned, kuidas justkui juhe oleks pistikusse pistetud ning kuidas särts sisse tuleb!
Ta on sõber. Tõeline ja arvatavasti ka igavene. Oo jaa,loomulikult meeldib igale naisele kui mees lubab kuu ja tähed taevast alla tuua aga siiski....
Kas meist kunagi ka armukesed saavad.......ei tea ega julge arvatagi, sest tunnen, et sõltub see ikkagi minust ja minu kõhutundest.
 
Zella 12. november 2001, kl 09.58
Minu kogemus on järgmine. Mees on 37, mina 20. 17 aastat on VÄGA suur vanusevahe. Sellegipoolest saame suurepäraselt läbi, väga hea klapp. Oleme iseloomudelt sarnased.
Varsti juba kahe ja poole aasta jooksul pole meil pea ühtegi tüli olnud (need on olnud puhtalt minu pirtsutamised).
Vahest vanusevahe hirmutab päris tõsiselt. Kuid mis on tähtsam? Kas see, et sa armastad ja oled armastatud või mingi number?
 
Massa 12. november 2001, kl 13.57
Kalla`le
Olen mõni aasta üle neljakümne. Enesetunne on nii 30-ne.
Loodetavasti jääb see veel kauaks nii. Huumorimeel on meil mõlemal väga sarnane. See on üks ühendav joon, mis teeb koosolemise nii lahedaks jne...
 
susanne 14. november 2001, kl 12.28
Kogemus varnast võtta.
Meil oli mehega 11 aastat vahet .Algul oli kõik kena ja tore.
Aga ühelhetkel tuli tal keskea kriis peale....see on miinus vanemate meeste puhul.Ja ei aidanud seegi,et naine noor ja ilus.
Ikka oli vaja kuskilt mujalt leida ja kogu maailma vigades mind süüdistada.
See on nüüdseks läbi.
Ei oska sulle nõu anda....minul läks see nii ehk sul läheb teisiti...
Tänapäeval ju ei pea abielluma..elaga niisama.Abielluda jõuad ju küll ja küll.
 
Liisu 18. november 2001, kl 19.56
Imelik probleemitõstatus. Kui mingi kahtlus on, siis ilmselt millestki muust, mitte vanusevahest.

Vanus on ikkagi nii individuaalne, et mingeid üldistusi ei maksaks teha. Endalgi mehega 14 a vahet, ja pean ütlema, et 40-lähedane mees on väga palju parem ja kogenum enamikes asjades, mitte ainult seksis, aga sh seksis. Vanemal on just see elutarkus ja kogemus, sarved ka enamasti juba maha joostud.
Võiksin veel terve nimekirja positiivseid aspekte nimetada..

Miinuseks muidugi see, et on tõenäoline, et elu hilises osas peab suhteliselt varakult üksi jääma. Ja et lapsed võivad vara isata jääda. Aga see pole ka mingi reegel. Ise kah samasuguste laps, vara isata jäänd, aga ikkagi täitsa normaalne vist. peaasi, et peres oleks armastust. Selline arvudega kalkuleerimine on minu arust väga külmavereline ja viitab just sellele, et kahtlus on hoopis milleskis muus. Põhjus leitakse ju alati...
 
Mrs X 19. november 2001, kl 11.36
Miks küll noored naised nii madalalt ennast hindavad ja peetud meestega lepivad? Ja kurta ei saa, et vanemad sunnivad minema vanadele meestele nagu vanal ajal. Aga eks endast palju vanemaga paari heitmist kiidavadki hirmsasti ainult needsamad naised, kel isaealine kaasaks - kes koera saba kergitab, kui mitte koer ise. Mis meestel selle vastu saab olla. Võib ju heietada "hästi säilinud" kehast ja vaimust, ega see sünniaastat ära ei muuda. Jääb üle vaid pead vangutada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!