Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
minu mees ja segasaun?
 
õnnetu 19. november 2001, kl 13.27
Mul selline mure. Mehele meeldib käia sõpradega trennis. Pärast trenni on saun. Nüüd sain teada, et seal saunas on mõnikord ka naised...noh, pesemas ikka. Need naised, kes ka trennis käivad. Selles mõttes ma oma meest usaldan, et ega ta nende vastu mingit erilist huvi ei tunne. Aga ikkagi - see mõte, et ta istub võõra palja naisega ühe lava peal...võib-olla ajab juttu ja vaatab ta poole jne...
Eile oli sellel teemal meil kodus jutuajamine ja mina hakkasin nutma. Noh, armukade. Siis jättis mees trenni minemata, aga oli selle üle pahane, sest ta tõesti tahab ennast mõnikord liigutada.
Kas peaksin lubama? Kuidas suhtuda? Kaasas käima ei taha hakata, sest väike laps kodus ja mulle ei meeldi pallimäng. Nii et kaasa läheksin siis nö. kontrollimiseks. Nõme ju?
Kas on probleem või mitte?
Palun aidake!
 
inks 19. november 2001, kl 13.32
Kuule õnnetu! Küsid, kas peaksid lubama...!!! See ei ole sinu LUBADA. Sa võid oma arvamust avaldada, aga LUBAJA-KEELAJA sa nüüd päris kindlasti ei ole.
 
crissu 19. november 2001, kl 13.32
kas sa õnnetu oma armukadetsemisega ei karda teda eemale peletada - raske ta ju on,
aga ära tee sääsest(esialgu) elevanti
 
Feliks 19. november 2001, kl 13.32
:)))))))))))) anna andeks aga ma hakkasin sügavalt naerma Su jutu peale:)) Tõesti palun vabandust aga...no kuule - kas Sa arvad, et seal nendel naistel miskit uut, mida Sul pole..või et need naised seal endale abikaasasid otsivad või...mida Sa kardad?
Inimese keha on normaalne asi ja ma usun, et Su mees on näinud alasti naist enne kah...ja mite iand Sind vaid telekast ja kus iganes. Ma käin nii töökaaslastega kui sõbra perega regulaarselt saunas....vahel on naistel linad ümber , vahel mitte...ja siis?
 
vannisõber 19. november 2001, kl 13.35
väga kummaline trenn selline... kas need naised on seal kohe päris alasti või? kui on siis mina panex oma mehele küll veto peale või lähex ise kaasa ja vaatax asja üle.
 
pisike 19. november 2001, kl 13.39
Kallis õnnetu!

Palun ära hakka ise end närvi ajama ja igasugu asju ette kujutama! Tegelikult võib praegusel ajal haruldasemaks vist pidada sauna, kus mehed ja naised koos ei ole...
Usu, su mees hindab Sind palju enam, kui Sa sellistest asjadest stseene ei tee. Ja teades, et tal tolerantne (iseasi, kas see juhtum nüüd väga suurt tolerantsi näitab) ja tore naine kodus, ei vaata ta neid naisi sel saunas ka nii väga. Kui üldse vaatab :)
 
Feliks 19. november 2001, kl 13.39
Et kui Sa ei tea, siis mitmes kaasaegses treeningpaigas ongi nii riietusruumid ku ivahel ka pesemisruumi saunad meestele-naistele ühised, kes kui paksult riietatuna sauna läheb , on tema isiklik asi. On neid, kes isegi dushi alla lähevad trikoodes ja ka neid, kes rätikutki ümber ei pane.
 
crissu 19. november 2001, kl 13.41
vannisõber

kui tahtsid irvitada siis ok

mis trenn kus naised alasti - icic

saunas käimisest oli ju jutt

Feliksiga nõus ses suhtes et saunaskäik ikka saunaskäik - oleks veel et miski saunakas selle pidusemas tähenduses - kuid ega siiski maksa tühjast tüli tekitada - kõik mis teed teed endale öeldakse

see va armukdaedus olgu aluseta või mitte ei too kunagi midagi head
 
visa hing 19. november 2001, kl 13.46
a kas ta muidu oleks nõus sellega et sa kaasa läheksid?
 
hähh 19. november 2001, kl 14.08
Kas sa mehikest suvel randa ikka lased, seal ka piigad peaaegu paljad? Kuidas sa seda kontrollreidi siis mõtled korraldada: et lähed peale mehe trenni samasse sauna ja konrollid, kas seal käivad naised on ikka piisavalt paksud ja koledad ja kui ei ole, siis keelad mehel trenni ära? oijahh!
 
õnnetu 19. november 2001, kl 14.18
Palju tänu teile kõigile minu mõnitamise eest.
See oli küll esimene ja (teie õnneks) viimane kord, kus mingit küsimust esitama hakkan.
 
rahulik 19. november 2001, kl 14.20
võiksid siiski hingerahu tarvis korra seal kaasas ära käia kui see sind tõepoolest häirib
 
crissu 19. november 2001, kl 14.28
kui ridade vahelt iva ei leidnud on raske jah - ega siin killumeistritest puudu ei tule

mina igatahes ei pidanud küll plaani midagi halba ridadevahele poetada - jutt on päris tõsine
armukadedus ei ole sool supisees, mis meeldiva meki tagab - pigem on oht üle soolata ja siis ei kõlba supp enam süüa

mõtle natuke ja ei le vaja solvuda - püüa siinloetut natuke sõeluda
jäta välja sarkastilised märkused

kas pole tõeti ühtegi iva?
 
vannisõber 19. november 2001, kl 14.34
mina küll mehe sõpradega saunas ei käi ja sina õnnetu ära lase tujul langeda ning x inimestel määrata mis on normaalne ja mis mitte - kui sulle tundub asi kahtlane küllap ta siis seda ka on
 
Feliks 19. november 2001, kl 14.41
Ole Õnnetu nüüd õnnelik :)) Sulontubli mees, tema mängukann on pall ja see on palju parem kui mitmed teised asjad. Ei maksa tühja peale solvuda:) Egas kellegi terav keel Sinule piht and...Endiselt ei tea me Sind, ega Sina meid..ja nõnda said Sa küllap aru, et Su hirm on suht mõtetu:)) Tegelt ju kõik me häätahtlikult Sulle oam seisukohast rääkind:)) Ole mõnus...ja pane endal eteinekord pisut õnnelikum pseudonüüm:))
 
kylle 19. november 2001, kl 15.03
Saksamaal, näiteks, ei kasutata avalikes saunades kusagil ujumisriideid.

See on keelatud, kuna on väga ebahügeeniline, kui massid lähevad pärast basseini oma ujumisriietesse higistatut välja loputama.

Eestis on siin veel palju arenemisruumi....
 
vannisõber 19. november 2001, kl 15.09
ka mina olen käinud Hollandis suurtes luxuslikes türgi saunades teine asi on aga kui paarimeetrisel saunalaval kintsud koos istutaxe...
 
oioi 19. november 2001, kl 15.14
kle pani mind nüüd ka mõtlema. Annaksid ehk mõne vihje kus või mis päeviti trennis käib ,sest enda mees ka suur trennis käija ja ei tea kas peaks ka silma peal hoidma. Üks kord tuli välja ka et mingi tibi oli neil, õnneks minu mees ei olnud tollal seal ,aga siis tuli jutt et ah kellegi naine ja juu oli tal igav jne..vat krt peab siis mingi naine/naised siis teiste võõraste meeste ees olema.
 
Sten 19. november 2001, kl 15.36
Kui sa oma meest ei usalda, siis on näha teie kooselu purunemise algmärke! Ma arvan, et samahästi kui saunas, on igal teisel inimesel ka muid võimalusi teisi naisi ära rääkida ja ka pattu teha. Niisiis algab kõik usaldusest-kui sellega kõik korras on, siis poleks vaja liigselt armukadetseda.
 
Tädi 19. november 2001, kl 15.51
Olen kord naistega saunas ainus alasti inimene ja imelik oli.
 
kerli 19. november 2001, kl 16.11
Ära ole õnnetu. Sul on täiesti noormaalne mees. Mis see mees siis peaks tegema - ütlema, et tema sauna ei tule kui mõni naine sees on ja siis ootab ukse taga kui kõik teised on ära käinud?
Ega seal suurt vahet ei ole kas telekast paljaid naisi vaadata või saunalaval. Kui ta sealt ka mingeid fantaasiaid saab, siis tuleb ta ikka koju sinu juurde neid välja elama.
Juba see, et mees jättis Sinu soovi pärast trenni minemata näitab KUI hea mees Sul on. Aga ära seda keeldu rohkem küll kasuta.
Kui Sul endal tekib võimalus segasauna minna - käi ära. Siis Sa veendud ise, et selles ei ole üldjuhul midagi seksuaalset.
 
Tarakan 19. november 2001, kl 16.22
Siin pole mitte midagi muretseda. Tead saun on selline koht, kus inimesed on võrdsed. Ma olen käinud sellises saunas, kus on olnud 15 paljast naist ja mina üksi.
Mu naine oli ka kunagi segasauna vastu. Tirisin ta ükskord kaasa, ta oli nii õnnelik, et nõmedast hirmust lahti sai.
Soomes ja mujalgi aurusaunad, kuhu lubatakse ainult paljalt ja teoreetiliselt ei tohiks seal teise inimese keha näha. Aga teinekord kaob aur hõredamaks ja kõik näha ja mitte keegi ei põe.
 
wo:man 19. november 2001, kl 16.57
Mina saan Su murest küll täiesti aru, ise ei tahaks sellisest asjast kuuldagi. Kujutagu Su mees vastupidist olukorda ette, kas ta aktsepteeriks seda? Olgugi, et tal pole mingeid plaane jne, see riivab ikkagi. Aga seda ma ei tea, kuidas sellest üle olla. LIhtsalt õppida usaldama. Ma tean, kui raske see on.
 
Named 19. november 2001, kl 17.03
To: Õnnetu


Saan aru su probleemist, tunnen kaasa. Teistele, kes siin mõnitasid, ütleksin, et jumal on õiglane aga aeglane ;)

Minu tutvus-ringkonnas käiakse saunas palju, kuid segasauna ei tehta põhimõtteliselt.

Ja need kes leiavad, et armukadedus on midagi paha ja tuleb ainult kahjuks, tegemist on ilmselt inimestega, kes ei näe midagi halba ka armukese pidamises.
-----

Ei taha ennast kiita ja teistele moraali lugeda, aga kui minu tüdruk-sõpra on miski häirinud, olen selle tegematta jätnud.

Suhe tähendab minu jaoks rohkem kui mingi kõrvaline hobi.
 
crissu 19. november 2001, kl 17.07
Named tubli kui nii oskad elada

armukadedus on midagi paha küll
eriti sellega liiale minemine ja ku sa oskad vastupidist tõestada siis ole lahke

see ei tähenda aga seda et ma sellise arvamuse juures just armukesi või nende pidamist hirmsasti heaks kiidak - see pole siinne teema hoopiski

alusetu armukadedus viib mõne mehe nii endast välja et rikub om muidu väga hea suhte ise mürinal ära

rohkem oleks vaja rääkid - muidu ju ei tea mis teine inime mõtleb ja muidugi on rääkimisest vähe kasu kui ei püüa mõista miks teine sii või naa käitub
 
Named 19. november 2001, kl 17.15
jah, ütleks veel nii mõndagi, aga parem olen vait. Eesti on väike ;)
 
mari 19. november 2001, kl 17.18
Named on tõesti super!
Olen selle Foorumi-värgi üle natukene imestunud (nagu õnnetu ütles - palju tänu minu mõnitamise eest). See võiks ju olla koht probleemide üle arutlemiseks, mitte kirjutaja- küsija isikuomaduste hindamiseks, saati siis veel irvitamiseks- mõnitamiseks. Aga noh, eesti inimesed, mis neist ikka tahta.
 
crissu 19. november 2001, kl 17.19
miks siis kohe nii?
ega su mõtetel ju pole suurt viga midagi

on lihtsalt teistsuguseid mõtteid...
 
crissu 19. november 2001, kl 17.21
see viimane minult oli to:Named
 
Named 19. november 2001, kl 17.23
Aga eesti inimene on juba kord selline...


Teate ütlust, et eestlase lemmik toit on teine eestlane, asjas on om aiva :)


Delfi foorumis ei tahetagi teineteist toetada, aidata - vaid pigem tallata teine inimene oma jalge alla... et tunda ennast tugevana? Mida siit järeldada, tegemist on inimesega kes ise on nõrk ja üritab ennast tunda tugevana teisi naeruvääristades.

Analüüsige natuke enda käitumist. Kui ülemus on mu*n; naine/mees kodus ei anna; raha vähe; pea valutab.... need ei ole põhjused et tulla delfi foorumisse teiste yle naerma või jalge alla trampima.

Suhtugem teineteisesse tolerantselt ja katsugem teise inimese probleeme näha mitme nurga alt.


Named :-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!