Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
suhtlemine
 
Andra 21. november 2001, kl 16.02
Seda tahtsingi öelda, et ka mehed võivad loba ajada. Sõltub inimestest. Ja sellest, millised on kellegi huvid, vaimne tase ja mis on kellegi jaoks loba.
P.S. Kas lobaajamine on tõepoolest naiselik omadus? Ikkagi üldistamine.
 
Iludus 21. november 2001, kl 16.06
Mina ja mu sõbrannad näeme nii vapustavalt head välja et meestega sõbrustamisest ei ole saanud kunagi asja, kuidas sa ikka asjalikku juttu ajad kui teine vesise suu ja armunud pilguga otsa vahib, nii me tippmutid omavahel asjatamegi, pealegi meestega ei saa kunagi nii avameelselt rääkida kui naistega - hakkavad punastama ja kokutama ning mõnel juhul isegi minestavad ära või hakkavad oksele näit. seoses sünnituse anatoomiaga vms.
 
Feliks 21. november 2001, kl 16.09
mis poistega te küll räägite..ju samaäärsetega nagu te ise:)) Et alavääristan kuna te ei oska seltskonda vist valida:)))) a sellest oled rääkind, kuidas vasikat traktoriga välja tõmmati?:)
 
Iludus 21. november 2001, kl 16.29
Seda ma vaatan et Felix on nii lobeda jutuga mees - tuleb välja et traktorist!
No eks igaüks räägi sellest mida ise hästi oskab, btw. kas vasikas jäi ikka ellu?
 
Feliks 21. november 2001, kl 16.32
Ma sõidan traktoriga vajadusel jah..ja kuigi lehm kooles andis, jäi vasikas tänu sellele ellu jah...a kas proovisid noidele poistele kah sellest räkida?:))
 
kullatükk 24. november 2001, kl 00.06
Tunnen ka ennast meeste seltskonnas vabamalt, aga vist mitte sellepärast, et nende jutt huvitavam oleks. Arvan lihtsalt et olen ehk ise mehelik ja mul on naiste keskis mingid kompleksid.
Ei muki ennast ja ei oska eriti naiselikult graatsiline olla. Sõbrannad mul seeeest on väga korralikud tüdrukud. Mehed küll ei vaata mind nagu üht nendesoolast ja ega ma seda tahagi. Mulle meeldib ikka meestele silma teha ja neid igasuguste manöövritega
ära sädistada. siis kui üksi olen on ikka oma vallatuste üle lahedam mõelda, kui mõne kleidimoe või soengu kalla pead murda.
Igal ühel omad kiiksud.
 
n26 25. november 2001, kl 18.44
Klatšimisest niipalju, et mehed ei jää ses suhtes sugugi naistele alla.
Kui naisi vaadata - nagu mehigi - potentsiaalsete seksobjektidena, võib ka naiste seltskond ja mõttemaailm külgetõmbav olla.
 
Naistemees 25. november 2001, kl 19.48
Mul ka selline vigur kyljes,et mulle meeldib naiste seltskonnas!Kohe ei tea mis mehed sellest arvavad?!Ja minu kallis kaasa ei saa aru,miks mul aind naiss6brad on!Vot naistega nagu on alati rohkem millest jutustada,mitte et ma meestega ei suhtle,vaid naised meeldivad mulle rohkem!

Palun kommenteerige!
 
naljatilk 26. november 2001, kl 13.53
hea lõpetus, võtab asjaliku teema asjalikult kokku...
 
mamma 27. november 2001, kl 17.11
Minu eriala(tehniline) eeldab meeste rohkust minu ümber.
Aja jooksul on nad saanud mulle väga headeks ja paistab et eluaegseteks sõpradeks. Ka töökoha vahetus pole suutnud seda lõhkuda. Istun aeg_ajalt õllekas 6 mehega. Minu mees oli sunnitud lihtsalt sellega leppima. Ainuke viga on selles, et ma olen tõesti sõber ja kui tantsuks läheb, et tule keegi selle peale, et mina võiks ka tahta tantsida. Ma olen sõber, mitte "objekt". OK! Mulle meeldivad head sõbrad rohkem, kui armukesed, kellest ma miskipärast tüdinen. Ja võtan asja nii, et "ära murra lammast oma karjast".
Mul oli ja on ka paar haruldast sõbrannat. Ka toredaid naisi on kolleegide hulgas, kellega on tõesti mõnus vestelda.
Üks ei välista teist.
Iga sõber su elus on rikkus. Jututeemad on mõlemil pool samad, ehk on vahe ainult esitamisviisis. Abordid ja autod.. söök ja majaehitus.
Tähtis on see, et kunagi ei tohi ära unustada tõsiasja, et oma mees on su elus esimesel kohal.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!