Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kelle kommentaarid on oodatud?
 
varasem crissu 26. november 2001, kl 12.08
mis sel puhul ette võtta, kui keegi nime "ärakasutama" hakkab???

keegi krt on mu nime (crissu) kasutusele võtnud (kapsasupirubriigis leidsin)

peab vist nimevahetuse ette võtma...
 
Rita 26. november 2001, kl 12.12
Feliks- kannale astutakse siin millegipärast kogu aeg. tarvitseb vaid teisiti arvata. Tobe ju iseenesest.
 
Feliks 26. november 2001, kl 12.15
SEda minagi, et tobe....seepärast vabandangi...tegelt pole ju teisitiarvamise väljendus ju kellegile kannale astumine..võion?
 
Rita 26. november 2001, kl 12.18
Vat teisitiarvamine ei ole. aGa näiteks bella kallal on küll asjata ilgutud. Lugesin - tal on täitsa mõistlikud kommentaarid,aga kui tema kallal näägutama hakati, siis läksid tema komm'id kah vihasemaks ja osa neist ongi ilmselt tigeduse, ja mitte arvamuse väljendus. Voiks ju ikka rohkem kommentaari sisu üle mõelda ja mitte nii väga välja teha väljendusest - inimesed väljendavad end erinevalt - mõni teravamalt mõni vähem. Bella võiks tagasi tulla, iseenesest oli mõnus vaheldus tema komme lugeda.
 
TESS 26. november 2001, kl 12.21
varasem crissu:Pane siis Crissu eelmine või eelmine Crissu:))

Fööniks:))enamasti võtad sa ise mul sõnad suust, aga noh... Ma teen nüüd vahepeal tööd eks?:)
 
varasem crissu 26. november 2001, kl 12.21
PALUKS TÄHELE PANNA

tänasest CRISSU nime kasutav kommija (ka varasema krissu nimel teema õige bella all näiteks)

ei ole seesama isik, ses siin eelnevalt oma mõtteid on avaldanud - see on kellegi väga pahatahtlik ettevõtmine

ei jää mul seetõttu oma arvamus avaldamata
 
crissu 26. november 2001, kl 12.23
TESS kullake - ta juba kasutas ka selle variandi ära - see on lausa terror

pole tahtnud kellelegi haiget teha - ei saa aru millega ma sellise pahameele olen ära teeninud

vabandan väga kui olen kedagi kuidagi solvanud

arvatavasti tihedamad lugejad teavad, mispuhul olen kellelegi niiöelda vastu hakanud

krt hing täis - identiteedi kriis lausa
 
huu 26. november 2001, kl 13.00
Crissule!

Minu kirjutis ei olnud mõeldud märkusena vaid tähelepanekuna. Ei ole mina hindaja ega ütleja mida keegi tegema peaks, seetõttu aktsepteerin teiste tegemisi-tegematajätmisi. Samas kasutan teinekord võimalust väljendada oma arvamust, arvatagu sellest siis mistahes.
Vähihaigusest: muretsemine ei ole veel kedagi terveks ravinud ja midagi lahendanud, seetõttu ongi paljude probleemide puhul kaasahalamine mõttetu. Hingelist tuge vajame aegajalt aga kõik ja see on ka enamike teemapüstituste peamine põhjus.
 
helen 26. november 2001, kl 13.00
tänan komplimendi eest.
on lihtsalt natuke kiirem olnud kui tavaliselt.
 
huu 26. november 2001, kl 13.21
Fööniksile!

Olen varemgi tähele pannud Sinu tolerantsust "teisitimõtlejate" suhtes, mis on harv nähtus. Bella näiteks tehti maatasa ja nüüd tuntakse tema kommentaaridest juba puudustki. Olen Bellaga hingesugulane ja loen huviga tema kommentaare. Arvan et võiks lubada nii üht kui teist
 
Fööniks 26. november 2001, kl 13.29
Huu: Muidugi võiks! Bella on selline "fenomen" noh :)

Ja ega ta arvamiste sisu ju oli sageli suht konkreetne ja huvitav... vist eelkõige väljenduslaad ei meeldinud siinsetele... ma ju ütlesingi et kõik on teretulnud, eriti oponendid ja... kesiganes... You are welcome :)

ja see list mis ntx minu poolt välja käidud... vaat tänu oma püsivale identiteedile lihtsalt on kujunenud oma seltskond, ega see ei ole üldse halb - ja muide see on ikka suht tolerantne seltskond kõik (mina ei tea küll et keegi neist keda ntx Tess või mina mainisime) oleks Bellat siit minema käsutanud... Ah! Oleme normaalsed, eks! :)
 
isemõtleja 26. november 2001, kl 13.41
jajah, isehakanud gurud ja nende kanaajudega jüngrid
 
crissu 26. november 2001, kl 13.53
isemõtlejad, teisitimõtlejad ja sarnaselt mõtlejad
on igalpool mujalgi esinev nähtus

nagu ka sellised inimesed, kes tunnevad mingit naudingut sellise väljendusviisi kasutamisest, mis halvustav või solvav

vahel on ka ootamatud kommentaarid huvitavad lugeda (teemapüstitus oodatud kommentaarid)
nii mõnestki vaidlusest koorub mingi iva, milleüle siis jällegi mõtiskleda...

kui oleksid ühetaolised arvamused läheks päris igavaks - seda siin juba ka on öeldud

pahatahtlikkus aga on minu meelest selline nähtus, mida ka reaalis ei tahaks kohata liiatigi siis virtuaalis
 
huu 26. november 2001, kl 14.04


Fööniksile!

Arvan et mind oleks tabanud Bellaga sarnane saatus kui kasutanuksin üht ja sama nime. Siiski, Bella asus aktiivselt võitlema mis koondaski vastasleeri. Mina seda ei tee - ei pea vajalikuks kellelegi midagi tõestada, olgu igalühel õigus oma arvamusele. Seetõttu olen elus, hea tervise juures ja võimeline kontakteeruma.
 
Fööniks 26. november 2001, kl 14.39
Huu: Mind pani tiba imestama see, et siin Bella vastu nii suur sõda lahti läks... DW põhilehe kommentaarides sõditakse minu arvates vähem...

Aga ei - minu poolest ei pea keegi oma identiteeti peitma :)
Ma talun sedagi, kui mulle "loll" öeldakse (ei ütlegi et sina ütled), küsin siis naiivselt vastu "miks"? :)

Ole tubli! Ja ole kes oled :)
 
TESS 26. november 2001, kl 16.27
Veel õigele(heatahtlikumale)crissule:

Lugesin mujal ka kommentaare, see sinu nimekaimust pahavaim on teistes kohtades kah old:(
Seda, et sõbrad tulevad ja lähevad- vaenlasi koguneb:)))
Ära põe, keegi ütles siin, et teksti järgi tunneme su nagunii ära.
Ilusat õhtut igatahes minu poolt!!
 
huu 26. november 2001, kl 16.38
Fööniks!(Oled omale kena nime võtnud!)

Ei pea seda identiteeedi peitmiseks, lihtsalt pole oluline, et arvamus seostuks mingi kindla tunnusega, see ju nagunii tinglik. Pean sisu tähtsamaks kui vormi. Vajadusel olen valmis nimetama kodanikunime
Kui suudan kõrvalseisjana asju veidi teise nurga alt või ka paremana näidata, siis olen omaltpoolt teinud kõik mis teise abistamiseks üldse võimalik teha on. Igas olukorras on nii head kui halba. Asjaosaline ise kipub nägema paraku vaid halba poolt, ei näe oma olukorra parandamiseks erinevaid võimalusi. See on inimlik ja mõistetav
 
Fööniks 26. november 2001, kl 17.00
Huu: Jah, kui järele mõelda - ega see varjunimede võtmine polegi teab mis peitmine... kellel mu õige nimega ikka asja... nagunii on siinsete hulgas neid kah kes seda teavad... vahet pole... Ja ka mulle on sisu vormist olulisem... ja minu nimi... sellest on juba palju jahutud WD põhilehel... noh, kirjeldab minu üleelamisi, jaluletõusmisi... ja sedagi, et legendi järgi olevat fööniksi pisaratel omadus ravida ka surmavadi haavu... ma ei julge arvata et ma seda suudan, aga aidata tahaks küll, siinsed arutelud aitasid omal ajal mind - eelkõige iseendas selgusele jõuda ja ennast mõistma hakata. Ja eks selle kaudu ka teisi kes mu ümber :)

Kena päeva ja kohtumsteni, misiganes nimede all :)
 
sjuu 26. november 2001, kl 17.35
oodatud või mitte, aga juhuslike kommenteerijate arvamused lihtsalt ei huvita kedagi (kommentaaride põhjal otsustades). diskussiooni põhjustab ikkagi mingi imagoga tüübi kommentaar, iseasi kuivõrd teemakohane see on. vaieldakse siin ikkagi eelkõige inimestega.

või et mis tähendab, et on oodatud?
eelnevat lugedes on ju näha, et iga kommenteerija ootab ja hindab mingite konkreetsete kommenteerijate arvamusi. loomulik ka. suvalised arvamused lihtsalt ei saagi olla tähtsad.

kas minu kui juhusliku tegelase kommentaar siin on oodatud? vaevalt küll. kes teaks seda oodata.
aga kui minult küsitaks, kelle kommetaare ma ootan, siis ütleks ma, et mind ei huvita nimed ja nende "nimede" omavahelised suhted, vaid ikka arvamused mingi konkreetse teema kohta.

usun, et minusuguseid nimetuid jälgijaid on siin tegelikult palju rohkem, kui nn "kommenteerijaid".
aga põhimõtteliselt pole sel mingit tähtsust. maailma siin ei muudeta. ja asjalikud rubriigid on asjalikke kommentaare täis. st kõik on nagu peab. ok seega.
 
Mann 26. november 2001, kl 17.42
sjuu'ga nõus. 100%.
Paraku on suurel hulgal, kes siin erinevates foorumites ja erinevaid artikleid kommimas käivad see justkui virtuaalne kokkusaamiskoht. Kuid ka teistel, kes sellesse seltskonda ei kuulu (või ei taha kuuluda), on ju üht-teist põnevat kaasa rääkida. Et mitte kommenteerida sellepärast, et näidata: ma olen ka siin olnud, vaid oma arvamust öelda siis kui on mida öelda.
 
xju 26. november 2001, kl 17.51
see on foorum mitte stammkundede jututuba ja asjalikud kommid X külastatelt ongi põhiliselt need mida huviga loen, näit. Sinu oma sjuu ja seda et me siin maailma ei muuda pole ka päris nõus - sõnajõud pidi see kõige vägevam jõud olema...
 
Fööniks 26. november 2001, kl 18.56
Maailmaparandajatele: miks on püsinime all kommenteerimine juba eelduslikult halb? :)
Minu arust küll ei ole :)
Nagu ei ole halb ka suvalise nime all kommenteerimine :)
Et loeb vast ikka see, mida öeldakse, mitte see, kes ütleb :)

Ei ole küll tähele pannud, et püsinimelised vaid omavahel suhtleks... misasi see ikka niiväga häirib? :)
 
crissu 26. november 2001, kl 19.12
nõustun Fööniksiga
minu meelest ei ole püsinime kasutamine mingi halb harjumus - tore on leida kommentaaride hulgas tuttavat nime (aliast)

(kahju vaid kui keegi su oma nime püüab "varastada")

Peamine on mistahes kommentaare lugedas oluline ikka kirjutatu mõte ja vast ka emotsioon, mis sellega kaasneb:)

PS tänud kribjatele, kes te mu "nimekuritarvitamise" asjus häid sõnu leidsite :)
 
crissu 26. november 2001, kl 19.14
sry
sai veidi segaselt rutuga kirja pandud - ehk sai mõte ikka arusaadav...

kena õhtut:)
 
Maailmaparandaja 26. november 2001, kl 19.15
Tühiheietajatele : kindlasti on ka teil oma sihtgrupp - teie ise
 
Fööniks 26. november 2001, kl 19.17
Crissu: tead, ma olen ka paar korda mingi libateisikuga hädas olnud. Aga mul oli kah suhteliselt väljakujunenud käekiri, sellepärast piisas viisakast palvest, et ole kena ja lõpeta. Nii et ma tean küll kui tobe on kui keegi sinu nime all mingit jama suust välja ajab.

Ole tubli, me tunneme su nagunii ära :)
 
Renate 27. november 2001, kl 00.38
Minu meelest VAGA HEAD kommentaarid on Renatel.!!Niiii head soovitused ja niiii osavotlik!!!!!
 
Feliks 27. november 2001, kl 08.28
Kummaline..."püsikommijad" on kindlal seisukohal, et nn juhukülastajad" on teretulnud, harvem kommijad aravavad, et nad ei ole teretulnud !?:))
Millest selline kumaline arvamuste erinevus - asi ju väga lihtne...kui inimene satub võõrasse seltskonda, siis ta tunneb ennast esialgu ebamugavalt, ta on tundlik, ta tajub igat vastulööki tunduvalt valusamalt kui see, kes on sarnase kohtlemisega ja seltskonnaga juba harjunud. Nii arvatakse ka siin toimivat ja ei mõisteta siinset anonüümsuse kaitsekilpi. Kuigi kirjutatakse varjunime all, võetakse sageli igat kriitikat kui isikliku rünakut. Tegelt on tegemist rünnakuga (kui tegemist üldse on rünnakuga, võib olla edukalt ka diskussiooni algatamine - provotseerimine) virtuaalse isiku vastu.
Loomulikult on ka neid seletajaid, kes ei häbene sugugi seltskonda, tulevad ja ütlevad oma sapise märkuse ja pärast irvitavad pihku - tavaliselt pole neil miskit enamat öelda.
Kriitikat oma mõtteavaldustele (ja/või seiskohtadele, hinnagutele) on praktiliselt kõik "püsikommijad ju saanud: olen mina, on Piloot, on Vovik , Anna, Fööniks ja vist kõik teisedki. Ei tunne ennast haavatuna kuni rünnak on argumenteeritud ja pole suunatud mitte niivõrd isiku vastu - samaq soovitan ka teistele. Kui asi läheb virtuaalist väljaspool oleva isiku vastu on ka hellu inimesi enam..küllap ka meie hulgas.
Nii et "juhukommijad"(krt - on vastik väljend): te olete oma asjalike kommentidega teretulnud, kinnitan mina ja usun, et paljud nn "püsikommijad" kiidavad mu avaldust takka. Tänan!
 
TESS 27. november 2001, kl 10.44
Feliks 08.28
Kirjutan alla:)))
 
TESS 27. november 2001, kl 10.52
Varjunimedest veel, et ma tõesti ei näe mõtet iga kord uue nime all esineda.Et nagu kardaks midagi, no ei tea mida...et igaks juhuks...äkki muidu tekitan vastumeelsust...no mis siis...
Eks sedagi ole olnud.Mu eesmärk siin pole mingi meeldimine, vaid hea nõu saamine ja arutlemine, nagu teistelgi.
Ja ka mind teavad siin mõned nagunii ja mul pole põhjust ka oma pärisnime häbeneda, aga ei pea ka vajalikuks end siin eksponeerida.Vot.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!