Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
väga hea sõber või armuke?
 
nõutu 05. detsember 2001, kl 16.26
Kui teil on intiimsuhe abielus mehega, kellega kohtute harva, paari kuu jooksul korra või kaks, kas tegemist on sõbra või armukesega? Tegelikult tahaks mina rohkem, aga tema arvab, et nii jätkub suhet kauemaks, nii on see kestnud pea neli aastat.
 
. 05. detsember 2001, kl 16.31
Kui on intiimsuhe, on armuke. Sõbraga käiakse jalgpalli vaatamas ja siis kohe koju tagasi.
 
n25 05. detsember 2001, kl 16.34
Aga mis vahet on, kuidas nimetada? Milleks sellised liigendused üldse vajalikud on?
 
Ruuta 05. detsember 2001, kl 16.38
Armuke jah ja pealegi veel selline hoolimatu, kes sind ilmselt vaid ära kasutab. Vahelduseks või nii. Saada ta kuradile!
 
nõutu 05. detsember 2001, kl 16.41
Vahel on küll selline tunne, et saadaks, aga olen ise ka abielu, olen temasse kiindunud, aga tean, et me ei saa kunagi oma elusid ühendada.
 
Ruuta 05. detsember 2001, kl 16.46
Kuimoled abielus, siis pead küll hoolega läbi mõtlema, et mida sa siis õieti tahad. Kas uut meest?
 
Mare 05. detsember 2001, kl 18.00
Nõutu:
Kas te vahepeal ka suhtlete kui kokku ei saa, helistate, kirjutate? Miks nii harva kokku saate? Kas ta elab sinust kaugel?
 
nõutu 05. detsember 2001, kl 18.05
Jah, me helistame ja kirjutame, ta elab tõesti kaugel, avaliku elu tegelane. Ekks ma ikka kipun talle vabandusi otsime vist,
 
Pipa 05. detsember 2001, kl 19.35
Noh, kui kohtuxite tihedamini olex vahelejäämise võimalus tõenäolisem, ilmselt tema kardab seda rohkem ,kui sina, kuid kui ta teex ettepaneku leivad ühte kappi panna - panexid?
Kui ei siis on ju kõik kõige paremas korras...
 
Fööniks 05. detsember 2001, kl 21.13
Vaat mina kah ei saa aru. Et mis vahe on sõbral ja armukesel kui tavamõistetel? Kas tõesti siis nii, et kui ükskord saab koos magatud, siis saab sõbrast armuke? Mis värk see on? Ja kui enam ei maga, et siis saab armukesest hoopiski sõber? Tundub nagu niimoodi, et kui on kallis inimene, siis on lihtsalt kallis. Ja sildi kleepimine siin suur edasi ei vii (ega ka tagasi). Reeglid lepitakse kokku. Ja kas tõesti reegel: me ei puutu teineteist ega maga (make love, you know what I mean) midagi muudab????? Just asking :)
 
Pipa 05. detsember 2001, kl 22.19
Jajah, mina ka ei saa aru kas valge on siis ikkagi värv või värvitus?
Väga segane lugu...
Värvipoes aga on silt peal et "valge värv"...
Siltide kleepimine on jah nõme, mis vahet - üx värv kõik ju...
Just telling.
 
Feliks 06. detsember 2001, kl 08.11
Mu meelest ei ole nõnda, et armuke tähendaks iltingimata sekspartnerit ja vastupidi...samuti ei välista absoluutselt võimaust, et sõber oleks sams ka sekspartner, kuid see ei pruugi tähendada, et ta kohe armuke oleks....mul on mituinimiset, keda ma sõbraks pean ja mitu inimest, kellega ma nii sõnades ja/või teos olen seksinud...kas nad kõik just kohe sõbrad on...osa neist on nt lihtsalt head tuttavad, mõnda nimetan nt väikeseks õeks:))
 
Skiso 06. detsember 2001, kl 08.56
Feliks - ühesõnaga inimene kellega seksid ei peagi sõber olema, võib olla lihtsalt mingi suvaline inimene. Ma ei tea ma pole vist oma arengus selleni jõudnud või on mul lihtsalt arengupeetus selle koha pealt. Mul need mõisted justkui katavad teineteist ja tekib kohe tõrge kui peaksin ise niimoodi käituma. Miskipärast saab mu ego ja enesehinnang pisut riivatud kui keegi mind mingiks "väikeseks õeks" peaks.
 
Feliks 06. detsember 2001, kl 09.05
Skiso: miks kohe suva inimene..ikka inimene, kellest ma hoolin, kellega on mul tõmme...niisama seksi pärast seksida..enam ei viitsi...aga et ta sõber eipea olema...ju on mu sõbraks nimetamise latt liiga kõrge...et mul sõpru vähe on.
Ja väike õeke....see on vägagi auväärt tiitel...see võib olla enamgi kui sõber....see on umbes midagi sarnast terminile vend.
 
Skiso 06. detsember 2001, kl 09.18
No-jah Feliks - selle õdede-vendadega seksimise kohta olen siin foorumis kuskil juba arvamust avaldanud:)))), aga tegelikult oleneb jah palju sellest kuidas mingitest mõistetest aru saadakse ja termineid tõlgendatakse. Mul on ilmselt prioriteedid pisut teistsugused. Ma ei saa kohe kuidagi väita, et sõbraks väga kergelt inimesi peaksin, samuti pole väitnud, et väga paljudega seksiksin:) Ise ennast saan ma ju kelle tahes sõbraks pidada, aga et keegi teine mind usaldaks ja hindaks niipalju, et sõbraks pidada, see on juba teine jutt. Ja kui ma seda ei vääri, siis on mul kohe raskusi temaga miskit väga intiimset ette võtta. See ei ole ju tükitöö, sellesse tahaks ikka pisut hinge ka pannna:)))))
 
piloot 06. detsember 2001, kl 09.23
Mul ka probleem, et kui nädal aega külas ei käi, siis kohe mossitatakse...aga ei häda-saan hakkama...mitte nii nagu Feliks...et veel tundeid vaja ja mida iganes...ime,et klimbisuppi ei taha enne seksimist,et muidu nägu igav ja pole see tõeline,vää...
Tere hommikut hääd inimesed!Vastutustundetu inimene(väidetav sõber)lasi mul täna sissemagada!
 
Feliks 06. detsember 2001, kl 09.25
Skiso: vatjah terminite erinevuseg asiin ennegialt mindud:)) Asi seegi, et seda ohtuendale teadvustame:))
Seksualased tõmbed ei küsi ju sõbrasuhteid...et kas peab sekspartner kõike teadma....ma arvan et ei pea...külap sageli ei tuleks siis seksist väljagi..psüühika tuleks vahele:))
 
Skiso 06. detsember 2001, kl 09.26
Piloot - ju see mossitaja vajab rohkemat! ja unistab rohkemast:))))))
 
piloot 06. detsember 2001, kl 09.33
Nujahh,öelgu siis seda mulle,hakkame varem pihta,mitte et vägisi hiljem lõpetame!
 
Skiso 06. detsember 2001, kl 09.34
Feliks - ah tead, ma ajan vist jälle mõisteid segamini. Tean omast arust üsna täpselt mida silmas pean, aga siin sõnadesse panna, et teised kah aru saaksid tundub kohati keeruline. Ühesõnaga inimene kellega ma tahan seksida, ma pean teda austama, usaldama, hindama, imetlema, isegi pisut ehk jumaldama jne. ja ma ei oska adekvaatselt reageerida sellele kui keegi teine selliseid kriteeriume ei vaja:)))) Olen alati olnud pisut maksimalist, noh et kas kõik või mittemidagi, väärtushinnangud on ainult senini muutunud:)
 
Fööniks 06. detsember 2001, kl 09.34
Oh jesver, juba mõisted "armuke" ja "sõber" ajavad siin inimesi sassi ja siis tuleb välja et on veel mingid tuttavad ja õed ja vennad ja.... Kuhu see maailm küll sedaviisi jõuab :)
 
Fööniks 06. detsember 2001, kl 09.37
Skiso: tead sa vaata selle jumaldamisega nats ette.... ma just hakkan siin jõudma järeldusele, et see just minu viga ja sealt paljud mu hädad tulevadki...
 
Feliks 06. detsember 2001, kl 09.39
Skiso: lühidalt..oled nagu enamik inimesi....et igaühega ei viitsi (loe ei taha) ühise teki alla minna...normaalne...meie vahe on vist aint selles, et mina ei välista miskit..see ei pruugi ju tähendada sekspartnerite horde?
 
Skiso 06. detsember 2001, kl 09.48
Fööniks - aitähh hoiatamast! Ma ei ole oma elu jooksul just paljusid jumaldanud, isegi väga väheseid peaks mainima. ja hetkel arvan, et hinge rohkem selliseid tundeid ei mahugi enam. Tean neid ohte, see on nagu kõrgelt kukkumisegagi, ikka kõrgemalt valusam. ja sügavamalt raskem välja pääseda:)
 
Skiso 06. detsember 2001, kl 09.50
Feliks - mina kah ei välista miskit, aga ma tean väga hästi oma võimeid, so. milleks olen suuteline ja milleks mitte - järgi proovitud:)
 
TESS 06. detsember 2001, kl 09.55
Fööniks
Et peaks püüdma nagu kergemalt(pole õige sõna, aga sa saad aru küll) võtta või?
 
Fööniks 06. detsember 2001, kl 10.04
Tess: Ju peaks vist........ ma ei tea veel, ma pean mõtlema :)
ise küsimus on see, kui kergelt see kergemalt võtmine käib ja kuidas saaks endas egoismust suuremaks kasvatada... Ei tea......
 
TESS 06. detsember 2001, kl 10.23
Fööniks
Kui välja mõtled, siis ütle mulle ka.Tahaks samuti...
Meiesugustele, kellele FB-d kohe kuidagi ei sobi(tundeinimese tüüp) võiks kohe mingi retsept olla, kuidas ennast säästa:)
 
Skiso 06. detsember 2001, kl 10.30
Fööniks - ära taha egoismust suuremaks kasvatada, kui oled tundnud haigetsaamist on sul ego piisavalt suur, aga tugevust oleks talle vaja. Paksemat nahka noh. Kindlameelsust ja muid toredaid omadusi. tarkust mitte püüda muuta asju mis pole meie võimuses ja jõudu ning äratundmist, et muuta seda mida suudame. Sihukesed asjad annavad hingerahu ka siis kui tee on okkaline millel käime:)
 
Gita 06. detsember 2001, kl 10.36
Fööniks, TESS, Skiso: :) Miks küll nii suured sõnad?

Kõik inimesed on tunnnetega olevused ja juba eeldus, et on neid, kes seda pole on vale... Ära tuleb kannatada kui valus on! Ja valus on ikka aegajalt. Normaalne elu ongi selline!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!