Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kuidas armukesi saada?
 
mehike 07. detsember 2001, kl 10.49
Siin räägitakse kogu aeg armukestest ja tundub, et väga paljudel on armukesed. Pole väga otsinud, aga minu meelest armukest saada on küll väga raske. Ja kas naised teadlikult otsivad endile armukesi või lihtsalt mehed räägivad nad pehmeks?
 
mair 07. detsember 2001, kl 10.58
Järelikult oled jama mees, edukatel ja hea väljanägemisega meestel tiirlevad naised ise ümber.
 
Taimi 07. detsember 2001, kl 11.10
Vabu ja muidu kõrvalsuhet ihkavaid naisi on ju nii palju... kuidas Sina küll neist üle ja ümber oled saanud?!
 
Koi 07. detsember 2001, kl 11.12
Enamus vist ei otsi nagu seeni.oleneb mismõttes.mis su jaoks üldse armuke on?mõni armub juhuse tahtel,siis teised nimetavad, et nüüd tal on armuke.tegelt lihtsalt kallis sõbranna/sõber tähtis inime.ja seda sa ei otsi...see tekib kui tekib
 
mehike 07. detsember 2001, kl 11.28
Järelikult on mairil õigus, et jama mees olen:( Voodis ja näo järgi ei arva, et olen. Aga pole vist sellist sädet, mis naisi ligi meelitaks. Nii kui mulle mõni naine meeldib, siis tahan väga viisakas olla ja mitte peale tükkida.
 
Lee 07. detsember 2001, kl 11.42
Ma arvan, et sa leiad omale armukese, kui sa väga viisakas ja mittepealetükkiv hakkad olema hetkest, mil armukese leidnud oled. Minu arvates muutud sa ise siis lausa ihaldatuks. Lihtsalt üks taktikaline võte.
 
mair 07. detsember 2001, kl 12.06
Tegelikult ei saagi päris hästi aru, keda sa armukese all
silmas pead. Kas oled vallaline ja mõtled lihtsalt voodisõbrannat
või oled abi -või kooselus ja mõtled pere kõrvalt sekspartnerit? Või otsid hoopis püsisõbrannat?
 
mehike 07. detsember 2001, kl 12.22
Kooselu kõrvalt ikka pattu teha ;)
 
mair 07. detsember 2001, kl 12.34
Noh, siis pole olukord nii väga lootusetu, vähemalt üks naine
on sind ju tahtnud - sinu kooselupartner nimelt.
A armukese suhtes ei oska midagi soovitada, juhul kui jõukas oled, võiksid ennast sponsorina välja pakkuda.
 
mehike 07. detsember 2001, kl 12.51
Kui jõukas oleksin, siis siia ei kirjutaks.
 
mair 07. detsember 2001, kl 12.53
Lootusetu juhtum siis vist. Siin võiks vist Ona Neer midagi öelda.
 
mehike 07. detsember 2001, kl 12.59
Pole nii lootusetu midagi. Olen norm mees ja asja nimel tuleb lihtsalt vaeva näha. Uurisin asja siin.
Interneti kaudu on muidugi mugav tutvusi soetada, aga vist ei ole eriti tõhus?
 
Fööniks 07. detsember 2001, kl 13.01
Mehike 12.59: VÄÄÄÄÄGA libe tee :)))) Igas mõttes :)
 
mina 07. detsember 2001, kl 13.11
jälle kord ei saa aru, miks üldse abiellutakse, kui vahepeal teisi ka tahetakse
 
Feliks 07. detsember 2001, kl 13.49
Mis sa selle armukesega peale hakkad...tahad silmarõõmu ...või tahad lihtsalt kedagi keppida?
 
mehike 07. detsember 2001, kl 13.57
keppida, mitte nii nagu litse, vaid ilusti, nii et naisele ka meeldiks.
 
piloot 07. detsember 2001, kl 14.11
to mehike:aga kuidas ise tunned...et tervis nagu korras?
 
kersti 07. detsember 2001, kl 14.12
Et vaimne tervis ka nagu OK ja ...
 
:-) 07. detsember 2001, kl 14.18
mehike - kas sul kodus puudus? Milleks sulle veel mingit armukest? See nüüd mingi preztiishi küsimus pole, enamus naisi ihkab endale sinusugust meest, kes ei peta...
Mina näiteks tahaks hoopis meessoost SÖPRA, kellega lihtsalt vahest väljas käia, tantsida ja lihtsalt vestelda huvitavatel teemadel - see aga välistab igasuguse sexi, siis ei oleks enam sõber. Sõbrannad on midagi muud, kui sõber, ikkagi mehepoolne nõuanne, kui kodus mehega jama tekib.Mehel ON SÕBRANNA, kellega ta justnimelt käib väljas ja saab naiselikku nõu...
 
Taimi 07. detsember 2001, kl 14.36
to :-)
Sellist sõpra ihkaks minagi, aga selle vahega, et mul pole abikaasat ka enam ning pole välistatud ka sex. Aga vaba naisena tahaksin vaba meest, mitte olla vaid abielumehe armuke, sest reeglina need abielumehed nii väga kardavad oma suhte avalikukstulekut, et väljas oma armukesega eriti ei käi :(
 
Fööniks 07. detsember 2001, kl 14.38
SÕPRU nüüd küll otsida ei saa, nad siginevad ise :)))
 
Taimi 07. detsember 2001, kl 14.46
No nagu ehk aru said, Fööniks, ma tahan kedagi natuke rohkemat ja eks kõikvõimalike paarissuhete puhul peab paika Sinu öeldu, et
seda ei saa otsida, see sigineb ise. Kuid ega magavale kassile ju ka hiir suhu jookse, seepärast peab ikkagi ise kasvõi pisutki silmad lahti hoidma ja sellise suhte jaoks avatud olema.
 
Feliks 07. detsember 2001, kl 14.48
Noja mille smure...sa tuttavaks..näed ilusat inimest, kelle juurde tõmbam kah...astu juurde ja ütle, mida sa tahad...sedasi viisakalt. Ega küsija suu peale ei lööda...kõvasti...kui tõesti viisakalt küsida.
 
Pipa 07. detsember 2001, kl 14.51
Sõbrunege mõne homomehega, kax ühe hinnaga - sõbra ja sõbranna eest!
Väga mugav ja hüsteeriliselt lõbus...
 
Pipa 07. detsember 2001, kl 14.52
Eelnev oli mõeldud Taimile ja sõbraigatsejale, aga mix mitte ka mehikesele....
 
Fööniks 07. detsember 2001, kl 14.53
Taimi: seda vist mõtlesin minagi.Avatus, jah. Käid süda ja silmad avali :)
 
Taimi 07. detsember 2001, kl 15.02
Pipa, homo käest ju sexi ei saa!
Feliks, meil eimole kombeks niimoodi ligi tikkuda küsima... ainult kergemeelsed naised teevad ju nii... :) Panin sellest shovinisti nurgakesse uue teema, et me võiks ju oma vaatenurka selles asjas nagu samuti korrigeerima hakata... :)
 
Pipa 07. detsember 2001, kl 15.12
Taimi
Sa tahtsid ju sõpra!? (ilmselt defineerime sõprust erinevalt)
Aga tore sõber (sexita) on iga kell etem kui keskpärane armuke. See on minu arvamus.
 
:-) 07. detsember 2001, kl 15.14
Pipa - sul õige mõte muideks, olen nõus, homomees kusjuures on tõesti ühele sexi mittetahtjale õige sõber, kuid on ka selliseid mehi nn tavalisi mehi, kes selleks võimelised on...Üldiselt minu arvamus sõbrast on vist teistsugune. Tuttavad siginevad ise ja mõnest tutvusest võib areneda tugev sõprus, minu puhul on sõber ikkagi see kellele sa usaldad oma kõige intiimsema saladuse, teades et see ei tule sulle bumerangina kuskilt tagasi, head tuttavad aga on need, kellega ,ma käin väljas ja lõõbin niisama ja tunnen ennast samuti hästi. Sõber ON SÕBER ja selliseid on elujooksul tõelisi üks kuni kaks....
 
Pipa 07. detsember 2001, kl 15.19
:-) -le
Ega ma ei lõõpinud, (mehikese arvel ehk küll) endal mul oli kord selline tõeline homosõber, läx ära välismaale...
Heteromeestega sõbrutsemisest ei ole küll kahjux midagi välja tulnud - ju ma olen siis niii kuratlikult veetlev....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!