Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kuidas armukesi saada?
 
:-) 07. detsember 2001, kl 15.42
tore, kahju muidugi, kas te edasi ei suhtle, kas sa puudust ei tunne?
Ja ma arvan, et minul ehk tuleb välja, ega ma nüüd kah see viimane ei ole, aga ju siis tekibki nii, et avad talle ennast täielikult ja ta leiab sinus just selle naise, keda ta alati otsinud on... nii kipub olema, aga kui oskad selges kehakeeles märku anda, et sa ei ole huvitatud....samas mina ei saaks oma parima sõbraga puht eetilistel põhjustel magada või koos hakata elama - see minu jaoks rohkem selline õe-venna suhe ju...paljs mõte paneb õlgu väristama, see selline suhtpsühholoogiline tõrge,aga kes teeb juba mingi ettepaneku, see ei ole minu sõber.
 
mehike 07. detsember 2001, kl 15.54
Tarkust on, terve olen, 10 aasta pärast olen rikas ka (võib-olla).
 
Korralik 07. detsember 2001, kl 16.00
Mehike.
Minulgi tarkust üksjagu, tervist piisavalt...kas mina sobiksin sulle ;) ?
 
Taimi 07. detsember 2001, kl 16.06
Mina ei usu pikka sõprust mehe ja naise vahel. Ikka on nii, et naise ja mehe vahel ona tavaliselt mingi looduse poolt pandud pinge, mis neid kokku viib ja koos hoiab ning lõpuks ikkagi voodi poole tüürib...
 
Pipa 07. detsember 2001, kl 16.13
:-) -le
vahel helistame, vahel saadame kaardikesi, vahel emailime aga see pole enam see mis vanasti....
üx selline lugu minu mehe minevikust - tundsid tüdruksõbraga teineteist I klassist alates kuni 29ndal sünnipäeval veinise peaga tunnistas neiu üles et on teda alati armastanud....selline lõpp ühel sõprusel.
 
Taimi 07. detsember 2001, kl 16.16
Tavaliselt jah tahab vähemalt üks pool midagi enamat ja loodab ning sellel siis see "sõprus" püsibki...
 
mehike 07. detsember 2001, kl 16.23
Ma ei näe põhjust, miks mitte ;) Kui tahad, poetan oma mailiaadressi siia, et täpsemalt minust teada tahad.
 
ingel 07. detsember 2001, kl 17.09
tere Mehike,
Tahaks ka Sinuga tuttavaks saada, olen ohutu, sest ei hakka sinu abielu uuristama ja sponssi ka ei otsi, kirjuta mõni rida, palun
 
mehike 07. detsember 2001, kl 19.45
Saada meil aadressil basiilik@hot.ee. Vastus garanteeritud ;)
 
mees 09. detsember 2001, kl 19.18
tere autor.
On ka mind vaevanud küsimus, kuidas ja kas saab olla naisele sõber. Paistab, et nüüd on see korra juhunud. Muidu ma sellist bioloogilist tagapõja ei leia. Ikka juhtub nii, et kui teine pool hakkab meeldima, siis kogu täiega. Piiri tõmbamine muutub raskeks ja kaheldavaks. Kui teine inimene mulle ei meeldi, siis me ei viitsi temaga ka lobiseda ja tantsida. Meeldiva kaaslasega võib jõgi siiski kallastest väljuda.
 
Valeria 09. detsember 2001, kl 19.22
to: mehike 12-07-01 13:57

"keppida, mitte nii nagu litse, vaid ilusti, nii et naisele ka meeldiks."

Ise just eelpool mainisid,et sul on elukaaslane olemas-kas ta on voodihaige või invaliid? MIks sa temaga sekselu ei ela ometi?
Tule ikka mõistusele, mees
 
Feliks 10. detsember 2001, kl 08.21
Tubli Ingel ja Mehike! Tegite näitlikult skeptikutele slegeks, et pole midagi kummalist teha teisele ettepanek tuttvumiseks ja et sellise ettepaneku võib täiesti valutult ka vastu võta! Soovin Teile edu!
 
läbinägelik 10. detsember 2001, kl 11.46
Ingleid on mitut sorti - surmaingel, kättemaksuingel, langenud ingel...
 
Feliks 10. detsember 2001, kl 12.42
:)) Sa kohe pead...:))))
 
Scarlet 10. detsember 2001, kl 12.55
Tere Feliks. Nüüd astun mina julge sammu ja ütlen otse välja, et sooviksin sinuga tutvuda. Olem samuti ohutu ses mõttes, et ei ohusta kellegi pereelu, rahakotti ega üldse privaatsust. Mul on ka ohtlik külg......vastupandamatu kirg, mis vägisi kehast välja trügib ;)
 
Feliks 10. detsember 2001, kl 13.01
ahsoo..ja kuidas Sa sooviksid seda teha?
 
Feliks 10. detsember 2001, kl 13.15
ok...saame siis:)
 
Posija 10. detsember 2001, kl 13.17
Aga mis siis kui tess ja scarlet on üks ja sama isik?Kuidagi kahtlaselt kirjanduslikud...?
 
Feliks 10. detsember 2001, kl 13.19
To: Posija:
Ja las ta olla....tuttavaks võib ikka saada...armukeste hankimisest oli huvitatud Mehike:)
 
TESS 10. detsember 2001, kl 13.24
:))))Ahoi Feliks, et keegi on kosjakontori avanud või.Saame siis tuttavaks, aga mina olen ainult Tess...:)Aga et, mis siis veel;)
 
Posija 10. detsember 2001, kl 13.26
no mis ma ütlesin, et vana nime all ei julge siis võtab teise tegelase...ja nüüd?
 
Feliks 10. detsember 2001, kl 13.50
Mõhkugi ei saa aru:)
Aadressi panin...kes tahab tuttavaks saada..palun, kes iganes. Ei pole mul häbeneda miskit..seni pole old:))
Ja oma eraasju ajage kuidagi viisakamalt, et teised aru ei saaks:)
 
TESS 10. detsember 2001, kl 14.05
posija
Kas sul miski pahameel mu peale vä?Ei saa aru, miks mingeid mõtetuid tõlgendusi teed? Räägi parem midagi huvitavat.

Ja sina Feliks oled ennemgi oma aadressi avaldanud,nii et kui ma oleks niiväga taht...:)))
 
Feliks 10. detsember 2001, kl 14.07
Tess: Seda minagi...see aadress mul jah nagu avalik kohe:)))
 
posija 10. detsember 2001, kl 14.07
Niisama arvata kah enam ei või?
 
läbinägelik 10. detsember 2001, kl 15.44
Mis te siin tühja arvate - küsige tomi käest ...ja kõik saab selgeks!
 
PPP 10. detsember 2001, kl 16.26
Ega tom pole ainuke, kes ip aadressitele lähedale saab.Teised lihtsalt ei kiitle sellega.Ja ka ei räägi neist.
 
kil 11. detsember 2001, kl 10.52
mis krdi armukesed? tra kui nõmedad inimesed! kuidas sellele yldse mõelda saab???
 
Feliks 11. detsember 2001, kl 10.53
to Kil: kui ei saa..ära mõtle...teised ju siis saavad:))
 
kil 11. detsember 2001, kl 10.57
to felix: ma ei mõtlegi... aga ma yldse imestan... minu jaox on see tuumafyysika... mida ei oska, seda ei oska :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!