Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kas tagasitegemine on lahendus?
 
xxx 12. detsember 2001, kl 12.28
ma olen sattunud kokku elama mehega, kes teeb kõik kõik "tagasi"... ja mitu korda ebameeldivamalt, kui mina teinud olin... ja kurb on see, et mina paljusid asju ei tee meelega, aga tagasitegemine on ju ometigi meelega... kas ma peaksin laskma tal kõik teha ja ise järele anda või peaksin ise enda eest seisma, ennast kaitsema ja talle ise uuesti "tagasi tegema"... segane lugu...
 
yyy 12. detsember 2001, kl 12.44
Mis tagasitegemistest jutt on? Mingigi näide.
Muidu ei saa aru. Kas teisega magamisest jutt või pirukaga loopimisest?
Abielus või niisama?
 
xxx 12. detsember 2001, kl 12.54
näide - istusin kord (kui me lahus olime, aga natuke sõbralikult hakkasime jälle suhtlema) oma ammuse sõbraga auto tagaistmel ja vaatasime dvd'd... hea film oli ja nalja sai ka... rääkisin siis selle oma mehele ära... nyyd läksid ajad nii, et oleme jälle koos... aga yhel õhtul võtis tyyp kätte ja sõitis yhe tytarlapsega mööda linna (kes minu meest ullult tahab ja seda tean mina ja ka minu mees) ja oli temaga pikka aega (kuigi ta tegelikult oli juba lubanud koju tulla)... kui helistasin, siis nähvas, et mida ma talle kogu aeg helistan ja mida ma krt kontrollin... sai isu täis, et mis kuradi põhjusel ta mingi eidega öises linnas ringi sõidab... istusin oma autosse ning sõitsin sinna kus ta lõpux ytles, et ta selle tydrukuga on... sellest tuli hirmus kamm, sest ma ei mõistnud, miks ta nii teeb (kui ta on mulle alati korrutanud, et isegi võõra naisega tantsimine on petmine)? järgmine päev tuli välja, et ta tegi mulle selle telekavaatamise korra eest lihtsalt tagasi... krt ei võinud siis välja öelda, et see talle ei meeldinud ja mul pole peale uuesti kokkusaamist sellist mõtetki olnud, et mingite meestega ringi sebida.. ma pole lihtsalt selline...
 
Tess 12. detsember 2001, kl 12.54
Nii üldsõnalise peale raske miskit öelda.
Tagasitegemine üldse...kui lumepall hakkab veerema...lõpuks on suur-suur, põrkab kuskile vastu, läheb katki...
Ja ikka ainult sina otsustad, kas pidevas sõjas...kes viimasena, see paremini naerab või keerad selja ja lahkud...
 
Arina 12. detsember 2001, kl 12.58
Lapsikus on selle asja nimi ja mehel on järelikult mingi eneseväärikuse puudujääk, kui talle sellised teod pinget pakuvad. Haiglane, tagasi teha küll ei soovita, parem ole ise selline nagu sulle tema poolt oleks rohkem meeldinud, st ütle talle KOHE, et sulle ei tundu selline topelt-tagasi-tegemine õiglane ja oled solvunud.
:)
 
Crissu 12. detsember 2001, kl 13.00
Mis tobedus, mis hea pärast sa pidid talle helistama ja veel kohale sõitma vaatama, mis ta teeb? Kas sul muud teha pold või? Läind parem kohve peale või ujuma vöi uisutama.
 
Pipa 12. detsember 2001, kl 13.01
Huvitav, vana ta on?
Kõlab nagu 18...
 
xxx 12. detsember 2001, kl 13.03
ma pakun välja, et kell oli 2 või 3 öösel ja ta oli mitu korda vahepeal tulla lubanud... ytleme nii, et lubas tulla kell 1, aga lõpus tuli ikka kell 4 vist ja see sama tytarlaps tõi ta koju... kuigi ma palusin tal vahepeal enda auto peale tulla - ei tulnud :)
see oli lihtsalt yx näide paljude seast!
 
xxx 12. detsember 2001, kl 13.03
mees... on 23... mina niisamuti
 
Feliks 12. detsember 2001, kl 13.05
Te olete sobiv paar kokku sattunud:) Ja ennustan: igavust te tundm aei hakka.....:(
 
xxx 12. detsember 2001, kl 13.07
aga miks ma läksin otsima... ei tea isegi... eriti ei mõtle sellisel ajal ju... kahetsen ka nac, et ma tema lollustega teinekord kaasa lähen, aga midagi pole teha.. armastan teda ja kardan ikka ka (ilma jääda)... tahan ju teada, et mis krt toimub... kui telefonis ei räägita, siis mõtlesin, et sõidan kohale...
ex ta kuradima lapsik tundub... aga njahh... emotsionaalsete inimeste värk :)
 
Pipa 12. detsember 2001, kl 13.08
Võin lohutada - minul läx selline maximalism üle nii 25selt, ehk läheb teil ka? Ei pruugi muidugi minna, tegelikult...
 
xxx 12. detsember 2001, kl 13.10
to felix:
ega igav tõesti ei ole... isegi, kui kõik hästi on, siis on ka huvitav... aga mida aeg edasi, seda vähem yritan talle põhjust anda asju, mida saax tagasi teha :)
milline ise oled? kõik on pidevalt ok? kuidas see kyll õnnestub?
 
xxx 12. detsember 2001, kl 13.11
ex see vaikselt läheb yle kyll... mida rohkem ma ennast kontrollin (ja muuseas ka enda tuttavaid, kes võivad näitex mingit armukadedust tekitada või midagi), seda rahulikum on tema ja seega ka mina :)
 
Feliks 12. detsember 2001, kl 13.19
mõistus aitab....kui ma oma naist armukadestaks...mis sest välja tuleks,:)) Tal iga päev ilusad ja kuulsad (mõned neist ka rikkad) ümber....ja ku itema mind kah veel armukadestaks või luuraks...ta saaks kadedusest lõhki minn aj ateab mida kõike juurde luulutada kui aga fantaasiat jätkuks:) Me ei loo endle erilisi illusioone ja naudime koosolemist...tead ma vahel kahtlen, et kas see mis meil on , on east või kogemustest..vahet (meile endale ) pole:)
 
xxx 12. detsember 2001, kl 13.21
tegelt tahax meestelt teada, miks te nii teete? kas see on mingi enda õiguste maksmapanemisex? võib peab teil suhtes mingi "võit" olema? kas see on seotud kuidagi pisut liiga kõrge eneseuhkusega? tahax teada... rääkige :) palun...
 
Feliks 12. detsember 2001, kl 13.22
Ehk : tagasitegemine pole mu meelest miski lahendus..riisut tekib riid ja sealt uus...andestamine on olulisem..ja liigne fantaasia teema "MIda tema küll (võib) teeb?" on haiglane ja mõtetu. Las ta teeb, see on tema elu ja tema elada. Katsu Sina elada oma elu nii, et häbi ei peals tundma ..siis on Sul alust soovida ka temalt samaväärset (see ei tähenda, et Sinu ettekujutatult) elu.
 
Feliks 12. detsember 2001, kl 13.23
Ärand liialda...mehed...on sarnaseid naisi sama moodi:(
 
xxx 12. detsember 2001, kl 13.23
eks mõlemad aitavad - nii vanus kui ka kogemus (ilmselt on need teatud mõttes isegi omavahel seotud).. samas pean tõdema, et algusega võrreldes on temast (ja kindlasti ka minust) märksa mõistlikum ja taktitundelisem inimene saanud, aga ikkagi on vahel mingi kala sees... elu?
 
Feliks 12. detsember 2001, kl 13.25
No kuule, mida sa tahad-loodad, et olete 20+mõni aasta täiskasvanud? Sorry....ma ei tunne ennastki täiskasvanuna..kuigi on kümmekond aastat enam:))) 25 aastasena olin ma lausa poisike:)))))
 
xxx 12. detsember 2001, kl 13.29
ei arva, et olen täiskasvanud :) ytlesin, et aeg muudab... see, et ma olin mõni aasta tagasi vähem mõistlikum ja nyyd on areng toimunud - kas see tähendab automaatselt seda, et ma kohe ennast täiskasvanuks tembeldan? täiskasvanu olek ilmselt nõuab teatud "kylmust" mida ma lihtsalt pole võimeline veel olema/välja näitama :)
 
Feliks 12. detsember 2001, kl 13.37
Kõlmus..ei kõla hästi...aga küllap saad sellest aru samuti, nagumina..et mõistust?
Täiskasvanust rääkides mõtlesin eelkõige elutarkust....lihtsalt tollal olid mured pisut teised ja torm nii suur ja..on veel paljut, mis muutub:)) see pold etteheide..tegelt on see nautimistväärt aeg:)
 
xxx 12. detsember 2001, kl 13.41
eks see tundub olema nagu ameerika mäed... täiega ja peadpööritava kiirusega yles... yleval isegi mõnikord paar teadmatut ja adrenaliinirohket pööret... siis yle pea ja alla tagasi... väga vastupidav peab olema. :) arvan veel, et liiga paljust ameerika mäetamisest läheb syda pahax.. vahepeal olex midagi rahulikumat vaja...
 
Feliks 12. detsember 2001, kl 13.43
:)) torma mõnuga..küll puhata jõuab:))
 
N32 12. detsember 2001, kl 13.47
Umbes sinu vanuses oli mul ka selline suhe. Mees oli kohutavalt armukade ja muidu ka väiklane. Ükskord minu firma jõulupeol, mis oli linnast väljas, sumas akna taga kõhuni hanges ja LUURAS mis sees toimub! Kui mina käisin sõbrannaga kinos, siis tema läks nimme järgmine päev kuhugi välja. Vahe oli ainult, et kui mina ütlesin, kuhu ma lähen ja tulin kell 23 koju, tema ei öelnud, läks lihtsalt välja ja tuli vastu hommikut.
Mul oli siis selline töö, et vahel pidin õhtuti mingitel üritustel käima. (On tõesti selliseid töid) Ja siis minu ülemus, kes elas meist natuke edasi, tõi mind pärast autoga ära. No kujuta ise ette, mis järeldused mees sellest tegi! Ta läks mingile peole, mind kaasa ei võtnud, otsis seal mingi neiu, ameles temaga autos, ja siis rääkis mulle seda.
Lõpuks tuli mul mõistus koju ja tegin lõpu meie suhtele.
 
xxx 12. detsember 2001, kl 13.56
:) eks ta sarnaselt kõla, aga nii nimme tegija ta õnneks pole (või enam pole)... olen kord selle mehe juurest juba minema jalutanud, aga oioioi milline prints temast paari kuu pärast sai :) kyll tegi kõik ette-taha ära ja rääkis ilusat juttu... eks osa sellest on siiani säilinud... ma lihtslat ei mõista, mis normaalse inimese kombel asju sõnadega selgeks ei saa? miks peab ikka toplet tagasi tegema, kui suu on peas.. ja nii ilusa naeratusega muuseas!
 
piloot 12. detsember 2001, kl 14.03
XXX-mis film see oli,mida läppariga õues pidid vaatama,miks toas kaisus ei võinud olla?
 
Ann 12. detsember 2001, kl 14.05
Ikka iga jama on kahepoolne.Meil on ka mehega piirid seatud..no oleme rääkinud millal on petmine jne..ning selle 5 aasta jooksul pole kumbki põhjust teineteisel andnud ning pole üksteist ärritanud mingite truuduse jamadega...usaldus tuleb ära teeninda ning pole vaja ärritada teist inimest kui on armukade..vaid kindlat rääkida oma plaane ,päevakava..jne..selline sehkendamine ajab mehed närvi ning tulemuseks on üks suur kodusõda. Kui sa ei seedi sellist inimest siis minge lahku. Mis mul asja kellegi teise mehe autosse või minu mehel ..ei oskagi näidet tuua..ei maksa teistpool ärritada..siis on kõik korras.
 
xxx 12. detsember 2001, kl 14.08
läppar polnud see, kallis piloot... ytleme nii, et autos on selline asi nagu dvd mängija... ja suisa kaks ekraani... yx ees ja teine taga... ess on lihtsalt ebamugav vaadata... dvd juhtsysteem on ka niikuinii taga :)
ja toas ja kaisus... hmm... tegu on nimelt tõesti hea sõbraga, kelle kaisus ma siiski ei "käi" :)
 
tsinna 12. detsember 2001, kl 14.11
See üks juhus mida sa kirjeldasid, vahe selles, et sina istusid teise mehega autos, kui sa oma praegusega vahepeal ei suhelnud. aga tema tegi tagasi, kui te jälle koos olite. Aga mida tema siis tegi, kui te lahus olite?
Aga kas sa ehk annad talle palju põhjust ka armukade olla? Siis muidugi ei peaks tegema tagasi, vaid kui sinu eluviis talle ei meeldi, ärgu suhelgu sinuga. Või peaksid sina oma käitumist teiste meestega rohkem kontrollima? Selle ühe näite põhjal paraku raske otsustada, kumb teist must, kumb valge.
Aga haiglaslikult armukade mees muutub varem või hiljem vägivaldseks. Olgu ta pealegi kena, aga tahad sa siis kogu elu puuris elada?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!