Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kas tagasitegemine on lahendus?
 
xxx 12. detsember 2001, kl 14.12
point oligi selles, et teise mehe masinasse läksin ma sellel perioodil, kui me lahus olime... mitu kuud juba... aga suhtlesime vähesel määral... tol hetkel ma isegi olin veendudnu, et ei... oma mehega ma enam kokku ei lähe... ikkagi läx teisiti.
 
piloot 12. detsember 2001, kl 14.31
Nujahh,aga mis film see ikkagi oli,mida peab 6,5" monitori päält vaatama(ma vanainimene vaatan läppariga,millel 14" monitor)?Lennukis mul selline 6,5" monitoriga GPS,alati vahi prillidega,et kust tuled ja kuhu lähed.Ja need auto DVD playerid sita kvaliteediga(moor oma autosse pani,Clarioni oma),nüüd ma siis tean milleks,et eks ikka sääl tagapingi pääl mulle 10X tagasi teha...nu aga kui mind auto tagaistme pääle lastakse,mina seal video pääle küll aega ei raiska...Võid selles kindel olla!Ja veel tahaks teada,et kui hää peab see sõber olema,et temaga"siiski kaisus ei käi"?On see sõberinvaliid vää? XXX - kas oled blond vää?Eile toidupoes üks blond ostis paki Always'e ja siis kassas (minu ees) nõudis seda reklaamis näidatud sinist vedelikku!!!
 
Naine25 12. detsember 2001, kl 14.37
-"tegelt tahax meestelt teada, miks te nii teete? kas see on mingi enda õiguste maksmapanemisex? võib peab teil suhtes mingi "võit" olema? kas see on seotud kuidagi pisut liiga kõrge eneseuhkusega? tahax teada... rääkige :) palun..."-

ma küll naine,kuid ise ka olen paar korda tagasitegevalt käitunud.Nt. kui ma olude sunnil maale sõitsin ja me koos olla ei saanud, läks noormees kellegagi endistest tuttavatest õhtusöögile(juhuslikult tänaval kohtumise järel).Teadmine,et teine minu äraolekul kohe kellegagi kokku sai,häiris tugevalt ja riivas egot, tekkis soov tagasi teha-noormees kodus haige, mina läksin sõpradega välja pidutsema.
 
xxx 12. detsember 2001, kl 14.47
to piloot...
see mees ei ole invaliid... ta on kena, ta on väga hea kehaga, sest käib pidevalt trennis ja raha on tal ka ikka kõvasti ja rõvedalt tark on ja ... aga ta on mu sõber ja nii palju aastaid juba... ma ei saa temaga midagi teha, sest minu jaoks pole see fyysiliselt võimalik... ta on mulle nagu vend!
jah.. ma tõesti olen blond (yritasin kyll kord juuxeid tumedax värvida, kuid välja kasvav hele juus jättis jube võika mulje ning värvisin tagasi! - vot nii blond olen!!!), kuid alwayse ma ei osta ja sinist vedelikku ma ka ei kysi!
kui norimise tuju on, siis lase käia.. panen hea meelega vastu!
 
Feliks 12. detsember 2001, kl 14.52
:)) see oli küll vingelt tagasi tehtud:))) Ma oleks kohe rõmus:)) Naine saab tantsinuks ja mina ei pea klubisse minema:))))
 
xxx 12. detsember 2001, kl 15.03
iga inimene paneb nö "omal tasandil"... mis ei tapa, teeb tugevamax! ja järgmine kord see lyke ei koti enam! siis on vaja midagi krõbedamat juba :)
 
k 12. detsember 2001, kl 15.27
piloodiga sõnelemisest järeldub, et sa iseoled tagasitegija tüüp. Pole siis ime, et sarnase leidsid. Otsi lolli, kes usub, et läksid võõra mehega tagapingile filmi pärast.
 
piloot 12. detsember 2001, kl 15.29
Ei XXX,ma ei taha sugugi norida,aga vahest lõõbin küll...Samas jah,uskumatu,et sa suudad jalad risti hoida sinu poolt kirjeldatud case's.Tead, olen sinuga võrreldes juba üsna vana ja sellist...nujahh,juu saatus on mind nii kindlameelsete naisinimeste eest kaitsnud.Aitäh saatus...!
 
xxx 12. detsember 2001, kl 15.32
sellest piisab, et mina usun :) kallikene - kõik inimesed ei roni auto tahaistmele nikku tegema! ei ole mina selline ja ka see mees ammugi mitte! (pole ka vahet, kui olekski teinud, sest antud momendil olin mehest lahus ja juba suht pikka aega!!!)
ja kui arvad, et ma norimise osas tagasi ei tee, siis sa eksid! ma pole piloodiga tylis ja selline sõbralik nöök (piloot vabanda, kui ma su hinge hoopis haavasin) on niisama fun!
siin on hoopis teistsugusest "tagasitegemsiest" jutt... hoia kõrvad kikkis! ja kõik muu ka :P
 
Bella 12. detsember 2001, kl 15.32
Tead xxx, minu arust on tegemist laustobedusega. Aga võibolla olen liiga vana, et seda mõista. Niisama võib küll lõbutseda, aga kui sa selle kutiga perekonna lood ja lapsed soetad, siis vaevalt et teil enam nii tore on. Nii et, vaata ette... see on libe tee.
 
xxx 12. detsember 2001, kl 15.36
to bella:
ma arvan, et kui lapsed tulevad, siis prioriteedid vahetuvad... nii minul kui ka temal... selles suhtes iial ei tea, mida toovad perekond ja lapsed :) eks näe... (loodan, et selleks ajaks ka piisavalt mõistust pähe "löödud" on)
 
piloot 12. detsember 2001, kl 16.19
Piloodi hinge on võimatu haavata,võid selles kindel olla!Aga nüüd panen arvuti kinni, homme olen Tartus ja õpetan sirtsukesi lendama,tea,kas arvuti juurde lubatakse(kuhu oma läppari ots pista).Aga reede jälle maapääl...kena DVD nautimist,ükspuha siis kus ja jäta filmi pealkiri ka meelde,kui sõber mahti annab!
 
crissu:) 12. detsember 2001, kl 17.31
ei inime muutu niilihtsal pelgalt seetõttu et vanust rohkem ja lapsed tulevad ja siis prioriteedid kohe teised
kes ise teisele kunagi tahtlikult hingevalu on tekitanud ei muutu heaks ja vaguraks
 
Kristi 21. detsember 2001, kl 14.44
Mis mõte on koguaeg üksteisele nö "ära panna". Mingi iseloomu näitamine või? Kindlasti saad isegi aru, et kaua te niimoodi küll koos ei ela.
 
Hanna 31. detsember 2001, kl 10.48
Võta parem hea, rahulik, hooliv mees. Muidu on 30selt närvid läbi. Selline "hull" mees läheb ajapikku veel hullemaks., sadistlikumaks ja sööb hinge. Ka siis kui sa ise rahulik püüad olla:
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!