Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Homomeelne mees
 
almond 13. detsember 2001, kl 13.34
Tere!
Kirjeldage, palun, on kellelgi suhtlemiskogemus biseksuaalsete meestega.Pean silmas lähedast suhetlemist. On mingid väljakujunenud käitumis mallid (ülipedant-puhtuse armastaja, intiimelus passiivne, kannab kirkaid rõivaid võimisiganes....???)
Mul on mingi paranoika tekkimas....
 
Pipa 13. detsember 2001, kl 13.39
Mul päris mitu sellist ja üx on küll rapakas, pax, ropu suuga ning riietusele 0tähelepanu, hehehee...
 
almond 13. detsember 2001, kl 13.45
Pipa! väga hea! Aga räägi kuidas Sa selle ära tunned (midagi iseloomuliku), et mees magab nii meeste kui naistega?
 
Pipa 13. detsember 2001, kl 13.55
Üldiselt mina arvama ei hakka, see teadasaamine tuleb iseenesest kui peo käigus näed kuidas su sõber mõnele teisele mehele silma vaatab...
Või tunnistavad nad ise üles, mulle meeldib suhetes avameelne olla ja kurjasti ei kasuta kunagi mingit inffi kellegi kohta ära - ju see siis on näost näha et mind võib usaldada...?
Aga ilueedid/pedandid kipuvad nad eelkõige olema jah...
 
mõtleja 13. detsember 2001, kl 14.13
Minul on hea tuttav. Tõesti puhtusearmastaja. Tal on alati viimase moe järgi soeng, king, püks. On üks tüüp inimestest - nautleja - ja teeb seda täiel rinnal igas eluvaldkonnas.
Ta on hea haridusega, jurist nimelt. Ükskõik kui suur mure on, alati leiab lahenduse(samas rõhutades kui palju ta vaeva on näinud asja kallal). Aga enne oma probleemi rääkimist kuulan ära tema mured:ilma kohta, viimasest shoppamisest, millal pea valutas ja kui mitu korda veel nõelravis käia jne. Aga intiimelu kohta ma ei julge väita...
Naiselik, aga samas mees, omapärane, aga tõeline sõber
Minumeelest on homomeelsed pigem sellised nagu Sa kirjeldasid, kui et räpakad või nii
 
Pipa 13. detsember 2001, kl 14.24
Almond, lugesin su texti veelkord üle - sul vist pigem probleem mitte niisama sõbraga vaid intiimpartneriga?
Oeh, oli ka mul kord(paar) selline kogemus aga ka tema tunnistas oma bioleku juba teisel kohtumisel üles.
See mees oli küll tüüpiline ilu-homomees - karjuvalt hea välimusega, jumaldas tantsimist, alati hoolitsetud/lõhnastatud, väga hea veinitundja, üliviisakas, VÄGA maitsekalt sisustatud kodu(ta oli küll arhitekt) ja juba peale 3näd. kohtumist tehtud abieluettepanek...
 
andrey 13. detsember 2001, kl 15.48
Oelge palun kus voib saada info sellest -kus toimub moned moe naitused!

Tanan vaga.
 
almond 13. detsember 2001, kl 15.49
To: Pipa
Sain ma õieti aru-ta soovis abielluda?
Milleks?
Minu "kahtlusalusega" on nii, et ta on ÜLIpuhas-igasugune pisim krübe tekitab temas vastikusvärinaid (ta korjab selle püüdlikult üles), talle meeldib pesta mu aluspesu (mõista mind õieti-minu näol ei ole tegu räpaka naisena ja alguses tundus see nii põnev-"TEMA peseb mu väikseid seksikaid püksikesi!!!!"), alati peseb enda järgi nõud, riietus laitmatu, kui mina väidan, et olen väsind ja välimus pole parim (nt.lähme koos vastuvõtule)-ütleb tema vastu "Mis sa nüüd -VAATA MIND-ma olen täitsa loppis!!". Samas on ta õrn kuid voodis kipub olema julmavõitu (vahest tundub mulle nagu kumaks läbi kontekst -said mis tahtsid).
Pipa, vabanda, et tüütan- ja viimane-ükskord mängis ta voodis lihtsalt naist (alkoholi mõju oli muidugi üpris tugev)uhh! kui kummaline see oli (hiljem seletas, ise alustas seletust, et näe kui põnev -ta ei olegi enne nii teinud).
Ma tahaks siin nüüd 8 lehte täis kirjutada, viimasel ajal on ta uduselt vihjanud meie kooselule ja näe mina muutusin PARANOILISEKS
 
almond 13. detsember 2001, kl 15.51
Andrey-mis Sul hakkas-helista hotlaini või vaata delfist.
 
Pipa 13. detsember 2001, kl 16.03
Tüüta aga pealegi, mul polegi hetkel paremat teha kui siin kribida, ausõna.
Aga said õigesti aru - tahtis jah abielluda, sest arvas et nii ilus ja vaffa naine nagu mina võix ehk teda ta bipiiridest välja kiskuda(tal mitmeid hakkajaid "sõpru") ent mul tuli mõistus õigel ajal koju, ei tahtnud hingerahu materiaalsele rahule ohvrix tuua... aga ilus oli ta küll kui kurat!
Kui nüüd asja edasi arendada siis julm(voodis) mees oli mul ka kunagi, kuid tema polnud mitte mingil juhul bi vaid ikka tugev hetero, siiski oli ka temal mingi kiix sees sest ühel nõrkushetkel tunnistas et on alati tahtnud oma ema, lisax kõigele oli ta ka ametilt pastor....
Ära arva et nalja teen, ikka päris tõsiselt räägin.
 
almond 13. detsember 2001, kl 16.13
Hahahaa ...appi,appi... mehed on peast põrunud! Näe siin üks Andrey otsib hoopis moe üritust?!? Aga, mis Sa arvad kui ma küsin (muidugi ma kardan solvata`? parem oleks muidugi kuidagi kontrollida...
 
Feliks 13. detsember 2001, kl 16.14
Väide: igas mehes on kübeke homomeelsust ja igas naises osa lesbit?
 
almond 13. detsember 2001, kl 16.18
Feliks, ikka jälle võtad Sa selle "kõikmõistva" hoiaku-no muidugi on meis kõigis osa mehest ja naisest (oli see Platon või kes iganes)-ela palun sisse: kas elukaaslaseks sobib BIMEES!!!
 
Pipa 13. detsember 2001, kl 16.19
Aga küsi voodis, peale õnnestunud ühet, nii muuseas vihja... vaata kuidas reageerib...
Või tee justkui kogemata juttu sexuaalsuse teemadel.
Usu, kel' see hingel painab see heal meelel sellest ka räägib kui võimalust antaxe...
 
almond 13. detsember 2001, kl 16.20
Äitähh, teen ära! Ja kui on kirjutan kindlasti...
 
Tarakan 13. detsember 2001, kl 16.23
Ma ei usu, et ta otse vastab, keerutab ära või lõõbib. Feliks oskab asju kuidagi nõmedalt öelda, kuid ometigi on tal õigus. Bimehel pole häda midagi, ise ju kirjutasid, kui hoolas ta on. Kuigi see purude, pesu ja muu jutt on küll imelik.
 
Feliks 13. detsember 2001, kl 16.24
:)) kust ma tean? Kui a küsid mult, et kas sekspartneriks sobiks (mulle) homomeelne mees..siis ma kahtleks, endal see pool suht väike..ei tunne kihku....aga Sulle? Ma ei tea..se oleks sama hää, et kas mulle lesbimeelne naine...kui mul seks temaga ikka klapiks ..siis oleks oluline kuidas ma temaga muidu läbi saan...kas tema veidrused (nõnda Sa neid ju selgitad ku iveis´druseid) mind segavad, kas ma talun need ära.
 
piloot 13. detsember 2001, kl 16.27
Aga minul on jälle vastupidine häda...ma tunnen end suht viletsasti seltskonnas,kus on ainult mehed.Ja meeste saunas on mul kohe vastik olla...,vahest seoses tööga on vaja co piloodiga ühes hotellitoas olla...no jama on!Kõik see hakkas pihta peale sõjakooli, seal tedagi ainult meeste seltskond oli...
Aga nüüd tööpäeva läbi,hakkan Tallinna tulema.
 
Pipa 13. detsember 2001, kl 16.36
Mul üx tuttav eliitmerekooli läbiteinu.
Noorim kapten neveneve land'i ajaloos ja paduhetero ning sauntada meeldis talle küll...
 
almond 13. detsember 2001, kl 16.39
Kokkuvõttes tundub Sulle, et see käitumine ei ole , no ütleme-mehelik`? Tahaks aru saada ,mind piinab juba pikemat aega mingi imelik sisetunne, et "miski" on paigast ära(võib-olla ma ise)?
Aga Feliks (Kus sa oled Feliks- ma kavatsen Sind taga rääkida)ajab mind selle "kõik võib olla-ja mitte olla" hoiakuga närvi!
 
Gita 13. detsember 2001, kl 16.40
almond: no mul on 2 tuttavat biseksuaalset meest... sarnased on need kaks küll... ma ei tea, kas nii väikse valimi põhjal tohib järeldusi teha aga... no neil on naiselikud käitumismaneerid... nad on oma välimuse suhtes kuidagi tundlikumad kui heterod (no nad räägivad sellest rohkem kui nö keskmine hetero-mees)... ja mina millegipärast ei suuda neid võtta kui mehi, kellele meeldivad naised KA... mul läheb see nendega suheldes meelest ära... ja ma ei suuda võtta tõsiselt ühe oma bi-tuttava väidet, et ma talle ikka kohe väga meeldin:)) tema meeldib mulle ka, aga mitte kui MEES...
aga Sulle almond meeldib ta ikka kui MEES, kas jah?
 
Feliks 13. detsember 2001, kl 16.42
Almond: Tohib Sind natsa närvi ajada...ega see ei sega Sind?
No ütle kus krt ma tean asju, mida pole kogend ega teind? Aint oletused..ja nii ütlengi..niipea ku iasi läheks konkreetseks, et vat nii ja mitte teisiti..no ma olen elus kogend küllaga, et ära iial ütle iial....ja alles kuu aega tagasi arvasin kah,et ei võta ühegi teise mehe kõvaks läinud riista pihku - näe tuli juhus ja puutsin....ja ei oe sellest homo.
 
almond 13. detsember 2001, kl 16.53
Gita, jah kui mees!
Vabandan-homseni pean Riiga sõitma!
Homme tahaks veel natuke jätkata!


Feliks, Sinult tahaks ka paar vatust saada ( ja ära vannu)-
see riista lugu...mitte paha pärast ...analüüsiks või nii..
Ma lihtsalt tahaks mõitsa....Ja ära tigetse -kõik on hästi!
 
Feliks 13. detsember 2001, kl 16.55
Almond: Et mida tahaks teada?
Ja veel - mind naljalt vihaseks ei saa:)))
 
teadja 13. detsember 2001, kl 16.58
to Feliks
ja hetero ka ei ole ju!
 
Gita 13. detsember 2001, kl 17.00
almond: jätkame homme! kui mahti saan, püüan siia piiluda! et mulle jäi see segaseks, kas Sa tead, et ta on bi või Sa aravd, et ta on bi?
 
Yks kysimus 13. detsember 2001, kl 21.50
Ei saa midagi aru, mis siin käib.. Pipa, kas Sa oled tester vä?
 
Pipa 13. detsember 2001, kl 21.54
to Yx küsimus
ela tippimise asemel... siis on vähem küsida...
 
Scarlet 14. detsember 2001, kl 01.46
Hmmmmm.........
 
Freya 14. detsember 2001, kl 12.36
Mina olen esialgu veel abielus sellise nö. bimehega, kes sai peale aastaid abielu ja mitmeid lapsi aru, et teda siiski mehed palju enam tõmbavad. Selline abielu pole küll muud kui lõputu õudus, hoolimata minu kõiketeadvast ja ka mõista püüdvast hoiakust(nagu pool Feliksit). Ja see abielu lõpeb ka loodetavasti varsti, kuigi tema ei saa hästi aru, et miks.
Fakte homomeelsetest: lõputu enesekesksus kõigis avaldumisvormides. Alates sellest, et ta käib tihedamini juuksuris kui mina ja lõpetades sooviga mulle kõigi oma homosõprade elulugusid rääkida. Minu oma oskab näiteks peaaegu et kõiki naiselikke töid. Kui juba lahkuminek selge ja otsustatud oli, ütlesin talle, et kuule, Sind on kasvatatud olema parem naine kui naised ise ja ta oli sellega nõus.
Tundub, et paljud homomeelsed on tõesti hästi haritud ja -makstud.Kardavad enamasti paaniliselt end ühiskonna ees "paljastada"(võimalik, et tal on lihtsalt sellised tuttavad) ja mis hoopis kummaline, enamuses ei juhtivat autot. Pooled neist on abielus ja mitte kellegi naisel pole asjast aimugi.Ja et kuidas mina asjast aru sain? Ma olen algaja selgeltnägija. Tõsiselt.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!