Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Homomeelne mees
 
Tarakan 14. detsember 2001, kl 12.43
Kusjuures üks paljudest näitajatest on autojuhtimisoskus. Tunnen ühte vanemat bimeest. Ta vastab üldistele kirjeldustele, et naiste töid teeb, siiski süüa ei oska teha. Aga see, kuidas ta autoga sõidab on küll koomiline ja hirmus vaadata. Nii nagu paljud naised, et puudub kindlus ja sahmerdab ja puterdab kogu aeg.
Asi on selles, et heteromehele on väga tähtis autoga hästi sõita. Siis bimees suhtub tehnikaasjadesse nagu naine, huvitumata nende sisust ja tehnilistest parameetritest.
Oma varjatud kire välja elamiseks kasutab too mees sauna, kus ta väga armastab just meeskodanikke vihelda ja neil selga pesta.
 
k 14. detsember 2001, kl 12.55
Almond, mismoodi see oli: viimane kord mängis voodi naist? Aga muidu, ega ta sul päris normaale pole küll vist.
 
almond 14. detsember 2001, kl 14.44
Tere kõigile!
To Gita: ma arvan , et on -MA EI TEA
To Freya: ka see minu oma oskab nt.niiti ja nõela käes hoida!
Suvel sõitsime vahelduseks Otepääle Pühajärve äärde tema autoga ,mina olin pidevalt roolis (mind see ei häiri aga nüüd jäin mõttese...)
Mul on nii vastik olla, mingi kõhe tunne on kõhus, ilmselt-hirm.
To Tarakan: ta ujumis meister, nii, et enamus ajast on ta saunades-basseinides jne.
To k: see ei ole vast kõige parem kirjeldus aga proovin (püüa aru saada, ilma vastikustundeta)
Lugu-"Kuidas tema mängis naist":olime vahekorras- mina peal (olen agressiivné ja domineeriv sellises poosis)ja äkki hakkas ta käituma naiselikult-rääkima peenikese häälega (stiilis-"palun võta mind") katma kätega rinda, naiselikult väänlema koos selliste naiselike ohetega, palus , et ma suudleksin ta rinnanibusid jne...

Palun vabandust igasuguste kirjelduste pärast aga ma olen tõesti mures!!!

PALUN KIRJUTAGE OMA ARVAMUSI, ma tunnen hetkel ennast nii ebakindlalt või on mingi variant seda kontrollida...proovisin vihjamisi küsida ...ei tulnud välja!!!
 
almond 14. detsember 2001, kl 14.56
Kirjelda, PALUN (see ei ole tõesti mingi haiglane uudishimu)miks Sa võtsin kellegi "kõvaks läind riista kätte"? Jumale, eest ma ei ole nii konservatiivne, et ma Sind homoseksulaaliks peaks.
Aga ilmselt oli homo see teine-kuidas see toimus?
 
Gita 14. detsember 2001, kl 15.02
almond: aga Sa küsi ikka otse! mitte vihjamisi! ta ei pruugi üldse olla bi- , aga Sinu eilset kirjeldust temast lugedes - omamoodi on ta küll! ja kui see "omamoodi" Sulle ikka ei sobi...
 
Feliks 14. detsember 2001, kl 15.04
Väga lihtsalt..grupiks 2m + 1 naine...tegevuse käigus juhuslikult..mitte mingit meeste omavahelist hellitamist..lihtsalt "töö käigus" puutusid riistad kokku..ja kummaline oli see, et selles kõiges ei olnudki midagi ebameeldivat, vastikut, ilget või taunimisväärset. See oli loomulik ja ehe teenimaks naisterahva soovide täitmist.
 
almond 14. detsember 2001, kl 15.06
Freya, kas see väljendus ka intiimelus kuidagi? Äkki ma provotseeriks teda, ma tahan kindlalt teada enne kui ma alustan kooselu temaga! Kuigi enne mind on tal olnud mitmeid naisi!
 
almond 14. detsember 2001, kl 15.10
"Töö käigus"!!!!!!!!!!!Aga äitähh sellegi poolest!
 
Feliks 14. detsember 2001, kl 15.12
Noh kas ma peaksin siin kirjeldama, et kuidas see täpselt toimus? Et mitte et häbeneks aga ma usun,et see poleks lihtsalt ilus mu partnerite suhtes. Ja sõna "töö" oleks korrektsem asendada sõnaga "tegevuse".
 
Lemps 14. detsember 2001, kl 16.02
Njah, selline olukord võib ette tulla grupiseksi käigus ja tõesti homo olemata.
 
riks 14. detsember 2001, kl 18.06
Olen ise ka grupikat proovinud, aga mitte kunagi 2m+1n, ikka vastupidi. Esimene variant on kuidagi vastumeelne lausa.
 
k 14. detsember 2001, kl 18.07
Kahtlane isend see mees sul. Peene häälega kiljuda ja rindu katta? järgmine kord tuleb ta sukahoidja ja trippidega, pane tähele! Mina hoiaks küll sellisest eemale.
 
Freya 14. detsember 2001, kl 18.37
Nojaa, intiimelu ongi see ainuke kurb punkt meie muidu kenas abielus. Et kui naine tabab ära, et tegelt ta meest ei eruta, aga mees püüab kombe mõttes vastu ajada. Ja siis vägistab Sind oma meesolemise tõestamiseks, endal riist poolpehme...Need ajad on kõik üle elatud.Nüüd ütlen ma lihtsalt EI. Sinu vahekorrakirjeldus tuleb küll kahtlaselt tuttav ette. Ta püüdis aastaid mind mees-alla poosi meelitada, aga no ei istu see asi mulle, sest olen seksuaalelus pigem naiselik-alistuv pool. Pärast tuli välja, et tema ehk ka:))Mis intiimelust siis rääkida?
Sportida armastavad homomeelsed ka, sest keha ilu nagu igasugune muugi ilu on neile tähtis.Levinumaid tutvumiskuulutuste nõudeid on, et inimene oleks sale&sportlik.
Jõudu almondile!
P.S.Ehk pole Su mees isegi endas selgusele jõudnud?
Vaat see on alles tõeliselt piinarikas, homomeelse "endas selgusele jõudmist" lähedaselt distantsilt pealt vaadata. Ja kogu aeg on jutt ainult TEMA tunnetest, sisevõitlustest jne. Sina vaata, kuidas ise hakkama saad, pealegi ei ole ju eriti inimesi, kellele saaksid veiniklaaasi taga kurta, et näe, mu mees käib teiste meestega...
 
mina 18. detsember 2001, kl 22.25
krt, lugedes kommentaare tundub, et minu mees on ka bi ;))
Imelikud on mehed igatahes - või vähemalt ei sa mina nendest aru
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!