Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Ahistaja kolleeg
 
F-M 14. detsember 2001, kl 10.14
Nimelt t66tan planeerimisbyroos, kus tegemist 5 inimesega. Vahetax t66kohta, kuid hetkel pole sessi t6ttu aega ja neile sobib mu kooligraafik.
Probleem selles: mees 0n 52a vana ja mina 21..Algul nagu nats arusaadav, et silmailu tuli kontorisse,aga praegu pole enam naljakas.
Nimelt ta vahib raudselt yle poole oma t66ajast mind-meie arvutid on peaaegu nurkapidi koos ja meeter vahet...ta on seal t66tanud vist 30 aastat ja k6ik peavad teda hullult s6bralikuks ja nooruslikuks.
Esitex ta r22gib sellise mesimagusa h22lega ja uurib mu kohta ja mu isiksust ja v6tab filosoofilisi teemasid yles...Seda k6ike muidugi siis kui teisi ruumis pole....Ta teex ja aitax vist mul k6ike teha.....K6ige hullem on see, et ta on inimesena v2limuselt t2iesti antipaatne, ma ei saa talle otsagi vaadata...
 
mees 14. detsember 2001, kl 10.30
aga kas sa talle seda öelda ei saa, et lõpeta ära?
 
maia 14. detsember 2001, kl 10.34
mina oleks ammu öelnud, et vahi mujale või midagi sellist... aga olen iseloomult selline tapvalt otsekohene ka :) harjuta - ehk tuleb sullegi kasuks :) selline hea ja mõistev olles kannatasin ise kunagi kõvasti.. nyyd ei julge keegi midagi mõelda ega öelda, sest olen konkreetselt selgeks teinud, et tööl ainult tööjutud!
 
F-M 14. detsember 2001, kl 11.18
point on selles, et kui ma juba ytlema hakkan,siis v6in oma asjad kyll kokku pakkida...headusest on asi kaugel...n2rvidele k2ib kui su kallal ilgutaxe- kas sa teed ned lained hommikul ise juustesse v6i on loomulikud, sul langevad nad nagu kosk jne jne ( korjan juuksed kokku patsi,siis tuleb 15min loeng,mix ja mix)...syda l2heb pahax...kui ta sulle midagi ulatab,siis ei lase ta enne k2est lahti kui ma talle otsa vaatan...t2ielik ahistaja...ta ise vist ei jaga midagi v2lja
 
maia 14. detsember 2001, kl 11.21
ära arva, et ta nii loll on, et ei jaga välja... meelega teeb! arvesta sellega, et ta on vanem ja elukogenum ning kindel see, et jagab matsu :) aga kole konkreetne ning kasuta yxkõikset või kurja nägu ja vasta tema kysimustele midagi sarkastiliselt.. kyll lõpetab... võitle enda heaolu eest...antud hetkel on tema heaolu ju yle! milleks?
 
F-M 14. detsember 2001, kl 11.28
yxk6iksest n2ost juba puudust ei tule,pool tema jutust l2heb k6rvust m66da, tema naljade peale ei naera ammugi mitte...tema ylesv6etud teemad l6petan ruttu (ei huvita,pole kursis jne..)praegu ka vahib....
 
Kis 14. detsember 2001, kl 11.44
Kas sul meessõpra on? Kui pole siis käib ka suvaline aukartustäratava välimusega kutt - lase tal paar korda sulle tööle järgi tulla või lõunale viia ning saa temaga eriti hästi ja liibuvalt läbi selle terroristist papi nina all.
Ehk vihastab su peale ja jätab su rahule.
 
Taimi 14. detsember 2001, kl 11.44
Anna mulle ta mail, ma saadan talle e-kirja. Saadan talle kirjas selle URL-i : http://filternet.delfi.ee/foorum/read.php?f=42&i=2986&t=2986
Kuna sina pole seda juttu kirjutanud, on sul lihtne üllatust teeselda.
 
prunt 14. detsember 2001, kl 11.48
Et F-M on naine vä? Ikka kasvama peab natuke. Tüdrikud itsitavad ja häbenevad, kui neid vahitakse, naised naudivad. Kui kontoris just muud teha pole, kui jälgida, kes keda vahib, on töökorralduse ja isikliku EQ-ga küll midagi lahti. Jõudu vahtimisel!
 
Feliks 14. detsember 2001, kl 11.51
Pakun alternatiivse tegevuse....ületa ennast. Ju ta on abieluinimene...anna mõista oma kiirest abiellumissoovist ja kuue lapse himust ja kuidas Sul on vaja päevas min 3 vahekorda ja kasukat koos selle juurde sobivate ehete - autoga - puhkusereisidega ja kuidas Sa oled otsustand enne abiellumist mitte kellegiga enne seksida ja.... ja siis samaga näita välja oma tülikust ka tema olemasoleva abielu lõhkiajamisel...
 
Tova 14. detsember 2001, kl 11.52
Jumal, kui mingi prunt mind vahib, ma küll seda nautida ei suuda. Kui mõni mees, siis teine asi. Prunt, tee ikka pruntidel ja meestel vahet.
Seletav sõnaraamat - "Prunt - nokuga isik, kes kasutab kirjas sõna "vä" ning kasutab aju asemel eelpoolmainitud ripatsit".
 
Kis 14. detsember 2001, kl 11.59
Ja tema vanuse pidev toonitamine võib ka tulemuslik olla a la oh mis mina nüüd sellest tean - ma ju nii noor veel, mul kõik veel alles avastamata/proovimata aga Teie olete ju nii elutark ja kogenud, pikk elu elatud...
küll ta lõpuks vaikselt masendusse vaibub.
 
Tova 14. detsember 2001, kl 12.03
Või räägi talle lugusid sellest, kuidas "üks kiimaline ja kõõmaline vanamees mind kaupluses (või busis) püüdis katsuda. Issake, kuidas ikka MÕNI mees võib nii KOLEDALT käituda".
 
AGA 14. detsember 2001, kl 12.11
F-M
tõepoolest
on sul kena noor pissõber? ei pea just ju kallim olema
igatahes lase pidevalt kellelgi endale veidi enne tööpäeva lõppu järgi tulla
ja kudruta siis veidi temaga enne äraminekut om alaua juures jne
 
AGA 14. detsember 2001, kl 12.13
vabandust, see küsimus oli:
on sul kena noor poissõber?
leia endale abiline sest tülikast passijast lahti saamiseks
 
Mups 14. detsember 2001, kl 12.18
Tuleb tuttav ette. See on igal pool firmades tavaline noorte tüdrukute probleem. Miskipärast on jah sihuksed vanemad mehed kõvad külgelööjad, silmapilgutajad ja komplimenditegijad. Noormehed jällegi piiluvad vargsi silmanurgast ega julge kunagi õieti otsagi vaadata. Üldiselt pole neil vanameestel mingit varjatud tagamõtet- lihtsalt vana hobune tahab ka kaeru. Kui mõni noormees nii käituma hakkab, siis vaata küll ette.
 
mees2 14. detsember 2001, kl 12.23
Eks sul on vist natuke edevust ka, muidu oleks sa talle juba märku andnud
 
Kis 14. detsember 2001, kl 12.29
mees2 sul pole õigus, mind ahistas ka 20selt selline "isane" meeskolleeg, surus kord mind isegi koridoris nurka ning suudles - nutsin terve õhtupooliku - niii jälestusväärne oli ta mulle!
 
Tova 14. detsember 2001, kl 12.36
Tjah, kui mees on naisele ebameeldiv või ükskõik, siis naine võib talle halvasti öelda või märku anda. Kui aga mees on naisele jälestusväärne, siis see võime kipub kaduma. Lihtne näide - kui bussis mõni parm kõrvele istub ja laiutama hakkab, tõused ju ikka lihtsalt vaikides üles ja lähed minema, mitte ei hakka teda pesemisele ja karskusele veenma.
 
maia 14. detsember 2001, kl 12.36
või lase mingil sõbrannal endale helistada ja siis kommenteeri tema juttu: "sinu kolleeg va? mida ta vahib sind?... aa... ja 45.. nii vana...täielik ätt!! haige mees! sellisele perverdile ausõna ytleks kohe midagi... mida sa kavatsed teha?... kui mingi vanamees mulle kylge lööks, siis...ytle sellele vanamehele, et tehku tööd tööajal ja ärgu käigu pinda oma lollide vanameeste juttudega, mis kedagi ei huvita..." või midagi sellist :)
 
oi-oi 14. detsember 2001, kl 12.39
tunnen sulle südamest kaasa!
olen olnud samas olukorras ja saan suurepäraselt aru,et sul süda pahaks läheb!
vastikud nilbed vanad peerukotid!
 
Tova 14. detsember 2001, kl 12.40
Vaimustav idee, maia.
 
oi-oi 14. detsember 2001, kl 12.45
minul läks asi nii kaugele,et vana @!#$ hakkas mulle isegi koju helistama,issand,isegi nüüd,kolme aasta möödudes,ajab veel jälkusejudinad peale.
üldiselt,vahetasin töökohta ......
 
Arina 14. detsember 2001, kl 12.50
Kes arvavad, et selliste tüüpide "tähelepanu" on meelitav, need eksivad küll rängalt!!
F-M: miks sa ütlesid, et kui sa midagi ütlema hakkad, tuleb hakata asju pakkima??
 
tsinna 14. detsember 2001, kl 12.51
Kasuta kõiki eelpooltoodud soovitusi ja võid ta ka otsesõnu paika panna, nagu ma aru sain, see töökoht sul nii väga hingel ei ole? Aga näha on, et need vähesed mehed kes siin delfis kommivad, ei jaga üldse matsu välja.
 
maia 14. detsember 2001, kl 12.51
ega see töökoha vahetamine midagi nii toredat pole... ega uues kohas saa siis öelda ka, et vanast tulid ära, sest mingi ätt ahistas. siis vaadatakse, et mida sa siin ette kujutad.. keeruline lugu tegelt :(
 
maia 14. detsember 2001, kl 12.55
to tsinna:
need mehed, kes siin naistelehel jõlguvad pole minuarust yldse mingid mehed :( see on kyll väga subjektiivne arvamus, aga see, mis siin toimub, pole kuidagi meeste asi ja mehed, kes naistega tegelikult kaasa räägivad/pläägutavad (kui nii võix öelda) ei olele eriti mehelikud :) tore on kyll arvamust kuulda, aga hinges ei pea ma sellist mees "meheks". lihtsalt on nii... naised ikka tehku naiste asju ja mehed meeste omi.
 
Roosi 14. detsember 2001, kl 12.55
Selge näide kuidas tööl naisi ahistatakse ja kui paljud noored naised seda taluma peavad. Noormehed sellist vanade naiste kontoriterrorit üldiselt tunda ei saa. Krimpsuta pidevalt nägu ja ära mingil juhul kunagi talle viisakusest vastu naerata. Tee tema riietuse ja soengu kohta ka märkusi sihukse sapise häälega.
 
Arina 14. detsember 2001, kl 13.06
Roosi! Ehk on ikka parem, kui ise vastu ilkuma ei hakkaks...?
Ma lihtsalt mõtlen, et MIKS ta ütleb, et tal ei ole võimalust midagi VASTU ÖELDA?
Minu arust peaks paremini funksima kui lihtsalt öelda, et palun ära kommenteeri mind, ma olen sellest tüdinenud. Või et ma ei naudi sind sama palju kui sina ennast...
 
Kis 14. detsember 2001, kl 13.12
Nugade peale minna oleks mõttetu - mees on vana olija ning tüdruk saaks kohe paariamärgi külge.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!