Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Ahistaja kolleeg
 
kersti 14. detsember 2001, kl 13.27
Töökohta küll vahetama ei peaks - miks peab ühe vana haige äti pärast heast kohast ilma jääma.
Ma arvan, et suurim probleem on sinu nooruses. Mina mäletan ka selliseid juhuseid, kus 20sena võtab ainult punastama ja õnnetuks, nüüd 30sena oskaks kõik sellised nii pikalt saata, et ühelgi vanamehel enam tahtmist ei tuleks iba ajada.
Sellistele perverssetele vanameestele meeldibki kõige rohkem tagasihoidlikkus ja noorus ja süütus ja ma usun, et sind noormehega kudrutamas nähes saaks ta kindlasti veel hoogu juurde. Proovi seda Maia tel. juttu, tundub kõige parem soovitus.
Vanamees ei saa solvuda ega sulle käkki keerata, samas käib see ometi tema pihta ka. Ja siis anna teada kuidas mõjus.
 
Sirts 14. detsember 2001, kl 13.33
Sihukesi vanamehi ei võtagi miski hammas. Omaarust teevad nalja ja on jõle vaimukad. Tõsiselt räägid siis hakkab võibolla veel rohkem ilkuma. Vanamees saab siis aru, et teda kardad ja mõtleb, et on mingi superman. Vanamehest tuleb üle olla ja nii, et ta sellest aru saaks.
 
kenny 14. detsember 2001, kl 14.29
tegelikult oleks kõige parem vanamehele samaga vastata, lõõbi teise kallal palju jaksad ja võrdlemisi hästi varjatud irooniaga. see hirmutab nii mõnegi vana täku ära.
 
Ahmed 14. detsember 2001, kl 14.34
Mingil juhul ei tohi nutust kannataja nägu teha. Vastumürgiks on iroonia ja must huumor tõesti kõige paremad.
 
mohamed 14. detsember 2001, kl 14.41
Jälgin siin tibide paraadi ja mõtlen, kas loetud aastate pärast
ootab printsessike ka ikka noorte poiste tähelepanu või lähevad siis juba vanad peerud peale? Leian selle imetud teemaks ja kuni asi pole läinud nilbusteni või füüsilise kontaktini, om tegu lihtsalt vanema mehe (kusjuures, nagu ma aru saan, eduka ja huvitava mehe) loomuliku huviga kena(?) naiskolleegi vastu. Ära
põe, tibi, naudi tähelepanu, kuniks seda veel on.
 
Tips 14. detsember 2001, kl 14.46
Vanamehe keele kõrva ajamist ei saa küll nautida. Tähelepanul on ka sündsuspiirid.
 
Lemps 14. detsember 2001, kl 14.52
Kuule mohamed. Sul pole õigus. Arvatavasti oled sa noorem mees, vast nii 20 aastat vana. No kujuta nüüd ette kui mingi 55ne kole ja paks naine sind iga päev 8 tundi himuralt vahiks ja katsuda üritaks. Ok, annan sulle sinu enda soovituse - naudi siis seda kuni sind tähele pannakse, sest kui sa ise oled 55, siis ei vaata sind enam ei noored ega keskealised.
 
mohamed 14. detsember 2001, kl 15.02
Lemps, loe nüüd uuesti jutukest, millest asi alguse sai. Nimelt väidab teemaalgataja, et mees on huvitav ja nooruslik, seega mitte mingi vana @!#$. Vanaks peeruks kujundasid mehe siinsed kommenteerijad. Ja Sulle teadmiseks veel niipalju, et pole ma enam 25 ega veel 52 ehk ei poisike, ei vana @!#$.
 
Nöpsik 14. detsember 2001, kl 15.08
Sa ju oled arvatavasti meesterahvas ja mida sa siin naiste nimel räägid? Sa pole seda kogenud ega saagi, vaevalt naised sulle silma teevad.
 
mohamed 14. detsember 2001, kl 15.16
Nöpsik, marss Totu kaissu tagasi:)) Asisemalt, mina ja enamus mehi naisteküljel on kui nõunike armee. Kui kumbki osapool fakte
ainult oma kasuks ja kombel tõlgendab, muutub fakt paratamatult dogmaks. Seega tuleb meil, meestel, lisada veidi soola ja pipart ja mis siis naistekat veel ülal peab kui mitte diskussioon:)
Ja muidu on kah juba peaaegu peeru-eelsena teada, mida naised
meist, meestest, arvavad. Enamik, muide, arvab kenast:)))
 
F-M 14. detsember 2001, kl 15.22
ORIGINAALNE...
 
F-M 14. detsember 2001, kl 15.24
TEEN 2RA...Tova kirjutas:
>
> Või räägi talle lugusid sellest, kuidas "üks kiimaline ja
> kõõmaline vanamees mind kaupluses (või busis) püüdis katsuda.
> Issake, kuidas ikka MÕNI mees võib nii KOLEDALT käituda".
 
F-M 14. detsember 2001, kl 15.27
OLEN JUBA PROOVINUD....N2ITEX KUI KEEGI KUTT HELISTAB,SIIS ITSITAD EXTRA...TOO P2SS P2RAST, ET SA OLED T2NA NI L6BUS JNE JNE...MA ARVAN, ET TA ON MINGI ROMANTIK 2KKI ...
 
F-M 14. detsember 2001, kl 15.31
TEAD T66LE MINNES ON HULL TUJU,AGA UKSE TAGA TEED T6SISE JA SUHTLEMISEST MITTE HUVITATUD N2O....EGA MA NYYD MINGI VAGUR KA OLE..TAHAD JU SUHELDA INIMESTEGA, MITTE J22KUNINGANNAT M2NGIDA...
 
F-M 14. detsember 2001, kl 15.32
:) YEAH..
 
F-M 14. detsember 2001, kl 15.34
pole paha idee...
 
F-M 14. detsember 2001, kl 15.37
vot sellep2rast,et ma kardan,et panen ta konkreetselt paika ja siis juba enam yhes ruumis ei t66ta hommikust 6htuni.
 
F-M 14. detsember 2001, kl 15.41
t2pselt..algul arvasid k6ik,et kujutad ette,paned pool juttu juurde jne...tuttavad on leidnud selle case n2ol nagu mingi seebika v6i j2rjejutu-k6ik kuulavad ja naeravad...mul on omadus t6siseid asju nats naljaga v6tta,et hoida end hullux minemast.
 
F-M 14. detsember 2001, kl 15.44
m6tted juba liiguvad sinnapoole,et teexki telefonitriki 2ra..
 
F-M 14. detsember 2001, kl 15.46
l66biks ju kyll,aga tegemist on ebasympaatse tegelasega,ma ei saa otsagi vaadata...
 
F-M 14. detsember 2001, kl 15.47
yeah...:)
 
AGA 14. detsember 2001, kl 16.21
kesse siin nüüd lugeda ei oska
esimeses kirjas ja on selgelt loetavalt:
ja k6ik peavad teda hullult s6bralikuks ja nooruslikuks.

see aga ei tähenda ju F-M suhtumist vaid kollegide oma
 
Lemps 14. detsember 2001, kl 16.22
just, AGA
 
F-M 14. detsember 2001, kl 16.43
POLE SIIN MINGEID AGASID...TEISE4D M6LLAKU TEMAGA,AGA MINU JAOX ON TA PERVERT...
 
AGA 14. detsember 2001, kl 17.01
kulla F-M
seda minagi
keegi siis arvas et sa ise algul seda inimest positiivselt kirjeldasid

sellele sa aga pole vastanud, et miks ei saa sa otse pikalt saata ehk siis mida tähendab, et siis pead küll asju kokkupakkima hakkama?
on see vana @!#$ su ülemus või mis? või siis ülemuse lemmiktöötaja?
 
AGA 14. detsember 2001, kl 17.02
kirjutasin:vana p e e r
 
F-M 14. detsember 2001, kl 17.10
Jah nad on mu ylemusega seal algusest peale koos t66tanud,yks on lihtsalt formaalselt...
 
vanem teadja 15. detsember 2001, kl 10.02
See äärmiselt ebameeldiv.Mul olid kümne aasta eest samad probleemid.Kõige etem on olla viisakas, jahe ja ükskõikne.Isegi kui teed vihast nägu, läheb see talle tähelepanu avaldamisena kirja. Proovi sellele situatsioonile üldse mitte tähelepanu pöörata.Temale on see nagu sport.Samas pead hoiduma ka teistega seal töökohal koketeerimisest.
Mind piinas noor ülemus (12 a.noorem),lasi mõttetuid töid teha ja nõudis seksi.Võttis palka kogu aeg väiksemaks.Õnneks teda edutati ja läks minema, muidu oleksin pidanud ise minema.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!