Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kas mees saab teisesse armuda?
 
Mailis 14. jaanuar 2002, kl 15.40
Kena, et minu probleemile nii palju vastukajasid tuleb. Kuid mulle teeb rohkem kui seksuaalsuhe muret see, et kas asi piirduks ainult seksiga. Kas minu mees juhuslikult sellesse teisesse ei armu? Kas meeste vahel saab eksisteerida lisaks seksuaalsuhtele ka armastus? Olen vist armukade teise mehe peale...
 
f 14. jaanuar 2002, kl 15.42
Võib ka armuda. Suure tõenäosusega.
 
Pipa 14. jaanuar 2002, kl 16.46
Mis ta sul ise selle asja kohta arvab? Olete juba muljetanud?
 
Valeria 14. jaanuar 2002, kl 17.35
Isegi kui ta ei armu teisesse mehesse,kas sa siis lepiksid sellega,et ta aeg-ajalt teist meest kepib?
 
Munnu 14. jaanuar 2002, kl 19.05
Miks ei saa? K6ike v6ib juhtuda. Playgaydel ka'ib sinna juurde veel 6udne show ja armukadetsemine... Kuigi sageli piirdub asi (yhekordse) sexipartiiga. Nii et ei maksa lootust kaotada! Tekitage normaalne armastuse kolmnurk!
 
Anna 15. jaanuar 2002, kl 07.57
Mina olen alati arvanud nii:

heteroseksuaalsus: tunded tekivad ikka ainult vastassugupoole esindaja vastu. Kui inimene on väga seksuaalne, siis mõningatel asjaoludel võib olla ka seks omasoolisega, kas just seks aga ehk siis mõningane naljaga pooleks flirt vms.
mõningane biseksuaalsus: siiski armutakse vastassugupoolde, seksitakse mõlemaga.
biseksuaalsus: võib armuda mõlemasse
homoseksuaalsus: armutakse ainult omasoolisse. Samas mingitel hetkedel jällegi võimalik seks vastassugupoole esindajaga.

Ei tea kui palju tõde selles, aga enda jaoks olen selle lahti mõelnud nii.

Nii et sinu mees Mailis võib olla täiesti heteroseksuaalne ja armastada jäägitult sind. Kõik on keeruline, eriti inimsuhted ja vastuse saad ikka ainult oma mehelt, kui ta ise oskab ja tahab sulle neid vastuseid anda.
 
Feliks 15. jaanuar 2002, kl 09.08
No näe, mis Sind tegelt häirib.....et kas sain õieti aru...enim häirib see, et kas ta on Sinuga või mitte hinges....
Miski pole võimatu...ka see, et ta on igavesti Sinu. Usun, et vägagi palju sõltub Sinust.
 
Väike Vahemärkus 15. jaanuar 2002, kl 12.39
Huvitav on see, et meestel pole reeglina selle vastu midagi, kui naine teise naisega on. Naistel seevastu meest teise mehega nähes küll.
 
Named 15. jaanuar 2002, kl 12.41
Kahe naise vahel saab veel midagi ilusat olla.. aga kahe isase vahel, kahtlane.
 
Feliks 15. jaanuar 2002, kl 12.44
Named: Sul ikka vinge selgroog! Pigem puruks kui kõveraks:))) Kui Sulle ei meeldi, miks ei tohiks kellegile teisele meeldida?!
 
Named 15. jaanuar 2002, kl 13.04
Feliks, Sul on vist palavik. Peksad segast juba, mismoodi haakus Sinu jutt nüüd praeguse teemaga? :-))
 
Feliks 15. jaanuar 2002, kl 13.08
Named: eriti lollidel ekordan: Kui Sulle miski asi ei meeldi, siis mis seesama asi ei võiks kellegile teisele meeldida? Kas Sa oled maailmanaba ja arvamusliider, et meeldimised Sinu järgi käivad?
Ja selgroost jutt sobis asja illustratsiooniks - et sa nii vingelt oma seisukoha juurde jääd - et säilitad paindumatut segroogu:) Kas oli nüüd lahjem?
 
heips 15. jaanuar 2002, kl 13.20
Kuule Feliks, lõpeta juba see homonduse propageerimine! Homode puhul see vastik ongi, et nad teistele oma värdjalikke eelistusi vägisi kaela suruvad. Ole ise homo, kui tahad aga jäta teised rahule.
 
Feliks 15. jaanuar 2002, kl 13.24
To Heips: ma ei kavatse enda soolisi eelistusi siin propageerida, see langeb kokku klassikalisega. Aga sisutu sallimatusega ei taha ma leppida.
 
a 15. jaanuar 2002, kl 13.26
heipsi jutule kirjutan alla.
 
Munnu 15. jaanuar 2002, kl 13.28
To Feliks
Saame ikka kokku, mulle su kommid väga istuvad. PS.Oled kena?
 
vip 15. jaanuar 2002, kl 13.34
äh, miks enamusele on nii et kui kuulevad sõna homo, siis nad on kohe nii leilis? äkki on tegu siiski kasvatusega?
 
Feliks 15. jaanuar 2002, kl 13.38
VIP: Ole ettevaatlik, siin võid selliste repliikidega kergesti homoks osutuda:)))
 
eneL 15. jaanuar 2002, kl 13.39
Named:
Naisi kutsud naisteks, mehi isasteks? Et naiste vahel saab olla midagi ilusat, meeste vahel ei saa? Sa oled täielik meestevihkaja, kes usub, et meestel tundeid pole? (natuke imestunult)
 
Feliks 15. jaanuar 2002, kl 13.52
EneL: Nüüd oled Sina kah homo:)))
 
. 15. jaanuar 2002, kl 13.54
Feliks, kas sa pole kaalunud võimalust leida aega psühhiaatri külastamiseks?
 
Feliks 15. jaanuar 2002, kl 13.56
to "." : ei ole:)
 
. 15. jaanuar 2002, kl 13.59
You should.
 
vip 15. jaanuar 2002, kl 14.07
felix: las peavad siis, kui ajukäärud midagi targemat toota ei oska:) äh, ma arvan et meedia on selle homodevärgi nii koledaks maalinud. mis seal siis koledat on kui 2 meest keppi teevad? ic nu las teevad ja kui keegi tahab väita, et see on ebamoraalne siis mõelgu ennem, kui esimesena kivi viskab. Ja muide olen telekast näinud ka neid lesbifilme, pole nad kõik midagi nii ilusad. naised koledad ja seks brutaalne. Kord mu tuttav rääkis sellise loo, et olid ta siis oma tuttavatega telekast jalgpalli vaadanud. nu keegi kavalpea oli siis vahepeal kanaleid klõpsinud ja siis nad kõik vaatasid 1 min jalgpalli ja 5 min homofilmi, irw kusjuures tema jutujärgi olid kõik mehed raskelt homofoobsed, aga huvi oli neil ikka nii suur, et pidi vaatama, KUIGI HÄSTI KOLE.
 
Named 15. jaanuar 2002, kl 14.09
Kasutasin sõna "Isane" loo ilmestamiseks...

Kui oleksin öelnud kaks meest omavahel - see lause ei oleks kandnud seda pointi mida mina silmas pean.

Aga kasutades lauset "Vähe usutav, et midagi ilusat saab olla kahe isase vahel kes turapidi per**es teineteisel" - Selline lause juba kannab seda mõtet, mida ma väljendada tahan.

Named :)
 
vip 15. jaanuar 2002, kl 14.12
to named: ee...kas sama kehtib ka naise-mehe anaalseksi tehes? onju siis ka "turapidi per**es"
 
Feliks 15. jaanuar 2002, kl 14.30
Feliks to Vip: teab kas see meedia niivõrd..ales see ju oli, kui homo oli = pederastiga..ja seadusega karistatav..ja seda karistamist olla mõnuga tehtud. Krt paljuneid (tesi häirivaid)homosid siis on, et nende vastu niiväga võitlema peab? Isegi tänavapildis ei oska ma neid tähele panna...aga ega pole otsind kah kui aus olla:)... see otsekui vaenlase otsimise mäng:)
A võrdlus, mida Namedile tood - väga tabav. Lisan omalt poo t- et nimetatakse naise mehe suhtes seda tegevust ju hoois leebelt - anaalseksiks:)))
 
Kati 15. jaanuar 2002, kl 14.40
Pärasooles pole orgastilisi piirkondi. Nii et ühele poolele peab see tegevus mõttetu nühkimine olema, ebamugav isegi. Sellepärast ei arva ma ka et anaalseks naisele midagi väga toredat oleks. Meestel anatoomiliselt ehitus sama ju, pealegi, sealse piirkonna lihased pole loodud edasi-tagasi liiklemiseks. Nii et ei midagi ilusat, sõltumata soost.
 
Moosivaras 15. jaanuar 2002, kl 14.46
Vaadake mis ma leidsin: http://lesbi.neoon.com/kelly1.avi

Õppematerjal siis :P
 
Meeli 15. jaanuar 2002, kl 14.50
Kati, kas räägid kogemusest või ehkutad?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!