Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kaitsejõud ja naine 2 osa
 
....... 16. jaanuar 2002, kl 11.00
enel.

Mulle ei meeldigi kellegiga vaielda.Vot kui hakkad LOLLIGA vaidlema,siis ei saa k6rvalseisjad aru kumb neist loll on.Ytlen lihtsalt ja aind yks kord>>>sinu kommid on kyll pikas6nalised,aga pikk jutt on @!#$ jutt?Metsa jookseb.
 
....... 16. jaanuar 2002, kl 11.14
to tator.

Kui leiad,et sinu kutsumus on militarism,siis anna minna!Pooldan just neid inimesi,kes hingega on asja juures,vahet pole kas mehed v6i naised!Huvitav on muidugi lugeda,mis keegi asjast arvab,aga kui oled juba nii mehise otsuse teinud,siis vaevalt sulle korda laheb kellegi haukumine!

Kylma narvi ja selget m6istust sulle t6estamaks,et meie kaitsej6ud vajavad ka hakkajaid naisi!Ongi probleem,et suurem osa noormehi EI K6LBA s6javakke,kes tervise parast kes viilib niisama,kellel pole kodakondsust jne..Olen kyll ja kyll nainud neid mehepoegi,kes ei j6ua isegi l6uga t6mmata!Ja kodumaa kaitse ei tahenda alati relvaga vehkimist,nagu m6ni siin arvab!
 
mees2 16. jaanuar 2002, kl 11.24
eneL,
Lugesin Sinu poolt väljendatud mõtteid ja tahtsin allaandmise koha pealt sõna sekka öelda. Viimati aga avasid seda mõistet veidi ja nüüd olen Sinuga täiesti päri, kõiges siinkirjutatus
 
mari 16. jaanuar 2002, kl 12.21
nagu ikka, targutatakse juba mingil hoopis muul teemal ja algsest probleemist ei mäleta keegi midagi. Need Eesti ajaloo teemalised vaidlused on juba suures Delfis niigi ära tüüdanud, ärge hakake siin ka sellega pihta.
Naine, kes tahab minna kaitsejõududesse, peaks sinna tõesti minema ja mitte hoolima teiste kriitikast. Minuarust see vaidlemine on sama mõtetu, kui vaielda, et kas meesterahvas sobib lasteaiakasvatajaks. Loomulikult sobib, kui konkreetsel isikul on vastavad omadused ja ellusuhtumine! Midagi ei muuda see, kui mõni teine inimene arvab "oi, mina seda küll ei teeks!" Kes seda küsinud üldse on?? Iga inimene peab saama teha i kka seda tööd, milleks tal on soov ja kutsumus, olgu see siis mõne kivinenud arusaamadega tüübi arust perversne või mitte. Kas naine kaitsejõududes välistab selle, et ta võib olla hea perenaine ja hoolitsev ema? ei välista ju!!
 
säga 17. jaanuar 2002, kl 11.01
Kahjuks ka teemast mööda, aga eneL-i suust kuuldud jutt tekitas tahtmise om mõtted välja öelda.

to eneL: Meenutad mulle oma jutuga seda, mida soovitatakse naisel teha kui teda vägistatakse - "laske lõdvaks ja katsuge asja rahulikult võtta". Väga loogiline ja mõistlik, aga kui paljud on selleks võimelised? Mina ei näe suhtumises vahet, kas meid ründab mingi riik, millele "nagunii vastu ei saa" või siis vägistab näitks mõni tõsine musklikuhi, kellele samuti vastu ei saa. Mida sa teed eneL? Lased ennnast lõdvaks ja las vägistab? Vahet ju pole. Või on?
 
eneL 17. jaanuar 2002, kl 12.21
to säga:
Sinu ideoloogia järgi peaksin olema valmis alati kõige halvemaks - magama nuga padja all, vaatama inimesi paranoilise pilguga, treenima ennast musklihunnikuks ja kõik sellepärast, et JÄRSKU keegi tuleb ja vägistab???

Sõjavägi on umbes sama - kõik riigid treenivad inimesi, jagavad püsse, kulutavad summasid relvastumiseks, töötavad uusi relvi välja (!!!!) ja kõik ühel eesmärgil - et järsku tuleb keegi kallale
Sest iga riigi kaitsejõud on ju HEAD. Selle riigi inimeste meelest.
 
Militarist 17. jaanuar 2002, kl 21.02
Kahju kyll,aga pole kohe mitte eneLiga n6us.Laseme siis piirivalve kah vabaks,las kriminaalid ja m6rtukad ja muidutegelased siblivad vabalt yle piiri ning veavad narkotsi ning miks ka mitte nt.keemiarelvi jne.siiasinna.Siin v6ib veel muid n'iteid tuua.Ja siis myyakse lausa koolieinelauas narkotsi lastele,selle eest pole eneLi lapsed ka kaitstud.Las tulevad k6iksugu prostid ja narkarid eestisse,meil kaitsej6ud ja muud militaristlikud yksused laiali saadetud.....
 
eneL 18. jaanuar 2002, kl 09.17
to Militarist:
Ma olen juba tõesti tüdinud. Piirivalvel ja politseil näen põhjendust. Narkootikumide vabamüüki ei poolda. Lõbumajade vajalikkuse/ebavajalikkuse üle ei võta sõna. Kas tõesti võib mu kirjutistest kusagilt välja lugeda, et laseme linnavalitsuse lahti? Ridade vahelt lugemine on ikka üliarenenud
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!