Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
mehed ja arvuti
 
marjan 22. jaanuar 2002, kl 14.59
Uus aeg, uued mured .Enne ikka oli nii et kui mees mööda baare kihutas ja ööseks ära jäi, siis kahtlustasid petmist .Nyd mees istub päevläbi jutukas ja seletab, privab .No ega ei saa ju ta ymber tiirelda et misjuttu või kellega ta ajab .Räägib et tööalased asjad. Siis ytleb et leidis vajaliku , ning "teeb ennast korda" ja sõidab linna. Ja neid kohtumisi peetakse veel sellisteks syytuteks , umbes nii et igayks vajab suhtlemist!
Jaa jaa ma tean mis te ytlete, et ju ma olen siis jama naine et ei oska meest hoida ise jne...Asi pole selles .Ma lihtsalt räägin et se meeste arvutitaga töötamine on juba paljudele naistele saatuslikuks saanud. Palju on teie tutvusringkonnas neti-teel tutvunud inimesi(paare)? No mina ikka võiks neid kokku lugeda. Igasugused "syytud kohtumised" haha!!!Alguses võib se nii olla .Naised, hoidke oma meestel silm peal, alguses teevad nad seda hetkelise igavuse ajel, ja siis hakkab se neile meeldima .
 
eneL 22. jaanuar 2002, kl 15.04
Tean samamoodi naisi, kes istuvad arvutis ja privavad. Samal ajal, kui mehed sellega sugugi rahul pole.
 
kersti 22. jaanuar 2002, kl 15.16
Nii se on! Mees istub tööl, arvuti on ees ja jututuba lahti .Kusjuures tööd ja seda moosimist tehakse paralleelselt! Kes siis trendist saab maha jääda! Teemadeks on siis ka kuda oma naine kodus (kui tõtt räägitake)ja siis kohe mingid noored neiud privavad et a la kui sul naine jama, tule minu poole külla! Ma olen näinud sellist pulli kõrvalt .Mingi täielik uue-aja-meeste-meelelahutus .Muidugi on ka naised sellised .´öäk
 
punn 22. jaanuar 2002, kl 15.48
Täpselt sama.Lahendusi pole.Kusjuures naisel on palju vigu miks mees jutukates privamas käib.Mõnel mehel pole kodus lihtsalt midagi teha........Milleni see viib ei tea.Palju suudad kannatada?
 
jannu 22. jaanuar 2002, kl 16.09
Mina saaks küll päris kurjaks, kui mees niimoodi suvaliste tipsidega laterdaks ja siis nendega kohtuma lendaks. Tekib küsimus, miks sellist meest üldse pidada, kes oma vabad momendid virtuaalselt või füüsiliselt teiste naistega veedab. Vastus sellele küsimusele on muidugi armastus... Õnneks minul oma mehega sellist häda ei ole ja loodetavasti ei tule ka.
 
kelli 22. jaanuar 2002, kl 16.13
...naljakas ongi et sa ei pruugigi teada et su mehel selline hobi on... kohtub täiesti võõrastega...räägib läbi tööarvuti...süütu ja puhas
 
malle 22. jaanuar 2002, kl 16.16
jaja just sellepärast jutukas kolatakse et "igav on" ! A minuarust on sama kui mees passib väljasolles mööduvaid naisi, kõnetab neid, ned teevad sama vastu ja siis sina küsid :"miks?" Ja tema vastu :"igav on"
 
itsitis 22. jaanuar 2002, kl 16.21
arvan nagu mallegi, lihtsalt on selline tüüp mehi, kes võtavad sealt kust saavad ning antud juhul on mugav võtta otse töölaualt...
 
Feliks 22. jaanuar 2002, kl 16.26
Kui on mida võtta - ju siis võetaksegi ja vahet pole kas arvutist või kustiganes mujalt:)
 
eneL 22. jaanuar 2002, kl 16.36
to Feliks:
Sul peab ikka väga vähe võtta olema, kui võtad kõik, mis antakse ;-)
 
Feliks 22. jaanuar 2002, kl 16.38
EneL: Kas Sa võtad kõik, mida antakse? Min areeglina valin võetava hulgast ja jätan endale mittevajaliku teistele:)
 
eneL 22. jaanuar 2002, kl 16.50
Jäin nüüd järele mõtlema, et kui mees on tööl virtuaalselt truudusetu ja see ei sega, siis järsku võiks mees ka tööajast reaalselt truudusetu olla (eneL mõtleb, et mis mõtted kõik täna peas ei ole)
 
Hiir 22. jaanuar 2002, kl 17.03
Mina ka tshätin, aga põhjus selles, et mul on nii armukade mees, et saab pahaseks ka siis, kui ma sõbrantsiga õhtul kohvi lähen jooma.

No ja ongi ta kõik minu sõbrad, tuttavad eemale peletanud...

Nii tekib ju suhtlemisvaegus, kui pead kogu aeg ainult oma mehega nokkapidi koos olema, kellegi teisega suhelda ei saa!!!

...siis ongi väljapääs tshättimine.
 
vip 22. jaanuar 2002, kl 17.17
*/me naerab selle kõige peale* on ikka probleemid
 
tsinna 22. jaanuar 2002, kl 20.21
No soovitaks neile, kelle mehekesed virtuaaltüdrukuid rohkem ihaldavad, järgmist: kas on kuidagi võimalik kindlaks teha, millises jutukas ja mis nime all mees käib? Põhimõtteliselt, kui mees teeb seda koduarvutis, peaks vist saama. No ja siis ise kähku kusagilt teisest arvutist (töö juurest, sõbranna juurest) samasse. Ja mehega flirtima. Ja reaalis kohting kokku leppida. Ja ilge tüng, kui siis mees, tuleb, ila tilkumas, ja oma vana naine ootab nurga peal! Aga kindlusta kuidagi, et mehele ikka selge on, et sina tegid tünga, mitte ei läinud mingi võõra unelmatemehega kohtama!
 
Escargot 22. jaanuar 2002, kl 21.36
Need virtuaaltüdrukud pole ainus jama, mida arvutid kaasa toovad. Asi võib olla hull ka siis, kui mees ei istu kuskil jutukas, aga kui ta on lihtsalt mingi arvutimaniakk. Pühendab 14 tundi ööpäevas arvutile. Võtab koost lahti ja paneb kokku, paneb kokku ja võtab lahti, hangib pidevalt mingit tarkvara, nõuab, et arvuti töötaks 24 tundi ööpäevas (kodus), ka siis, kui seal kedagi taga ei istu, ja tal on täiesti ükskõik, kui sellest tekivad probleemid nii tööl kui kodus. See, uskuge, on sama hull. Äkki saab seda kuskil ravida...
 
Carmen 22. jaanuar 2002, kl 21.37
Selline nilbik mees, kes arvutitutvuse peale pöördesse läheb, tuleb lihtsalt maha jätta :)
 
Fööniks 22. jaanuar 2002, kl 21.55
Ja siis veel tunde (!!) kestvad strateegiamängud :(

Mhhh?
Õudne. Kesse selle arvuti leiutas ah? :))))))
Ja miks meie siin oleme? :)
 
vip 22. jaanuar 2002, kl 22.05
tsinna: väga nõme sõnakasutus sul -ila tilkumas- kui sa oma mehega tutvusid, kas sul ka siis ila tilkus?

fööniks: aga mis on strateegiamängudel viga? et kui sulle ei meeldi, ei tohi ka teistele meeldida? egomaniak oled?
 
elus mees 22. jaanuar 2002, kl 22.10
Jaa-jaa, mererannas jalutamas ei käi siin rubriigis mitte keegi...:))) Tea kas arvutifriigist mehed ka teavad, kui vapustav
elamus on alt ja pealt kasukasse maetud elusa naise peal aeglaselt liigutamine kesktalvises mererannas, kus inimeste rahu häirivad vaid külmetavad.....kajakad. No mis te siis arvasite?:))
 
Fööniks 22. jaanuar 2002, kl 22.55
vip :))))
eimai ütle et ei tohi meeldida :)
kust sa seda võtsid?
strateegiamängud on köitvad. Aga köidavad ju paljud asjad...

Ikka olen ego (kas just maniakk, ei tea) :))
Olen aru saanud et ego aitab elus paremini edasi kui altru- :))))

Kas sina ei ole egoist?

elus mees: - kuule miks sa mulle niiväga kedagi james'i nimelist meenutad? :)

A mererannas jalutamas... igati ilus. Ma kuskil (romantikajutus) just seda ütlesingi, et loodus on parim mis on (kajakate või varestega või kes seals parajasti on :) Nii et - miks mitte. Minu elu romantilisim öö möödus just mere ääres... ma peaaegu et oli/olen juba valmis andestama Tallinna linnale ta muud veidrused... :)))
 
tsinna 22. jaanuar 2002, kl 23.05
vipile - mehed, keda ma pean püsisuhte loomise vääriliseks, ei jookse oma naise juurest mingi suva tibiga nurga peale kohtama. Aga meestel, kes lähevad suva tibiga kohtama ainult ühe mõttega (arva kolm korda, mis see mõte on), neil tõepoolest ila tilgub. Peaaegu et otseses mõttes.
 
Lonni 22. jaanuar 2002, kl 23.37
Minu mees ostis arvuti just selleks,et oma armukesega maile vahetada ja jutukas kokku saada.Sellest sain alles hulga aega hiljem teada.Nyyd on neil see armukesesuhe m66das ja mees istub 6htuti arvuti taga ja nyyd m2ngib.See ei h2iri enam nii palju kui see armukesega kudrutamine.Ja siis 6eldi mulle,et olen palju seebikaid vaadanud ja kujutan armukesi ette!Ei ole head ilma halvata,v6i vastupidi.
 
tsinna 23. jaanuar 2002, kl 00.04
Lonnikene, mis see hea sinu juhtumi puhul on?
 
punn 23. jaanuar 2002, kl 08.02
Ja need üksildased õhtud, kui pead majapidamistöid tegema ja abikaas magab, sest tema on ju öö otsa pidanud arvuti taga olema ja ilma magamata tööle minema.....
Mõni päev tahan kuuli pähe lasta......
 
peppe 23. jaanuar 2002, kl 09.56
oi kui õigel ajal teema tuli! loogiline on, et kui asi juba kohtamisteni läheb on tegu petmisega, aga kui niisama, ainult virtuaalselt flirtida? ilma tagamõtteta, lihtsalt vajadusest suhelda, aga petta ei taha? see ei saa ju halb olla!
 
Lonni 23. jaanuar 2002, kl 10.31
Tsinnale.
Hea on see,et saan ka ise arvuti teel suhelda.Aga muu on k6ik nagu teistel,kellel mees istub 6htud l"bi arvuti taga ja m"ngib kyll lennukitega pommitamist v6i siis pahade tapmist.Kui see armukese jama l'bi sai,nyyd on mees v"hemalt kodu.Noh,aga lapsed on nad enamalt jaolt k6ik.
 
vip 23. jaanuar 2002, kl 12.21
to tsinna: Et kunagi öeldi sellepeale, kes teisele ütleb see ise on! Kas sa tunned end nüüd ülikõvamutina? Et võib vabalt mehi liigitada ja seda maailmale kuulutada et sinu arvamus see kõigeõigem on? tsinna, mul on kahju, aga ma arvan, et sa ise oled siiski piisavalt nõmekas,sry


to fööniks: vaata ma ise ka vahest strategeerin, irw ja ma pean siis siin vähemusse jäävaid mehi ikka kaitsma ka. -Aga köidavad ju paljud asjad...- ee..kindlasti, aga naistel ju ka raske mõnest koogitükist loobuda, eks meestelgi oma nõrkused,irw
 
Elmar 23. jaanuar 2002, kl 13.22
Sa pane logi peale,
siis hea vaadata mida raagitakse...
 
Fööniks 23. jaanuar 2002, kl 14.06
vip: novat... mina arvan kah et igal omad nõrkused või koogitükid või mis kõik veel. Ja TEGELIKULT on arvuti üks väga hea asi... :)

Elmar: et misasi see logi on?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!