Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
meeste arvamus mahajäetud armukestest
 
kirke 31. jaanuar 2002, kl 19.17


Lugesin valus tõde ja seal üks isik ütles,et kui mehel on
aasta otsa suhe teise naisega siis peavad ka seal tunded mängus olema,tunded on naistel ja ka mitte igakord, meestel seda enam.
KUi võtta Stella lugu, siis oleks kui minu enda sulest võetud.

Huvitav oleks teada, kas kõik mehed teevad oma armukesi maha ja peavad neid lollideks naiivitarideks nende pidamise ajal ja peale seda kui on nö. p..se saatnud.
Minu mees käis terve pool aastat ühte litut ,sveta nim-st. kahelapse ema aruküla metsavahel panemas,püksid alla ja korras,asi tehtud.
Ütles,et tema juures käimine oli kui üks suur kange sitaäda ja ei mitte midagi enamat.On poohui kas ta on rinnatu või rinnakas, loll või inetu peaasi,et on auk ja koht kuhu panna,ega siis sellepärast naiseks võeta või koos elama hakata(litsid ei taha seda millegi pärast tunnistada).
Tuli ainult veidi head nägu teha ja paar pehmet sõna poetada
ja oligi kepp käes.Kerglased naised pidavt mehed kohe ära tundama
Mõtlen,et jube siga küll see oma mees ,aga teisest küljest,paras mida need litsid siis viskuvad abielumeeste alla, paljudel endal mees ja lapsed kodus ootamas(tegelikult aga ohvrid ja kannatajad oleme meie ).
Teadmiseks seda,et minu mehe @!#$ oli veel üllatunud kui mees minu juurde jäi ja tema p..se kihutas,kuigi mees oli talle kohe alguses kõik selgeks teinud ja mitte midagi tõsist,absoluutselt lubanud,@!#$ mõtles veel tagatipuks igasugu nõmedaid jutte välja.
Kõige parem karistus on litsidele see,kui nad meestesse kõrvuni ära armuvad ja siis korraga nad maha jäetaks vöi p..se saadetaks, ilma ühegi vabanduseta.
Kui hea oleks kui selliseid kommentaare juhtuks lugema need samad endast heal arvamusel armukesed, siis siit neile ka väiksed teadmised ja ei looks ilusaid illusioone meie meestest- saavad lõpuks TÜNGA!
Mehed tulevad ikka meie juurde tagasi,aga meie naised, vaatame juba siis, kas me andestame ja neid enam tahamegi.

Paljude arvates tundun ehk imelik ja viha täis,aga
kui ise oled aus ja truu siis teeb ikka hingetäis küll, nii oma mees kui need lipakad,tõmbaks või vastu tatti.
 
marleen 31. jaanuar 2002, kl 20.28
.. nojah, minu kallim lahutas ära oma naisest, et oma elu minuga edasi elada ja lapsed saada, mida ta eelmine naine talle kinkinud ei olnud.. c'est la vie
 
kirke 31. jaanuar 2002, kl 20.57

No ju oli siis mees jobu ja sina kaval,sellised need
nö. armukesed on(nagu libedad limukad) ja pealegi elu pole veel läbi,tavaliselt hiljem jooksevad ja roomavad tagasi,vaat et peapeal lained ühel korral kokku ei lööks.
Ei vaidle vastu,et on ka erandeid kuid % väike.
 
Kuri 31. jaanuar 2002, kl 21.25
Oled oma mehega paras paar.
Mõlemad labased teisi halvustavad inimesed.
 
marleen 31. jaanuar 2002, kl 22.02
to: kirke

minu eesmärk polnud selle inimesega kohtamisel teda nö endale saada, vaid see oli väga hea klapp ja sobivus, mida ta oma külmaks jäänud kodust ei leidnud enam, inimesed kasvavad lahku.. ja kuna on vaid üks elu, pole ju mõtet enam kodu mängida, kui ei räägita ka omavahel.. siis on aeg edasi liikuda, mitte külma suppi süüa.. mis parata, iga suhe pole määratud "kuni surm meid lahutab"
 
kirke 01. veebruar 2002, kl 00.29

kuri:
Mii siin labast on.

Ega mõõda arvanudki,et selliseid kommentaare rodumisi
tulema hakkab.


Millal üks parm enne on ennast parmuks tunnistanud, sama lugu ka teiesugustega (kas tõde on valus kuulata).
Ja vat ei ole paras paar,kuna mina ei käi abielumehi lantimas ja ei ole @!#$, ega pole ka hooramisega tegelenud,erinevalt teist,kes te veel ennast täis olete(te olete nagu mingi epideemia).
Soovitan puhtast südamest:enne kui mõnele mehele @!#$ ette keerate, võiksite ta naise tausta uurida,tegin nii mõnelegi naisele heateo -olen kindel,et minu mehe armuke, unustab tema ennem kui minu.

Kui teiesuguseks peaksin muutuma("süütükeseks"),eks siis mõtle samut nii nagu teie,kus siis teisiti,kuid arvan et litudeks sünnitakse,mitte ei saada.

Ja nagu keegi eespool ütles,kui naised seljali ei viskuks
poleks meestel ka kellele panna.Tänu teiesugustele naistele on meeste austus naiste vastu kadunud, võetakse ja jäetakse!

Kui lehm ei pilguta siis pull ei hüppa!


Keppige kui nugised,kuid jätke teiste perede lõhkumised.
 
Kuri 01. veebruar 2002, kl 08.04
Sinu maailmavaade ja tekst on labane.
Oled harimatu. Näed maailma piiratult ja kitsalt.
Vanasti öeldi "nagu voorimees ja pesunaine".

Mina ei tunne isiklikult ühtegi meest, kes suhtleks naistega niisugusel tasemel nagu sinu mees oma armukesega ega ühtegi nii labase ja ropu suuga naist nagu sinu tekst näitab.

Kust sa võtad, et ma olen kellegi armuke?
Loomulikult ei ole.
Kirjutama sundis sinu labasus ja vulgaarsus.

Hari ennast!
 
anna 01. veebruar 2002, kl 09.13
to Kirke:
olen täiesti nõus eelpool öelduga. oled ropp ja rumal inimene. näha, et oled väga kibestunud ja haavunud oma mehe tegude pärast. ei ole vaja teisi naisi hukka mõista. iga naine loodab leida enda kõrval inimest kes temast hoolib. kui su mees sellele teisele naisele ka midagi ei lubanud, aga seda võis ta ka ainult sulle ja sinu rahustuseks öelda muideks ja täiesti tõenäoliselt tegelikult ka nii oli, siis see naine lootis ikkagi tema peale.
su mees on tegelikult üks vilets liiderlik lollpea. ei austa sind ega kedagi teist.
oled sellist lolli ja nõmedat meest täiesti väärt.
 
pip 01. veebruar 2002, kl 09.14
Hea, Kuri! Ei pea hakkama su sõnu üle trükkima, kuid olen sinuga täiesti nõus.

Tegelikult nii labase jutu peale ei reageerikski parema meelega ja õnneks oma elus ei pea sellistega suhtlema.
 
To Kirke 01. veebruar 2002, kl 09.27
Mina sain ka oma mehe algul armuke olles ja siis omale võites. Esimese naisega oli ta koos 4 aastat, mina olen temaga abielus olnud 16 aastat. Kas arvad tõesti, et ta ka minu juurest endise juurde tagasi läheb?
 
Tige 01. veebruar 2002, kl 10.14
Kulla Kirke! Elu ei käi ainult must-valgetes toonides.Pole olemas ainult kahte tüüpi naisi(litsid ja head naised).Sa peaks võib olla tõesti oma väärtushinnangud üle vaatama.Sa ei või kunagi ette teada, millal sa ise armud ja sinu teooria kohaselt automaatselt litsiks muutud.
 
piloot 01. veebruar 2002, kl 10.38
Ma arvan, et sa oled oma meest väärt,sry!
 
keegi 01. veebruar 2002, kl 10.59
üks lihtne küsimus autorile: oled Sa kindel, et see, mis Su mees Sulle sellest teisest rääkis, oli tema siiras ARVAMUS? Äkki lihtsalt rääkis Sulle seda, mida ta arvas, et Sa tahad kuulda?
 
zizi 01. veebruar 2002, kl 10.59
kui nõme jutt...
 
Hiir 01. veebruar 2002, kl 11.02
Kas üksindus on tõesti nii talumatu, et hoitakse 10 küünega l...st partnerist kinni ja lastakse endale muudkui "näkku sülitada"?

Eriti on seda Eesti naiste (aga ka meeste) juures näha, et eneseaustus täiesti puudub.

Kui ikka partner sind absoluutselt ei respekteeri, siis pole sellise inimese küljes rippumisel mingit mõtet...
 
piia 01. veebruar 2002, kl 11.20
Koik te olete siin labased!Nii labaste asjadega ma ei tegele,kuna olen kodus haige,siis igavusest! Kui minu mees lopetas tutvuse(suhteks ei nimeta mees seda ise).Ei mustanud mees oma naistuttavat labaselt minule,meestega olles räägiti kyll vähe mahlakamalt,kuna tutvusrindkonnas oli teisigi kes sama isikut fyysiliselt kasutanud.Minuga räägiti kyll naise puudustest ja naise haiglaslikust lobapidamatusest,kuid viisakalt!Mees ,kes ise mingil ajal on tahtnud naise seltkonda,voi mida iganes ja hiljem teda räigete sonadega mustab,pole minule vastuvoetav.Siis voib teha sama ka sinuga
 
elevant 01. veebruar 2002, kl 11.25
ei ole kirke nii labane ja rumal midagi. lihtsalt haigetsaamisest pimestatud. muidugi pole maailm mustvalge ning tôesti on palju mehi ja naisi, kes leiavadki endale uue ja parema suhte. aga rôvedalt lôdva püksikummiga naisi (limukaid) on ka liiga palju. môttetult palju.

üks küsimus jäi vaid: kui see nii vastik oli, miks kirke mees seal metsavahel siis käis?
 
kirke 01. veebruar 2002, kl 11.27


To kuri ja teised:

Esiteks olen isegi väga haritud,kuid haridus ei puutu asjasse.Selleks,et arusaada kes on kes ei pea olema ilmtingimata haritud.
Kas see,et pooldan ausust ja vihkan neid kes teiste abielu vahele oma nina topivad ja aitavad kaasa sellele,et abielusid lõhkuda või arusaamatusi tuua.
Kas see peab tähendama seda,et näen maailma piiratult ja kitsalt,otse vastupidi sinule,kel oleks aeg pea liivaalt välja võtta.
Ja see ropp suu, peaks kõige väiksem mure selle asja juures olema,litu,taha panema jne. ei peaks küll teid solvavad olema ja ropud.
Käitun ja väljendan just nii, nagu seda teatud inimesed väärt on.

Kui talle see armuke nii armas oli või on,miks ta tema juures siis veel ei ole,mina isiklikult pole teda kinni hoidnud ,mind ta igaljuhul rahule ei ole jätnud ega pole ka lahutusega päri,ehk annate nõu te ju laia maailmavaatega seltsimehed,kuidas mehehest lahti saada.

Lugege valus tõde pip sarnastele mõtlejatele ja arvajatele nagu näha te kõik ka siin kommenteeriad olete,saate sealt nii üht koma teist teada, teiesugustest märtsijänestest ,nagu üks kommenteeria ka kirja pani.
 
chameleon 01. veebruar 2002, kl 11.28
Tekkis kohe sama mõte, millest -keegi- kirjutas. Mina küll ei usu, et mehel oli viitsimist kuskile metsavahele kellegagi kohtama minna, kellest nii madal ja halb arvamus. Sellist "rämpsu" oleks siis ju ka kuskilt lähemalt ja kergema vaevaga saanud.
Mida see mees siis oleks pidanud sulle ütlema? Et oli jah kenam ja armsam ja parem?
 
piia 01. veebruar 2002, kl 11.40
Ja veel,kui mees toesti mustab oma endist tuttavat,kas pole tegu siis selles ,et pole suutnud asjast yle saada.Kui mees on unustanud teise,ei pea ta sellest enam yldse rääkima.EI head,ega halba.
 
puu 01. veebruar 2002, kl 11.42
viha on püha ja tuleb välja elada. labased situatsioonid tekitavad labaseid reaktsioone ja kes julgeb väita, et ta ise alati ülev ja üllas on. muidugi on igaühel oma õigus ja põhjendused. aga just sellepärast peab kaitsma iseenda omi, keegi teine seda ju ei tee. ja eluvõitluses on kõik võtted lubatud. vähemalt ei saa neid keelata...
 
Anneli 01. veebruar 2002, kl 11.45
to Kirke:
see on hea, et sa pooldad ausust. nagu näha tunnistas su mees on litsilöömise üles. aga mis sa sellest said. kibestumise ja hingevalu. oled ju tegelikult temas nii pettunud, et pritsid lausa tuld. kui su mees ikka ise teistes ei käiks, siis ju neid teisi naisi ei oleks tal. ei ole võimalik suruda ennast vahele abielule, kui seal on kõik korras. järelikult jääb sinu enda mehel teie suhetes millestki puudu ja sul tuleks teie omavaheline suhe ja elu üle vaadata. leia vead ja paranda need, siis ei ole vaja mehel teistes käia.
mehi on kahjuks maailmas vähem kui naisi ja midagi ei ole sinna parata, et neid tuleb ka teistega jagada.
ära ole nii tige. võta oma mees käsile ja sea kodune elu ise korda ja teie omavaheline suhe ka muidugi.
kui sa tahad temast lahti saada, aga ütled siin et ta ei jäta sind rahule, siis on küll asi ainult sinus. tõenäoliselt sa annad talle ikka ja jälle milleski järele ja nii ta siis tõmbleb edasi-tagasi. ole ise oma otsustes kindel, siis saad tast ka lahti.
lahutust saad sa ka ise nõuda. kui tema nõus ei ole, siis tuleb muidugi kohtus käia, see võtab aega, aga lahutse saad lõpuks ikka kätte. ei ole vaja öelda, et ta pole lahutusega päri. seda ei saa sulle keegi takistada.
 
ritsikas 01. veebruar 2002, kl 11.56
Huvitav, miks peaks mehi teistega jagama? Kas tõesti mõni naine soovib endale elukaaslaseks meest, keda peab siis pärast teisega jagama?
 
Kaisa 01. veebruar 2002, kl 11.57
No sutsu mahlakas oli kyll autori s6nav6tt,kuid kuidagi peab oma m6ru oleku endast v"lja sylitama!Vahest tahan isegi m6nda kr6bedat s6na kasutada,kus RR sees p6risemas!

Puu arvamusega n6us.Viha tuleb v"lja elada.Ja kas k6ik siinkirjutajad pole siis kunagi viha sedamoodi v"lja elanud?See siin auruv"ljalaske koht ja anonyymne ka pealegi.

Yks asi j"i siiski kummitama.Nimelt see,et AIND naised syydi on.Mulle tundub,et kirke mees on ise igavene paras seelikukytt,ja must moodu ei j"ta!Ja piia,chameleoni ning keegiga ka n6us.Ei hakka siinkohal nende komme yle kirjutama.
Ei ole see 6ige mehe tegu,kui mustab naist,kellega magada k6lbab!!!
 
itsitis 01. veebruar 2002, kl 12.14
oma mehele anna jah vastu tatti, nii et lendab, aga ära sa seda maatüdrikut puutuma mine - seapeki ja lehmapiima peal kasvand...võib päris raske käega olla..
 
Killu 01. veebruar 2002, kl 12.15
Olen 100 % nõus siin nii mõnegi eelkirjutjaga. Kui tahad lahutada, saad lahutuse - ära eputa (just, just - e p u t a), et Sa ei saa seda. Näita mulle meest, kes tunnistaks ,et kõrvalhüpped või -suhted on tunnetega seoses. Nii kaua kui võimalik, ikka varjatakse ja vassitakse. Seejärel tuleb asi päevavalgele ning siis a)kas minnakse lahku b) ei minda lahku. No üldjuhul (loomulikult on ka vastupidist varianti) hakkab mehel tööle päästmisaktsioon, mille puhul ta vatrab hommikust õhtuni, et see libu ei tähendanud mulle midagi, kõik oli vaid kepi pärast jne. Ja kui naisel on mehe vastu mingidki tunded säilunud, siis mitte midagi ei ole teha - USUB sinisilmselt kullakallikese seda juttu, kes on AASTAID ühe ja sama naise juures käinud (oma tuttavate juhtum ). Terve linn teab ja muigab, naine aga ikka arvab, et kõik oli ühekordne eksitus. Mees aga läheb jälle armukese juurde, naine aga vaatab, et kallis on taas pikal päevatööl, sest ta ju LUBAS, et lõpetab suhte väljaspool kodu...Ja ikka ja alati - kulla Kirke, NEED ASJAD O N K A H E P O O L S E D!!!! Sinu kirja lugedes jääb küll mulje, et Sinu meest veeti vägisi põõsastesse... Ja tõesti, ära ole nii tige... Sinu harituses tekib küll kahtlus... Ja kui see teine naine oli nii jälk ja nõme ja Sina nii tore, kelle juurde mees tagasi tuli, miks Sa siis tõesti pritsid sappi suisa kõikidest oma rakukestest? Peaksid ju õnnelik olema? Anna andeks, aga Su siiruses tekib kahtlus, midagi on siin küll mäda.
Ning veel ärakorrutatud asi, aga... kui peres asjad korras, ei teki selliseid probleeme (eriti pikaajalisi). Soovitus - vaata oma mehe käitumist REALISTLIKULT ja analüüsi ikka enda oma ka. Tee seda RAHULIKULT.
 
Minake 01. veebruar 2002, kl 12.38
Jaa-jaa. Nõustun eelpool olnud arvamusega - see Kirke (ja ka tema kaasa) on labased inimesed küll ja sobivad ilmselt kokku: nagu pajakest, nii kaanekest! Igaüks leiab omasuguse.
 
piia 01. veebruar 2002, kl 12.54
Killule niipalju,kelle yle tegelikult naerdakse kui mees aastaid teise juures käinud.Paraku on see nii,kes ise mustad, naeravad toesti selle yle keda petetakse,see on aga madal tegevus,kuna petja petab eelkoige iseennast.Naisi aga ei tasu alahinnata .Ja mehega koos elad ju ikkagi ise,kui suhe on lähedane,tead sa ka oma mehe käikudest.Aga kui mees on koik aastad tulnud töölt normaalsel ajal pealegi veel tööriietes,ja pole iialgi tahtnud minna yksi ka välja.,siis tekib kysimus millal?Nii madalaid naisi ta ka ei karga ,keda objektil ligasena panna! Voi vaidled sa vastu?
 
to piia 01. veebruar 2002, kl 13.01
lõunavaheajal, kullake...tundub, et oled samasuguse portsu otsas.
 
piia 01. veebruar 2002, kl 13.08
Tunned sa sellest monu ,kui keegi higine ligane mees sind lounavaheajal panemas käib. Ja ma ei moista mida saab sellest,kui käiakse kiiruga ja salaja oma vajadusi rahuldamas.Kui kogemused head jaga teistelegi!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!