Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
meeste arvamus mahajäetud armukestest
 
to piia 01. veebruar 2002, kl 13.22
no aga küsi kõige usaldusväärsemast allikast st. oma mehe käest!
 
Feliks 01. veebruar 2002, kl 13.24
...naised kuidagi ärritunud täna..juba mitmenda teema all..teab kas kuuseis või....:))
 
Urrloom 01. veebruar 2002, kl 13.30
heh, kirke, pane tähele, et see sveta on _täpselt_ samasugune naine nagu sinagi...
pada s6imab katelt, tulehark s6imab litsi... mis vahet seal ikka?
selge see, et mees ei taha lahutust, kui on kodu olemas, kus koju tulles röötsatusega teleka ette hunnikusse kukkuda ja ega aruküla metsad vast veel maha raiutud pole (irrw :)
kui sa siukest meest veel omale tahad, kes n.ö. sitahädaga peldikusse ei oska minna, einoh ole siis uhke pealegi
 
Cathy 01. veebruar 2002, kl 13.49
einoh...miks kohe naised l..sid on?pole mina kyll ei kysi esimeseks asjaks meestega tutvudes et kas nad ka abielus on...ja pea koik abielumehed ytlevad et abielu on no nii onnetu ja kirge pole ja abikaasaga pole paar aasta enam samas voodiski maganud...nii et minu arust on ikka mehes voi naises kodus viga kui mees andale "augu" otsib...
lahku ei minda harjumusest ja varandusejagamise pärast-kui midagi jagada pole siis nutab naise korterit taga kus ta remonti on teinud voi torusi vahetanud...
 
kil 01. veebruar 2002, kl 13.55
to Kirke
Huvitav, miks su mees oma kange hädaga siis sinu juurde ei tulnud
 
kirke 01. veebruar 2002, kl 14.21



Olen ka sellega nõus,et loomulikult ei tulekski mees
rääkima,et kui ilus ja tore ta oli,kuid olen 15aastat olnud abielus ja võin kinnitada,sest sellise ajaga õpid nii üht kui teist ,lisaks sellele on ta alati üks suur pohhuist teist suhtes olnud.
Miks ta seal siis käis:läks jahile ja kahejalgne elukas sattus ette,kes oli ülimalt lahke, aldis ja ülimalt odav,eks küsige ise nendelt 99% kes oma naisi petavad.(saage aru jäi jalge ette!!!)
Ja ärge nüüd kenadusest küll rääkima tulge, sellest on asi väga kaugel,välimuse suhtes ei ole kunagi teisi kritiseerinud ega halvustanud,kuid otseselt seda naist silmas pidades on asi kaunidusest laias laastus vägagi kaugel(silmas pidades nii välimist kui sisemist).
Minu teada oleks pidanud nö.see armuke arvesse võtma, minu mehe valikut(kuigi ütleks,et tobe sõna), kuna nagu see lind mullegi ütles polnud minu mees talle midagi lubanud ,õigupoolest lubas küll nimelt seda,et ühegi teise naisepärast ei loobu oma perest.Aga mida tegi tema hakkas meie vahele kiilu lööma,kuigi ega see ei olnudki enam nii oluline.
Kas see, on teie arvates õige?

To anna:kas soovitad armukesel kätt suruda.
To chamelon:nimelt selles,et enamus on üleaisalöömise vastu,seda ei tee ju ometigi mehed üksi,kas siis abielus naiste vöi vallalistega.
To keegi:ei ole nii,et mida tahad kuulda, seda kinnitas armuke isegi.
To tige:kui juhtubki siis abielumeestesse kindlasti mitte,siit ju kogemus.
To piia:välistatud,ära arva ainult,et olen pime ja kurt.
To Hiir:olen täiesti nõus,saatsin juba(kuid nüüd tooks ta või päikese taevast alla), kui mind silmas pidasid.
 
pip 01. veebruar 2002, kl 15.02
väk öäk väk öäk väk öäk väk öäk väk öäk ....


sain aru, et siin võib end välja elada
peale oksendamist hakkas tõesti parem


ja issanda loomaaed on suur, nii suur :))
 
Optimist 01. veebruar 2002, kl 15.11
Kui kellegagi on olnud suhe, siis näitab selle suhte hilisem halvustamine asjaosalise poolt ta enda madalust. Julgesid teha, julge sellele ka silma vaadata. Igast suhtest on midagi kasulikku õppida, vali see pool. Mind pole elu õnneks ühegi sellise mehega kokku viinud, kes oma varasemaid partnereid kuidagi halvustaksid või alavääristaksid. Kui nad seda teeksid, oleksid nad ise minu silmis väärtusetud. Ära tee seda, mida Sa ei taha, et Sulle tehtaks...
 
Venice 01. veebruar 2002, kl 15.13
Appi,Kirke!
Kirjutad,et oled haritud ja isegi väga. Aga sry, Sinu lauseehitus on küll selline,et...
Haritud inimene oskab ennast korrektselt väljendada,ükskõik kui tige ta ka on.
 
!! 01. veebruar 2002, kl 22.50
Jeerum, ma mõtsi, et sellised inimesed on ainult kirjanikehärrade väljamõeldis....aga tuleb välja, et elust enesest ikke. Õnneks ma olen kuskil teises maailmas elanud ja niukse jutuga-mõtetega inimesi pole oma ihusilmaga veel näinud!
Tore see internet ikka.....oskan ennast ette valmistada...
 
lõpetage 02. veebruar 2002, kl 02.00
Tubli Kirke, anna, aga tuld, totkinid jäävad ikka totkiniteks!
Seda on näha kuidas vingerdavad. Kui kõik nii korralikud on
kellega siis meie kallid mehekesed oma naisukesi petavad.

Ja pidevalt käib üks jahumine haridusest,mis teil kõigil viga on?
See kõik on siin ?-simärgi all kes harimatu, kes muidu loll ja turakas.
Soovitan veel korra, enamusel,kirke poolt läkitatud tekstike läbi lugeda,ehk see täidab teie tühjasid ajukäärukesi.

Jõudu!

Kirke pole mõtet võhivõõrastele kes sind kõige vähematki ei tunne oma põhimõtteid ja tõekspidamisi selgeks teha, sellel pole mingisugust mõtet,kui nad kõik siin nii targad oleks ja rohkem sinust endast püüaksid aru saada, siis ehk mõistaksid nad isegi,et kommentaaridega on üle pingutatud.


ja eks kõik saavad ühelpäeval oma teenitud palga,ega see tulematta jää!

Samuti võiks juba selle teineteise solvamise lõpetada,kas te ei arva?-mina isiklikult olen selle poolt.

Head und!
 
Aromimokka 02. veebruar 2002, kl 10.18
...ja juttu jatkub kauemaks!!!

Aga kallid l6petage ja kirke!Siin hairib yks lause...jatku need naised meie KALLID mehed rahule...,No need mehed on t6esti kallid(?),et nende parast k6ik ylejaanud naistesugu pihuks ja p6rmuks teha!Ma ytlen selle peale,et vot SELLISEID kalleid mehi ma ei taha mitte mingi hinna eest ja pistke nad endale sinna!Pole need teie KALLID MEHED MITTE MIDAGI VAART!!!
 
... 02. veebruar 2002, kl 17.59
vau!?!?....ja armukesed pidavat ennast täis olema.....
 
tahamaha 04. veebruar 2002, kl 10.08
einoh, kui mees paneb ainult taha ja maha ja see on nagu sitahäda, kuidas seda siis nimetama peaks teie meelest, te peenutsejad, kes vahepealt okselt tagasi on tulnud? Täpselt nii jäle nagu on see tegu, on ka selle kirjeldus!
 
Lia 04. veebruar 2002, kl 10.35
Mu mees, aus inimene tunnistas, et tahaks teisi naisi ka oma elus proovida. (10 aastat nagu abielus oldud) Et koos nagu elada teisega ei tahaks ja mingit armastust ei otsi, aga küll oleks huvitav võõrast panna. Vot meeste loogikast ma aru ei saa. Kuidas saab ilma tunneteta kedagi panna?
 
to Lia 04. veebruar 2002, kl 11.18
Las paneb! Voib ka nii olla ,et enam ei taha! Mehed arvavad,et teistega on midagi teisiti.Tegelikult aga pettuvad ! Ja just seda teadmist neil vaja ongi,et arusaamisele jouda,et yheöö seks ei paku midagi selle korvale mida harjutatud 5,10,15 aastat.Selleks ongi vaja järele proovida!!!!
 
ere 04. veebruar 2002, kl 16.23
to lia:
aus aga nõksuga......
 
Kribu 05. veebruar 2002, kl 20.56
oh õudust, niinimetatud haritud naisterahvad (kirke & Lõpetage (kes tegelikult = Kirke:))
- kus te küll olite, kui koolis emakeele grammatikat õpetati?
Ja veel- huvitav mind ükski mees petnud pole? ........
Õnnex on vähe vaja- praegu tunnen end küll paduõnnelikuna:)))
 
Lõpetage 08. veebruar 2002, kl 18.44
To Kribu:

Kujutlusvõime ja mõttelend on mõnel tõesti hästi arenenud! Lõpetage ja kirke=Kirke, miks ka mitte?
Jgaljuhul mitte: Kribu ja Lõpetage=Kribu
 
TONN 11. veebruar 2002, kl 14.50
Väga selge ühine joon on Kirke ja Lõpetage vahel. Nimelt kumbki ei tea komade panemisest nii öelda ööd ega mütsi. Ülejäänud kommentaarides seda probleemi ei ole. Seega võib Kirket ja Lõpetaget oma 90%-lise tõenäosusega samaks inimeseks nimetada. Arvestame juurde ka mõlema samad seisukohad. Väga suur tõenäosus tuleb. :-)
 
Mõleja 16. veebruar 2002, kl 01.03

Kribu & TONN = TONN e.vastupidi
mõista mõista?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!