Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
stringid mehe jalas
 
Lilly 11. veebruar 2002, kl 08.49
Mida arvate stringidest meeste jalas? Vaatasime naistega kataloogist stringide pakkumisi meestele ja me kõik arvasime üksmeelselt, et see on nilbe. Mida teised arvavad?
 
Scarlet 11. veebruar 2002, kl 09.08
Nõus, see on nilbe. Aga muidugi on määrav see, kui nad ise nende sees õnnelikud on ja oma partnerit öökima ei aja.
 
Feliks 11. veebruar 2002, kl 09.22
...alles need bikiinidki nilbed olid.......rääkimata stringidest naistel.....ja tisse pold naistel üldse olemas ja....
 
Katja 11. veebruar 2002, kl 09.29
Nilbe jah! Suvel vahtisin uskumatu pilguga Pirita rannas palli mängivat stringides meesteseltskonda ja ei uskunud oma silmi. Lisaks olid neil kelmikalt moosised lakad ja õlitatud kehad. Öäkk!
 
Tigr 11. veebruar 2002, kl 09.45
Njaa, meie peres jäävad stringid ikka minu jalga....:)
 
Muidumees 11. veebruar 2002, kl 11.46
Mulle meeldivad küll stringid ja kannan neid meeleldi. Ka mu naisel ei ole midagi nende vastu.
Iseküsimus on muidugi rannariided- need võisk ikka normaalsed olla.
Üks rõvedamaid vaatepilte on mingid väljaveninud trussikud meeste jalas. Öäk! Või kuidas, naised?
Kõige kurvem on aga see, et normaalse aluspesu hankimiseks tuleb alati välismaale sõita, kohalik valik on täiesti olematu :(
Paistab, et Eesti mehed ei tea tahta ilusat pesu - ja ega nad vist kannakski- häbi ju, kui ilus pesu... ;)
 
kats 11. veebruar 2002, kl 12.04
Muidumehe sulest tuli küll ilmselgelt homomeelse mehe jutt.
 
Muidumees 11. veebruar 2002, kl 12.12
kats

Ju sa ei ole kunagi ühtki teist meest näinud kui väljaveninud trussikutega...ega kujuta ette, et mehed võiksid ka muid riietusesemeid kanda.

Maitseasi, lihtsalt kirjutasin enda arvamuse.
 
wo:man 11. veebruar 2002, kl 12.24
Looks not good at all.
 
elevant 11. veebruar 2002, kl 12.57
olen alati teada tahtnud, kuidas mehed saavad toppida mingid pealispükste môôtu trussikud pikkade pükste alla? kas ebamugav pole?

stringid oleks palju mugavamad, aga kahjuks pole ma neid mujal näinud meeste jalas, kui vaid pildil :(
 
vip 11. veebruar 2002, kl 13.16
to kats: sa oled lihtsalt tropp,irw ülejäänud naised kah:))))
 
Lilly 11. veebruar 2002, kl 13.20
millised naised ei ole tropid?
 
kats 11. veebruar 2002, kl 13.34
To all:
Kas see, et ma muidumeest homoks pean, tähendab tingimata, et mul väljaveninud kottpüksid jalust nõrgaks võtavad?? Wrong guess. Kui võtavad, siis ainult äärmiselt negatiivses mõttes.
Nagu ka teil, on minulgi oma arvamus, mida ei ole vajadust hakata maha tegema.
 
Venice 11. veebruar 2002, kl 13.44
Mul on küll kama,kas mehe jalas on stringid või mitte. Kui mehel on nii mugavam,siis miks mitte.Ega stringe kandvad naisedki alati normaalse kehaga pole.
Pealegi,mulle meeldib kõige rohkem,kui mees ei kannagi aluspükse.Palju seksikam.
 
h 11. veebruar 2002, kl 13.46
Huvitav, kas mehed kannavad stringidega ka peasukaitset?
 
susu 11. veebruar 2002, kl 14.00

See pole teema mille üle vaielda,
eks igaühe enda valik mida kanda, kas selleks stringid või hoopis ilma.
Et kedagi hakata tropiks nimetama, see on ju nõmeduste nõmedus.
 
vip 11. veebruar 2002, kl 14.31
to kats: aga siiski on sinu arvamus eelmisse sajandisse kuuluv, eriti selle väljendus viis.

to lilly: need kes ei aja suust igast jama välja, mida pärast peab keerutades ümber muutma hakkama.

muide stringid leiutas mees nagu kõik enamuses naisteriideidki, aga kui mõni mood ka meestele üleläheb, siis nagu ei tohiks veel maailmalõpp olla. seepärast ütlesingi et naised on tropid, kuna iga uus on nii raskesti seeditav, irw (tropid, siis heas mõttes:))

to feliks: huvitav, mis järgmisena ette võetakse, mis võiks ka nilbuse alla liigitada:)))
 
Feliks 11. veebruar 2002, kl 14.44
To Vip: mis iganes:) Kas neid asju vähe, mida nilbuseks poleks peetud..enamik praegu normaalsena tunduvaid asjuon nilbed old:)
Ja noorus on ka hukas old..juba ammu:)))
 
Stella 11. veebruar 2002, kl 15.04
Minu mees kannab küll stringe ja minu arust on see täiesti normaalne.
 
vip 11. veebruar 2002, kl 15.08
to feliks: nii ta on, nii ta on, irw
 
Feliks 11. veebruar 2002, kl 15.15
Stringid või mitte..las kannab igaüks mida tahab..olgu või nilbe ja mis sest kui tal nendega mugav. Mina ei kkujuta stringe endal jalas ja ei taha ka...nagu ma ei taha ka boksereid kanda, mis minu isa põlvkonnal ainukesed kõlblikud aluspüksid kalsoonide kõrval olid. Krt kelle asi on, mida ma kannan!?
 
kats 11. veebruar 2002, kl 15.24
Vip, mine p e r s e. Kas see on piisavalt tänapäevaselt ja üheselt väljendatud?
 
Feliks 11. veebruar 2002, kl 15.27
Noh Kats, said suu puhtaks?
 
juuli 11. veebruar 2002, kl 15.31
kui nõme, kui nõme see kõik siin on..... Ja mis mehed need on, kes päevade viisi naiste lobanurgas istuvad........... Ma ei suuda uskuda, kui nõme............
 
fille 11. veebruar 2002, kl 15.53
mul õmblejast sõbrants, kes vuhkis üksvahe meestele selliseid 'korvikesega' stringe teha, noh nagu wonderbra naistel või nii.
nägid head välja, kuuldavasti olid ka mugavad kanda ja püksid läksid nagu soojad saiad.
 
Lilly 11. veebruar 2002, kl 15.53
to juuli: võib ju alati minna sinna kus rohkem meeldib...
 
Cathy 11. veebruar 2002, kl 17.21
no mis vahet sel on mis neil jalas on...ehk peaks kehitama ytluse et narri meest mitte mehe pykse?kui neile meeldib stringe kanda mis mul selle vastu siis peaks olema ja iga mehe kalsareid ju ka yle ei hakka vaatama,tutvudes esimene kysimus nyyd pole et kuule kas sul on ikka stringid voi bokserid voi muu variand...
 
Katja 11. veebruar 2002, kl 17.31
Nojah, lihtsalt stringide kandmine iseloomustab tavaliselt meest, kes neid kannab... Rohkem ei hakka kirjutama, sest siit võib tappa saada.
 
Cathy 11. veebruar 2002, kl 17.38
noh siis voib ju hakata arendama teemat mis naised kannavad sukki ja miniseelikuid...
 
Laura 11. veebruar 2002, kl 17.42
stringid meestel on ju igati normaalne, sest ka naistele meeldib kanda riideid, mis on mõeldud meestele. Ilmselt tekitab siinkohal poleemikat ainult see, et antud juhul on tegu pesuga, mitte üleriietega. Iga mees leiab enda jaoks selle sobiva variandi, mis talle kõige enam sobib ja kui see kellegi TEISE jaoks on probleem, siis on see küll sügavalt isiklik probleem. Kui naisele ta mehe aluspesu ei meeldi, siis ostku ise mehele nt kingituseks terve komplekt sellist pesu nagu tahab, iseasi, kas mees neid kandma ka hakkab.

to kats: kui mõni mees arutleb ja teab natuke rohkem, kust saaks stiilset ja head pesu, siis ei tähenda see seda, et ta oleks kohe homo. Sel juhul oleks ju valdav osa naisi lesbid. Ka meestele võib ju meeldida rääkida shoppamisest ja kust mida on saada ja mis oleks stiilne ja mis ei. Hullem oleks, kui mees piirduks teadmisega, et aluspesu on võimalik osta esimesest ettejuhtuvast suurest kaubamajast ja et mis mujal pakutakse, sellest pole aimugi. Silmaringi laiuse küsimus.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!