Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
stringid mehe jalas
 
Lisette 11. veebruar 2002, kl 18.38
Ei saa jah aru meestest, kes naistelehel käivad ja veel pidevalt!!!
Aga teemast- naiste stringid on jälkus ja meeste stringid veel hullem jälkus! Õnneks arvab mu mees ka nii.
 
ehee 11. veebruar 2002, kl 18.56
Lisetteke
missaloed siis üldse nii jälki teemaarendust?

millist pesu keegi armastab kanda see on igaühe sügavalt isiklik asi

järgmiseks võiks tõstatada küsimuse: vaatasima lastega üht kataloogi ja seal ühel lehel ohh õudust kondoomid ja vibraatorid ja... arvasime... no mis te kostate?
 
vip 11. veebruar 2002, kl 19.10
to kats: irw, närv ei pidanud vastu jah,ic

to lisette: ega ma ka aru ei saa kust sinusugused tulevad:))
 
Ka 11. veebruar 2002, kl 19.21
Minuarust üsna värskendav, et siin ka mõningaid mehi liigub, muidu oleks ju igav. ;-))) Mul ka sügavalt ükskõik kas mehel stringid või bokserid, peasi, et puhtad ;-)
 
Feliks 12. veebruar 2002, kl 08.16
Lisette ja Juuli - selleks, et teada saada, mis mehed need sihukesed siin muudkui kogu aeg kommivad, peate nendega tuttavaks saama...kui see juba niivõrd häirib!
(Ja olge kindlad - me oleme perverdid,vägistajad, ilged ja tatised, kes kannavad stringe kalsoonide all ja pealispükse ei kasuta üldse.:)))
 
eneL 12. veebruar 2002, kl 09.19
Lisette:
Ütlesid, et ei saa aru meestest, kes naistelehel käivad. Mina arvaksin, et naistelehel käivad mehed, keda huvitavad naised. Võiks muidugi olla huvitav idee seada seisma erineva seina äärde nagu koolidiskol - ühes seinas tüdrukud, teises poisid.
Isiklikult mulle meeldib, et siin on mehi ka - meeste mõtteviis, asjade nägemine, on alati veidi erinev ja seda vaatepunkti on hoopis huvitavam kuulata
 
hil 12. veebruar 2002, kl 09.50
to eneL
Kahju, kui sa mujal meestega rääkida ei saa, nii et pead siin meeste mõttemaailma kohta teadmisi kogumas käima. Õnnetu vanatüdruk!
 
eneL 12. veebruar 2002, kl 10.03
to hil:
Usun reeglit, et kvantiteet läheb üle kvaliteediks ;-). Mida rohkem inimesi arvamust avaldab, seda parem.
Vanatüdruk olen küll, aga kas ka õnnetu (kukalt kratsides :-)). Tegelikult pole sugugi kindel, et kui ma partnerilt otse küsiksin, et tema vastused oleksid ausad ja mitte mõjutatud. Mitte, et ta ei püüaks ausalt vastata, aga lihtsalt - kui inimene on seotud, siis üritab ta mitte teist riivata. Muude IRL sõpradega, usu, neid on päris palju, räägime harva tegelikult meeste/naiste/seksi teemadel. Ma küll ei ütle, et mitte kunagi
 
mv 12. veebruar 2002, kl 13.54
0h te olete nii armsad! Ma sain päris palju naerda. Parasjagu mul eraelu sassis ja tööd jube palju ja nii tore on lõuna ajal näiteks meeste vuplitest lugeda. Aru ma ei saa, mis tähtsust sel on, milliseid alukaid keegi kannab. Kui teema püsituse eesmärk oli nalja saada, siis see on saavutatud. Kui eesmärk oli asja üle mõtlema panna siis ka see eesmärk on saavutatud. Ma vaevan pead, et millised alukad mu kolleegidel täna jalas on. Aga ülemusel?? Mõne mehel ehk tekkis huvi endalegi stringid soetada... Asjalik teema ja toredad vastajad!
 
Tess 12. veebruar 2002, kl 14.11
Feliks 08.16
:))))))))))))))
Hääd vastlapäeva!
 
Feliks 12. veebruar 2002, kl 14.22
Tess: Palun....ja hääd uut (hobuse) aastat!:) Teistele ka:)
 
Muidumees 12. veebruar 2002, kl 14.32
Et nalja rohkem oleks, siis mehed, minge küsige poest stringe ja vaadake, mis nägu müüjad on :o)
 
alla 15. veebruar 2002, kl 15.52
see koht siin vist ei hiilga tolerantsuse ja vabameelsusega :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!