Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
"põnevatest" meestest
 
Liza 27. veebruar 2002, kl 20.11
Armsad foorumi lugejad.
Ma mõtisklen siin selliste meeste üle, kes iga hinna eest proovivad kõrvalsuhteid harrastada.
Nad kuulutavad järjekindlalt igas rubriigis.
Nad vastavad igale uuele kuulutusele.
Nad on tavaliselt abielus ja väidavad, et neil on kodus kõik korras.
Nad pakuvad alati naistele seksi oma (uhkes?) autos.

Kas ei tule tuttav ette?
Mis arvata sellistest meestest?
Kas nad on haiged inimesed?
Mõelge kui palju abielunaisi on aastaid niisuguste meestega teadmatuses elanud, sest need mehed on reeglina kohutavalt arad, nad ei julge uue naistuttavaga koos isegi baaris istuda.

Kas kellegil on niisuguste meestega kogemusi?
Ootan ka meeste kommentaare.
Tahaks ikkagi teada, mis elukad nad sellised on.
 
EM 27. veebruar 2002, kl 20.28
A kas naised on siis pimedad, kurdid ja totakad, et selliste meeste peale lendavad? Küllap on midagi ka sellises mehes, kes
õnnetu kuulutaja pea segi ajab ja uhkes? autos ära rahuldab:))
 
to krissus 27. veebruar 2002, kl 21.12
oh, mis sa nüüd, ei lenda kuhugi. Ega ma loll pole. Sellepärast uuringi, mida teised sellistest arvavad ja kas midagi põnevat pajatada on.
 
Ahoi? 27. veebruar 2002, kl 21.30
A kustkohast sa tead et sellised mehed on üldse olemas (omal sul ju kogemust pole...)? IRW!!! Mina näiteks küll ei teadnud...
 
Liza 27. veebruar 2002, kl 21.58
Mina, tead, olen selline uudishimulik, käin jutukas pinnimas ja pean kirjavahetusi ja ühesõnaga uurin inimeste hingeelu. Igasuguseid põnevaid asju tuleb välja. Ja mehed pajatavad ka naistest, kes seda teevad häämeelega, käivad lõuna ajal ühe tiiraka autoga metsas ära. Hea küll naised naisteka, aga mis inimesed sellised mehed ikkagi on.
 
kiisu 27. veebruar 2002, kl 22.20
Kahju on nende meeste naistest. Ja sellised mehed saavad ikkagi eksisteerida vaid seetõttu, et on olemas naised, kes nendega rõõmsalt lähevad (kasvõi lõuna ajaks metsa)... Kurb tegelikult...
 
nain 27. veebruar 2002, kl 22.30
kas tõesti on olemas naisi, kes mõnusale vibraatorile eelistavad mingite suvaliste jorssidega metsa minna? usskumatu!
 
emmeliine 27. veebruar 2002, kl 23.02
Ma arvan, et seal jutukates nad teevad asja põnevamaks ka. Oled sa kindel, et tegelikult nad seal "metsas" käivad? Samas, ma tean ka tuttavatest meestest selliseid lugusid et oksemaitse tuli algul suhu. Mul on mehega väga usalduslik suhe ja siis ta on rääkinud, kuidas ta sõbrad aega veedavad. Sõprade naised muidugi midagi sellist oma meestest ei usuks.
 
Munnu 28. veebruar 2002, kl 03.11
Jah, mul on selliste meestega kogemusi. Aga yldiselt tahavad nad naistega seksida, mitte minuga. Tavaliselt ehmatavad nad "ra, kui ma pakun neile vahelduseks v6imalust oma riistvaraga tutvuda...
 
naiska 28. veebruar 2002, kl 09.16
Selleks, et veenduda igasuguste elukate olemasolus, peab ise kõik praktikas järele proovima. Jutud, et ma kuulsin sõbrannalt ja temale rääkis jälle tema tuttav, et see mees on selline ja teeb seda ja toda, on tihti üks väljamõeldud jama ning kuulujutt, millele elava kujutlusvõimega inimene veel oma fantaasiaid lisab. Valevorste ja väljamõtlejaid on rohkemgi kui arvata oskame. Kergeusklikud muidugi jäävad kõike uskuma ja levitavadki igasugu lookesi. Rahvaluule elab ja areneb igal ajal!
 
kass 28. veebruar 2002, kl 10.21
Kusjuures olen ka mina veendunud, et kõige suuremad rääkijad on kõige väiksemad "tegijad". Öeldakse ikka et haukuv koer ei hammusta. Ja tavaliselt on nii, et kes saand, see vait ja rahul, kellel millestki aga puudu on, see kuulutab seda iga nurga peal-ilmselt arvates, et muidu meeste kilda ei loeta. Ja fantaasiale lisavad tuult tiibadesse uskuvad inimesed, kes suu ammuli, kuulavad ntx nähtud filmi ümberjutustust. Ja arvavadki, et oligi nii ja räägivad suure mõnuga edasi. Ja sellise "au" paistel soojendavad end teatud tüübid.
 
punn 28. veebruar 2002, kl 10.23
Tean ka tuttavate meestest selliseid tegusid, et halb hakkab,
kodudes on neil kõik väga ilus. Tean ka kes jutukates on kõvad tegijad, pikka aega kestvaid kirjavahetusi(Võõraste abieluinimeste vahel on kirjavahetus, on ikka imelik asi küll, milleks nad üldse abielus on?) .
Sellised mehed on kodus head!!
Naisele head, lastele. Kui midagi välja tuleb ei tasu lihtsalt kirjeldada mis kodus toimuma hakkab. Naised kes võõraste abielumeestega suhet kirja teel arendavad või autodes seximas käivad on teadagi missugused. Kirjavahetuse kohta öeldakse, et ma niisama kirjutan. Loll jutt! Igal asjal on eesmärk.
 
rumaluke 28. veebruar 2002, kl 10.27
Masendav.Mõtlesin nüüd järgi selle teema üle ja kuradi kurat! Nagu ise oleks selle kirjutanud.Ise pole nagu taibanudki,et kõikide mu meestuttavate vahel selline seos eksisteerib.Tõepoolest,autoga,metsa ja abielus.Kõik elemendid olemas.
Hea vähemalt,et oma lollusele nüüd pihta sain.
 
Feliks 28. veebruar 2002, kl 10.33
Vat tore..nüüd hakkabki tarkus maailmapeale jõudma!:))
Kust te primitiivsed tütarlapsed küll olete olnud...ja ärge nüüd unustage lisada, et mehed ongi sead.....:))))
 
Nils 28. veebruar 2002, kl 11.14
Kuna auto olevat meestele peenisepikendus, siis monel lihtsalt ei ole voimalik autost valja tulla. Kuidas sa jatad oma peenise maha, sellest siis kiire sapsakas autoga metsa.
Seks (isegi uhekordne suhe aint seksi parast) on ilus ja hea asi, miks peaks sellega kusagil autos tegelema. Pole kunagi sellist motet isegi tekkinud. No kujutage ette - kaigukang jalge vahel, tagumik vastu rooliratast, signaal uurgab... Siis jalgi veel, et keegi peale ei satu! Kurat, sellise seksiga tegelejad tegelegu parem onanismiga, ei saa keegi kannatada. Selliste suguvendade poolt ma kull ei ole.
Tegelikult on normaalseid mehi ka olemas, isegi abielumeeste hulgas (voi on see imelik nahtus).
 
Feliks 28. veebruar 2002, kl 11.25
No kuule Nils...ka autoseks on igavesti hää asi..ma olen isegi abikaasaga seda harrastand...no tuli üks tali sihuke himu reisulpeale..pidasime maanteeservas kinni ja...mõlemad olime rahul...:)
 
mel 28. veebruar 2002, kl 11.33
Nils, seks autos on võimalik, ei sega käigukang ega midagi. Lihtsalt autod on tiba erinevad ja ka inimeste kehadki erinevate gabariitidega.
 
EM 28. veebruar 2002, kl 11.46
Nilsikene, kodus teki alla on muidugi äärmiselt huvitav ja erutav ja mida aasta edasi, seda huvitavamaks läheb.:))) Auto autoks, aga mida arvad siis seksist lennukis, laeval, pikamaabussis, lumises metsas, suviselt kuumal rannakivil kõrvalises lahesopis jne.jne.? Ei taha selle loeteluga konventsionaalse seksi harrastajaid üldse mitte halvustada (igaühele oma), kuid inimese seksiharjumused määrab ikkagi vaba fantaasia ja piiride katsumine.
Eespool veel üks proua rääkis oma mehe sõprade veidratest
seksiharjumustest. Kahjuks pean arvama, et tolle proua mees on harrastanud enam-vähem sama, mida tema sõbrad. Sest mehed on mehed on mehed on mehed
 
Mai 28. veebruar 2002, kl 11.58
to EM
kas sa oled selline kollektsionäär, et mererannas on tehtud, lennukis ka,... jah, hobisid on erinevaid. pidi olema kohe selline klubi, kel au asi lennukis seksida, saab punkti kirja.
 
Feliks 28. veebruar 2002, kl 11.59
Mai: ega selleks nüüd kollektsionäär pea olema:) Tuleb ette ikka igasuguseid asju...ka selliseid:)) Mu meelest normaalne suhtumine:)
 
iir urus 28. veebruar 2002, kl 12.00
Kui EM on mees, tahaks endale kah sellist:)))) Mererannas....mmmm...kuumal kivil....
 
Mai 28. veebruar 2002, kl 12.07
to Feliks
nende kohtadega peab veits tagasihoidlikum olema, muidu ei saagi pärast enam voodis hakkama, adrenaliin hakkab möllama vaid mittevoodi keskkonnas :)
 
EM 28. veebruar 2002, kl 12.10
Ep mitte, Mai, kellel möllab, sellel möllab kõrge vanaduseni. Geenide viga:))) Peaks vist Pikaniga kontakteeruma, annaks ka oma panuse tuleviku-eestlase ellujäämiseksseksseksseksseks:)))
 
Feliks 28. veebruar 2002, kl 12.16
Mai: ei usu, et see nüüd teab-mis probleem on...ei tea kõigi naiste kohta miskit kosta aga oma kaasa pealt vaatan, et talle pole (minu arusaamist mööda) seksikohtade rohkus küll kuidagi orgasmipärssivalt mõjunud:))
 
Valeria 28. veebruar 2002, kl 12.41
to: Autor: Mai Aeg: 02-28-02 11:58

-"to EM
kas sa oled selline kollektsionäär, et mererannas on tehtud, lennukis ka,... "-

polnud küll mulle adresseeritud kuid ikkagi-see on ju normaalne,et inimene vajab ka seksis vaheldust ja seda saab saavutada ühe ja sama partneriga erinevates põnevates kohtades.Ka endale on kõige eredamalt seks autos,suvel jõeäärses metsas,rahvusraamatukogu poolpimedates kõrvalruumides,arvutiklassis jms
 
eneL 28. veebruar 2002, kl 12.44
Ei ole kohanud nii põnevaid mehi
 
Mai 28. veebruar 2002, kl 12.46
to Feliks
iga üks oma mätta otsast...mul valutab ikke meeste pärast süda
to EM
jah, neid suutlikke kõrgevanuselisi peaks olema rohkemgi
 
Nils 28. veebruar 2002, kl 12.46
to Feliks ja mel ja EM
Mitte et mul oleks midagi mereranna ja metsa vastu, teised sellised meeldivad kohad ka , taiesti nous sellega, on hea (proovitud ka), kuid auto on liig mis liig. Aeg ajalt on ka voodis ilma tekita ponev!
 
Feliks 28. veebruar 2002, kl 12.50
Nils: ...a kui voodis on tavaline...meil on nõnda sattund...mismoodi tekita - kuda seda asja teki all ajada? Või on Sul miski eriline poos koos tekiga?:)
 
Mai 28. veebruar 2002, kl 12.52
to Valeria
kas keegi peab peale ka juhtuma, mõni juhuslik möödakäija...
see ju kuulub ka siis mängu juurde. natuke austus peab ikka teiste inimeste suhtes ka olema.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!