Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
"põnevatest" meestest
 
Feliks 28. veebruar 2002, kl 12.57
Mai: Sa võid kindlasti proovida ka seda pealesattumise varianti..kui see käib asja juurde...Eestimaa on küllat hõredalt asustatud, et saab ka kõrvaliste pilkudeta hakkama:) Ja kui kogemata satubki, siis viisakas inimene ei jää passima vaid pöörab pilgu ära:)
 
Mai 28. veebruar 2002, kl 13.25
to Feliks
sinu kogemuste pagas (nii tegeva kui vaatava) on ammendamatu. vist? :)
 
Feliks 28. veebruar 2002, kl 13.31
Mai: vaevalt küll..vaatavana (loe piiluvana) on üldse olematu:)
 
Mai 28. veebruar 2002, kl 13.40
to Feliks
nojah, eks sa tea paremini........:) ikkagi ju kogemus jälle
 
mÕte 28. veebruar 2002, kl 13.50
feliks, mine maajasse.
 
Feliks 28. veebruar 2002, kl 13.55
...ja mida Sina Mõtte"hiiglane" asjast arvad?
 
ka 28. veebruar 2002, kl 15.26
No nii ,nüüd on siin kuidagi väga kombeliseks muutunud. Tead Mai, Sina ära soojade ilmade saabudes enam loodusesse küll mine, sest võid seal kohata mind koos mehega kohutavate siivutustega tegelemas. Austusest Sinu vastu pole juttugi. Ausõna ,pole ammu nii palju naernud.
 
Feliks 28. veebruar 2002, kl 15.34
Ka: ma luban ka, et ma ei hakka teid piiluma:)))
 
Ka 28. veebruar 2002, kl 15.39
Feliks, palun tee seda ikka :-))))
 
Minake 28. veebruar 2002, kl 15.46
Vahva oli neid komme lugeda - sai kohe mõnusalt naerda. Tundub olevat veidi selline arvanus (osadel naistel), et oma mehega ollakse ainult teki all, aga mujal ainult koos armukesega. Tohoo tonti! Mina olen seda asja ikka oma ainsa mehega ajanud, aga igal pool mujal on ka põnev (eriti suisel ajal), isegi põnevam, kui voodis.
 
Feliks 28. veebruar 2002, kl 15.46
Ka: arvad....a ära Maile ütle onju....ja teistele ka...muidu saadavad veel maajasse..must ei jätku siis äkki oma naisele enam:))))
 
ka 28. veebruar 2002, kl 15.52
Feliks: tundub, et Mai on juba meie poole teel, on teine nüüd täitsa vait jäänud. Ja lennureisi kavatsen ma igatahaes kunagi juba ainuüksi seetõttu ette võtta, et seda Wc-s proovida. Oh, saaks juba koju. :-)))
 
Feliks 28. veebruar 2002, kl 15.59
Ka: Noh kuiminu vaatamine sobib, äkitse kannatad Mai ka ära:))
Lennukis....mul tuleb seal reeglina nii hää uni et...kõikuval laeval on lahedam.:))))
 
ka 28. veebruar 2002, kl 16.09
No, mida rohkem,seda uhkem, tunnen, et olen valmis tänaseks lõpetama. (naerab pikalt ja südamest)
 
maaja 28. veebruar 2002, kl 16.13
Ootan, kulla Feliks, võta oma katsutud riistaga sõber ka kaasa!
 
Feliks 28. veebruar 2002, kl 16.17
Maaja: ei saa tulla...olen teel metsa:))
 
maaja 28. veebruar 2002, kl 16.19
No aga ma metsas ju ootangi juba! Külm hakkab, tee ruttu.
 
Feliks 01. märts 2002, kl 07.48
Maaja: a mis ma Sinuga seal metsas peale hakkan?:)
 
skiso 01. märts 2002, kl 08.15
Loe kommentaari:
Autor: mÕte
Aeg: 02-28-02 13:50
Saad ideid äkki :)
 
Feliks 01. märts 2002, kl 08.18
Skiso: :))))))))
 
kogenu 01. märts 2002, kl 22.59
Aga mida arvata, kui NAINE sobiva mehe lõuna ajal autoga metsa kähkukale veab? Talle pole ju auto isegi mitte peenisepikendus?!
 
vaugirl 03. märts 2002, kl 13.13

Enamus mehi läbivad vist sellise perioodi - armukesega metsa k...ma . ega nad selle üle vist uhkust ei tunne. sest teavad et teevad tegelikult valesti. aga vaheldust ju tahaks. ja kui naine veel rase on ... siis on ju selge ,et tormatakse oma noormehelikke vajadusi metsavahele rahuldama. ja mitte kämblakati ja pihupillega , vaid lihast ja luust sekretäri tipsiga või naabriplikaga .
 
Kristi 08. märts 2002, kl 06.17
Minuga juhtus a´pool aastat selline lugu-sattusin mehe kirjavahetusele peale-oli leidnud netist enesele abielunaisest kirjasõbranna,viimane väitis,et on õnnelikult abielus,kole korralik ja truu aga ometi oli tal minu mehega MEIE INTIIMELU ÜKSIKASJU ehk argipäeva nii magus lahata.Küsis veel tobedalt a´kas see on petmine,kui siin sinuga kirjutan ja mis siis,kui su naine teada saab ja kas mu mehel vaesekesel on puudujääk...Sain küll karistada oma uudishimu ja pealesattumise eest-aga sain ausalt õeldes,kõiki neid kirju lugedes täieliku shoki,mistõttu olen praegu täielikus depressioonis ja pean läbi tegema pooleaastase ravikuuri.Kirjutasin siis sellele "daamile" viisakalt vastu-vastus oli familiaarne-kullake-kallike-rumaluke egaú siin keegi armastust avalda jne.lõppes siiski temapoolse räige sõimuga,kus soovitas meil teineteisega tegeleda ja perekondlik etteaste ära lõpetada.Ok.Mees sai andeks-elame edasi aga mingi "kamm"on ikka sees-ma ei saa temaga enam seksida,ilma,et ma mõtlejs sellele,et ta tunneb end minuga ehk nagu "kala"-(nii ta ühes oma kirjas end ka väljendas).Olen saanud oma välimuse ja seksuaalsuse koha pealt täieliku paugu ja kompleksi ja ei julge ka mõelda,mis meist niimoodi edasi saab...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!