Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Mida arvate?
 
XX 13. märts 2002, kl 15.57
... tuti raseerimisest. See on nii tüütu ja tobe, ajada nagu habet iga päev ning üsna ruttu taas siil püksis ja sügeleb. Kitkudes jälle tugev nahaärritus. Täielik piin!
 
Venice 13. märts 2002, kl 16.00
...ei kujuta ette, et saaks ilma raseerimata olla.
Ära iga päev raseeri.
 
coff 13. märts 2002, kl 16.03
Variante on ju veel ja tulemus pikaajalisem- vahatamine, depilatsioonikreemid.
 
. 13. märts 2002, kl 16.03
ära raseeri siis üldse....loomulik ilu pidi praegu IN olema, kaasa arvatud karvased kaenlaalused jne
 
Tigr 13. märts 2002, kl 16.06
nojah, tahaks teada, kes julgeb endal kogu pinna paljaks depileerida nt kuuma vahaga......kõhu pealt veel, aga jalgevahelt küll ei kujuta hästi ette...võibolla omamoodi valgustav kogemus

:)
 
XX 13. märts 2002, kl 16.07
Ok, kaenla alustega asi selge ja kaua aastaid juba raseeritud, jalge vahelt saan ka aru, et on hügieeni mõttes hea raseerida. Aga see "Veenuse Kingu" osa? Jälle üks meeste väljamõeldis naiste ahistamiseks?!
 
Nastja 13. märts 2002, kl 16.08
see on yks selliseid asju jälle mida tuleb teha sellepärast et kõik teevad nii...oh neid imestavaid pilke mudu saunas ja trennis...ja mehed on kah sellega juba nii harjunud et katsu sa mitte ajada
 
Meez 13. märts 2002, kl 16.09
Kui sa minu naine oleksid, siis ma küll ei lubaks:)
 
Pipi 13. märts 2002, kl 16.12
coff,
pole neid variante midagi nii palju kui ikka nahk nii tundlik on aga karv karm. vahatamine põhimõte ju sama kui kitkumisel, samamoodi ärritab nahka:( ja kreem võtab ainult osaliselt:( kuigi see on tõesti ainus asi mis nahka ei ärrita....a tulemust kah pole
 
krässu 13. märts 2002, kl 16.14
Ega see mustikamets ka mingi asi ole. Kui veel stringe kanda, siis ma küll ei kujuta ette, et puhmad kahelt poolt välja turritavad. Mugavuse ja hügieeni mõttes kannatan ma selle tüütu depileerimise ja raseerimise igatahes ära. Ja seksi ajal on kõik puudutused rohkem tajutavad. Mehel ka mõnusam keelekat teha. Ja ahvatlev näeb välja.
 
helen 13. märts 2002, kl 16.17
"sex ja linn " vaatasid? seal oli ka see teema. need naised suhtusid igatahes eitavalt ja arvasid, et karvane oli ikka parem.
 
Reet 13. märts 2002, kl 16.37
Vot just - mehed nõuavad! Vähemalt on see praegu moes ja enamus nõuab! Nii naised räägivad ja ise ka tunda saanud seda nõudmist.
Stringide jaoks võib ju natuke piirata, aga nõutakse ju lausa paljast...
 
xs 13. märts 2002, kl 16.37
ära kiilaks aja, lõika siilikas, kääridega.
 
tibi 13. märts 2002, kl 16.37
hügieeni seisukohalt raseerimine kohe kindlasti hea ei ole, peske end parem. arstid on täiesti hädas kuna raseeritud+stringid+pesukaitsed on seene tekkimiseks ideaalne pinnas.
 
huvituja 13. märts 2002, kl 16.38
kuidas meestele rohkem meeldib (karvane,kiilakas või ehk siil)?:))
 
K. 13. märts 2002, kl 16.38
olen proovinud ka mitut varianti - rasseerimist, kreemiga depilleerimist ja välja sikutamist kah. Kõigil variantidel kasvasid nii ruttu tagasi (liiga ruttu). Rasseerimisel ja kreemiga juba samal õhtul või järgmine hommik olin nagu siil. Välja sikutamisel kestis sile tunne kauem. Nii umbes nädal kuni poolteist. Mõtetu tegevus... :( Õnnetu olen.
 
K. 13. märts 2002, kl 16.39
Stringidest - olen kuulnud, et tekitavad mingeid põletikke. Kas on tõsi...
 
tibi 13. märts 2002, kl 16.40
reet, aga las mehed siis ka raseerivad kubemekarvad ära, näevad kui mõnus on.
 
K. 13. märts 2002, kl 16.43
tibile: mõned mehed seda teevadki.
 
krässu 13. märts 2002, kl 16.44
To: tibi

"...peske end parem..." Kas sa arvad, et need, kes raseerivad, teevad seda pesemise asendamiseks või?

To: K.

Ei ole kuulnud sellisest asjast ja endal ka stringidest, raseerimisest vms. seent ega põletikke pole tekkinud.
See vist oleneb suuresti ka sellest, kui vastuvõtlik ja tundlik kellegi organism on.
 
Katja 13. märts 2002, kl 17.00
A võib-olla naised ainult kujutavad ette, et kõik mehed raseerimist nõuavad. Mul on kah niisugune meez, kes tahaks seda hoopis keelata, aga näed, mingi nähtamatu ühiskondlik surve ajab ikka raseerima. No ise olen loll. Karvasena on millegipärast ahvi tunne ;o)
 
tibi 13. märts 2002, kl 17.02
mõtlen seda, et piisava hügieeni juures ei ole oluline, kas sul häbemekarvad on raseeritud või mitte.

K. ikka on võimalik, kujuta ise seda ette kui sul mingi umbse pesukaitsega kunstmaterjalist stringid vastu raseeritud nahka on, õhk ei pääse ju üldse liikuma.
 
coff 13. märts 2002, kl 17.07
Pipi,
ei saand aru, mis mõttes kreem ainult osaliselt ära võtab. Kui kreem ei kata korralikult, siis võib tõesti vast ennem veidi lühemaks lõigata ja siis kreemitada. Aga ärritada küll ei tohiks, on ju spets. hooldavate õlidega ja nahk jääb just hästi pehme. Individuaalne värk ka tegelt. Ma ka algul kreemitasin nii u. 3 päeva tagant, nüüd ainult kord 10 päeva jooksul.
Kuigi tüütu on jah.
 
XX 13. märts 2002, kl 17.32
Just tobe, tüütu ja mõttetu on need sõnad, mis seda tegevist iseloomustavad! Huvita, mis on järgmine tobe "nõue", mis välja mõeldakse, et äri saaks õiseda igasugu kreemidel, vahadel,epileerimistel jms. ???
 
jenny 13. märts 2002, kl 17.40
mis.muidugi on etem raseeritud.Kole ja röve on ju kui mingi pöösas pyksi äärdest välja tuleb.Ja enamus meestele ikka meeldib kui on ilus ja hoolitsetud.Ja nendele, kellel nahk ärritub, siis kasutage raseerimisvahtu!
 
Pipi 13. märts 2002, kl 17.47
Imelik ongi et pane vöi sentimeetrine kiht seda kreemi ja olen hoidnud isgi kuni pool tundi ja sis kui see möks maha risuda, on ikka osad karvad alles:( a muidu kreem on töesti ainus asi mis ei ärrita nahka...
 
Eit 13. märts 2002, kl 17.56
Vanasti ajasid karvad selle koha pealt maha ainult lõbunaised!
 
coff 13. märts 2002, kl 18.01
Pipi:
kui mõned alles jäävad, siis proovi nt. õrnalt froteerätiku hõõruda või see, kui pärast dushi all käid, võib ka aidata. Vahel mõned jäävad lihtsalt niimoodi hästi õrnalt külge.
Ma üldiselt olen kasutanud Veet`i a veel on mingi Daen`i nimeline ja sellega on igast jamasid.
 
coff 13. märts 2002, kl 18.06
Eit:
Ja vanasti käisid inimesed üldse ainult kord nädalas saunas pesemas jne. Ja kui parukaid kanti olid need igast satikaid täis.
Tegelt võib ka ajaloost positiivseid näiteid leida: Kleopatra piimavannid jm. Ja karvu on ka juba väga ammusest ajast eemaldatud. Talurahvas vist tõesti mitte.
 
hr 13. märts 2002, kl 18.25
Arvan, et mida vähem, seda parem. Olen mees ja ajaksin endal ka kõik karvad maha, kui see sõpradega saunas olles ebamugavust ei tekitaks...:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!