Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Mida arvate?
 
Pipi 13. märts 2002, kl 18.29
coff, ka see on proovitud, ja nii veet kui daen, no ju mul siis eriti jonnakas karv:)))
 
Munnu 13. märts 2002, kl 18.29
Oh teid rumalaid kyll. Aga raseerimata tutiga naist peetakse suuremas osas maailmast suguhaigeks...
 
vip 13. märts 2002, kl 18.57
äh, habemeajamine ka jama ju, igapäev, öäk

muide naised, proovige karvasele tutile keelekat teha, proovige ainult ja te mõtlete nagu mehed:)) ja karvadesse jäävad ka igasugu lõhnad kinni, mis naljalt ka pesemisega ära ei kao vist.

ma usun et tunne võib sama olla kui hästi suure habeme ja vuntsidega mehega suudelda,ic
 
.... 13. märts 2002, kl 19.06
Issand,kui nome mida yldse arutada,jole asi kas ja kuidas keegi tutti raseerib...
 
LIISA 13. märts 2002, kl 21.43
Uh,ma möksisin ka ükskord ennast sealt alt Veet kreemiga kokku hoidsin nii kaua kui vaja,kuid ära pestes õhetas kogu jalgevahe ja oli tulipunane, puutuda ei saanud vähemalt nädal aega kepi tegemisest rääkimata!
 
coco 13. märts 2002, kl 21.54
on jah jama sellega...niisiis mehed ei tohix siiski täitsa lageraiet nõuda! yx paar milli võix ikka karv pikk olla,see olex juba täitsa ok.
 
totu 13. märts 2002, kl 22.23
ma rumal naine ei teadnudki, et piab pljaks ajama. et kas siis päris maha, nii et karvakestki ei jää? või päris jalgevahele ikka nati jääb? tõmbate zhiletiga mööda häbememokkasid nii et sirin taga?
 
hr 13. märts 2002, kl 23.27
...samas on ju võike kriips või midagi... ka päris kena... sees mõttes, et kujundid on vinged ja siis jääb midagi ka jalgevahele... kui seal just peab midagi olema...
 
Feliks 14. märts 2002, kl 07.50
Mehed nõuavad? Tõsi või...kuda saab keegi nõuda kui teine ei taha? Nõudke vastu!:))

Vat mina ei tea, kuidas teil..meil on see omaette rituaal - siis kui suvi kätte tuleb...kui palav hakkab...valime üh rahuliku ühtupooliku välja ja siis teeme teineteisele lageraie"...ja talviti teen mina naisele...eelmänguks...miks? Esimene põhjus on see, et tõesti on kole paha keelekat teha - teine juba kuumaks minemas kui ma äkkitse jalgevahel tatistama ja aevastama hakkan - karvu nina ja suu täis - ebamugav ju ja talgi paha...lisaks need teised põhjused - nood stringid ja ma ei tea mis veel....ja endal on kah nii mõnus, kui suvise palava ilmaha tuul rahulikult jahutades jalgevahel ringi käib.
 
vero 14. märts 2002, kl 08.44
Täielikku raseerimist günekoloogid ei soovita jah (eriti häbememokkade raseerimist), nagu ka pesemist tavaliste geelidega. Soovitatakse ikka spetsiaalselt naistele intiimpiirkonna jaoks mõeldud pesemisvahendeid. Muidu on tõesti oht igasuguste seente vohamiseks tupes.

"Puhta platsi" eeliseks on see, et muudab kõik seal all VÄGA tundlikuks. Seda soovitatakse näiteks naistele, kel orgasmi saamisega probleeme.
Zhiletiga raseerimise puuduseks on muidugi see, et juba järgmisel päeval on kõik punaseid täppe täis ja okkaline.

Seetõttu mind huvitakski, et kas ja kus meil Tallinnas tehakse täielikku vahatamist (mitte seda "aluspüksid-jalas-bikiinipiirkonna-vahatamist"). Kui keegi teab, siis öelgu mulle ka.

Minu arvates naised ei tohiks võtta seda kui meeste nõuet... Kui ikka naine ei taha seda teha, ega siis ta tee kah. Ju on siin midagi muud, mis enamikke naisi seda tegema ajab...
 
Feliks 14. märts 2002, kl 08.50
hmm nüüd must juba Feliks tehtud
;) see juba neljas eri nimi täna hommikul
 
Pipi 14. märts 2002, kl 09.17
Minu mehele kyll ei meeldi päris paljax aetud tutt, pidavat nagu seanina olema! Ainult bikiinipiirkond ja oled vähemalt naiselik, mitte mõni narr, või 12 a.laps.
 
Pipi 14. märts 2002, kl 09.40
....trambib jalgu....kes kirjutab minu eest??
 
plika 14. märts 2002, kl 09.41
Minu mehele ka ei meeldi täielikut raseeritud. Piiran nii palju, et pükste vahelt välja ei paistaks.
 
ylenna 14. märts 2002, kl 10.36
Minu mees ütles ka, et naisel peab tutt ikka pehme olema, see erutab rohkem.Bikiiniosa jah peab sile olema, kuid tutile piisab ju lihtsalt piiramisest.
Minu arust on kah paljaksaetud tutt(täiskasvanul) naeruväärne ja absoluutselt ebaerootiline vaatepilt.
 
hr 14. märts 2002, kl 10.47
...selline jutt, mul on üks sõbranna (kunagine seks partner täpsemalt), kes om muidu igati ilus ja tore tütarlaps, aga kellel on tohutu mets püksis ja ta ei nõustu sellest kuidagi lahti ütlema... igatahes see on ikka jube, kui pükste vahelt karvad välja turritavad...:)
 
Feliks 14. märts 2002, kl 10.59
...meenuvad killud, et kuidas kurdetakse, et tõeliselt jube on habemes (vuntsidega) mees ja tea suudlemine on....noh ebamugav...samas tahab vaat et iga naine et talle keelega hääd tehtaks....ei ole maailmas sugudevahelist võrdõiguslikust:))))
 
tibi 14. märts 2002, kl 11.01
jeerum ma olen siis vist eriti hõreda karvakasvuga aga kas tõesti reeglina naistel kes end ei raseeri turritab mingi puhmas pükste vahelt välja või?? tegelt ka?
 
krokodill 14. märts 2002, kl 11.07
Minu vanamees ka ei nõua kiilast tutti, ütleb, et ega ta alaealisega maga!
 
Nastja 14. märts 2002, kl 11.48
tibi,
mudugi on, ja mõnel on veel mustikad ka seal puhma sees;)))
 
Lia 14. märts 2002, kl 14.46
Porgandikasvatajad kastavad oma peernaid petrooliumiga. Hävitab umbrohu eduliselt ja porgantitele ei tee miskit häda. Äkki atab ka seks puhuks:)
 
kogenu 14. märts 2002, kl 20.39
Aastaid tagasi oli mingis ajalehes lugu Moskva juuksurist, kes vastava piirkonna "soengutele" spetsialiseerunud ja kel kogu aeg järg ukse taga. Selle jutu peale siin jääks ta Eestimaal küll puhta nälga. Või mine tea - kui oskaks piisava veenvusega (naistele) selgitada, et tegelikult eelistavad mehed kiilastutile hoopis kunstipärast kujundust . . .
Ja mis naistelgi kunsti vastu olla võiks . . .
 
riinake 15. märts 2002, kl 11.33
Põletikke ja allergita võib hoopis pesupulber, millega pesed pesu, tekitada.
 
maddy 15. märts 2002, kl 21.49
võrdõiguslikkusest rääkides: järgmine kord, kui mõni mees tahab, et te tal suhu võtaks, saatke ta enne vahatamisele või kitkuge ise paljaks. Vaadake, kas tal siis ikka veel isu on ve...
 
Munnu 15. märts 2002, kl 22.32
Tegelikult sobib t6esti ka v'ike kujund - noh viisnurk n'iteks, eriti punase tuti korral. Aga mina olen k6ik oma emased ja isased (heterod siiski h'benevad oma naisi) partnerid raseerima ajanud - ikkagi puhtuse kysimus. Ja paistab kohe kaugele, kas m6ni haigus ka seal jalgevahel on...
 
t 18. märts 2002, kl 15.45
Tegelikult on see vist tõesti naistel üks hirmus piin.
Ikkagi on naturaalne+karvane parem ja ka seksikam.Mis, puutub hügieeni,
siis selle vastu aitab teatavasti vesi ja seep.Kuid igaühel on õigus oma arvamusele.
 
k 19. märts 2002, kl 13.31
paljas on hea. alt peaks olema ikka täitsa sile.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!