Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
LAPSE NIMI
 
kETTER 14. märts 2002, kl 17.03
TERE!


MIDA ARVATE TÜDRUKUNIMEST LACOSTE FELISS?
 
plika 14. märts 2002, kl 17.08
Feliss on vist õnnelik portugali või hispaania keeles. Õnnelik laps.
 
ann 14. märts 2002, kl 17.09
Jama! Vaene tüdruk (või poiss), kes selle nimega peab elama. Kõlab sellise mõttetu poosetamisena. Sorri, kui nimel on mingi sügavam tähendus. Äkki hoopis Iti või Ann? Lakoonilisus lööb.
 
leida 14. märts 2002, kl 17.28
lacoste? pange siis juba parem kommunaar või tartu botas..
 
tibi 14. märts 2002, kl 17.37
maimukesel oleks kohe oma kodulehekülg olemas, www.lacoste.com
 
sidney 14. märts 2002, kl 18.34
See on juba midagi sinnakanti et mida arvata tüdrukunimest Charliz Vihmapisar. Püha müristus - miks küll lapsevanemad oma lapsele nii teevad...
 
mõte 14. märts 2002, kl 19.14
ilus prosti nimi.
 
Shy 14. märts 2002, kl 20.30
Mõtle lapse, mitte enda edevuse rahuldamise peale. Et mis huvitavaid sõnu ma tean... Sellise nimega on norm. inimesel päris raske elada
 
Indrek 15. märts 2002, kl 08.32
Haiged inimesed ikka küll, ärge rikkuge lapse elu ära...pange ikka mõni normaalne nimi. Rahuldage enda komplekse kuskil mijal mitte lapse peal.
 
kETTER 15. märts 2002, kl 08.58
Ei ole veel kuulnud, et nimi võiks mõne lapse elu ära rikkuda. Kas Vello, Mati, Kati , Piret jne. on siis paremad nimed. Need on ju nii aegunud, kui muidu ühiskond püüab edasi areneda, miks siis nimede puhul see nii ei võiks olla.
Aga aitäh kommentaaride eest!
Nimi jääb ikkagi samaks, tahtsin lihtsalt kuulda, mis teised arvavad.
 
niisama 15. märts 2002, kl 08.58
Hea nimi on ka Kessu Sisselasi
 
plika 15. märts 2002, kl 09.08
ja Koit Uus on ka päris lahe kui kiiresti öelda.
 
Bai 15. märts 2002, kl 09.16
Kui sa oma lapsest prost.-i teha tahad lase käia.Mina pole oma elu jooksul kuulnud ühtegi näiteks Luule,Asta, Hilda nimelist prost.-i. :)))))))))))
 
mati 15. märts 2002, kl 09.31
To:Bai
Kui sa oma lapsest noort pensionäri tahad teha, võid tõepoolest panna Luule, Asta jne.
Minu arvates on väga ilus nimi Lacoste Feliss ja ma ei saa aru , mis on siin prostitutsiooniga pistmist!
 
sidney 15. märts 2002, kl 09.43

Ilus Eesti nimi on näiteks Aita-Leida Kuusepuu, eriti soovitav just jõulude ajal sündinud lapsele nimeks panna!
 
ithaka gürcelea 15. märts 2002, kl 09.44
kallis inimene, ära pane lapsele seda nime! üks kati, mari või piret ei saagi aru saada sellest, kui raske on sellise "peene ja huvitava" nimega elada. kas tõesti tahad et su laps iga kord peale oma nime ütlemist kuuleks küsimusi "misasi???" "kuda see oli??" ja isegi peale tähthaaval etteveerimist loeks erinevatest dokumentidest oma nime kujul lakosst feliz, felize, felis, felic, felice, meliss, elis...
 
kil 15. märts 2002, kl 10.07
no tõesti... kui sa soovid midagi omapärast ja tahad lapsele ehk valiku jätta, siis pane kaks nime, kus yx on tavaline ja teine keerulisem... siis jääb lapsele mingigi võimalus, kui ta ise peaks seda soovima ja ära ole nii ylbe, et sa selle võimaluse ära võtad - ta peaks ju sulle kõige kallim olevus olema pyya siis arvestada mingite tema (tuleviku)soovidega. päne näitex maria lacoste või helena feliss. mõtle tema tulevikule, palun.
kõike ilusat selle ilusa puhul, mis sinu ellu saabunud on.
 
Laine 15. märts 2002, kl 10.22
Ara ole alp ja pane ikka mingi kena tütarlapse nimi!
 
eeva 15. märts 2002, kl 10.40
lacoste ei ole mingi normaalne tüdrukunimi. Kas nüüd tõesti on nimesid nii vähe, et peab mingi firmanime panema? Oijah...
 
Voldik 15. märts 2002, kl 10.43
Pane siis ainult Feliss, see éi ole nii hull.
 
karin 15. märts 2002, kl 11.02
Mina tahtsi panna lastele nimeks Nokia ja Ericsson, nii ilusad nimed, aga mees ei tahtnud! Isegi Canon ja IBM talle ei meeldinud! Aru ma ei saa miks? Kõik ilusad nimed?!
 
plika 15. märts 2002, kl 11.20
ma ei saa aru, kuias saab nii nõme inimesel olla -karin- eriti mage ja kuiv.
 
Angel 15. märts 2002, kl 11.24
Lacoste???? Nalja teed??? Tõenäoliselt on see nali...
 
riinake 15. märts 2002, kl 11.25
Huvitav, üks Charlie seal peres juba nagu oli? Tore küll ja väljakutsuv, aga lapsel raske elu. Lapsele tuleb selline nimi panna, mis aknast õue hõigates hästi kõlab.
 
hihii 15. märts 2002, kl 11.34
Lacoste, eestipäraselt siis - laku; Feliss, ehk fetism, feliks või lihtsalt tiss! Väga ilus ja selge! irw.Muide, pane siis vahepeale @(ät) kah juba!
 
ylenna 15. märts 2002, kl 11.35
nagu riinake vää?
 
Scarlet 15. märts 2002, kl 11.40
Minu töökaaslase sõbranna pani oma möödunud kevadel sündinud tütrekesele nimeks ANNAMUNN.
Ja muide see ei ole nali.
 
ohjah 15. märts 2002, kl 11.53
aga kaksikutele dolby ja stereo?
 
ylenna 15. märts 2002, kl 12.07
kle.minu nime kasutaja! Kas häbened kah oma nime või?
 
kass 15. märts 2002, kl 12.10
ja copy ja paste ja pro ja contra....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!