Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Vanem mees
 
Minake 08. aprill 2002, kl 11.23
to Mati: Ahhahhaa! Juba 17 aastat puudutavad mind minu 1 aastat noorema, targa, seksika ja ilusa mehe käed. Nii et vanemad mehed on täiesti out!!!
 
piloot 08. aprill 2002, kl 11.24
to minake-kas sul muid värinaid ka elus on esinenud,sry?
 
mati 08. aprill 2002, kl 11.29
Minake- ehhehhee:))) Mina pidasin Minakesele saadetud isiklikus arvamuseavalduses silmas meest, rõhutatult meest:)) Selles ma nagu ei kahelnudki, et Minake keppi pole saanud...:)))
 
Minake 08. aprill 2002, kl 11.41
Sina, Mati, oled ilmselt üks enesest väga heal arvamisel olev ja noorte naiste poolt kiitust ootav vanamees.
 
Liie 08. aprill 2002, kl 11.47
Ei taha poisikest!!! Tahan meest!!! Alla 35 ei tule kõne allagi, ma ei taha ema neile mängida!!! Ise olen 19.
 
Minake 08. aprill 2002, kl 11.50
Irw. Sina,"rõhutatult mees" oled arvamusel, et ainult sinusugused vanamehed on vinged mehed voodis. Otsige aga rumalaid neiukesi, kellele taolised mesijutud peale lähevad. "Hingelt noored"! Irw. Ihult hästi säilinud! Irw. Head päeva! Lähen nooremate meestega lõunale.
 
mink 08. aprill 2002, kl 11.54
Liie! Miks sa naist tahad mängida, kui sa ise veel teismeline?

Vihmapisar! Sa oled ju jaanalind, kes ei julge tuleviku peale mõelda. Mehed surevad varem kui naised. Sina oled neljakümneselt kortsus moor ja üksik!
 
Cathy 08. aprill 2002, kl 12.05
einoh...kas toesti naise elu mote on synnitada lapsi ja elada surmani kellegiga koos?ehk monele sobib rohkem kooselu 20 aastat mehega ja peale tema surma votab kasvoi pekingi paleekoera ja reisib mööda maailma ringi...
 
. 08. aprill 2002, kl 12.28
to Vihmapisar.Vanad mehed räägivad,et hommikul ongi lihtsam kõva olla,see pidi olema nn."kusekõva".Kas ta õhtul ka kõva on?
 
.. 08. aprill 2002, kl 12.35
to Vihmapisar.Vanad mehed ise räägivad,et hommikul ongi lihtsam kõva olla,see pidi olema nn."kusekõva".
 
Liie 08. aprill 2002, kl 12.40
Mink'ile.
Ma ikka ootan veel muidugi. Olen süütugi aga ei kujuta ette et peaksin oma süütuse andma poisile või noorukile. Kui, siis ikka mehele, kes on elu näinud rohkem kui mina.
Arvan, et 15-25 aastat vanemale
 
mink 08. aprill 2002, kl 12.52
Liie!
1. Loomulikult oota! Mina arvan, et üle kahekümne on süütuse kaotamine juba mõnus, alla aga lihtsalt ebamugav ja vahel lausa sokk. (Märkus: Tunneta oma keha ja kui neitsinahk liiga tugev, siis proovige sina-peal-tema-all asendit. See pole midagi keerulist.)
2. Muideks, sinu tulevane mees oskab hinnata, kui sa oma süütuse temale jätad.
3. Otsi head meest iseloomu järgi, mitte vanuse järgi!! Ega vanus jobust meest tee!
 
vihmapisar 08. aprill 2002, kl 13.21
sellele viimasele mõtteavaldusele ma lisaks veel, et ärge otsige meest välimuse järgi. suhttavaline on kombinatsioon piltilus välismus/@!#$ iseloom ....ja mis sa sest ilusast välimusest ikka vahid, kui iseloom on paha paha.
 
mati 08. aprill 2002, kl 13.32
Minake, vaata, ma ei pea selleks mingi nö. "vanamees" olema, et
vanusevahe ja kogemuste eeliseid mõista. Asi hoopis sedapidi, et olen Karu-Kati, kes mitte ei saa oma armsa Matita, kes mahub
tõesti sinna neljakümneste kasti. Ise olen 30., seega mitte verinoor nagu arvatavalt minu oponent. Helesiniseid unistusi
ja nende täitumist ehk juba täna, kaunl kevadpäeval:))
 
Liu 08. aprill 2002, kl 13.46
Ega neid roosasid prille kellelgi eest ära võtta ei saa,eks igaüks peab ikka omal nahal tunda saama.Lugege aprillikuu "Maajat",see pajatab ka sellel teemal.
 
mari 08. aprill 2002, kl 21.21
einoh, ma ei kahtlegi selles, et noored tüdrukud endast 15 aastat vanematele meestele alt üles vaatavad. kas nood seda ka väärt on, see on muidugi iseküsimus, sest 19 aastane on 35-aastasele ikka mängukann ja mitte midagi muud.
 
ketu 09. aprill 2002, kl 15.20
Marile vaidlen vastu. 35-ne võib 19-aastases vabalt näha oma tulevaste laste ema...
 
?? 09. aprill 2002, kl 15.55
to Ketu: Jaa-jaa, fantaasiat on 35-aastasel kindlasti piisavalt, et midatahes vabalt näha.
 
Lemps 10. aprill 2002, kl 12.54
Mari eksib, sest 35ne saab ka armuda. Olen 39 ja teist aastat abielus ja minu abikaasa on 18, abiellusime kui ta oli 16. Lapsi muidugi veel ei ole. Mulle on see teine abielu, esimest korda abiellusin 24selt omavanusega. Vanus ei mängi rolli ja teised 16sed mulle ei meeldi. Aga armastus ei küsi ei vanusest ega rahvusest ega millestki. Tõesti. Ja armuma ei pannud mind isegi mitte seks või vallutusvajadus. Lihtsalt hakkasin armastama.
 
?? 10. aprill 2002, kl 13.10
35-selt peaks mehel mõistus ütlema: jäta laps rahule.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!