Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kuidas?
 
... 03. jaanuar 2003, kl 15.03
milline on kõige lihtsam ja valutum viis surra?
 
::: 03. jaanuar 2003, kl 15.05
Sellist viisi lihtsalt ei olegi olemas!!! Parem leia põhjus edasielamiseks, ükskõik kui keeruline ja valulik see ka poleks.
 
L. 03. jaanuar 2003, kl 15.06
Poomine, aga see pidi olema pärast teistele kole vaadata nagu mulle arst ütles. Et poonu teeb ennast täis. Või siis kusagilt kõrgelt alla hüpata. Ise olen kaalunud 9-kordse maja katuselt allahüppamist (elan ise sellises), veenide läbilõikamist ja poomist, aga pole veel kindlalt otsustanud.
 
RealMan 03. jaanuar 2003, kl 15.07
Aseta revolvri toru suulakke ning vajuta päästikut, surm garanteeritud! :) Edu!
 
tean 03. jaanuar 2003, kl 15.07
et külmumissurm pidi hea olema. Praegune ilm soosib ka seda...
 
to: L. 03. jaanuar 2003, kl 15.10
Ise eelistaksin küll vaadata pigem poodud kui 9 korruselt süldiks kukkunud inimest...
 
kuri räim 03. jaanuar 2003, kl 15.12
Unerohu üledoos kusagil lumehanges peaks praeguse ilmaga väga hästi mõjuma. Valus kah ei tohiks olla.
 
Indrek 03. jaanuar 2003, kl 15.16
Poomine on kahtlemata valutu kui seda õigesti teha,, MIDAGI ei tunne... pilt läheb lihtsalt eest... KUI SIISKI ÄRA TEE SEDA!!!
 
moss 03. jaanuar 2003, kl 15.16
Segaseks läinud kõik uuel aastal või? Sellist põhjust pole olemas mille pärast vabasurma minna. Ega muidu ei õelda et jumal rohkem ei anna kui suudad kanda. Ja sina "Autor: ..." mine osta endale üks suur kook! Jõudu!!!
 
, 03. jaanuar 2003, kl 15.16
sry, aga enesetapp on üks ääretult isekas ja egoistlik tegu. kui elu on tõesti nii mõttetu, siis palun mitte halada netis ega kerjata kaastunnet, vaid korraldada asi eelneva tseremooniata ära. btw, enesetapjad ei pidanud taevasse saama.
 
Shakespeare 03. jaanuar 2003, kl 15.16
uppumissurm (praegune ilm ei soosi) pidi ka ilus olema, hetk enne uppumist on ebameeldiv, küllap nagu külmumise puhulgi. Räägivad, need, keda viimasel hetkel päästetud on.

Aga see, kas pärast surma on valutu või mitte, me ju ei tea, ka seda mitte, kas eneselt elu võtnul on kergem kui loomulikku surma surnul või vastupidi või on's sel üldse vahet. Ei soovita riskida, pole kindel, kas pärast shampust pakutakse.

Loe Shakespeare'i Hamleti monoloogi, õpi pähe ja korruta endale, kui rumalad mõtted pähe tikuvad.
 
LHV 03. jaanuar 2003, kl 15.16
Eelmise aasta USA statistika järgi oli kõige kindlam viis surma saada - hoop kirjutusmasinaga pähe.. Kolmest registreeritud juhtumist - 100% surnuks. Kõik teised võtted nii efektiivset tulemust ei andnud...
 
Ehmatanud 03. jaanuar 2003, kl 15.19
Jätke selline teema. Eile nägid inimesed, kuidas üks neiu surnuks külmus ja ei saanud teda päästa. Nüüd tunnevad nad end süüdi ja abituna. Süüdi selles, et nemad on elusad.
 
Indrek 03. jaanuar 2003, kl 15.19
 
expert 03. jaanuar 2003, kl 15.20
Poomisega venib kael ebaloomulikult välja. Tulirelvaga peab õigesse kohta laskma..olen näinud meest, kes endal alalõua puruks lasknud ja elab või põsest läbi. Ainult otsa ees või oimukohal on kindel värk. parim on ikka tabletid või siis garaaz lukku ja automootor tööle. Külmumine ja eneseuputamine ei ole õige: kui inimene on juba surma piiril, hakkab ta enesepäästmiseks reflektiivselt rabelema ja tavaliselt läheb siis katse untsu. Siis peab ka mingi rohu või alkoholi mõju all olema.
enamus enesetappude puhul lõtvuvad soole/põie lihased, et pole vahet kuidas teete, täis teete end ikka, kui enne just pole WC-s ära käinud...
 
L. 03. jaanuar 2003, kl 15.23
Leian, et kui olukorrast pole muud lahendust, siis enesetapp on
alati lahendus, kasvõi see ainus. S.t., et üks lahendus on alati
igas olukorras.
 
to L. 03. jaanuar 2003, kl 15.32
pane nüüd ennast ema olukorda, kelle laps sellist juttu välja ajab nagu sina, ja kui sind siis hinges ikka miski ei puuduta, siis lase aga käia... ongi mõttetuid inimesi vähem. kui vana sa üldse oled???
 
to L. 03. jaanuar 2003, kl 15.37
Alati on rohkem lahendusi kui SEE. Iseasi, kas sa muid näha tahad või oskad. Otsi, alati on rohkem!
Mine tea, ehk elu sulle selleks antigi, et otsida ja leida?
 
to L. 03. jaanuar 2003, kl 15.39
teoorias on kõik variandid võimalikud, aga reaalses elus on see ülim möödapanek ja nõrkus + hingepiinad kõige lähedasematele kogu eluks.
 
L. 03. jaanuar 2003, kl 15.40
Olen 30 ja kogu mu pere teab minu sellistest mõtetest, kuid ei reageeri kuidagi. Ikka kirjutatakse, et lähedased peavad rohkem tähelepanu pöörama, aga minu omadel oleks vist lausa hea meel, kui minust lahti saaks. Pole inimest, pole probleeme.
 
Bella 03. jaanuar 2003, kl 15.42
Kuule L. kui sa oled seesama, kes peab üleval miskit invaliidist ex-elukaaslast siis mustadest mõtetest vabanemise alustuseks võiksid ehk oma tutvusringkonda revideerida. Ja teisele inimesele enesetapu soovitamine on kuritegu (kr. koodeksi järgi, btw).
 
suva 03. jaanuar 2003, kl 15.43
Tead üks soovitus..kui poomiseks läheb tee enne kuiva trenni..seo nöör jalgade külge ja ripu natuke aega niimoodi..vaata kui veider ja naljakas maailm välja näeb. Usud igasugune tahtmine ennast teistpidi siduda kaob ära :)
Ükski asi pole nii hull kui alguses paistab aga naljakas on kindlasti :)
 
to L. 03. jaanuar 2003, kl 15.43
siis tee asi ära, mitte ära leierda oma perekonnale sama teemat, et kaastunnet norida. ebaõnnestunud enesetapjate ning enesetapust mõtlevate inimeste soovi võiks täita timukas, nagu kunagi keskajal inglismaal see oli. aadlipreilide katsed ning avalikud soigumised vähenesid küll tunduvalt.
 
L. 03. jaanuar 2003, kl 15.44
Olen jah seesama ja muud tutvusringkonda mul pole. Kui see kaob, olen päris üksi. Ja kas ma siis soovitasin? Küsiti ja ütlesin oma
arvamuse.
 
to L. 03. jaanuar 2003, kl 15.44
kuigi ma siiski südamest ei tahaks, et saa nii mustalt mõtleksid ja tegutseksid.
 
tramm 03. jaanuar 2003, kl 15.46
L. võta minuga ühendust. ma luban, et teen endast kõik et sa natukesegi paremaid mõtteid omaks.

ära võta seda naljana.
kui su elu on tõesti nii jube ja halb ja keegi ei reageeri... MINA reageerin. võta ühendust!
 
L. 03. jaanuar 2003, kl 15.46
Olen olnud tegemisele korduvalt väga lähedal, aga mõni ainult minust sõltuv asi on seganud. Midagi, mida ainult mina sain kellegi heaks teha ja oli tingimata vaja teha.
 
to L. 03. jaanuar 2003, kl 15.47
minuarust on ka enesetapu soovitamine kuritegu
 
kriimu 03. jaanuar 2003, kl 15.48
tuttav psühhiaater ütles, et parim on ronida sooja vanni ja lõigata veenid läbi!! ise arvan, et ka suur kogus vererõhu alandajaid oleks päris tõhus ja mõnus.
 
safi 03. jaanuar 2003, kl 15.49
Sel juhul, kulla L., ela veel kauem ja õnnelikumalt. Kasvõi kiuste!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!