Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
soomes ööbimine
 
neiu 26. juuni 2003, kl 11.04
Plaanis Soome minna suvel paariks -kolmeks päevaks. Ise olen vaene üliõpilane ja hotelli küll ei jõua kinni maksta. Kuida mis ööbimisvõimalusi seal üldse veel oleks? Kas seal selliseid odavaid kämpinguid või ametlikke telikimiskohti ka on? Ja kui palju need maksta võiksid? Ja kas saab kuskil niisama ka telkida?
Äitäh, kui keegi vastata viitsib...
 
Teab 26. juuni 2003, kl 11.11
No mul oleks Helsingis kahe toaline välja üürida, aga jah üliõpilasele see siiski ei sobi.
Üürin ise seal korterit ja augustis olen eestis, seetõttu tahan korteri välja üürida, üür on 600 euri. Koht on väga ilus, 300 m mereni.
 
keegi 26. juuni 2003, kl 11.31
segi oled vää, 600 euri! Võidki ootama jääda!
 
donatella 26. juuni 2003, kl 11.35
Otsi mõni hostel - need hotellidest kõvasti odavamad.
 
Teab 26. juuni 2003, kl 11.36
Kuule keegi!!
Kas oled Helsingi hindadega kursis?
Mina ise maksan sellist hinda omanikule!
Ega tegemist ei ole Tallinaga...

Ja kusjuures, ootama ma kohe kindlasti ei jää...
 
neiu 26. juuni 2003, kl 11.38
aga kust ma infot saan hostelite ja kämpingute kohta???
 
Jazmine 26. juuni 2003, kl 11.39
Turismibürood ehk abx:)
 
Kreeps 26. juuni 2003, kl 12.05
www.google.com ja sealt hakkad otsima
hotellit, motellit, vierasmajat, camping jne.
Kui tead linna siis veel parem. Enamalt jaolt on www. koha või linna nimi.fi

Naljakas see sinu"vaene üliõpilane " väljend. Vaesed ei reisi ja ilma rahata ei saa siin ilmas mitte midagi. Äkki oleks pidanud väljenduma , et üliõpilasena on rahavarud väikesed ja otsid odavat ööbimiskohta:)

Mind näiteks häiris see sinu väljend. Ise elan välismaal ja olen harjunud kõige eest maksma mida saada tahan või igatsen. Ma pole nüüd õel ega ülbe kui sedasi ütlen aga nii see on.
Eesist tulevad külalised olen alati tasuta majutanud aga see eeldab, et oleksid mu sõbrad ja tuttavad ja sugulased.On tulnud, ette ,e t olen majutanud ka häda olukorda sattunuid tuttava tuttava tuttavaid.
 
neiu 26. juuni 2003, kl 12.33
no aga mis ma pean ütlema, kui ma kogun täiega raha, et paariks päevaks Soome sõita? Olen vaene, mis teha. Reisida võin ju ikka, või on see vaesele üliõpilasele keelatud????
Kõige kallal võib norida.
Aga mina pole harjunud küll selle eest maksma, et õnnelik olla.
 
to keegi 26. juuni 2003, kl 15.12
600 eurot korteri eest Helsingis täiesti normaalne hind. Kui hakkata nende hindasid meie rahasse arvutama siis võib ainult puukoort närida ja kuuse all ööbida!!!!!!!1
 
uss 26. juuni 2003, kl 18.16
www.camping.fi
 
to neiu 27. juuni 2003, kl 00.42
Ilmaasjata oled nii halva ütlemisega KREEPSULE.Tal jumala õige jutt.Minu meelest ka õnnelik olemise eest tuleb maksta eriti,kui see õnn on nn.vaese üliõpilase rändamine.Kõik tudengid meil lihtsalt harjunud kõike saama vaevumata ise millekski.Üle pooltel uhked autod istumise all ja õllerahagi olemas kuid alati jutt vaesusest.Välismaa tudengid palju praktilisemad-nad elu näinud ja ei pelga mis iganes tööd.
 
"vaesele"yliopilasele 27. juuni 2003, kl 05.45
kui raha pole , ara reisi. saad ju onnelik olla ka kodumaal - voi kas onn eeldab teiselpool soome lahte telikmist ? kas on tore potrade arvamusele - need vaesed viro linnud - pohi alla panna. ja miks soome - nii jube igav ja kole koht ?????
 
laisk(?)neiu 27. juuni 2003, kl 08.49
täitsa lõpp, kui tigedad siin inimesed on... Mina olen õnnelik ja lähen soome, ajan odavalt läbi ja muidex teen eestid tööd kas, emme-issi mind üleval ei pea. Ja ei maksa mina küll raha selle seest, et õnnelik olla...
jobukari olete
 
rukkirääk 27. juuni 2003, kl 10.00
"Naljakas see sinu"vaene üliõpilane " väljend. Vaesed ei reisi ja ilma rahata ei saa siin ilmas mitte midagi. Äkki oleks pidanud väljenduma , et üliõpilasena on rahavarud väikesed ja otsid odavat ööbimiskohta:)"

Mis vahet seal on, kas inimene ütleb "vaene üliõpilane" või "üliõpilasena on rahavarud väikesed" ? Sisuliselt on see ju sama. Miks ei või asju nimetada õige nimega? Ja küsimus oli ju hoopis, kuidas saaks odavalt ööbida. Ja miks ei või vaesed reisida? Igaüks võib. Ja ilma rahata saab siin ilmas palju, sealjuures kõige väärtuslikumat...Kurb, kui mõni oma asiduses enam rahast kaugemale ei näegi...
 
teema autor 27. juuni 2003, kl 15.10
Thanks... vähemalt üks toetaja mul...
 
uss 29. juuni 2003, kl 12.25
Laisaks ma nimetasin sind seepärast, et sa ei viitsi internetist ise infot otsida (selle aadressi ma leidsin poole minutiga). Tundub ka naiivne küsida öömaja, mainimata, kuhu sa Soomes üldse kavatsed minna, sul siis mingit täpsemat plaani polegi või?

Muidugi tuleb reisida, just üliõpilasena, kasvõi hääletades ja ilma rahata. ;)
 
cernovazoa375 04. juuni 2019, kl 11.44
Hotelli broneerimine - http://www.booking.com/index.html?aid=1172962 Bookingul peaks olema ju ka hinnagarantii. Kui suudad tõestada, et kuskilt saab odavamalt samadel tingimustel, siis saad vahe tagasi.
 
Uppupup 04. juuni 2019, kl 18.28
Vaesest üliõpilasneiust on 15a hiljem saanud veel vaesem ja hulga kurjem vanatüdruk, kel pole enam mõtteski soome telkima minna. oletatavasti teeb ta m7ngit vähetasuvat tööd kusagil maailma kõige hüljatumate naiste kollektiivis.
Legall 08. juuni 2019, kl 18.46
laenupakkumine

Meil on kapitali tegevuste rahastamiseks, mida soovid teha. Pakume laene vahemikus 1000 kuni 500 000 eurot, mida makstakse 6 kuu kuni 20 aasta jooksul ja mille suhtes kohaldatakse 3% intressimäära. Kõigile neile, kes soovivad meie pakkumist kasu saada.
E-post: legall.ludovic@yahoo.com
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!