Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kodune vägivald
 
ode 14. aprill 2004, kl 17.06
jäär
lõpuks lööb see mees selle väsinud naise 'kogemata' kasti (nagu minu emaga juhtus). kas see pole piisavalt kole lõppjaam, et väsinud kondid kokku korjata, minema minna ja loomulikku surma surra?
 
jäär 14. aprill 2004, kl 17.19
to ode
Ma ei õigusta väsinuid,püüan mõista mulle arusaamatuid käitumisviise,sestise kuulun komromissitute maksimalistide hulka.
Miks sinu ama ära ei läinud?Huvitav oleks teada asja sees olnult,kui oled veel liinil?
 
ambur 14. aprill 2004, kl 17.21
Targal on omal nõu varuks,lollile ei aita ka targa nõu.
 
ode 14. aprill 2004, kl 17.24
jäär
no aga ma ju kirjutasin, et selllised elavad leppimise naudingute tähe all.
usun, et need mehed, kes peksavad, neile KA meeldib justnimelt see haavadelakkumise ja andekspalumise periood. sellised inimesed ammutavad oma elumõtte extreemtunnetest. nad ei oska elada 'normaalset' elu. neile jääb adrenaliinist puudu ja kuna langevarjuhüpped nõuavad pühenduvust ja raha ja oskusi, siis harrastavad extreempereelu...
ja vilistavad ümberkaudsetele. ja tegelikult ka endale. peaasi, et 'doos' kätte saada.
 
Manja Grandiosa 14. aprill 2004, kl 17.27
Kui lööb - siis armastab:)))
 
jäär 14. aprill 2004, kl 17.35
to ode
Uskumatu,aga tõsi...Seks summutab siis tõesti mõistuse hääle...
 
ode 14. aprill 2004, kl 17.42
seda veel, et sellistele inimestele ei tohi hakata kaasa tundma ja nende probleemidesse süüvima, juhul kui need inimesed pole KONKREETSELT sinu abi palunud.
nii võib süütu kõrvalseisja sattuda vägivaldse mehe rünnaku objektiks, kusjuures selle mehe naine vaatab vaikides (mõnuga?) pealt, ässitab takkagi..
 
matador 14. aprill 2004, kl 17.55
Loodan,et järgnevaga täidan sinu lootused teemat algatades:
Sinu mehele(näita talle seda ):HÄBI,HÄBI;HÄBI.Vägivaldne siuke...
Sinule:SA EI OLE AINUKE:
 
toreador 14. aprill 2004, kl 18.01
to sõnn
Lahenda asi kristlikut,seal hüva nõu laialt.
Silm silma,hammas hamba vastu.
Kui sind lüüakse vastu paremat põske,siis keera ka vasak ette.
Aga - ära maha tapa.
 
lugeja 14. aprill 2004, kl 18.10
üsna ebakristlik tegelane olen.
toreador, kas pole su juhistes mitte vasturääkivusi hulgim?
et kuidas siis?
 
toreador 14. aprill 2004, kl 19.55
Mitte minu juhistes,vaid piiblis.Tahakski praktilist rakendust näha,kuidas usk aitab,sest olen samuti ebakristlik tegelane
 
kätshimutt 15. aprill 2004, kl 12.12
Aga mina lahendasin meie koduse õhkkonna kohe suhte alguses ära. Oli meilgi lööming, pakkisin asjad ja asutasin ennast minekule. Siis loomulikult nuteti ja paluti, et ära ikka mine. Andsin andeks, kuid jätsin meelde. Järgmise tüli käigus osutasin käsikähmluses sellist vastupanu, et mees ennast ise väga hullult vigastas. Asi polnud selles, et ma oleksin temast kuidagi tugevam, vaid juhuses, mul lihtsalt tookord kohutavalt vedas ja temal läks päris halvasti. Nüüdseks on sellest 4,5 aastat möödas ja kordagi pole meil enam füüsilise vägivallaga tegemist olnud. Elu on ilus.Selle loo moraal pole selles, et kui mees lööb, siis löö vastu. Kindlasti mitte, sest naisterahvas ikka mehe jõule vastu ei saa. Küll aga saab kavalusega, või siis lihtsalt vahel väga veab.
 
ise sama kogemuse läbi teinud 15. aprill 2004, kl 13.43
Tee kõigile siin selgeks, miks sa seda meest maha ei jäta????
Kui niimoodi vastu punnid, siis pole ju ime et inimestele jääb mulje nagu sulle meeldiks tappa ja pärast seda keppi saada....sorry..
sulle ehk tundub karm aga tunnista,et siin nt odel on õigus ja kui ei ole,siis miks sa veel sellise inimesega koos elad???
Mina olingi loll,lasin asjadel niikaugele minna,et kui ma kord tema teadmata sõbrannadega kohvitamas käisin,siis murdis ta mul käeluu.Alles see sai murdepunktiks...ma loodan et natukenegi õppisid sellest loost ja ei lase endaga niimoodi teha..
 
teisitimõtleja 15. aprill 2004, kl 14.54
Kui oleksite kahekesi,siis oleks tegu vaid sinu talumisega ja asi sellega,kuid kui peres on lapsed,siis tuleb nende tarbeid ka arvestada.Kodus peab ikka rahu olema,kui tahad tervete närvidega lapsi kasvatada.Võta asi jutuks mehega ja tee selgeks,et sellises õhkkonnas ei saa lapsi kasvatada.Kui soovib jätkata,siis
olgu kodurahu majas ja ise vaata,et oma terava keelega teist vägitegudele ei innusta,tavaliselt eelneb see vägivallale,kui juba isiksus tervenisti moondunud ei ole.Pane enda jaoks paika,kas sinul ka selles oma osa on.
 
roospipar 16. aprill 2004, kl 11.18
To teisitimõtleja
sa oled ikka päris jobu,et ole ise mõnus tallaalune,ära mehe kallal kobise ja siis on nagu korras vä?????
NAISE KALLAL VÄGIVALLATSEMISELE EI OLE VABANDUST!!!
ikka mõnusaid jobusid leiab siit
nt: ode
 
KORD 22. oktoober 2021, kl 22.22
Naine on inimese sõber aga kui ta vaenlaseks muutub ja persega näkku hakkab hüppama siis peab talle sariaadiseadused kehdestama Niikui venes Vasja toimetab Masaga algul peks ja siis seks
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!