Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kuidas meest kellele oled palju haiget teinud tagasi võita?
 
Marleen 09. august 2004, kl 14.54

Oleme mehega koos olnud 3 aastat-elasime ka koos ja siis ma kohtusin oma esimese armastusega ja meil tekkis tõmme-suhtlesime ja lõpuks jõudsime isegi seksini.Tegin oma mehega lõpu ja hakkasin tolle uuega ,kuid tundsin ,et see ei ole ikka see õige ja rääkisin oma mehega-hakkasime uuesti.Tollelt teiselt mehelt tuli veel sõnumeid mulle ja minu mees luges neid see tegi talle väga haiget ja mina olin kole segaduses ei teadnud kumba võtta kumba jätta.
Nüüd olen mõistnud,et oma mehest kallim pole minule keegi ja et ma ei teeks nii enam kunagi,kuid mees ütleb,et at ei suudaks mind enam kunagi usaldada ja pole mõtet enam uuesti hakata

Ma saan temast täitsa aru ,kuid ma tõesti armastan teda ja ma ei teinud midagi pahatahtlikult-olin vaid rumal ,kes nüüd alle soma viga mõistis:(
Mida teha oskab keegi siin nõu anda-on kellelgi sarnaseid kogemusi-vajan teda tagasi enda kõrvale

Palun aidake kes oskab
 
millimallikas 09. august 2004, kl 14.59
järjekindlus ja aeg
kui sa ikka heaga püüad ja järgi ei jäta... keegi ei saa selle vastu:)
 
,,, 09. august 2004, kl 14.59
pane ennast mehe asemele. kui tema sinuga oleks nii teinud. kas tahaksid teda tagasi? kas usaldaksid teda endiselt? kaotatud usaldust on pea võimatu tagasi võita. ja teine pool võib sulle terveks eluks jääda etteheiteid tegema.
 
daah 09. august 2004, kl 15.00
samas, kui ikka usaldust on kuritarvitatud, siis on seda väga raske taastada. tehtu jääb alatiseks teie vahele kripeldama. armastaval inimesel on raske uskuda ja andestada, et sa tegid kõigest rumala teo.
 
Seeneke 09. august 2004, kl 15.01
Üldse ei imesta, et mees juba kardab. Samas, ei aita muud, kui Sinu enda teod, mis tõestavad. Paljalt sõnadest jääb väheseks. Palu mehelt katseaega, mille järgselt võib ta ise valida, kas läheb või jääb. Võibolla aitab. Kindlaid garantiisid on võimatu anda...
 
Marleen 09. august 2004, kl 15.03
To millimallikas

tänks vastuse eest-olen püüdnud siin nädal-kasks järjekindlalt ,kuid tundub ,et ta on nii külm ja ütleb kogu aeg,et pole mõtet,kuid samas ta armastab mind ta ütles-lihtsalt ei usalda.
Aga olen siis veel edasi järjekindel-ehk lõpuks leebub ja saame koos õnnelikuks
 
Marleen 09. august 2004, kl 15.07
tänks seeneke- see katse aeg on tõesti hea mõte

vaatan ,kuidas toimib,kas ta jääb sellega üldse nõusse



to daah ja to ,,,-arvate ,et ta hakkab ette eitma-praegu lepiks kõigega saaks ta ainult nii kaugele ,et at meie suhet jälle tunnistaks

mõistan ise ka ,et andestada on raske,kuid ehk ta suudab siiski

loodan ja unistan sellest
 
millimallikas 09. august 2004, kl 15.07
muidugi ära jäta!
aga sa pead olema ikka 100% kindel et sa talle enam mitte kunagi haiget ei tee!
mdx, mina olen ühte meest 7 kuud taga ajanud, sest tundsin et just tema on see keda ma tahan. sain ka:) ole ainult kannatlik ja hea edasi! jõudu sulle
 
Marleen 09. august 2004, kl 15.08
tänks millimallikas toetuse eest

päikest
 
,,, 09. august 2004, kl 15.15
praegu sa jah lepiks, aga näiteks kahe või kümne aasta pärast?
tee see endale selgeks. või otsid siis jälle parema?
 
Marleen 09. august 2004, kl 15.19
To ,,,

seda jah ,kuid arvan ,et äkki mehed ei ole nii suured etteheitjad,kui naised,kuid jah ega ette ei tea

Kuid ise loodan küll ,et kui juba lapesd ja pere on seda enam ette ei heidetaks-siis oleks olukord veidi halb tõetsi
 
tohuvapohu 09. august 2004, kl 15.21
...meie jälle mõlemad üxteisele haiget teinud...ja elame nüüdseks eraldi...kuigi mõlemad armastame, aga ei usalda üxteist...usalduse annavad vist tagasi aeg ja teod...ehk hakkame ikkagi uuesti koos elama ja ei tee etteheiteid...aeg pidi parandama kõik haavad.
loodan et teil ja meil läheb kõik hästi...jõudu...
 
kahtlane 09. august 2004, kl 15.30
arvesta, mida vanemaks mees saab, seda rohkem hakkab ta sulle su tegusid etteheitma, sul ei saa kerge elu olema, sest pidevalt pead valvel olema ja püüdma võimalikult meelepärane talle olla. Ühised lapsed seda olukorda ei leevanda, vastupidi - kunagi võid tagasi hakata saama, just siis, kui lapsed väikesed ja enam hooltnõudvad. Mees tunneb sel eluperioodil ennast veidi tõrjutuna nagunii ja kergema vastupanu teed kui ta sul läheb, siis ehk mõtlebki nii, et kord tegi tema tegusid, nüüd minu kord! Kas sellist elu tahadki, kus sina pole tegelikult enam sina?
 
Marleen 09. august 2004, kl 15.38
To tohuvapohu : loodan ka ,et nii teil ,kui meil läheb kõik hästi ja lõpp on õnnelik


To kahtlane :kui aus olla ,siis ma ei tahaks nii pessimistlikult mõelda-ma ie tea ju seda ette ja ma armastan teda
 
daah 09. august 2004, kl 15.47
vbla et ei hakka ette heitma, aga sisimas põeb seda kogu aeg. samuti ei pruugi ka nii olla, et ta leiab sellest õigustust sulle sama teha. Lihtsalt kui selline asi pidevalt hinges närib, siis on väga rakse minu meelest teist inimest endist viisi austada ja armastada. Andestusvõime peab siis kyll piirideta olema. Hakkab see ju sulle endale omakorda tagasi mõjuma, kui näed ta näost, et ikka veel asi kriibib.
 
Marleen 09. august 2004, kl 15.50
to daah

Aga ehk aeg paneb ikka unustama-algul ma arvan ise ka ,et ta mind ei usalda,eeldades ,et me üldse uuesti hakkame,kui ta andestab
 
mina 09. august 2004, kl 15.51
kas see esimene armastus oli su eks või? või keegi uus ve?
 
Marleen 09. august 2004, kl 15.53
To see teine mees ,kellega ma oma rumalusest vahepeal koos olin -oli üks esimesi lapsepõlvearmastusi jah ,kuid oma mees on ikka kõige parem ja õigem-kõige kallim
 
mina 09. august 2004, kl 15.55
aga kaua sa selle oma mehega siis lahus olid vahepeal?
 
Marleen 09. august 2004, kl 15.56
To mina: mingi 1,5 kuud ja siis vahepeal koos ja nüüd juba teist nädalat lahus
 
daah 09. august 2004, kl 15.57
igastahes edu sulle yritamisel, aga ära unusta, et kui sa ta tagasi oled saanud, siis pead kogu ylejäänud elu talle näitama, et ta on sinu jaoks kõik. mitte yhtegi eksimust enam, ka syytut, sest kaks korda andeks anda on liig ka kõige suurema sydamega inimesele.
 
kahtlane 09. august 2004, kl 16.03
olen jah veidi pessimistlik, sest elu on näidanud - üks asi veel, mis su jutust läbikumab - egoism ! AAGA MINA ju armastan! Võta selle eneseupitamisega midagi ette ja arvesta edaspidi rohkem oma armastatu soovide-tahtmiste-unistustega ka, ehk saategi lõpuks jälle kokku. Kellel saaks olla midagi ühe õnneliku ja rahuloleva paari vastu? ;)
 
Marleen 09. august 2004, kl 16.08
to daah :jah tean ise ka ,et kui ma ta tagsi saan -siis pean ennast ainult temale pühendama -aga see isegi meeldiks mulle,sest armastan tada
 
Marleen 09. august 2004, kl 16.09
To kahtlane :jah selle egoismis suhtes on sul võibolla isegi õigus

Tänan abi eest
päikest
 
mees 09. august 2004, kl 16.12
sähh siis, need naised ei tea ise kamida tahavad!
 
Marleen 09. august 2004, kl 16.17
To mees:
jah vahepeal tõeti ei teadnud mida tahtsin,kuid nüüd tean seda väga hästi
 
Indrek2 09. august 2004, kl 16.37
Ma saan aru et ikka väha püüad aga kaotatud usaldust ei too tagasi miski, mitte miski.
 
Marleen 09. august 2004, kl 16.42
To Indrek2 :
Miks sa arvad et kaotatud usaldust miski tagasi ei too?
Mingi võimalus ju ikka on
 
to Marleen 09. august 2004, kl 16.50
Kuid kas sa ka tegelikult tahad meest tagasi või tahad teda praegu ainult seetõttu, et ta sind hetkel ei taha? Kardad, et ka tema võib enda kõrvale "uue armastuse" leida. Kus oli sinu sügav armastus oma mehe vastu siis, kui läksid teise mehega? Ma miskipärast ei usu, et tegu on sinupoolse armastusega, sa tahad vaid oma meest omada. Samas, kui jälle koos oleksite, teeksid sa seda võimaluse avanedes jälle. Loomulikult mees EI SAA sind enam usaldada, ei praegu ega ka tulevikus.
Enamus MEHI ei tahaks naisest isegi mitte kuulda, kui see läheks teise juurde ja siis tuleks tagasi nagu poleks miskit juhtunud. Seega on juba see hea märk, et te suhtlete.

Raske saab sul olema oma mehe tagasivõitmine, kuid edu siiski sel raskel teel. Päikest:-)
 
Marleen 09. august 2004, kl 16.58
ei ole asi ainult omamises-armastan teda tõesti ja just tema on see mees kellega tahaks tulevikus lapsi ja peret

lähen tänaseks netist eemale,kuid hommikul loen heameelega veel teie kirjutatud soovitusi



ilusat õhtut teile kõigile
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!