Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
2 maailmsõda ja usa tuumapomm
 
nämmnämm 08. aprill 2009, kl 09.59
naist tahaks
 
Duum 06. mai 2022, kl 18.52
Tänapäevased tuumapommid on termotuumapommid, milles suhteliselt väike tavaline tuumapomm on sütikuks. Tavatuumapommid saastavad, kuna tekitavad radioaktiivseid elemente. Kuid neid ei kasutata enam põhilise relvana, sest esiteks pole nad paarikümne kilotonnise TNT ekvivalendist suuremaks skaleeritavad ja teiseks on eesmärk tekitada purustused peamiselt lööklainega. Termotuumakast aga saad matrjoska põhimõttel ükskõik kui võimsa pommi teha. Tsernobõliga ei maksa võrrelda sest termotuumareaktsiooni tulemuseks on ainult heelium. Video maailma suurima, 50 Mt TNT ekvivalendiga termotuumaka plahvatusest kusagil Novaja Zemlja kohal. Mõned tunnid hiljem olid teadlased ilma kiirguskaitsevahenditeta otse plahvatuse koha all uurimas tulemusi
 
Võitlev Sõna 14. juuni 2022, kl 19.41
Ajakirjanike küsimusele: "What Will Biden Do If Putin Goes Nuclear?" järgnes mõtlik vaikus ja ebamäärane jutumula ehk üldpildis pole kellelgi halli aimugi, mis siis saab ja Biden ise ka ei tea, lihtsalt välistab sellise võimaluse. Tõenäoliselt ei teeks USA ega NATO mitte midagi, kui venelased kasutaks tuumarelva Ukraina territooriumil (Experts say a nuclear response is unlikely but not impossible...Biden and Western political leaders would have to weigh a response that would avoid triggering a full-blown nuclear conflict with Russia, while still imposing a heavy cost on Moscow.) ehk hakkavad heietama, heietama ja heietama vastukäikudest.. Kõige äärmuslikum reaalne vastukäik oleks Bideni poolt kättemaksuks ja hoiatuseks Valgevenet tuumapommitada (oma varasemates kommentaarides on mitu korda hoiatanud, et enne, kui Venemaa ja USA totaalses tuumasõjas karvupidi kokku lähevad, hävitatakse tuumapommitamistega tõenäoliselt puhvertsoon Balti riigid ning USA ekspertide väljapakutud tuumakonflikti lahenduse variant viitabki kaudselt sellele). Kokkuvõtteks: The United States would need to avoid any kind of nuclear escalation in the interest of the U.S. and its allies, but also for “global survival,” she said...ehk pigem tõmmatakse saba jalgevahele ning hakatakse külitsi lähenedes ja alandlikult niutsudes ennast vastu Putini jalga nühkima.

Mina olen unes näinud et Eestist jääb ainult must maa järgi

https://www.google.ee/maps/@58.9043534,24.5205595,3a,75y,120.8h,92.03t/data=!3m6!1e1!3m4!1s0wUq5bW1qGtrBIxiEzJ2YQ!2e0!7i13312!8i6656
 
to Võitlev Sõna 16. juuni 2022, kl 02.30
putin on seniilne rauk, kes enam eriti ei jaga, mis maailmas toimub. teda ümbritsevad rahakotist ja elust vägagi kinni hoidvad liberalistid, kes ennast putini räpase sõjaga seostada ei taha, seega ilmselt nad enne putini mättasse löövad kui too oma näpu tuumakohvrini küünitab.
absoluutselt kõigi duumaliikmete lapsed, naised ja armukesed elavad europas või usas. välja saadeti käputäis peskovi, lavrovi ja veel mõnede tädikesed. jäi sinna veel tuhandeid pelmeenhuultega indiviide. jee nende issid ja mehed mokk töllis ootama jäävad, millal putin nuppu vajutab. likvideerivad kamba peale selle isehakanud tsaari nagu vanaks jäänud oina. pärast ütlevad, et vana mõrvar komistas trepil ja meie tegelikult mingit sõda ei tahtnud.
olav 30. juuni 2022, kl 15.33
minu nimi on Stefano pessina, Itaalia ärimagn, investor ja
filantroop. Walgreens Boots Alliance'i esimees.[. andsin ära 25 per
senti oma isiklikust varast heategevuseks. Ja ma lubasin ka ära anda
ülejäänud 25% sel aastal 2022 kuni 10 õnnelikku üksikisikut, kes saavad igaüks 30 000 dollarit.
Olen otsustanud aidata mõnda abivajavat inimest, seega võtke minuga kohe selle meili teel ühendust stefpessina01@gmail.com
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!