Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Naise kaal.
 
pille 13. aprill 2005, kl 19.50
mhh...mis ma oskan kosta...inimesed on erinevad....keegi pole öelnud ju ,et keegi ebanormaalné on...ja enda meelest ma ei kaalu vähe...tahaks ikka 60 olla ja seda mitte teiste pärast, vaid siis on lahe rinnad lähevad väiksemaks ja igati mõnus ja peenike olla.:)
 
liina 13. aprill 2005, kl 20.30
Tegelikult enamusjagu naisi valetavad oma mõõtudega,täpselt nagu meestel on komme oma riista mõõte tublisti kasvatada.Paneks kõik ritta ja mõõdaks ise üle,küll siis näeme,kuidas kõht on sisse tõmmatud ja rind ette löödud,ja võib vabalt olla hoopis jäme rindkere pisikeste nisadega.
 
n19 13. aprill 2005, kl 20.32
Ma olen siis küll lühike ja paks ma vaatan... 171cm, 58kg, 90/68/93 =(
 
XXL 13. aprill 2005, kl 21.30
156 125/100/135

SÕU VAT???
 
Paksuke 13. aprill 2005, kl 21.43
kui ma kaalun 70 kg ja olen 165 cm - siis ma olen JUBEDIK?
Tulge ometi mõistusele,keda huvitab teie kaal kui te nii lollid olete.Nõdrameelsed eeslid.
 
Norma 13. aprill 2005, kl 21.58
164 cm., 51kg., 86/66/86
Tahaksin juurde võtta aga ei tule:(((
 
rita 13. aprill 2005, kl 22.08
180, 100-64-102 ... 73 kilo
 
kumm 13. aprill 2005, kl 22.17
ma ka 195/55 R15 ja veeren auto all:D
 
night 13. aprill 2005, kl 22.44
175 cm 70 kg.
100-80-98
Skeeeri, mis?

Oh teid sirlisid. :D
 
siil 14. aprill 2005, kl 08.30
luukered olete, arvate et olete ilusad?
mu mees ütleb modellide kohta, keda telekas vahest näidatakse, et sihukeste riidepuude kohta tõrgub keel "naine" ütlemast.
 
ei põe 14. aprill 2005, kl 09.13
Kas teil on ikka hästi meeles mis te siin eelmine nädal oma mõõtude kohta kirjutasite.Ega meestele kahe kepi vahel hõõrutada küll eriti ei meeldi, mis sest et silmal ilus vaadata.Oma 70kg pärast kuuli pähe laskma ei kavatse hakata.
 
Naine 16. mai 2013, kl 23.18
170/59.9 See et oled pikkuses 170-.. Ja kaalud 60-..
Ja näed jummala sale välja ei tähenda seda, et oled mingi haige paks. Paksusest on asi kaugel. Asi on tugevuses ja kondi raskuses. Kui kondid on thiedad (see teeb neid ka raskemaks) tähendab, et su luud on TUGEVAD. Paljud noored just hindavad alakaalu. Lõpetage Normaalkaalu HIRM!
 
Naine. 16. mai 2013, kl 23.21
Soo olen sattunud 2005 a kommentaaridesse -.-

Täiesti perses
 
ja 17. mai 2013, kl 06.02
palju te täna kaalute? Enamus kalduvad ilmselt tüsedusele :)
 
irw 17. mai 2013, kl 07.31
Kõik on anorektikud :D
Kõige parem on ikka raske kont ja vaal sest ega mees ei taha ju neid modelle, ei ei :D
 
mees 17. mai 2013, kl 08.20
naisel peab olema nii t.issi kui t.ussi, et oleks ,mida katsuda! kes vastupidist väidab, on kas alles nolk või siis kapip.ede
 
mees 17. mai 2013, kl 08.21
lisaks veel seda, et enne olgu kaalu rohkem, kui vähem
 
nbnn 17. mai 2013, kl 09.58
160cm juures 48kg, ümbermõõte ei tea aga lihaseline ja väga kõhn. Võtaks meeleldi paar kilo juurde, kui õnnestuks. Kuidas 175 cm ja 50kg juures rinnaümbermõõt saab kellelgi 90 olla jääb mulle küll müstikaks.
 
kle 18. mai 2013, kl 09.03
Õige naine kaalub umbes 50-60 kg,ülejäänud on juba pekised või lausa vaalad.Noh,mõningate eranditega muidugi sest näiteks 1.80 kasvu naine võib kaaluda ka umbes 65 kg,see oleks norm.
 
fessor 18. mai 2013, kl 10.29
õiget kaalu arvutagu meditsiiniinimesed, kui vaja, mitte internetipervod.
 
müstika 18. mai 2013, kl 11.32
178/52 89-62-86. Ja lihtsalt olen, paar kilo võiks rohkem olla, aga ei tule. Ja igasugustele kondi- ja kusehaisutajatele - oma tissi ja pisukse tussiga paneks ma sinu mehe maailma pöörlema.
 
irw 18. mai 2013, kl 14.43
Kehaehitus on erinev! Täpselt nii nagu jalanumber, nii on ka üldine kondikava inimestel väga väga erinev ja sealt tuleb see kaaluvahe ja oi ei ole võimalik teema. Mõnel on väga habras kont, väikesed randmed, kitsas rinnakorv jne, loomulikult ta kaalub vähem kui teine ja näeb samas terve välja. Ei, luude kaalus pole asi aga saledama karkassi peale kinnituvad lihased ja rasv mõjutab kaalunäitu. Lisaks, rasv kaalub vähem kui lihas, seega väga heas vormis ja lihastes inimese kaalunumber võib lausa kmi järgi ülekaalu näidata.

Ise 168/52, väga habras kont, kannan laste sõrmuseid ja kõik kellarihmad tuleb väiksemaks teha. Puus on 91, talje 61 ja rind 90, seejuures rinnaalune mõõt on 60, st mul on laiad puusad, sale talje, kitsad õlad, väike rinnakorv ja suured rinnad. Olen jah märganud kuidas mõned tugevalt ülekaalus on proovinud mind anorektiliseks nimetada, ajas naerma :D
 
qu 19. mai 2013, kl 02.16
Huvitav, et keegi siin vanust ei maini. Ometi on vahe, kas tegu on tüdruku või täiskasvanud naisega.
 
mh 19. mai 2013, kl 08.54
Kas mitte sellepärast, et tegemist on täiskasvanute foorumiga, mitte laste jututoaga?
 
Sysy69 19. mai 2013, kl 10.38
No tule taevas appi.
Kõige tähtsam on see et, inimene olgu ta siis mees või naine oleks oma kehaga rahul ja suudaks kõike seda mida omab kaasas kanda.
Elu on näidanud et, inimesed kes kritiseerivad ja halvustavad teiste välimust ei kannata ise peale vaadates mingit kriitikat. Eriti käib see rahuldamata meeste suhtes. Viinamarajad nogi hapud
 
to irw! 19. mai 2013, kl 10.46
Tõsi, mis tõsi! Eelmine suvi langes kaal tavaliselt 58 kg.-lt 52-le. Pikkus 175 ja vanus 37. Dieeti ei pidanud, aga ega selle kuumaga söök ka alla eriti ei läinud. Lisaks palju ujumist meres ja niisama kõndimist. Kus siis pontsakad püüdsid mul anoreksiat ja depressiooni ja jumal teab mida diagnoosida. Saan aru, et teeb ikka viha küll, kui kõikide nende peente dieetide kiuste keegi lihtsalt niisama kaalust alla võtab, isegi seda soovimata. "Abiks" ainult lihtne maamehe tarkus - vähem õgimist ja rohkem liikumist.
 
irw 19. mai 2013, kl 11.38
Mina 35, kaks last ja dieeti pole kunagi pidanud, mul vanemad ka saledad ja laps tuleb ilmselt isasse- pikk ja sale. Ma usun, et geenid mängivad ikka väga palju.
Samuti ma ei saa aru sellest veidi pehmema otsa kaalu materdamisest, igalühel on oma loomulik kaal, mõni ongi mõned kilod ülekaalus ja rõõmus ja roosa ja mõni on mõned kilod alakaalus ja ka rõõmus ja roosa. Peamine näitaja on ikkagi tervis, kui see on ok siis on kõik ok. Räigem üle ja alakaal on ikka reeglina tervisele kahjulik.
 
caliente 19. mai 2013, kl 12.40
see on huvitav tõesti, et kui ajad oma keha ideaalsesse vormi, s.t. loobud kookide õgimisest ja saad lahti tselluliidist ning sangadest, on kohe mingid irisevad 100-kilosed paksukesed platsis. neil on kohe raske mõista, et 169/58 kaaluv tervislikult toituv naine polegi anorektik vaid üsna rahul oma kehaga.
reeglina on need anorektikuks-sõimajad ise totaalselt inetu kehaga, lisaks pekivoltidele ja tselluliidile ka kõverad jalad ja tursunud nägu jne. kummalisel kombel ona nad tavaliselt vanatüdrukud või siis aastakümneid juba ilma meheta elanud.
mina pole kellelegi ülekaalu või koledat välimust läinud nina alla hõõruma, aga miks just need pekimaod on kõige õelamad ja varmad anoreksiat diagnoosima?
 
to caliente 19. mai 2013, kl 14.54
Mina olen noor naine suhteliselt veel, abielus, ema ja võiksin kindlasti 10-15 kilo kergem olla. Paraku näen ise, et ikka just peenikesed ja heas vormis vaatavad rohkem neile ülekaalulistele viltu. Ega ma ei süüdistagi, pole ju peenike kellegi teise paksuses süüdi, eks see ikka selle paksema inimese enda asi. Ise olen olnud ka pigem alakaalus (kuna olen üle 1.80 pisut pikk) ja nüüd siis ülekaalus ning pole kedagi tema välimuse pärast arvustanud. Tean kui vastik tunne see on ja kui ebakindlaks muudab, ma ei tea kunagi, millal võin ise mingi välmusest tingitud õnnetuse osaliseks saada. Püüan suhtuda tolerantselt inimeste välimusse, pigem jäävad silma ebameeldivad isiksuseomadused, õelus, kadedus ja kurjus, need küll ei kutsu inimesega suhtlema. Ülekaalu pärast pole ma kellegagi suhtlemata jätnud.
 
ege 19. mai 2013, kl 15.31
no sa ei saa ise ka oma kehaga rahul olla ju kui kõik seda halvustavad, mis ongi ilmselt selle asja mõte! panna inimesi ennast halvasti tundma ja teha ebakindlamaks, siis saab kergemini mistahes suunas mõjutada!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!