Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
pikad naised -kas in?
 
rott 09. märts 2006, kl 15.39
kohe näha, eesti inimesed lähevad ärevaks sellise teema peale. 20 kommi ei tea millest...
saage oma välimusest üle ükskord, kallid eesti naised!
 
167 09. märts 2006, kl 15.41
mina olen oma pikkusega rahul, mees mul 177. kui kontsad alla panen oleme ühepikkused.....nii vaffa:P
 
. 09. märts 2006, kl 15.45
"Saage juba üle oma pikkusest" ütles kääbus hiiglasele.

Sorri, see oli lihtsalt naljakas väljend:)
 
... 09. märts 2006, kl 16.06
Ühest asjast ei saa aru. Kui need pikad kõik nii uhked ja rahul on oma välimusega, miks nad siis nii tigedalt arvustavad lühemaid naisi? Enesega rahulolu peaks ju suuremeelseks tegema!?
(Ise olen keskmine - 170).
 
alu 09. märts 2006, kl 16.09
ladvas yksi on igav, seepärast vist:)
 
kurguni jalad 09. märts 2006, kl 16.11
ise 174,väga rahul.teemaalgataja oli lyhike naine,nii et,ei olnud pikkadel probleem.
 
Jones 09. märts 2006, kl 16.17
mina tunnen veidi liiga pikkadele kyll kaasa. mis teha. syda on selline.
aga . (punkti) kohta ytleks kyll, et ta punkt on liiga pikk
 
. 09. märts 2006, kl 16.19
et siis nagu et mis mõttes? Siin oli mingi mõnus iroonia raudselt, aga ma praegu ei viitsi selle üle juurelda.
 
Jones 09. märts 2006, kl 16.22
"vana söpruse" nimel toost oli see lihtsalt
 
kle 178 09. märts 2006, kl 16.23
178, mida sa nüüd öelda tahtsid? et kas tõsiseltvõetav mees algab 190 cm pikkusest või et tõsiseltvõetav mees peaks olema naisest vähemalt 12 cm pikem?
 
pisuke 09. märts 2006, kl 16.24
Mõttetu teema. "Trenditeadlikkus" ju kellelegi sentimeetreid ei lisa ega võta neid ka vähemaks.
 
. 09. märts 2006, kl 16.27
asoo, aga ilmselt juhtmed on mul küll pikad jah.
 
teema jätkuks 09. märts 2006, kl 16.35
mõtisklesin teemal pikk ja lühike naine, kui vaatasin muusikali Chicago. Seal olid kõrvuti Merle Palmiste ja keegi teine naisnäitleja, kelle nime ei mäleta ja kes oli Palmistest lühem. Kurbloolisus oli see, et lühem naine jäi pikema naise varju, mitte sõna otseses mõttes vaid ta lihtsalt ei paistnud nii sarmikas ja särav kui pikk naine. Nii tundub ka elus olema, pikad paistavad välja, lühikesed mitte. Nii lihtne see ongi :)
 
Pirtstykk Jones 09. märts 2006, kl 16.40
einojah....ega.. oleks jube kyll, kui köik naised oleksid yhe- pikkused. ja yhte nägu. ja köik oleksid sellised toredad inimesed nagu mina näiteks(tänx punktile vahelduse eest)

vöib-olla töesti pikad naised on in. ma pole tähele pannudki. kas peaks??

ma loodan, et söjakuninganna Xena on pikk naine:)))))
 
m 09. märts 2006, kl 16.47
Mina võtan jälle nõnna: pikk naine peab eranditult olema ilus. Seda koledust, mis siis kõigile tornina silma peaks paistma, ei jõua keegi väiksemaks võtta.
 
veel teemat 09. märts 2006, kl 16.48
jah. chicago = elu!
absoluutselt kindlasti ei ole seal midagi pistmist näitleja meisterlikkusega!! ;)))
 
mees 09. märts 2006, kl 17.08
m:
kui on ikka kole, siis on kole. Vahet pole, kas 2 meetrit või poolteist.
 
kurguni jalad 09. märts 2006, kl 17.19
kas te ei leia,et nii lahterdada inimesi on syndsusetu,ilusaks-koledaks synnitakse ja me ei saa selle vastu midagi.pidage meeles,et igayhe jaoks on kuskil keegi.mis on paremad ajuvabad bimbod,kuigi ilu on?(märkena kohe,ise olen kena,et ei algaks jälle ilkumine)
 
. 09. märts 2006, kl 17.23
keegi polegi öelnud, et inimesi lahterdada on hea, aga kes meist ikka nii täiuslik on. Tappa ka ei tohi..
 
kurguni jalad 09. märts 2006, kl 17.29
aga jätke see tegevus,kas ei ole muust rääkida?:(
 
hellõuuu, 09. märts 2006, kl 17.29
milleks siis veel see koht siin on kui mitte lahterdamiseks?? Ega ma jah teistele halba soovi, aga vat, kius tuleb vahel sisse ja siis on nii hirmus hea siin natuke ülbitseda :)
 
kurguni jalad 09. märts 2006, kl 17.34
mine sarja meest/naist
 
oehh 09. märts 2006, kl 17.38
no pagan küll, mis pikkusest siin üldse jutt käib, kui need "pikad" siin nii 178-180 cm. jumala keskmised ju :) mina 186 cm ja vahel 4-6 cm konts juurde.
ütleme ausalt, et põhikoolis olin kõigist pikem ja tahtsin väga väike ja nunnu olla.. praegu olen 22, keskmiselt sale ja arvatavasti nii keskmiselt kena ka - tähelepanust eriti puudus ei ole, kuigi blond pole. ja nii hea on pikk olla :) tõesti, seelikuga tunnen end hästi ja meeldib see, et mind pannakse tähele. lühikesi on liiga palju, hall mass ju.. ja tõesti pole eriti jalgu ollagi, kui vähegi lisakilosid on. ega ma ei peagi igale mehele meeldima, tõesti eelistavad mõned pikemad mehed pisikesi naisi, aga mul ka midagi kurta pole. noormees on minust cm pikem ja tahab, et ma rohkem kontsi kannaks - ilus ja uhke ju.
ja armas olen ma ka tema ja oma sõprade jaoks, vot!
ma ei halvusta lühikesi naisi, aga teie ärge halvustage pikki. igal oma austajad, oma mured ja rõõmud.
 
naeratus 09. märts 2006, kl 17.41
ilus jutt:)
 
180cm ja rahul 09. märts 2006, kl 17.51
aegajalt ikka tundub parem see mida endal ei ole - loomulike lokkide omanik igatseb sirgeid juukseid ja vastupidi, peenike tahab olla paks kuid enamasti ikka vastupidi, abielus tahaks olla vaba ja vastupidi jne. jne.
ma tahaks ka mõnikord olla 160 cm ja mis siis???
olen 180 ja kannan kontsi ka. ei näe pikkuses küll probleemi, mis igapäevaelu häiriks.
P.S. abikaasa on 175 cm.
 
koivad 09. märts 2006, kl 18.28
mul ka pikad jalad kui istun pean jalad ümber kaela sôlme siduma.kôik mehed on hullud minu pikkade jalgade järele,nad tahavad neid kogu aeg mu kaela ümbert lahti sôlmida.jah ,need eesti mehed on niiiiiiiiiii lühikesed ,et ei ulata mulle kannigi sülitama.vaat välismaa mehed need on niiiiii pikad ja mu jalgu hindavad nad ka rohkem kui eesti mehed.olen niiiii ônnelik,et mu jalad kohe ajudest hakkavad.
 
Jones 09. märts 2006, kl 18.43
öeldakse, et kui jalad ei vöta, peab pea vötma. kui jalad on pikad, siis pea EI PEA vötma järelikult vöi???
naiste kohta ei oska yldistada, aga lyhikestel meestel on reaktsioonikiirus ja vitaalsus kyll suurem enamasti
 
. 09. märts 2006, kl 19.09
on jah? Tahaks lausa näha seda uurimustööd!
 
Jones 09. märts 2006, kl 23.29
punktile: tervet uurimustööd pole vaja vaadata. erand kinnitab reeglit. ma üht pikka ja kiiret meesterahvast võin sulle näidata küll, aga ma ei tea, kas su silm ta kinni ikka püüab. Ta nimi on Pikk Hermann
 
maeitea 10. märts 2006, kl 00.38
aga mina olen 168 ja kompleksides, et liiga pikk. Kui ikka 7-10cm all, siis olengi pikk kui latt..kui tatt ja mees tundub kõrval ka nii pisike (mees on 187muidu) ja tundub, et mehele ei meeldi kui mul "liiga kõrged" kontsad all on...ühesõnaga oma mees on kompleksid tekitanud, ma pole ju nii pikk krt võtaks??!!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!