Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
eesti rahvastik
 
kj 25. aprill 2006, kl 01.13
AASTAKESKMINE RAHVASTIK --- Aasta ning Sugu
2004
Mehed ja naised 1 349 290
Mehed 621 525
Naised 727 765



AASTAKESKMINE RAHVASTIK --- Aasta ning Sugu
1994
Mehed ja naised 1 462 514
Mehed 678 632
Naised 783 882



AASTAKESKMINE RAHVASTIK --- Aasta ning Sugu
1984
Mehed ja naised 1 518 617
Mehed 705 651
Naised 812 966



AASTAKESKMINE RAHVASTIK --- Aasta ning Sugu
1974
Mehed ja naised 1 418 169
Mehed 653 487
Naised 764 682
 
Indrek2 25. aprill 2006, kl 08.32
Veab meil ühesõnaga:)
 
naine 25. aprill 2006, kl 08.37
Masendus tuleb peale,ei saagi mehele.
 
jah 25. aprill 2006, kl 09.14
eks naised peavad end käsile võtma, iga jobu mehed ka ei taha ja hea kui on valikut valida.
 
eneL 25. aprill 2006, kl 09.16
Mida keegi märkab. Mina märkan, et rahva arv kahaneb.
 
M 25. aprill 2006, kl 13.12
Väljaränne on ka suurenenud võrreldes eelmiste aastakümnetega.
 
dea 25. aprill 2006, kl 13.31
Huvitav, et vahe naiste kasuks tundub esmapilgul aastakümnete lõikes üsna stabiilne püsivat.
 
kommentaar 25. aprill 2006, kl 15.31
POisse sünnib küll rohkem (oli vist 106 poissi 100 tüdruku kohta),aga meeste suurema ja varasema suremuse tõttu tekib naiste ülekaal alles vanemas eas.Ja kui arvestada, et suurem osa joodikutest-narkomaanidest-vangidest on mehed, siis selle võrra on ka naistel valikut normaalsete meeste osas vähem. Aga nüüd on ju meie ees Euroopa lahti!Mis erakond lubas häid Euroopa mehi?
 
Rahva Hääl 19. mai 2022, kl 17.25
Kui 20 aasta pärast elab Eestis vaid 0,5 miljonit inimest, siis nende pärast pole küll mingit tuumajaama vaja pigem on suund sellele et teha neile igasse linna üks suur ühiselamu samas on linnas üks pesumaja üks kino ja üks diskoteek. Muuseas veel 35 aastat tagasi just nii elatigi.
 
N42 13. oktoober 2022, kl 12.09
Milles probleem on ? Kas on üldse neid inimesi nii palju vaja. Niigi on maal liiga palju inimesi, peaaegu 8 miljardit varsti. Ülemaailmne ülerahvastatus mõjutab kõiki maailma piirkondi negatiivselt, juba on meil kliima probleemid ja ka osad planeedi ressursid on varsti lõppemas , kuhu siia veel neid inimesi juurde? Mida vähem sünnib seda parem. Mina olen valinud teadlikult lastevaba elu, ei hakka mina ennast mingi raseduse ega sünnitusega piinama ja sandistama ja samuti keskkonna pärast, mina olen enda panuse andnud sääsaks meie keskkonda ja planeeti ning ka teised võiksid sama teha.
 
arvo_tammik 21. oktoober 2022, kl 22.37
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Masendus tuleb peale,ei saagi mehele.


tere. olen arvo. kas teile anaal meeldib? olen pepuseksi fänn. ei joo ega suitseta. autoga.
 
pets bemmiga 23. oktoober 2022, kl 01.44
arvo, kirjuta mulle. hoiame sündimuse kontrolli all. ühtlasi võiksid ka jooma ja suitsetama hakata. mida rohkem idioote enneaegselt sureb, seda parem rahvastiku genofondile.
 
Võitlevast sõnast poliitiline põhulõug 23. oktoober 2022, kl 20.08
Noneh nädsa miks eestlasi ja lätlasi peetakse fasistideks. Aga meid valitsesid ju aastasadu sakslased ja kuna fasismus on kodeeritud saksa geenidesse mis välja lõi ja avaldus kolmekümmnendatel mis päädis teise maailmasõjaga siis meil on selle põhjuseks see vägistamise esimese öö õigus. Mina ei ole kommunist ma olen marksist. See on sama mis kirik ja jehoova tunnistajad. Kirik on kuradist aga jehoovakad on need õiged
 
to Võitlev sõna 24. oktoober 2022, kl 01.18
a seda oskad öelda, miks tänasel päeval venelasi fašistideks peetakse? ja putinit terroristiks nr 1. osama häbeneks nurgas kui elus oleks. paraku terroristid tavaliselt loomulikku surma ei sure.
 
just 28. oktoober 2022, kl 01.49
Nüüd tuleb välja, et tegelikult on venelased fashistid. Putin on maailma esiterrorist ja kõik see kaasamäägiv vene rahvas terrorismile kaasaitaja. Vot kuidas ajalugu pöördub.
 
molekulaarbioloog 15. november 2022, kl 02.04
venelaste genofond on hukule määratud ühe vana rumala kompleksides äbariku poolt. järglaste produtseerimisvõimelised mehed surnud ja sandistatud, kel aru peas, lihtsalt põgenes sealt paariariigist. niipalju siis sellest, kuidas üks mõttetu vana päss terve riigi tuksi keeras.
 
venelased on saast 15. november 2022, kl 06.50
paras neile keda fucking kotib
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!