Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
ilusad mehed
 
samss-saapake 29. juuni 2006, kl 16.05
Mina tunnen yhte johnnyt. Oli see alles mees! British bachelor, nii öelda. Tutvusime yhel mystilisel ööl Tallinna vanalinnas. Ta polenud yldse nagu eesti mees, oh ei. Ta oli palju kihvtim. Pidime e-mailima ja helistama (noh, ta helistab mulle Middlesexist, see nagu talle odavam), aga kahjuks pole ma temast veel kuulnud... Aga eks tal on kiire. Ta laks peale eestit veel ukrainasse, valgevenesse ja moldaaviasse...
 
mees 29. juuni 2006, kl 16.14
teil on ehk klassikalise lolli arusaamine ilust!!!
:)))
 
samss-saapake 29. juuni 2006, kl 16.21
No Johnny oli kyll väga ilus - punakad juuksed, natuke niisked korvatagused, ja laitmatult triigitud roosa-kuldsetriibuline triiksärk. ja kuidas ta veel "mate" ja "lass" ja "how do you do" ytles. ohhh....kananahk tuleb ihule. ehk hanemuhud, nagu Johnny ytles :) tibutagi noh...
 
vahva 29. juuni 2006, kl 16.21
Igal korralikul ja kenal välismaa mehal on igas linnas oma kena tibi, keda aeg-ajalt lubadustega üle külvata ja vahest ka kingitusi jagada - küll kõik muu on juba tibi kindlustada

See möga mees on küll seal pildi peal täielik tossike - korra sõrmi näitad, siis võtab londi jalge vahele ja paneb metsa poole ajama...nähtud neid küll
 
ilus naine.. 29. juuni 2006, kl 16.21
Nojah, ma näen, et keegi "mees" teeb siin endale nalja, et vältida peeglisse vaatamist....
Kordan veel kord, olgu või loll, peaaasi et ilus!!!!
Paul on ka täitsa ok....
 
reha 29. juuni 2006, kl 16.22
Näiteks Jude Law on ilus mees minu jaoks.

Aga ma ei tea kas mul on siis mingid madalad standardid, et äkki lähevad need vanusega kõrgemaks vms, aga näen tänaval pidevalt ilusaid meessoost isikuid. Probleem on tavaliselt just selles, mis selle iluga kaasas käib - koledad riided (dressid on öäkk), rasvased juuksed, räpane kael!!! (bussis koguaeg näen pesemata kaelaga poisse) jne. Ei pea viimase moe järgi riides ja klanitud olema, aga ei tohiks välja näha nagu oleks maalt kartuleid võtmast tulnud.
 
samss-saapake 29. juuni 2006, kl 16.24
ma olen osaliselt ilusa naisega nous, osaliselt...
Aga Vahva - kas sa arvad, et siis sellel kutil, noh nimetame teda Johnnyks - on veel mingeid tibisid voi... No ma ei tea, ma hästi ei usu....Meil on väga hea suhe.
 
ilus naine.. 29. juuni 2006, kl 16.25
...jahah, see muidugi ka, ilusal mehel pole tarvis ka lonti näidata, et end mehena tunda.
Aga eesti koledad mehed mõtlevad ikka rusikatega. No ma räägin, ahvide planeet!
 
samss-saapake 29. juuni 2006, kl 16.25
Just, reha, eesti mees peaks natuke nii öelda metrosexual olema. Väike ripsmetushsh ja silmapliiats pole yldse häbiasi....
 
ilus naine.. 29. juuni 2006, kl 16.28
Ei, samss-sapake, sa oled Johnnyl ainuke..ja kui isegi pole, siis see pole ka oluline. Truudus on sama väärtusetu omadus, kui jõukus ja tarkus....nendega ikka ei seksi. ILU, see loeb. Pestud kaelaga ilu!
 
samss-saapake 29. juuni 2006, kl 16.32
Ohh, thanks ilus naine, ma hakkasin juba Johnnyle e-mailima, aga ma ei taha enadast ka mingi lolli tibi muljet jätta. Noh, et ida-euroopast ja nii...noh tead isegi.
Muidugi ilu päästab maailma. See on ju loogiline...
Ilu on kõiksus, ilu on energia, ilu on valgus....
 
ixi 29. juuni 2006, kl 16.32
Eestist on näiteks Summer nii enam-vähem!
 
ilus naine.. 29. juuni 2006, kl 16.35
Mina olen otsustanud enam ühegi eesti mehega kohtama mitte minna, kuna kui ma veel ühte lolli ja koledat meest peaks nägema, lasen ise endale kuuli jalga!
Samss-saapake, anna mõni Johnny sõbra tel või aadress.
 
ilus naine.. 29. juuni 2006, kl 16.37
Või juba Johnny enda, vähemalt kontrollitud, et ilus.
 
samss-saapake 29. juuni 2006, kl 16.39
Aga miks ka mitte? Johnny ytles, et nii tema kui tema sobrad saan kätte telefonil +44. Niie te, helista kasvoi kohe! Aga lepime kokku, et sa Johnnyt kohe ei kysi onju. No kysi nt mmmm Jacki voi eee.... Noh, kysi Jacki, ok?
 
naine23 29. juuni 2006, kl 16.41
No see mees, kes oli eelnevalt antud lingis, on ju klassikaline itaalia moosinägu.:S ok, võib- olla panin rahvusega mööda, aga mõte jääb samaks. Libe ilueedi. Minu jaoks see küll ilus mees ei ole, päriselt ka! Kuule, ilus naine, ehk näitad ennast ka, siis saame näha, milline peletis unistab ilusatest meestest. Eestis ON ilusaid mehi, aga kahjuks mitte jalaga segada. Ja enne ma võtan meheks eesti rullnoka, kui mingi somaaliast või krt teab kust pärit mustp.erse...
Ilus naine, ju sa siis nii ilus ei ole, kuna need paar ilusat meest (sinu jutu järgi) sind ei taha, sellepärast oledki nii kibestunud ja viinamarjad on hapud.
Oh, kurb, kurb!
 
nublu 29. juuni 2006, kl 16.41
no mida iganes te siit netist, siis veel otsite - pange juba sinna lääne poole punuma - pakendame teid sisse, kvaliteedi märgi "Pretty Woman - fm Baltics" peale ja paneme esimese lennuga posti või panderollina teele, kui soovite - ongi õhk puhtam ja need väljakad käivad siin vähem
 
samss-saapake 29. juuni 2006, kl 16.45
Aga nublu - mis sa arvad, miks eesti mehed suht harva endale välismaa (lääne) naise leiavad, aga vastupidist varianti kohtab nii tihti?
 
ilus naine.. 29. juuni 2006, kl 16.49
to Naine 23
Millised paar meest mind ei taha????? Ma pole midagi sellist öelnud, pole veel olnud sellist asja, e MIND keegi ei taha. No Johnny Deppi kohta ei tea, pole kohanud.
Aga, Naine23, ka sina oled ilus? Kui Jack vedu ei võta, võib ju ka ümber orienteeruda...
 
naine23 29. juuni 2006, kl 17.00
Ma mõtlesin neid paari eesti meest, kes sinu arust ilusad on. Ise olen abielus maailma parima mehega. Lisaks ilule on tal ka mõistus omal kohal, rääkimata huumorimeelest jms. Mina olen väga rahul!
 
ilus naine.. 29. juuni 2006, kl 17.06
Naine 23, sa ajad mind kellegagi segi, ma ei tea 2 ilusat eesti meest....ühte ehk, kui väga pingutan.
 
nublu 29. juuni 2006, kl 17.07
klassivahe on - sealsed naised on juba ammu võõrutatud sellisest asjast nagu tunded, sest feminism lokkab täiega ning nõue on võrdõiguslikkuse koha pealt käib kõige kohta ( võid ise aimata, millest ma räägin ) Sealt-poolt tulevale mehele on nii, et ta on igatpidi eelis-seisus. Euroopa-Ameerika mehed siin feminismi otsa ei põrka ning neile on see ida-euroopa mees-naise suhete kesk-kond lausa sulavõi leiva peale. Olgu see mees ilus või mitte, aga kohalik mees on vältimatus sulu-seisus ( pappi vähe , traditsioone pole - pole kellega luua jne ) ning tekib tugev konflikt ise-endaga ja põhuseks siiski see, et on suur hulk kohalikke kaunitare või ka mitte kaunitare, kes suunduvad lahkelt võõramaalase käte vahele - mis süvendab varjatud viha välismaalaste vastu. Tagajärjeks on järjest süvenev endassetõmbumine, alkohol, narkots, vägivalt. See ei lõpe enne, kui kohalikud mehed ( need kes ühiskondlikus olelus-võitluses alles jäänud ) ning välismaa mehed oma isu siit naistest täis imenud - siis lõpeb see tramburai, kui plats puhas - enne lõppu ei tule. Samas vahet pole - kõik on internatsionaalne ning millegi üle kurta pole mõtet. Kellel seda patriotismi ikka vaja on. Kõik tahavad hästi elada - demokraatlik kapitalism
 
samss-saapake 29. juuni 2006, kl 17.08
Aga N23, mitmes abielu see sul on?
 
ilus naine.. 29. juuni 2006, kl 17.10
pappi vähe , traditsioone pole - pole kellega juua!!!!
 
A 29. juuni 2006, kl 17.14
Mehed, kes on huvitavad, pakuvad pinget. Enda arvates ilusatest meestest hoian eemale. Suhtun eelarvamusega nendesse, kes liigselt hoolisevad oma välimuse eest. Sageli see ongi nende trump, aga minule jääb sellest väheks ja ilusatest silmadest tüdinen ruttu.
 
naine23 29. juuni 2006, kl 17.14
Ok, sorry, ma automaatselt arvasin, et oled teemaalgataja, kuna siin eesti mehi nii maha teed. Minu viga.
Aga ei maksa kohe nii karm ka olla. Eestis on ilusaid mehi küll.Iga inimese arvamus ilust on erinev. Mul ei ole nii kindlaid reegleid, et peab olema musta peaga, pruunide silmadega, lihastes ja kandma Gucci kingi vms. Ilu mõiste on ikka palju laiem. Ma tean ühte meest, kes on heleda peaga ja sokolaadipruuniks päevitunud. Vot see on ilus mees:D Ja näiteks mõni näeb kaltsudes ja Kingpoole kingades ka ilus ja seksikas välja. Sina, ilus naine, oled lihtsalt silmaklappidega ja kes sinu standarditele ei vasta, on automaatselt jõledik. Katsu ikka sallivam olla!
 
pipi 29. juuni 2006, kl 17.14
Aga väidetavalt on meil mehi oluliselt vähem, nii et ma arvan, et see on suures osas ka paratamatus, et osa naisi leiab mehe mujalt - idast, läänest. Sisserännanud mehed tasakaalustavad olukorda.
Ilmselt paljud eesti naised tegelikult siiski ei soovi välismaa meest, vaid eesti oma - neid aga pole võtta....
 
naine23 to samss-saapake 29. juuni 2006, kl 17.16
Mis haige küsimus? Kas minu vanust vaadates ei ole asi selgemast selgem?
 
samss-saapake 29. juuni 2006, kl 17.19
No void kindel olla, et viimane see kyll ei ole. Mis häda oli nii noorelt abielluda? Põlvast oled voi?
 
naine23 to samss-saapake 29. juuni 2006, kl 17.22
Lapsi meil ei ole, abiellusime, kuna leidsime mehega mõlemad selle "õige". Suhe läheb järjest paremaks. Ja elan linnas, mis on tallinnast kordi suurem:S
Aga üldiselt, mis see sinu asi on? Sina ilmselt ei abiellu kunagi, sest sellist jubedat sapipritsi küll ükski normaalne mees ei taha.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!