Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
ilusad mehed
 
samss-saapake 29. juuni 2006, kl 17.26
Ja sina oled nii viisakas enda meelest voi? Saapake eelistab vabaabielu. Igale asjale ikka oma aeg ma arvan...
 
nublu 29. juuni 2006, kl 17.30
Minu üllatuseks kuulsin ka seda sama kohalike slaavi tüdrukute ( päris paljude ) suust, et mehi ( ma ei räägi ainult ilusatest ) -lihtsalt normaalseid pole - tundub küll, et mehed jalutavad mõõda linna, aga tuleb välja, et mitte siit pärit - mingi likviidsus ikkagi norm meeste järgi järelikult on - rääkimata veel ilusatest kodukaunistuse meestest
 
naine23 29. juuni 2006, kl 17.40
Sina ei abielluks nii noorelt, mina abiellusin. Miks sa mind maha teed? See on sinu arvamus. Kui sa tahad vana ja kortsusena abielluda, siis see on sinu valik. Ja enda arvates olen tõesti viisakam, kui sina. Ahjaa, mis Põlval viga? Ma kahjuks ei ole ise sinna veel jõudnud, aga kavatsen kindlasti kunagi minna. Ilus kohake pidi olema.
Ja et veel õli tulle valada, pean vajalikuks mainida, et tegeleme lapse "tegemisega":) Õudne, eksju? Niiiiiiiii NOORELT tahetakse last!! Issand, ise ju alles laps!!!!:DDDDDDDDD
 
samss-saapake 29. juuni 2006, kl 17.45
Ma olen ka täiesti nous, et nii noorelt ei maksa lapsi teha. Olen Sinu eakaaslane muidu.
nii et koik kiired asjad voivad oodata...
 
njaa 29. juuni 2006, kl 17.45
palun väga vabandust harimatu mats, aga ma olen biseksuaalne. ma ei diskrimineeri inimesi soo ega vanuse järgi, side, säde ja tunded loevad:) konstanteerin fakti nii et pole vaja oma koledust välja vabandada
 
naine23 29. juuni 2006, kl 17.50
Samss-saapake, kui sa kunagi leiad omale mehe, kellega kohtudes toimub kõll!, siis saad ka minust aru. Aga kui ma olen endale sellise tee valinud ja ise super-rahul, kes oled sina, et mind maha teha?Minu pärast ela elu lõpuni lasteta ja vabaabielus, keegi ei keela! Kuidas sinuga on siis? Kavatsed lapse sünnitada kuldses keskeas, et laps peaks kooli minnes häbenema, et tal on ema, kes vanuse poolest sobiks talle vanaemaks. Ma mäletan, et kooliajal oli minu klassis selline tüdruk ja tema teine nimi oli "kompleks".
Ja kui sa ei mõtle kuldset keskiga, vaid paar aastat minust vanemana, siis mis vahet sel enam on, kas sünnitada 24selt või 28selt? Ok, liiga pikaks läks.
Aga tundub, et sinul on elus midagi puudu, miks muidu mind hukka mõistad?
 
n22 29. juuni 2006, kl 18.10
n23, tundub, et sinul on midagi samamoodi puudu, et siin hüppad sedasi? Nii ülbust täis veel teine!:) Pole vist ikka nii perfect elu sul?
 
naine23 29. juuni 2006, kl 18.13
Selge see, n22, ma ei ole veel oma elu jooksul kohanud inimest, kellel oleks täiuslik elu:D Ülbusest on asi kaugel, mind teeb pigem kurvaks, et inimesed nii õelad on:(
Aga eriti lame on hakata rääkima stiilis sina oled loll, ei, ei, hoopis sina oled. N22, oleksid võinud ikka midagi originaalsemat välja mõelda:S
 
n22 29. juuni 2006, kl 18.36
Kes ütles, et sa loll oled?
 
mees 29. juuni 2006, kl 18.37
mina näen küll keanasid mehi piisavalt, pole ka mul üldsegi mitte viga - nii on mõni naisu öelnud näiteks...
 
naine23 29. juuni 2006, kl 19.07
No kui mina ütlesin, et samss-saapakesel on midagi elus puudu, et mind maha teeb, siis sina ütlesid et hoopis minul on midagi puudu, et ülbe olen. Sa oled ikka tõesti natuke otu, kui analoogsest näitest ei suuda aru saada!
 
.. 29. juuni 2006, kl 19.59
kuulakesed, mille üle te vaidelete siin?
lugesin teie kommentaarid läbi, kuid ilusatest/koldetatest meeestest ei räägi te siin juba ammu!

aga jah, ilusaid mehi eriti pole. ja seda minu meelest just näojoonte tõttu. kõik sellised ümarad, kuid mehelikuks teevad siiski natuke kandilisemad/nurgelisemad jooned.
 
Miski vend 29. juuni 2006, kl 20.52
Autor: samss-saapake


"Aga nublu - mis sa arvad, miks eesti mehed suht harva endale välismaa (lääne) naise leiavad, aga vastupidist varianti kohtab nii tihti?"

Kas annab lollimat küsimust veel olla? Eesti mees läheb välismaa naisele siis kui tõesti satuvad tunded tollevastu tekkima. Eesti naine läheb praktiliselt igale välismaa mehele kuna eeldatavasti väljamaa mehel on rohkem raha. Seega mis siin imelikku, samahästi võiks küsida miks naislitse rohkem on kui meeslitse. Muide kui vaadatat eestis neid tõesti edukamaid ja tarku naisi (ärinaisi) siis eranditult on kõigil eesti mehed. Vigisevad ja väljamaa mehejärgi kiimlevad ainult mingid sekretäridest ja muidu saamatutest klubihooradest siidriluristajad kes kergelt hõlpuelu peale tahaks pääseda aga ise ajusid ei oma selle saavutamiseks.
 
... 29. juuni 2006, kl 21.05
miski vend, miks sa nii sapine oled?
 
eesti naine 29. juuni 2006, kl 21.18
Kahjuks pean ka nõustuma "Miski vennaga":S Ise ma selline lehtsaba, nagu miski vend kirjeldab, ei ole, sest olen abielus eesti mehega. Aga väga paljud naised just eelpool nimetatud põhjustel välismaa meeste juurde jooksevad.
 
trinx 29. juuni 2006, kl 21.38
minu mees on ilus...hea südamega ja ilus vaadata ;))
Nõustun veel mõne arvamusega,näiteks nii Law,kui Depp on väga kenad minu arvates.
Täielikult vastik mees minu jaoks on suur,paks ja kurja näoga,ma ei teagi miks ma nii arvan,aga sellised pole mulle kunagi meeldinud,paha hakkab :S
 
Lugeja 30. juuni 2006, kl 09.52
Paraku on tõesti eesti tänavapildis masendavalt vähe ilusaid mehi.Lähed aga välismaale-Rootsi, Norrasse, Prantsusmaale jne seal pea iga teine mees ilus ja hoolitsetud.
Eesti keskmine mees välimuselt kole aga ise peab end pandavaks:)
Meie mehed enamuses omale õllekõhu ette kasvatanud ja käivad veel maitsetult riides ka.Riided ja soeng võib välimusega imet teha!

Ilus mees:
pikk kasv ja treenitud keha,
terved valged hambad,
klassikalised näojooned (sirge nina, suured silmad),
puhas ja maitsekalt riides
 
arvamus 30. juuni 2006, kl 09.57
Ilusad mehed Eestis: Veiko Täär (näitleja), Mait Malmsten (näitleja), üks hambaarst Maxilla kliinikus

Mujal maailmas: Jude Law, Jonny Depp,Richard Gere, Keanu Reeves, jne jne
 
m 30. juuni 2006, kl 12.48
eestis on küll ilusaid mehi....
tuleb ainult õigest kohast otsida...
tõsi on see,et ilu on vaataja silmades...
minu mees on pikk ja suhteliselt tõmmu ja pruunide silmadega...
ja ta on eestlane....
 
naine23 30. juuni 2006, kl 14.37
Mees ei pea kindlasti olema tumedate juustega. Mulle meeldib näiteks väga Dolph Lundgren (kirjapilt võib vale olla). Ainult natuke liiga palju muskleid:S
 
Mari 30. juuni 2006, kl 15.15
Eestis ma pole ühtki ilusat tumeda peaga meest näinud. Ilusad on šatäänid või blondid ;)
 
yeah 30. juuni 2006, kl 18.36
kurb on tõesti, et eestis nii väha ilusaid mehi on.(:
naised on siin ju ülikenad...
 
Miski vend 01. juuli 2006, kl 19.31
To: arvamus

"Ilusad mehed Eestis: Veiko Täär (näitleja), Mait Malmsten (näitleja), üks hambaarst Maxilla kliinikus

Mujal maailmas: Jude Law, Jonny Depp,Richard Gere, Keanu Reeves, jne jne"

Hmm huvitav mitme eesti rahvaarvu pealt need jude law, johnny depp jne. on ameerikamaal välja otsitud? Eriliselt debiilne 13 aastase suhtumine, et eesti mehed on koledad kui vähemalt 1 10'st ei näe välja nagu mingi erispets väljamaa staar.
 
Libe vend 13. september 2023, kl 18.57
Jah ma olin õlitatud nii seest kui väljast (mitu-mitu rumm-koola koksi + Jägermeistrit hinge all alt libe vaseliiniga koos) ning ülimõnus oli tunda kuida erinevad riistad sisse-välja käisid ning lõpuks purskusid. Sõbrad küll küsisid kas sa haigusi ei karda. Ent mul oli niivõrd suur mõnu ots. Järgmisel päeval olin väsinud aga õnnelik. Ning kakasin spermi pool päeva. Sest tahtjaid oli palju.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!