Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
sõjavägi
 
naiivitar 18. august 2006, kl 13.52
Meeldivad mehed, kes pole käinud sõjaväes - isiklikkude kogemuste järgi nad on palju hellemad ja individualistlikumad :) Aga samas tean väga väheseid, kes on käinud - vahepeal ju need, kes ülikoolis käisid, ei pidanud minema :)
 
alu 18. august 2006, kl 14.08
päris kummaline arvamus enamusel naistel siin-sõjavägi teeb vorstinahast mehe. teeb ta jee!
 
neuseeli 18. august 2006, kl 14.24
Ega`s viinerist ei saagi sardelli, alu. Mõni käib ülikooligi läbi, aga loll kui lammas ikka.
 
BarbarElla! 18. august 2006, kl 14.39
No mina armukesena kyll ei aksepteeri meest, keda pole lampjalgade pärast sõjaväkke võetud, või on niisama desertöörunud jobu.
Vägivald ja sõda need tapavad mehes tsivilistinäru ja sellelõpptulemusena suudab mees mõtelda alles kollektiivselt ja mitmetahuliselt ja seks on super!!! sest ta ei kandu enam mitte iseenda himude rahuldamiseks vaid tema ylim soov on naisele mõnu pakkuda..
Kuigi ikkagi eelistan ma saksa sõdureid!!!Wehrmacht!!!
 
neuseeli 18. august 2006, kl 14.46
Saksa sõdurid on vinged. Minu tädi olla sellise tehtud, ilus ja tugev isiksus.
 
neuseeli 18. august 2006, kl 14.48
Pooltädi siis või kuidas seda nimet.
 
cocci 18. august 2006, kl 14.52
Tean kaht erineva põhjusega noort meest, kes pole käinud Eesti sõjaväes ja kolmas on selline põhimõtteline mittemineja, ma ei usu et patsifist, aga .... Ma ei saa neist ühegi kohta öelda ühtki halba sõna, et nad ei oleks mehelikumad, mehisemad või distsiplineeritumad kui käinud mehed ja ma hindan neid sellele vaatamata. Ma olen hakkanud austama inimese vaba otsust oma elu ja saatuse üle.
 
BarbarElla! 18. august 2006, kl 14.52
Ja mul yks 85 aastane tuttav vanamees rääkis, et Saksa sõdurid ei saanud isegi püssi põõsasse visata, kui juba neil püxid maha kooriti eesti naiste poolt.
vanamehel siiamani hinges haavad sygavad!!
 
naiivitar 18. august 2006, kl 14.52
Wermacht... kas noorimadki neist pole kõvasti üle 70ne?
 
neuseeli 18. august 2006, kl 14.56
Minu vanaema ei pakkunud ise, ta oli nii kena naine, et sellel oli jrk igal pool ja sõja ajal ju seksi ikka tahtsid. Aga ilus asi pandi hakkama. Eesti mehega seda tulemust ei tuleks.
 
BarbarElla 18. august 2006, kl 14.57
Noo noorimad nii kuni 1926-27 väljalasked.
Mina kyll inimese vaba tahet ei austa??Milleni see kõik viib-
Pedofiilide parteini ja selle aksepteerimiseni.
Tugev autoritaarsus on minu juhtmõtte.
 
naiivitar 18. august 2006, kl 15.03
Vaesed eesti mehed, nad peaksid vist tõesti hakkama teistest rahvustest naisi vaatama - siis järsku nende lapsi vaataksid ka juba eesti naised ihaldavalt - et kirglik venelane või tugev, ilus, sakslane jne.
 
cocci 18. august 2006, kl 15.05
BarbarElla, erinevalt minust oled sa ka poja ema. Ma ei poolda lollusi ega mõttetusi, kuid inimesel on õigus otsusta oma elu üle ise ja loomulikult ka vastutada oma tegudest tulenevate tagajärgede eest. Pedofiiliani on sõjaväest ikka väga pikk tee.
 
BarbarElla 18. august 2006, kl 15.06
1941-1944 oli ainus võimalus ennast normaalsena tunda, saksa meest pannes.
Eesti mees ei suutnud isegi oma Vabariigi iseseivust kaitsta!!!
Millest see ??? Seepärast et EW ajal pärast 1934 aastat ei olnud normaalselt toimivat kaitseväge.
 
xxx 18. august 2006, kl 15.09
Patsifism on väga @!#$ vabandus. Maailma kuulsaim patsifist Gandhi lasi Buuri sõjas ennast rindele sanitariks saata ja maailmasõdade ajal kampaania Inglismaa (koloniaalvõimu!) kaitseks.
Kui sind rünnatakse ja sa endast ei hooli, siis pead kaitsma vähemalt teisi. Muidu oled sa sitahunnik.
"Sõdida võib tahta ja võib mitte tahta, kuid mõistlikum on siiski osata sõdida." (Churchill)

Toome näiteks sellise võrdluse, et süttib tulekahju. Igaüks peab appi tulema, sest see on kõigi huvides. Kui üks mees kükitab nurgas ja väidab, et tema on põhimõtteline tule vastane ja seetõttu kustutamisest osa ei võta, siis kas ta on korraliku keretäie ära teeninud?
 
naiivitar 18. august 2006, kl 15.09
Nii et sel ajal kui eesti mees ühel ja teisel poolel püüdis anda oam parimat kodumaa heaks, 'toetasid' naised teda võõrvägedega hullates. See pool ajaloost oli mul teadmata.
 
urmas 18. august 2006, kl 15.10
noh, mis ma oskan veel lisada, paistab, et parem, kui on käinud, aga pole ka väga oluline.
Mõnda asja võin siin täpsustada, et millest on tekkinud arvamus, et sõjavägi on pullikaka koht ja sinna minek on ainult aja raiskamine, arvamus ise on tulnud nende inimeste peast, kes ise kõrvale tahavad hoiduda.
Tegelikult pole ta nii mõtetu koht midagi, arukas inimene oskab endale igast kogemusest midagi kasulikku leida. Mõnele on ka kool pullikaka koht ja pole kasu midagi, samahästi oleks võinud isaga korstnaid ehitusel laduda.
Praegu peavad käima sõjaväes kõik ka kellel ülikool läbi, praegu on ka hea võimalus sisse astuda ja siis sõjaväes ära käia ning hiljem kooli alustada.
Ma alati ärritun nende inimeste peale, kes arvavad, et kui keskkool läbi ja natuke inglise keelt ka oskab, siis on kohe maailma targem inimene.
Ma käisin ülikooli läbi ja siis ka ei leidnud, et ma olen liiga tark, et sõjaväkke minna, käisn ära ja polnud häda midagi.
Kui mees arvab, et ta on liiga hea sõjaväkke minekuks, siis sõjavägi ongi tema jaoks, kuna seal oskad asju näha suuremas plaanis, ilma omakasu otsimiseta.
 
xxx 18. august 2006, kl 15.14
"Ma ei poolda lollusi ega mõttetusi, kuid inimesel on õigus otsusta oma elu üle ise ja loomulikult ka vastutada oma tegudest tulenevate tagajärgede eest. Pedofiiliani on sõjaväest ikka väga pikk tee."

Inimesel ei ole õigust otsustada oma elu üle ise mitte igas asjas. Sest inimese otsustus võib kaasa tuua sellised sigadused teistele, et neid ta oma persenahaga küll eales maksta ei jõua.
Riik kaitseb sind, ole hea ja kaitse ise riiki.
Või astu kodakondsusest välja ja käi @!#$.
 
XX 18. august 2006, kl 15.15
eelistan päris teadlikult sõjaväes MITTEKÄINUD mehi. sest kaitsevägi muudab noormehe julmaks, agressiivseks, egoistlikuks ja matsiks naiste suhtes (tähelepanekud elust enesest).
 
urmas 18. august 2006, kl 15.19
Teadmiseks, Eesti sõdur on üle maailma tunnustatud.
Saksa sõdurid ei olnud II maailmasõjas pooltki võitluses nii head, kui eestlased Saksa ohvitserid pidid Eesti sõduritele au andma, kui eestlane mööda läks. Meid on lihtsalt krdi vähe.
Praegune olukord ka, ameeriklased ei tea üle maailma paremaid sõdureid kui eestlase, ise on nad oma sõjaväe ära rikkunud igasuguse bürokraatiaga ja ka muud asjad, arvestades juba seda et ligi 50 prossu on naised.
Eesti sõduri eelised teiste ees: nad on täpsed, arukad, põhjalikud ja julged.
 
to xxx 18. august 2006, kl 15.21
täpselt, kui elad vabariigis ja oled vaba kodanik, siis iga vabaduse juurde käivad ka kohustused, näit sõjaväkke minek
 
naiivitar 18. august 2006, kl 15.22
'Tegelikult pole ta nii mõtetu koht midagi, arukas inimene oskab endale igast kogemusest midagi kasulikku leida.'

Väga õige, aga kirjutatakse 'mõttetu' :)
 
BarbarElla 18. august 2006, kl 15.22
eelistan päris teadlikult sõjaväes MITTEKÄINUD mehi. sest kaitsevägi muudab noormehe julmaks, agressiivseks, egoistlikuks ja matsiks naiste suhtes (tähelepanekud elust enesest).

No minul oli kunagi 2 armukest, jäin haigeks ja, ainuke kes neist mulle rohtu julges tuua (gripp mul oli) oli sõjaväes käinu, teine kes sõjaväes käind poolnud saatis haledaid sõnumeid, saatsin ta ... Mingu saagu meheks...
 
volli 18. august 2006, kl 15.24
mida rohkem mehi sõjaväkke läheb, seda suurem tõenäosus on, et pedesid ja pedofiile on vähem.
Sõjaväes on see eriti hull teema, isegi pedele tehakse seal nii, et igasugune pedeks tahtmine läheb üle.
 
naiivitar 18. august 2006, kl 15.25
Aga mu eesti mees nii saadab haledaid sõnumeid kui ka toob rohtu ja seda kõike oma lampjalgadel! :D
 
S. 18. august 2006, kl 15.26
irw@barbarella

mu onu kah saksa sõduri autorlusega. on ikka täitsa teisest ooperist kui me ülejäänud pere...;)
 
xxx 18. august 2006, kl 15.28
Siinkohal tõestisündinud lugu.
Talutüdruk jääb sõjaajal rasedaks ja isa küsib, kes lapsukese isa on.
Tütar: Kõige kuulsam sõjaväelane!
Isa: Kas tõesti kaptenihärra?
Tütar: Ei, ei, võta ikka kõrgemalt!
Isa: Ohhoo, kas kindralihärra ise või?
Tütar: Ei, ei, ikka kõrgemalt!
Isa: Kas tõesti? Hitler ise või?
Tütar: Ei, veel kuulsam! Talle on ausammas igas linnas ja külas - Tundmatu sõdur!
 
to xx 18. august 2006, kl 15.28
ta hämab niisama, tema puhul tekib palju vasturääkivusi ja loogikat pole.
loogika ütleb ju seda, et sõjaväes käinud inimesed just oskavad teistega arvestada, või et mis.
üks viga, mis küll alguses küljes on, ropendamise komme, see muidugi läheb üle, kui ennast kuulata ja sundida tähele panema mis räägid.
 
n30 18. august 2006, kl 15.30
Millised on eesti naise kohustused, kui mehe kohustus on minna sõjaväkke ja kaitsta vajadusel riiki?
 
... 18. august 2006, kl 15.34
"Millised on eesti naise kohustused, kui mehe kohustus on minna sõjaväkke ja kaitsta vajadusel riiki?"

Naiste kohustus on uusi sõdureid produtseerida seeaeg.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!