Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
sõjavägi
 
BarbarElla 18. august 2006, kl 15.34
Garanteerida tagala häireteta töö ja lükata ora @!#$ desertööridele.
Kus juures võib ju ise ka näiteks juhtida lennukikandjaid ja hävitusrakette sihtpunki lasta, naised pidid head adminid olema meeste projektides ja tihtipeale jättavad nad selle algataja kaugele maha..
 
cocci to ... 18. august 2006, kl 15.39
Kas tõesti? Me ei ela autoritaarses riigis, see mitu last ma siia ebakindlasse maailma sünnitan on puhtalt minu isiklik asi ja keegi ei saa mulle näpuga näidata, kui ma otsustan, et ma ei soovi iial olla ema.
 
to cocci 18. august 2006, kl 15.44
"Kas tõesti? Me ei ela autoritaarses riigis, see mitu last ma siia ebakindlasse maailma sünnitan on puhtalt minu isiklik asi ja keegi ei saa mulle näpuga näidata, kui ma otsustan, et ma ei soovi iial olla ema."

Saab küll ja näidatakse ka, võid selles kindel olla. Kui mitte avalikult, siis seljataga kindlasti. Ühiskond suhtub halvasti vanatüdrukutesse ja muidu imelikesse.
Kuda koer külale, nõnda küla koerale.
Peksa muidugi ei saa, aga respekti ära oota. Küllap kunagi pintsieas taipad.
 
tempel 18. august 2006, kl 15.45
to BarbarElla:

Rohu toomine ja mittetoomine haigele Sinule ning sellest tuletatud seos armeekohustuse läbimise kohta (ning sellest tulenevalt mehelikkuse astme kohta). Lubage naerda, kodanik BarbarElla!!! See meelevaldne seos tuletab mulle meelde ühte näidet, mismoodi statistika valetada võib: pidi olema põhjuslik seos kurgede rände ja riigi SKP kasvu vahel. Ehk siis, Sa väidad, et enamik sõjaväes mittekäinud mehi on mökud ja vingerdised ning sõjaväes käinute hulgas need pea puuduvad või on hästi vähe? Mida krdit Sa öelda soovisid oma näitega?

Enda arvamus selline, et mõnele poisile ajab sõjavägi mõistuse pähe, mõnele mitte. Sõjavägi ei ole võluvits.
 
kulla naised 18. august 2006, kl 15.47
Ja palju teist tõstab reaalselt iivet ehk siis paljudel teil on 3 või enam last?
 
neuseeli 18. august 2006, kl 16.05
minul nt. Ja poeg läheb sõjaväkke ka, mis see siis olgu, kui nii on ette nähtud!
 
dea 18. august 2006, kl 16.08
Kulla küsija, Eesti Kaitsevägi on kaheksa kuud kergemat või raskemat higistamist, peale seda haruharva kordusõppusi ja ilmselt /annaks taevas ei kunagi reaalset sõjategevust.
Laps on kaheksateist + n aastat vanemlikke kohustusi, kusjuures tihti ainult naise hool ja vaev, sest isad pooldavad enamasti osakestena vaba liikumist (naiste vahel).
Vahet näed?

Tõsi ta on, et ei miski, sealhulgas sõjavägi, tee mehest meest, kui tema seda ise mitte ei soovi. Ja mu meelest võiks üks õige mees siiski tahta kaitsta/osata midagi teha oma riigi ja kodu kaitseks.
 
. 18. august 2006, kl 16.10
oma tuttavate näol vaatan küll, et mehed ,kes sõjaväes käinud pole on mökud. Kaasaarvatud minu isa. Räägib küll muudkui sõduritest ja eesti kaitsmisest, ise pole sõjaväes käinudki. Aga mind üldse tõmbab militarism ja sõduripoisid :))
 
Briccel 18. august 2006, kl 16.54
to Kulla naised:
nagu dea ütles, on sõjavägi kõigest 8-kuuline korra elus ette tulev sündmus, millel on kindel algus (mida sa ette tead) ja ka kindel lõpp. Pärast seda lõpukuupäeva sulgub uks ja kõik.
Paraku rasedusega on nii, et see 9 kuud on alles ALGUS, absoluutselt prognoosimatu ja teadmata lõpuga. Ja laps käib sinuga kaasas ikka kogu Sinu terve edaspidise elu. Ei ole nii, et olen 9 kuud rase ja kõik, uks kinni. Kui võrrelda sõjaväekohustust rasedusega siis peaks olema nii, et olen 9 kuud rase ära ja siis annan lapse ära, pesen käed puhtaks. Kõik. Nii see pole. Nii et ei saa KOHUSTADA naist last saama, sest sellega kaasneb kohustus muuta kogu oma edasist elu. Sõjaväes käimisega su elu ei muutu.
Aususe huvides ma pean isiklikult mainima (järgnev on pigem huumoriga öeldud, eks!), et kui variandid oleks võrreldavad siis ma valiksin raseduse asemel sõjaväe ;) Mulle oli see lihtsam kui rase olla. (Mõlemad kogemused korduvalt olemas nii et võrrelda oskan/saan).
Sõjavägi - figuur püsib ideaalne, sind sunnitakse treenima aga mitte üle jõu, toit ja riided on olemas, elamispind ka, ühiskonna suhtumine on normaalne, arstiabi alati kättesaadav ja tasuta, kõik mured lahendatakse sinu ülemuse poolt vastavalt kirjalikule avaldusele ;)
Rasedus - mnjah, lugege sedasama delfi naistelehte, saate kõik hinnangud sellele teemale. Kehakaal ja figuur muutuvad nii, et hoia kinni peast, raske ja halb olemine, ...
 
vv 18. august 2006, kl 16.58
mõnede vinguviiulite puhul oleks küll humaansem inimkonna suhtes kui nad ei paljuneks...
 
dea 18. august 2006, kl 17.02
Nujah, vv, eks sa ise tunned ennast kõige paremini.
 
123 18. august 2006, kl 17.31
Kindlapeale..saadad ära poisikese ja tagasi saad mehe. Rohkem pole seletada vaja.
 
Sõdur 05. juuli 2022, kl 02.31
https://www.militaar.net
 
Hans service 06. juuli 2022, kl 02.33
Tere
Vajad abi ettevõtlusega alustamisel või loomafarmi rajamisel. pakkudes laene intressimääraga 3% vahemikus 5000 EURO kuni 360 000 EURO. Finantseerimine ja nõustamine Meie juures on teie garantii, et suudate oma unistused saavutada. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust e-posti teel.
EMAIL: hansfiancialservice@gmail.com.
SOODSALT
 
kolkarannaKülli 22. juuli 2022, kl 21.35
Kas homod saavad hetkel sõjaväes hakkama`?
 
Küll nad saavad! 23. juuli 2022, kl 00.13
Saavad küll. Neil on rangelt keelatud kaaasteenjate tagumikkude vaatamine!
 
tuletaevasappi 23. juuli 2022, kl 02.07
kolkarannakülli
normaalses maailmas saavad homod igal pool hakkama. inimvaenulikes riikides võib tekkida probleeme. sellistes riikides ongi ainult probleemid, igas valdkonnas.
samas kirkorov ja baskov ju laulavad nagu paabulinnud teatud homofoobses riigis ja keegi pole veel nokka kinni teipinud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!