Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
No fakk..kuidas haiget teeb
 
Fred 10. märts 2007, kl 15.05
Armastan oma naist siiani..mida teha
Astusin ise ämbrisse ja petsin,kuid olin palju joonud ja see naine oli ka ülimalt jube-hommikul avastasin.Arvasin vast et teen seda oam naisega.Mu oma naine on ilus ja nii kuradima õrn.
Ma rääkisin talle üleeile kõik ära ja ta vaatas mulle ainult otsa ja siis tuli üks pisar ning,mitte sõnagi..läks uksest välja ja pole siiani tagasi tulnud.Helistasin naise emale ja ta ütles et temaga on kõik korras.

Ootasin need päevad et ta vähemalt asjadee järgi tuleks,kuid ta pole tulnud .Helistasin ka oma ämmale uuesti,kuid sain viisaka vastuse,,et mu naine enam ei tule ja et naise isa tuleb ta asjadele järele.

mida ma nüüd teen,kus ta on ..ma lähen hulluks mõtte juures et mu pisikest võib keegi teine puudutada või suudelda,ta on minu jaoks kõik.Meil oli koos nii hea.Tglt olen ka mures ,et keegi talle haiget ei teeks,kuidas ta saab üksinda...

Naised,mida teha..kuidas ma ta tagasi saan?

EI taha elada nii:
 
sigrid 10. märts 2007, kl 15.15
raske juhus... uhh. nippi ei ole kuidas tagasi saada, isegi kui saad siis see suhe enam sama ei ole.
raske juhus toesti...
 
ka mees 10. märts 2007, kl 15.19
Sama siin..see juhtus aastaid tagasi(3) kuid sama reageerimine oli mu naisel,ja kusjuures peamine oligi see et ma kartsin otses mõttes et temaga võib midagi juhtuda,nagu sinagi siin räägid.
Et enne olin ju mina kes ta eest seisis jne.
Kuid mina teda tagasi ei saanud ja siiani ei taha ma kedagi teist(muidugi on mõned olnud ,kuid see pole see).
tEEB VÄGA HAIGET SIIANI.

Kohtusime 1 päev Selveris ta teretas viisakalt ja siis läks edasi,tahtsin nii väga tema juurde minna ja kasvõi sealsamas põlvili paluda ,kuid siis nägin et ta oli kellegi teisega.

Ei taha mõeldagi,ainus mis päästab on töö ja õnneks mul selline töö,kus saan olla nii palju kui ise tahan..niiet enamuse ajast kaasarvatud nädalavahetustel olen tööl.

Edu ja anna endast parim.
 
pille 10. märts 2007, kl 15.22
eide kohta norm text! ;)
 
Marinna 10. märts 2007, kl 15.24
Noh ja paras sulle freed!!
miks kuradi pärast ennast ni täis kaanisid et teisega voodisse pugesid,mida su vaene naine nüüd peab tegema.kui sa ted at6esti armastad,ja ta ei ta ha su juurde tagasi tulla siis jäta ta rahule,see on parim mis teha saad,sest ee suhe pole teil enam kunagi sama ja lase tal eluga edasi minna.
jutu järgi tundub sul väga armas naine olevat ja seega saab ta ka kindlasti uue ja parema mehe
 
Mees 10. märts 2007, kl 15.24
ära laku kui pea ei kanna ja pärast aru ei saa mida teed.
sulle isa ilmselt pole kunagi öelnud, et viin on TARKADE meeste jook.
Idiootlikumat vabandust ei suutnud endale välja mõelda kui et arvasin, et teen seda om naisega??

Sügav kummardus su naise ees. Ise kõnniks ka hoopilt minema ega tunneks sellist l#"¤ enam
 
lenna 10. märts 2007, kl 15.25
MA ARVAN KA ET KUI ARMASTAD JA TA SIND ENAM EI TAHA SIIS LASE TAL MINNA!
 
Fred 10. märts 2007, kl 15.27
Jah minu viga,tavaliselt ei joogi.
Aga ma armastan teda ja minna ma tal küll ei lase.Tahan teda tagasi.Seest on nagu tühi ja ei tea mida teha,tahaks koguaeg talle koju helistada kuid ta vanemate ees on juba imelik ja ta ju ei räägi minuga.
 
Kustas Peder 10. märts 2007, kl 15.29
Naistele tulebli lahedasti rõnG@s'sse panna, see neile ju meeldibki, jätka samas vaimus... ♪♫♪♫♫♪

Ei tasu meelt heita ja tossike ühe naise järgi olla, sest kui hea MEES oled, siis on sul varsti järjekord ukse taga!!!

♂
 
Fred 10. märts 2007, kl 15.33
Hea või mitte,aga ma ei taha kedagi peale oma naise.
 
Leili 10. märts 2007, kl 15.36
Minuarust ka lahe lugu nagu muinasjutus!
 
Kämmal 10. märts 2007, kl 15.39
Ma ei saa aru, miks sa pidid talle kõik ära rääkima? Kas sa jäid talle otseselt vahele?
 
Lollikas 10. märts 2007, kl 15.40
Einoh, ikka juhtub.
 
pipi 10. märts 2007, kl 15.47
Kirjuta talle kiri, seleta ilusti ära, miks juhtus, kuidas juhtub ja et sinule ei tähendanud see vahejuhtum midagi ja et kahetsed siiralt tehtut. Naised kipuvad uskuma, et kui voodisse minnakse, ju siis peavad oma partneri vastu tunded olema, sellepärast teebki petmine nii palju haiget. Ma usun, et kui naine hoolib sinust sama palju kui sina temast tegelikult, siis peaks ta andeks andma. Igal juhul proovi oma naist tagasi saada ja ehk läheb veel kõik hästi.
 
fredile, mehelt 10. märts 2007, kl 15.48
sa oled teinud kohutava vea. anna naisele veidike aega, ma tean , et see tundub võimatu - elan seda ka ise hetkel üle (kuigi ma ei teinud midagi sellist nagu sina kuid olen naisest ilma). kui tema sindgi armastab, annab ta sulle ehk andeks kuid tea, et see peab olema su elu viimane selline viga. olen ise kõrvalt näinud, kuidas inimeste elud hävivad petmise ja joomise tõttu ja ei soovi seda kellelegi. kui naine sind aga tagasi ei võta, jää tugevaks. armasta teda,igatse teda, proovi edasi liikuda kui suudad, kui mitte siis ole tema armastusele truu, kuni oled endas uuesti kindel. ära torma peale esimest kuud suhetesse või seiklustesse ja hoia eemale kambast, kus sa oma vea korraldasid, kui seal liigub, näib naisele, et sa ei kahetse ja oled ehk isegi õnnelik, kui vabaned. naised on sama haige mõtlemisega kui mehed, sa ei tea mida ta mõtelb ja ära tee oletusi ka . oota! oota ja armasta
 
fredi fredi 10. märts 2007, kl 16.01
kust sa küll võtad et naine ilma sinu hoole armastuseta kaitseta ja teiste lükata-tõugata jääb? Ainult egotsentrik võib arvata et tema, hoolimata oma tehtud vigadest, on ikka kõige parem mis naisega juhtuda sai :)

Tegelikult on kummastav kuidas naisele julmalt haiget teinud mees arvab end ta päästja olevat...hoopis rõõmusta et su armas kaasa saab ka võimaluse uueks, normaalseks, armastavaks suhteks.
 
Naeratus 10. märts 2007, kl 16.17
:)))lahe lugu jah,päris nalja kohe teeb.Loodan ,et su naine ka ikka aru saab,et õieti tegi ,et su juurest minema läks.Elada sellise mehega ,kes omast arust nii lahe ja tunneb ennast nii lahedasti vööra naise seltsis.
 
lootus jääb 10. märts 2007, kl 16.21
Miski ei garanteeri, et naine sulle andestab. Aga sa võiksid proovida talle kirjutada, kirjuta kohe kõik südamelt ära. Ütle, et saad aru, kui kohutava vea tegid ja et isegi kurjategijatele antakse veel üks võimalus. Võid saata talle ka lilli, aga ära helista ega käi peale, anna talle aega kõige üle järele mõelda. Rohkemat sa teha ei saa, võta oma karistus vastu. Rohkem haiget talle vaevalt keegi teha saab.
 
+++ 10. märts 2007, kl 17.06
tunned enda sees tühjust...nüüd korruta see tunne kümnega ja saad teada, mida tunneb su naine. Aga temal lisandub sellele tühjusele veel valu. Nõu anda ei oska, aga tean seda, et mina ei andestaks, isegi kui tähed taevast alla tooksid. Ja kui KUNAGI isegi andestaks, siis unustada ei suudaks küll kunagi ja kooselul oleks niikuinii lõpp. Meestel on aeg hakata enne mõtlema ja siis tegema, mitte et enne tehakse ja siis mõeldakse...kui mõeldakse, tavaliselt ainult õigustatakse oma tegemisi.
 
ringiratast 10. märts 2007, kl 17.12
tohootill misuke hala ja siuksumine! pisarad ja äraminek!
lugedes siit teemasid "armuke olla on uhke ja hää" paneb see teema pigem kahtlema kirjutaja mõistuses.
 
mimm 10. märts 2007, kl 17.59
Laske aga käia, lahedad mehed omastarust. Kurat, kas siis ei olnud oma naine nii õrn ja ramastav, kui teist keppiid. Kõik mis teed, teed endale. Loll naine, kui sind uuesti tagasi võtab. jumal tänatud, et ta sinusugusega last veel teha ei jõudnud. Mina teda ei jäta... Juba jätsid... Ja oled veel nõmedam kui nüüd temal oma eluga edasi minna ei lase. Meestel on ikka mõistus eemi otsas, nii öeldi vanasti. Kas oli siis hea kepp, et tasus ära ennast?
 
nôuanne 10. märts 2007, kl 19.28
Lihtne, mehed pidage till püksis ja ärge lehvitage sellega iga naise ümber!

Tillil ka lihtsam elada.
 
naika 10. märts 2007, kl 20.44
aga mina annaks andeks, kui oleks hea mees, kelle nimel andeks anda ja kes tõestaks oma armastust mulle täiel määral. arvatavasti laseks tale pingitada ikka vääga kõvasti, seega anna aga minna
 
q 10. märts 2007, kl 21.28
krt, miks mehed arvavad, et naised on nagu väiksed titad, et ise hakkama ei saa? kui tal oli piisavalt eneseaustust ja uhkust et minema minna, siis usu, ta elab jumala normaalselt ilma sinuta ära. Õige naine, et ära jalutas. kui ta sind piisavalt armastab ja suudab sellega leppida, tuleb ta ehk tagasi aga arvata on, et piinama jääb selline asi alati. loll olid et ära rääkisid.
 
oeh 10. märts 2007, kl 21.31
issand, kui loll! keppisid mingit kõõma ja raporteerisid sellest kohe naisele.

aga küll ta tagasi tuleb. ära muretse. juhul muidugi, kui hea mees oled. muidugi pead sa tal nüüd kõvasti sabas käima ja lunima ja paluma. oleneb, kui kange ta sul on.
 
Raquel 10. märts 2007, kl 23.19
mulle meeldis........üks pisar veeres. nii kirjutavad ainult naised.
 
Imelik 11. märts 2007, kl 11.44
Istu jah kodus ja näpi nina, siis ta tuleb kindlasti tagasi. Krt küll, näita vähemalt nüüd et oled mees, mine vii lilli, krijuta sõnumeid, räägi vanematega, palu, tee kodus remonti, kõike mis sa igane suudad välja mõelda, LIIGUTA ennast ometi, mees, kui naine sinu jutu järgi väärt on, mida sa raiskad siib vingumisega aega.
 
ohjah 11. märts 2007, kl 13.57
Petsid korra, siis petad veel. Nõrk mees oled ja tugev naine sul , et ära läks. Kahjuks on sarnane lugu läbi elatud, sai minema mindud ja siis andestatud aga tuli uus petmine. Rohkem ei saa enam andeks. Imelikud mehed olete, räägite ARMASTUSEST ja sellest, et ei taha mitte kedagi teist aga ise tiirutate esimese ettejuhtuva ümber. Tugeavad naised lähevad minema, nõrgad jäävadki andestama. See jutt, et kui armastab siis ka andestab ei pea paika; võid teist südamest armastada aga lähed ikka, sest mehe pettused ja suhtumine teevad liiga palju hingevalu.
 
oeh 11. märts 2007, kl 14.37
mina ei usu samuti, et teemaalgataja mees on. keegi harjutab kodukirjandit siin.
 
mees 11. märts 2007, kl 15.05
imelik, et naised ootavad meestelt avatust, emotsionaalsust, leebust ja armastust aga kui mees oma tundid näitab siis on alati esimene reaktsioon et mis mees sa selline oled. või et seda ei saa küll mees kirjutada. saab ikka - mees on ka inimene ja on ammu aega ru saada, et see kui tundid kivistada ja endasse koguda siis juhuvadgi need nii tavalised asjad kus kodus pekstakse, karjutakse ja kiseldakse iga asja üle ja ei saa rahus elada ka laposed kes siis ka muutuvad elus hiljem jobudeks ja munnideks. aitab juba. fred - mine too naine koju ja armasta edasi, enam ära tee ja teised, andge nõu või parastage aga ärge ajage paska, et mees ei sa a olla tundlik, kurb, haavatav või nõrkuhetki endale lubada - peab lausa olema nii, muidu ei ole mees vaid mingi idioot.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!