Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Punased küüned
 
Mirjam 14. märts 2007, kl 17.14
Kas punased küüned mõjuvad seksikana enamasti? Ei pea silmas ainult pikki punaseid, võivad ka lühikesed olla.
Ja kumb on kaunim, kas selline heledam verepunane või siis tumedam punane?
 
.... 14. märts 2007, kl 17.16
tumedam meeldib mulle.ei tea kas on seksikas alati.....
 
sander 14. märts 2007, kl 17.17
on küll seksikad, kui on ikka seksikas naine
mingi paks punaste küünte ja heledate teksadega mutt on kole
 
lea 14. märts 2007, kl 17.58
minuteada mehed enamasti ei salli pikki küüni.
värvi kohta ei tea öelda.
 
t. 14. märts 2007, kl 18.27
minu mehele näiteks ei meeldi üldse punased küüned, olgu siis pikad või lühikesed.
 
mees 29 14. märts 2007, kl 19.12
peaasi et ei oleks kunstküüned, tänapäeval on ju igasugused geelküüned (või mis iganes nad ka ei ole) moes.... üldjuhul on nad ikka väga ebaloomulikud.. naised miks te ennast inetuks teete..
 
emalendur 14. märts 2007, kl 19.26
ilusad hoolitsetud käed on ilusad, siis pole vahet mis värvi seal need küüned on!
 
. 14. märts 2007, kl 19.27
MUL ON ENDA KÜÜNED ILUSAD JA PIKAD JA REEGLINA KA VÄRVITUD (ENAMJAOLT PUNASEKS) JA MINU MEHELE KÜLL VÄGA MEELDIB.
 
ilus 14. märts 2007, kl 19.37
mina kasutan vaid punast. umbes sellist, mis siin paremal virvendab.
 
viivi 14. märts 2007, kl 19.41
Punase küüntega ongi vist nii, et kas tõmbab ligi või ei meeldi absoluutselt, ükskõikseks see värv ei jäta
 
nii ongi 14. märts 2007, kl 20.44
tegelikult punane ilus nii lühikesel kui pikal küünel ja tõesti paljudele meeldib nn.lipupunane ,mis siin kõrval vilgub
 
vot 14. märts 2007, kl 21.28
vot minuarust tundub see väga odavana. ja millegipärast arvan alati, kui näeb selliste küüntega naist, et ta on väga räpakas. et haisvad trussikud ja läbihigistatud koledate laikudega rinnahoidjad seljas jne...
jah suht rõve mõtlemine, ag amis teha
 
irv 14. märts 2007, kl 21.44
votiga nõus:)ja siis need naised töötavad veel kuskil tootmisettevõttes-õudne, oma pikkade punaste küüntega keset tootmist ja ladusid,mis teha maitseasi. ja kuulu järgi nad vahel haisevad ka.
 
anubis 14. märts 2007, kl 22.36
Mulle näiteks mitte. Mu arust pole vaja üldse küüsi rõhutada. Mulle meeldib hele, naha toonis lakk (loe: küüned ei torka silma). Lühikesed, punased küüned on _fucking_ _rõvedad_. Pikad, punased küüned sobivad ainult _daamile_. Mittedaamil mõjuvad sellised küüned pigem litsakalt (see muidugi läheb osadele meestele peale *hint*).
 
Huvitav 14. märts 2007, kl 22.42
Minul on punased küüned.ja pealegi need va kirutud geelküüned.Tõsi,mitte üldse ebaloomulikult pikad,vaid täiesti normaalsed.Justkui omad,aga hoolitsetud,iseenda nüsimisastmest ikka pikemad ja punased.Tumepunased.
Ja minu tähelepanek on,et mehed väga jälgivad käsi.Teen tööd ärialal,kus on ikka oluline,et inimene sulle ikka näkku vatab,aga mida täheldan..nad jälgivad mu käsi.Kuigi istume vastakuti ja ajame ärijuttu.Ja lausa muigama ajab,kuidas jälgivad..Ju siis on atraktiivne.Muidugi olen nõus,et küüntega koos peab ka nende omanik samuti harmoneeruma..
Ja suvel,kui tekkis kelmikas mõte,et värviks küüned õige..siniseks..No siis oli lausa komplimentide sadu.Üks noorem mees isegi mainis,et kui tema naine nii julget värvi kasutaks..Küsimuse peale,et mis siis saaks,tuli möhh..aga kiitis ja meenutab siiani,keset halli talve.t oli ilus värv küll.
Ja minua vanus.Palun väga.40.
 
imeline 14. märts 2007, kl 23.23
See on kindlasti väga äge, kui mehed sinuga sinu küüntest räägivad ja sinuga rääkides küüsi vaatavad ja üldse kui küüned on eriline tähelepanu ja imetluse objekt. Ma pole õnneks nii rumalate meestega kokku puutunud, kellega peaks küüntest rääkima.
 
Huvitav 14. märts 2007, kl 23.34
To:imeline
Ei,mehed ei räägi,nad lihtsalt märkavad..

Kas see on halb?
Või kui mõni su meeskolleeg teeb sulle komplimendi ,et sul on meeldiv parfüüm?Kas see on rääkimine parfüümist?
Kas see on meeste rumalus?
Jäin kohe mõttesse..
ja samas sa tead ise naisena,et sa ei püüa meeste tähelepanu ei oma küünte,ei parfüümiga,vaid et see ongi sinu tavaline tööpäeva alustus..iseenda jaoks..et näed kena välja..
 
Pläkk 14. märts 2007, kl 23.38
imeline, ära ole õel. okei,:P kade ehk blää-blää :D
kaunid ja hoolitsetud käed+küüned on kaunid.
mina kasutan tavaliselt punast värvi, aga erakordsete värvivalikute puhul olen meestelt - jah - kummalisi üsna kummalisi komplimente kuulda saanud:D
käälküüne ei oma, täitsa omad on.
 
gaad! 15. märts 2007, kl 15.16
küün - heinaküün!
küüs - sõrmeküüs!
krdi inimesed, jätke meelde ükskord!
 
tähenärija 15. märts 2007, kl 17.41
To lea

"minuteada mehed enamasti ei salli pikki küüni."

küüni kas mida? küüni või millesse? küüni
tegu on siis kõrvalhoonega, kuhu paigutatkse heina

Ma arvan et sa tahtsid rääkida küüntest
Sellisel juhul
"minuteada mehed enamasti ei salli pikki küüsi."
 
kuldkala 15. märts 2007, kl 22.17
Ma jumaldan punast küünelakki, mõne erilisema sündmuse puhul värvin alati küüned punaseks, nii ilusad ja sexikad on! Tumepunane on minu lemmik!
 
kaslane 16. märts 2007, kl 22.24
jeesh...mul ka omad keskmise pikkusega hoolitsetud küüned, aga punast ma ei topi, siis peab ka vastavas stiilis riietus olema...iga päev ikka ei pane - väsitav!
ja seda värvi laseks ainult maniküüril panna, sest siis kõige korrektsem...
kohe on ju näha, kes on ise lakkinud!
ja kes on ise kehvalt lakkinud, sellest jääbki lohaka tsiki mulje ja vb igas mõttes lohakas siis...
 
n 17. märts 2007, kl 13.52
Punased lakitud küüned sobivad eranditult pikaküünelistele. Roosad ja heledad lakid pange oma laiadele lühikestele küüntele.
 
Mati 12. juuni 2017, kl 10.43
Pikad küüned on kõige tähsam asi naise juures.Olen mees ja näen seda!
 
Kati Matile 12. juuni 2017, kl 16.08
Ja mehe m.nn on tema juures tähtsaim. Ainult seda märkangi.
 
Opalopa 08. juuli 2017, kl 11.50
Punased küüned jaaa.... prantsuse maniküür, punane kleit ja punased kontsad, juuksed hoia lahti ja ära üle krohvi. Punased huuled ka. Üksi sa koju ei lähe.

https://www.google.com.au/search?q=red+nails&rlz=1C1CHBF_enAU752AU752&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjAlL_UpvnUAhVKTrwKHYEwDUoQ_AUICigB&biw=1366&bih=662#imgrc=8_6L8GQmHFEBeM:
 
Opalopa 08. juuli 2017, kl 11.51
http://www.prettydesigns.com/wp-content/uploads/2014/08/Hot-Red-Nails.jpg
 
Doctor collins 14. juuli 2017, kl 20.27
Kas teil on võlg? Kas teil on vaja koguda sularaha tervishoiuteenuste kulude katmiseks või võlgade tasumiseks või rahalise jaotuse korral? Oota! Mõelge, kuidas müüte oma neerut valikul. Kui soovite täna oma neeru müüa. Sõnumit meile kohe. Neerud on ostetud maksimaalselt $ 900,000.00US dollarit. Riiklik Sihtasutus ostab praegu terve neer. Minu nimi on dr Collins, nefroloog, neeru riiklik haigla. UBTH Haigla on spetsialiseerunud neeruhaiguste ravile ja tegeleme ka neerude ostmise ja siirdamisega, kellel on vastav doonor. Asume Indias, Kanadas, Suurbritannias, Türgis, USAs, Malaisias, Lõuna-Aafrikas, Eestist jne. Kui olete huvitatud neerupealiste müügist või ostmisest, võtke meiega ühendust e-posti teel: doctorcollins3@gmail.com Vajad Geniune doonorid Ootan sinu vastust…. Parimate soovidega Dr Collins
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!