Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
vene vatitekk-kõikse parem!!!
 
unetu 12. juuni 2007, kl 20.25
kas meil kusagil müüakse selliseid vatitekke veel, mida nõuka aeg sai osta.ei sobi hästi magamiseks need praegused õhku täis topitud asjandused. olen järele proovinud suleteki ja karvase lambavilla, ükski pole nii hea, kui tõeline vatitekk.
kui keegi teab, kust saab osta, jäta poe andmed palun!
 
* 12. juuni 2007, kl 20.40
vatitekk ei hinga, see jääb küll palavaks. Õhuke lambavilla tekk on hea!
 
pisi 12. juuni 2007, kl 21.01
nõus unetuga, tahaks ka omale seda saada. kohe mitu muretseks, kui vaid oleks kusagilt võtta
 
kgbee 12. juuni 2007, kl 21.04
pihkva turult!!!
 
Margit 12. juuni 2007, kl 21.08
Hmm, kummaline, et selles paksus raskes ja umbses asjas keegi midagi positiivset leiab. Vahet tuleb ette külas, et peab selle asjandusega magama. Siis ärkan alati öösel üles, sest raske tekk vajub pooleldi põrandale ja ma lihtsalt ei jaksa unsegasena seda voodi peale tagasi sikutada. Nii ärkangi täiesti üles.
 
unetu 12. juuni 2007, kl 21.24
Margitile
vaata, kui sa oled enamus öid voodis üksi, nagu mina, siis on kobe tekk parim külje alla ja ümber kerida. ja ju siin loeb vist ka see, et olen omal ajal taolise tekiga lihtsalt harjunud ja igatsen seda taga
 
tibi 12. juuni 2007, kl 21.35
Igatsen ka vatitekki :))))
 
muti 12. juuni 2007, kl 21.48
Mul on, vene ajast. Aga poeg võttis endale :-). Ütleb kah, et parim tekk. Ja mina ikka ilma. Ostaks tõesti teise veel.
 
* 12. juuni 2007, kl 21.54
äkki balti jaama turult küsida???
 
Undiin 12. juuni 2007, kl 21.58
Mul sai just talvel see tekk otsa. Jube kahju on tänase päevani, aga mis parata. Ostsin siis sellise popi teki, kus on kilo õhku katteriide sees. Magada ei saanud, tekk nii kerge, nagu polekski. Läksin ostsin teise veel ja panin mõlemad tekikoti sisse, siis kannatab olla.
 
hmm 12. juuni 2007, kl 22.38
mäletan lapsepõlvest vatitekki. siis kui talvel halvasti köeti ja toas oli umbes 15 kraadi, magasime vatitekkidega. praegu suvel igatsemiseks naljakas asi :)
 
Vatitekk 13. juuni 2007, kl 01.21
Tellisin mõned aastad tagasi Tallinnas Pärnu maanteel olevast sisustustekstiilide kauplusest (vist olid Reeda kardinad, aga pead enam ei anna). Telefoni teel tellisin ja umbes nädala pärast sain kätte. Neid tehakse Harku naistevanglas.
 
Styg 13. juuni 2007, kl 06.58
mina magan tekiga, mis ostetud aastal 1963. paks ja korralik vatitekk. never ever ei vaheta millegi vastu välja!
 
heilin 13. juuni 2007, kl 07.11
Kas 63 aasta vatiteki tolmus elavad tegelased ei häiri, lapsepõlv tuleb meelde
 
jep 13. juuni 2007, kl 07.46
Olen nõus, vene vatitekk on kõige parem. Ja minul ongi selline kiiks, et kõige paremini jään magama just raske tekiga. Need õhukesed tekid jätavad kuidagi nii "palja" mulje.
 
vene aja mutt 13. juuni 2007, kl 08.23
ka vatiteki tuline austaja, kuid endale ei ole uut suutnud muretseda.
 
mutt 13. juuni 2007, kl 09.14
Käsitöömutid ju õmblevad veel neid vatitekke, eriti kui tellida. Isegi ükskord õmblesin omale, tuli välja küll.
 
Styg 13. juuni 2007, kl 09.20
ma pole vaevunud nende tegelastega lähemalt tutvuma. ma arvan, et me saame hästi läbi, kuna eluaeg selle tekiga maganud.
 
heilin 13. juuni 2007, kl 09.28
 
n23 13. juuni 2007, kl 09.30
mulle meeldivad ka vanad rasked tekid. õhulise tekiga on imelik. aga viimastel talvedel on nii palju köetud, et vatitekiga pole enam vaja magada. suvel piisab linast.
aga mul on paar vanakooli vatitekki. kasutan neid küll maal päevitamiseks, sest nad on ju nii vanad ja räpased. pesumasinas sellist asja pesta ei saa.
 
mm 13. juuni 2007, kl 09.43
Mul on vatitekk aastast 1985, ema pulmadeks kinkis. Abielu läks varsti laiali, aga tekk teenib mind ustavalt siiani ja veel edaspidigi palju aastaid :). Keemilises puhastuses pestakse tipp-topp puhtaks ja käib jälle. Ostsin ka uueaja kerge teki, aga see on nii umbne, et võimatu magada. Soojal ajal on pruugis õhuke villane tekk, ka vene ajast pärit.
 
alu 13. juuni 2007, kl 10.35
vatitekk on 4kymbistele, kellel või enam suus ära ei sula.
 
prr 13. juuni 2007, kl 11.36
ei igatse ühtegi nõukaaegset tekki. rasked ja tolmulesalistest pungil.
 
mikson 13. juuni 2007, kl 14.44
Paides kangapoes .
Okaspuu 21. september 2021, kl 17.36
Kellegi blogist tuli välja, et "ta ostis raskusteki"! Googeldasin. Ei olegi vatitekk, mingi muu kunsttükk vist...Aga õnneks on ka minul veel see vana hea veneaegne vatitekk olemas. On tõesti hea asi! Aga lapsed tarisid omale, mul jälle tühjad pihud ja peab ootama, kuni nad moodsamatele tekkidele mõelda viitsivad.
 
Agneke 27. september 2021, kl 17.54
Kallis tekikott, päevalilledega , saab ilma tekita ylepea tõommata! Siis saab ka hingata! Ilus punane maailm tundub! Kui kylm hakkab saab mööbliriidest päevateki veel peale võtta! Pruun ja Punane! Hea kombinatsioon!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!