Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Amazonist tellimine
 
cat 27. juuni 2008, kl 10.58
Ma pole kunagi välismaistelt saitidelt midagi tellinud, nüüd aga leidsin amazon.com'st nii mõndagi huvipakkuvat.
Palun siis targematelt infot, et kuidas see tellimine täpsemalt käib. Palju on saatekulud, kaua pakk tuleb jne.
Tänud ette!
 
Terje 27. juuni 2008, kl 11.23
Mina olen tellinud nii, et olen amazon.com'ist soovitud kauba järgi vaadanud ja siis läbi netikulleri tellinud http://www.netikuller.ee/
Seal on täpsed juhendid, kuidas edasi toimida. Kaup jõuab kohale umbes 3-4 nädalaga. Kogu aeg teavitatakse sind e-mailile sellest, kus maal kaup parajasti on. Tihti ma küll tellinud ei ole, kuid need paarid korrald mil seda teinud olen, olen rahule jäänud. Kaup on alati kohale tulnud ja mingeid probleeme pole tekkinud.
 
kuuseke 27. juuni 2008, kl 11.57
amazon.com leiab väga täpse info selle kohta, kui palju midagi maksab. enamasti on saatekulu 20 naela ja pakk tuleb viie tööpäeva jooksul. olen tellinud UK amazonist. arvesta sellega, et on tooteid, mida eestisse ei saadeta.
 
cat 27. juuni 2008, kl 12.41
Kummast siis kavalam tellida on USA Amazonist või UK omast?
 
kuuseke 27. juuni 2008, kl 13.43
usa amazon ja uk amazon logitakse samade kasutajanimedega sisse, neil on üks süsteem. põhimõtteliselt toimib see nii, kui uk amazonis seda toodet pole, mida soovid, siis saadab selle sulle usa amazon. mina tellisin kord mingeid raamatuid uk amazonist ja lõpuks saatis mulle need usa amazon. võttis ainult kauem aega. uk amazonist tuli mulle viimati tellitud kaup viie päevaga. ups tõi koju kätte.
 
cat 27. juuni 2008, kl 13.58
Aga hinnad tunduvad olevat erinevad...
 
cit 27. juuni 2008, kl 14.43
ma olen ka inglise amazonist tellinud, ja ka odavate hindadega. kasutatud asjadel on palju väiksemad hinnad. kahjuks saadavad nad nende odavate hindadega mitte eestisse vaid mõnedesse teistesse euroriiki. mul tuttav elab soomes, saadan need sinna ja siis saan sealt asjad kätte.
usa`st millegipärast mina ei saa tellida, ei tea miks?
inglismaal on minu meelest kallimad hinnad, usas palju odavamad.
 
Ing 27. juuni 2008, kl 14.51
usa amazon ei pruugi vist siia otse asju saata, peale selle on euroopa liidu siseselt tellimine odavam, siis ei pea tolli- ega käibemaksu maksma.
minule tulid uk amazonist asjad postkasti (pakk oli just sellsies parajas suuruses, muidu vist peab postkontorisse järgi minema)
 
vica 27. juuni 2008, kl 17.30
Usa amazon on odavam. See on kindel, tellida on mugav, kohale tuli 3 nädalaga, tavatellimus. aga jah Usast saab vaid raamatuid ja DVD-d. Ilmselt UK omast saab rohkem asju tellida.
 
Mari-Liis 22. august 2020, kl 11.45
Tasub ikka tellida Saksamaa Amazonist! Rohkem tooteid Eestisse saadaval ja tollimaksud pole probleem kuna saadetakse Euroopa Liidu seest.

https://poodle.ee/amazonist-tellimine/
 
timbu 22. august 2020, kl 22.19
Mina olen tellinud Saksa ja Uk Amazonist, praegu peaks vist veel mõlemast ilma lisamaksudeta saama. Saksa Amazonil on olemas ka ingliskeelne variant, keele saab lehel määrata. USA amazonist olen üht-teist vaadanud, aga tellinud ei ole, ja seal näitab selgelt, kui palju maksusid lisandub, samas räägitakse, et tollidokumentide vormistamine võib paras piin olla. Netkullerit pole kasutanud. kunagi kui vaatasin, tundus juurdehindlus liiga soolane.
 
Timbu 22. august 2020, kl 22.21
Hahaa, ma ei vaadanudki, et tema on tuhat aastat vana:) Netikuller on vist aga ammu kinni pandud...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!