Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
mida mõtleb naine 40+, kes tahab seksi saada?
 
aa 08. detsember 2014, kl 21.34
no yah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Autoril on eelarvamus,

Vabanda, kuid Su ettekujutus haridussüsteemist näikse olevat sama eelarvamuslik ja primitiivne kui autori arvamus "vanuritest" kes mingil arusaamatul põhjusele näikse tahtvat seda, mida autor ette kujutada ei suuda.
 
N 40+ 08. detsember 2014, kl 22.12
Midagi ei mõtle, lihtsalt tahan oma meest saada ja võimalikult tihti.
 
miks siis tihti? 08. detsember 2014, kl 22.26
miks siis tihti? mis see mees sulle siis annab? küsiks eelmiselt.
 
40+ naised peaks 09. detsember 2014, kl 04.12
20+ noormehi vaatama ja 40+ mehed 20+ neiusid ja ongi kõik häppyd!:)
 
iccc 09. detsember 2014, kl 14.59
lihtsalt tahan oma meest saada ja võimalikult tihti.

aga kui mees ei taha,
miks sinu tahtmine rohkem väärt on,
ja oi kui palju on naisi, kes lihtsalt ei taha ja kõik,
ja kui mees siis kõrvalt võtab, siis on kohe kisa taevani.
 
N 40+ 10. detsember 2014, kl 20.35
Aaaga kus on öeldud, et mees ei taha? Heh. Jätan mehe siiski murdjaks, ise jään naiseks, eks vahel murran teda ise ka, vahelduseks. Mingit vägivalda pole seni küll vaja olnud rakendada :)
eid_15118b9d209ad1 20. jaanuar 2015, kl 20.31
ühte eeslit vaja kes arveid tasuks....
 
naine 21. jaanuar 2015, kl 14.54
40+ naine ei vaja enam meest arvete tasumiseks kuna tasub need ise, seksib kellega tahab ja kunas tahab ning kui mees pole selleks enam valmis või võimeline võtab armukese. Seksimiseks ei pea mõtlema, ega ma mõttega ei seksi vaid ikka partneriga jne jne.
 
wox 22. jaanuar 2015, kl 15.53
Ma arvan, et küsimuse püstitaja on väga noor. Umbes sellises eas, kus eakaaslased uurivad, kas oled seksinud ja kui ei ole, siis see on märk alaväärsusest. Et siis tõmmatakse aga takka ükskõik, kelle kätte saab ja oleksid kah tasemel või siis tegija. Ühesõnaga peaasi, mis teised arvavad. Sellises -20 vanuses arvatakse reeglina, et kes varem ja rohkem rahmeldab, saab omad plusspunktid kirja ja edasi ei tule enam midagi. Et siis kaotab seks oma tähenduse hoopis. Edaspidi aga on tegelikult nii, et 30+, 40+, 50+ jne on seks ja selle kvaliteet iga enam vähem tervise juures oleva naisele sama oluline osa kui söök ja jook. Kui ei ole, siis on tegu kas vaimse või füüsilise puudega. Võib muidugi tihti juhtuda ka seda, et naisel puudub üldse püsipartner aga see on siiski iga naise oma teha. Hullem on olukord aga juhul, kui aastatepikkuse kooselu jooksul on elukaaslane ennast füüsilises mõttes totaalselt käest lasknud seksi kvaliteet nii hull, et võtab isu ära.
 
Korilla 22. jaanuar 2015, kl 18.14
nusin oma eitte ja 2 naist vel nink tõmbaks neid rohkem!!!
 
elementaarne 22. jaanuar 2015, kl 19.58
Õud!Mul sõber 79,noorik 75...ja kallistavad mõnuga!!!
 
ei ole nii 22. jaanuar 2015, kl 20.16
ma arvan Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> et see käsikiimlus on naised ära rikkunud, milleks
> veel mehi vaja seksiks kui on igasugused jubinapo
> ed oma arvukate variantide kummivempadega, mehi on
> vaja tänapäeval vaid naela seina löömiseks ja mak
> sude maksmiseks jne.

ei ole nii, naine tahab ikka armastust mitte kummitükki, eks ajudeta hoor võib sedasi mõelda või arvata. Lõpptulemus on ikka poriloik!
 
olemas1 23. jaanuar 2015, kl 01.41
mul on seks olemas, 4 tükki juba, aga ikka tahaks 40selt saada
Karl Kindermacher 24. jaanuar 2015, kl 08.50
naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> 40+ naine ei vaja enam meest arvete tasumiseks kun
> a tasub need ise, seksib kellega tahab ja kunas ta
> hab ....


... aga enamasti kurdab hoopis peavalu üle ja ei seksi üldse.
 
viimasele 24. jaanuar 2015, kl 11.05
kas mehed on kunagi mõelnud miks naistel on peavalu? partner ei eruta enam piisavalt.
mansion ghost 24. jaanuar 2015, kl 11.35
Eks siis tuleb "peavalust" kuidagi vabaneda :D
Kasu mõlemapoolne :D)
Karl Kindermacher 24. jaanuar 2015, kl 13.40
Eelviimasele, Äkki alustuseks lõpetaks kiunumise teemal "mees nii vana, et ei seisa enam"? (Kusjuures põhjus on enamasti sama: partner ei eruta) ja seisataks korra peegli ees.
 
N40++ 24. jaanuar 2015, kl 15.29
üks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga ma ei saa aru kellega te seksite?


MEESTEGA!
 
eelviimasele 24. jaanuar 2015, kl 21.47
kellelt tulnud kiun? puuduvad kogemused riistaga, mis vanuse või millegi muu tõttu ei seisa:)
 
...... 26. jaanuar 2015, kl 01.47
kui ta just skiso ei ole siis mõtleb, et seksi tahaks.
mansion ghost 26. jaanuar 2015, kl 02.34
"kui ta just skiso ei ole siis mõtleb, et seksi tahaks."

Kõige tõenäolisem, et ei mõtle üldse.
 
nii 26. jaanuar 2015, kl 15.03
Ei ole sellist mõtetki peale ca 50 eluaastat pähe tulnud. Nüüd mees ammu surnud, kuid mitte ühelegi külgelööjale ei vasta, sest enamus neist kujutab ette, et ikka tahavad seksi, kuigi enam eriti võimelised ei ole. (olen 60)
 
niinii 26. jaanuar 2015, kl 18.03
parem pool muna kui tühi koor...kuuekümbine pai ikka tahab,ja peale 4 paid.......
 
naine varsti 50 26. jaanuar 2015, kl 20.55
40 neselt mul see õige seksimise aeg hakkaski.Kõik,mis nooremana oli,,ei anna praeguse seksiga võrreldagi.Varasemalt oli see justkui loomulik,et pidevalt sai seksitud ,oli see siis lõbus,igav,mõnus või rutiinne.Aga nüüd on teistmoodi ,saan varsti 50 ja ma oskan kuidagi seksi rohkem hinnata ja nautida.Armatseme partneriga piisavalt palju,ning antud hetkel ei ole küll veel mõttes lõpetada.Panustan veel vähemalt 10 aastat heale seksile.Pole probleemi.
 
No kui 27. jaanuar 2015, kl 07.45
oma mees ei eruta,tuleb keegi meelepärane otsida ja võrgutada,sest sellel"oma" mehel on ka kindlasti armuke.
Arvestage,et dieeditajad naised ja isutud kõhnad mehed ei oska seksi nautida.Nii,et valige pigem keskmise figuuriga naisi ja mehi.
 
Chätryyn 27. jaanuar 2015, kl 09.36
Kas nii vanad inimesed tõesti seksivad?
Karl Kindermacher 27. jaanuar 2015, kl 18.15
Äkää, nii vanad inimesed tudisevad kuskil soemüüri või radika najal ning meenutavad neid helgeid aegu, mil nad paljajalu läbi kastemärja rohu brontosaurustega võidu loojangu poole lippasid.
 
tiit 16. juuli 2015, kl 13.49
nul on poolatar 56 aastane ja nikub ninuga iga aeg - sa oled lihtsalt kehva nehega koos
 
Vana toi 17. juuli 2015, kl 11.07
Mina olen 69 ja mu kallis naisuke 65. Nädalas korra või kaks ikka teeme ja orkasm on ka olemas.
 
jaak 29. oktoober 2015, kl 03.11
Mis siin vahutatakse. Ma olen 65 ja sexin oma 63-aastase partneriga pikki seeriaid. Jah, poisike vajub kergemini ära, vajab ka tabletti, aga koos hellitustega on ka 6 tundi järjest teineteist nauditud. Ja ma pole mingi kõva mees.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.